Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką,
zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas
całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęscia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw,
opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw",
które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała
Casa di Padre Pio, Case postale 231,
Saint-Remi,Que., Canada.


Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej
z dnia 12.III.1984 r. nr 1625/K/84.

Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 trup: 13.04.2014, 12:40
 sądzę że z modlitwą ts łaczą sie ściśle obietnice , dlatego jeżeli damy rade dzięki naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi odmówić dokładnie tak jak to jest przykazane ts przez cały rok (nie szukając wymówek typu nie było kiedy to tylko jedna modlitwa lub inne podobne przypadki ) - to już będzie sukces .Natomiast możemy tak myśle konkretne osoby polecać w ts - odnośnie , wybawienia od śmierci wiecznej , czyśćca lub o nawrócenie .Istotą odmawiania ts jest myśl o duszy człowieka - dlatego wydaje mi sie że inne intencje a dotyczące spraw materialnych , można odmawiać w osobnych prośbach i modlitwach . ale zaznaczam ze to jest tylko moje zdanie .
 Boguslawa : 13.04.2014, 08:26
 Jestem z wszystkimi modlacymi.Modlmy sie a będzie nam dane.Prosmy a otrzymamy.Nauczmy sie za wszystko dziękować.
 Anna: 12.04.2014, 17:06
 Tajemnice Szczęścia odmawiam od września 2013 roku. Gdy zaczęłam się modlić żyłam w rozpaczy. Dzięki tej modlitwie moje życie zaczęło się powoli zmieniać na lepsze. Nawet najtrudniejsze sprawy zaczęły się układać. Poznałam cudownego mężczyznę, z którym wkrótce planujemy ślub. Układają mi się sprawy zawodowe. O Ukochany Boże w Trójcy Jedyny dziękuję Ci z całej duszy i z całego serca za Twoje niezmierzone łaski.Nie umiem dziękować Ci Boże słowami ani swoim życiem...Tak często upadam. Proszę wybacz mi moje grzechy i okaż mi swoje miłosierdzie...
 Halinka : 12.04.2014, 14:34
 Dziś jest 34; rocznica moja ,,Sakramentu Małżeństwa '' nie są to lata miłości ale wielki krzyż ,żyjąc z alkoholikiem ponad 20 lat . Siłę czerpie z wiary Jezu proszę Cię o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata aby nasze małżeństwo wytrwało aż śmierci ; tak nam dopomóż Panie Boże Trójcy Jedyny i Wszyscy Świeci AMEN .
 Aga do Anna 38: 12.04.2014, 11:24
 Witam. Odmawiasz TS już 18 lat to bardzo długo ja dopiero rok się modlę. Czy w ciągu tych lat zaobserwowałaś jakieś skutki tej modlitwy. Czy obietnice się już wypełniają? Chodzi mi szczególnie o nawrócenie krewnych w rodzinie? Wszystkim modlącym się TS życzę wytrwałości i opieki Bożej.
 POMOZCIE W MODLITWIE : 11.04.2014, 23:32
 Dobry Boze Jezu Chryste z serca dziekuje za to ze agnieszka wyzdrowiala , ze dzieci maj mame .Kocham Cie Panie Jezu i oddaje Ci wszystkie cierpienie i bol .za wynagrodzenie uzdrowienia agnieszki .Jezu ufam Tobie Wszystkim dziekuje ktorzy modliliscie sie w intencji agnieszki .Bog wam zaplac .
 w: 11.04.2014, 17:57
 Edith, postaraj się modlić rano, jeśli trzeba to wstawaj wcześnie, ograniczysz złemu możliwość przeszkadzania ci, twoja modlitwa będzie wtedy lepsza bo nie będziesz zajmować się niczym innym i łatwiej będzie robić to każdego dnia, jeśli chodzi samo skupienie na modlitwie to postaraj się być spokojna, niech twój myślowy głos będzie przepełniony miłością i szacunkiem do Pana Jezusa i staraj się podczas modlitwy widzieć w myślach Pana, na krzyżu, w wizerunku Jezu Ufam Tobie czy wstępującego do Nieba, to pomaga, jeśli codzienna modlitwa wiąże się z dodatkowym trudem podejmij go, po 2 tygodniach przyzwyczaisz się, doczesne życie to krótki okres, pamiętaj że musisz zasłużyć na wieczne życie, trwaj zawsze z Chrystusem i pod opieką Maryji
 trup: 11.04.2014, 15:27
 dziewiatego minął ósmy miesiąc , pozdrawiam - życzę wytrwałości a za odmawiających odmówię dodatkowa modlitwe aby Jezus Chrystus wspierał ich swoją siłą (no i mnie równiez). św teresa mówiła że jezeli pomimo naszych starań (nasze myśli ciągle uciekaja od modlitwy - w trakcie jej odmawiania )to znaczy że jest tyo ewidentna sprawa szatana .Dlatego trzeba nam sie cieszyć i wytężać swoje siły przy odmawianiu bo kazda nawet ta wydawałoby sie wymęczona , wypocona modlitwa ma wielką wartość przed naszym Panem - o ile oczywiście wypływa z głębi naszego serca.
 Damian : 11.04.2014, 13:12
 Panie Jezu dziękuje Ci za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzasz, za moje prośby które wysluchales, za moja rodzine, przyjaciół, za to ze jesteś przy mnie każdego dnia, za Twoja wielka miłość do mnie. Choć ja nie zawsze radzę sobie z zyciowymi problemami, ulegam pokusom tego swiata, upadam za każdym razem kiedy wstaje, jestem słabym i grzesznym człowiekiem. Proszę Panie Jezu przemien mnie abym już nie upadal, w Twoje Święte dłonie powierzam moja przyszłość, moje całe zycie, moja rodzine, przyjaciół, dziewczynę która kocham proszę Panie Jezu poblogoslaw nam. Proszę tez udziel Panie Jezu swego miłosierdzia ludziom którzy wyrzadzili mi w życiu jaka kolwiek krzywdę, którzy mnie obrarzali, wysmiewali i zranili... ja im przebaczam. Panie Jezu Ufam Tobie.
 elzbieta: 11.04.2014, 10:54
 Jezu wybaczmi moje grzechy blagam wysluchaj mej modlitwy w intencji pokonania choroby nowotworowej przez krzysztofa
 Anna38 : 11.04.2014, 00:00
 Kochani !! Tajemnica Szczescia trafila w moje rece przed ponad 18- nastoma latami!!! Odmawianie tajemnicy kazdegi dnia zmienilo calkowice me zycie !! Polowa tego czasu byla dla mnie prawziwa droga krzyzowa!! Pelna lez,bolu i cierpienia!!! Byly momemty kiedy juz juz bylam osaczona z baku sil,,, kiedy juz nie widzalam sensu zycia!!! Pomimo tego wszystkiego Tajemnica Szczesia dawala mi sile i wytrwalosc!! Stala sie dla mnie podpora ,, wiedzialam ze Jezus jest przymnie i mnie nie oposci,, w tej chwili nie wyobrazam sobie zycia bez Tajemnicy Szczesia!!! Ona jest ze mna i w mym sercu kazdego dni!!! Wiem e dzieki jej odmawaniu zmenilam me zycie !!! Ona daje mi spokoj serca, wiare i wytrwalosc!!! Kochani jesli chociaz raz rorpoczeliscie jej odmawianie a los rzuca wam klody pod nogi , przysparza bol i cierpienia nie zaprzestajcie jej odmawiania!!!! Ona zmeni wasze zycie na zawsze tak Jak zmenila moje!!!
 Justyna: 10.04.2014, 14:45
 Bardzo proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża, Tomasza, jego powrót do Boga oraz do żony i dzieci. Wszystkim Bóg zapłać. Ja codziennie odmawiam dziesiatke rózańca w intencji wszystkich nienarodzonych dzieci, których przyjście na świat moze byc w jakikolwiek sposób zagrozone.
 kocham Jezusa: 09.04.2014, 17:40
 pyatnie mam:czy Ts odmawia sie w jakiejs intencji czy bez intencji same modlitwy przez rok?jezeli z intencja czy trzeba ja powtarzac codziennie?dzieki za pomoc z gory.Z Bogiem
 Halinka: 09.04.2014, 08:07
 Panie Jezu błagam Cię o zdrowie dla dla mnie ,dziękuje ze być modląc się do Ciebie przez różaniec św. unikałam zawałowi Miałam krytyczny stan zapchania żył . Mam przepchane żyły założone dwa setny .Biedę brać leki do końca życia od serca . Złożyłam dokumenty o zasiłek pielęgnacyjny . Panie Jezu postaw mi dobrego orzecznika abym mi przyznali . Moja sytuacja rodzinna ciężka Jezu jeśli mi przyznają będę wiedziała ze Twoja Boża ręka mi w tym pomogła KOCHAM CIĘ JEZU i UFAM TOBIE .
 Kasia: 09.04.2014, 07:27
 Boże Ty mnie zawsze wysluchujesz proszę Cię o szczęście i pomyślność dla moich najbliższych. Spraw bym się tak wszystkiego nie lękala. Boże błagam Cię mniej opiekę nad moim mężem, by się tak bardzo nie denerwował praca. Spraw by wszystko w jego ciężkiej pracy ułożyło się pomyślnie. By spokojnie mógł pracować , by szczęśliwie rozwiązały sie obecne problemy w firmie. Aby szczęśliwie wracał do domu, dziękuje za wszystkie łaski które na mnie i moja rodzine spływają, Boże ufam Tobie
 Dorota: 08.04.2014, 21:45
 Bardzo prosze o modlitwe za mnie,aby Pan przebaczyl moje grzechy I okazal Swoje milosierdzie w trudnych dla mine chwilach. Prosze abym mogła dostregać Boze światło i za nim podązać.
 Dorota: 08.04.2014, 21:44
 Bardzo prosze o modlitwe za mnie,aby Pan przebaczyl moje grzechy I okazal Swoje milosierdzie w trudnych dla mine chwilach. Prosze abym mogła dostregać Boze światło i za nim podązać.
 @: 08.04.2014, 20:49
 Czy godz.15.00 ,godz. Milosierdzia Bozego w Polsce oznacza ,ze w innych krajach trzeba przystosowac sie do czasu polskiego,zeby zeby odmawiac modlitwy do Milosierdzia BOZEGO?Bog zaplac za Wasze odpowiedzi.
 Barbara: 08.04.2014, 11:49
 Katarzyno anno teraz nie widzisz sensu w życiu, w tym co Cię spotyka, w tej ciężkiej sytuacji, ale proponuję, żebyś chwyciła za różaniec i odmówiła Nowennę Pompejańską a zobaczysz, że odzyskasz spokój, nadzieję i na pewno zaczną się dziać w Twoim życiu cuda. Ja byłam w tak beznadziejnym stanie, że nie chciało mi się żyć, cały czas płakałam, miałam nerwicę i depresję spowodowaną problemami i dopiero duża dawka modlitwy a szczególnie Nowenna Pompejańska wyciągnęły mnie z tego dna i beznadziei. Proszę Cię zrób to dla Siebie, nic nie tracisz. Nie upadaj na duchu, pomodlę się za Ciebie.
 Edith: 07.04.2014, 21:00
 Witam, Zaczęłam odmawiać Tajemnicę Szczęścia w maju zeszłego roku. Na początku odmawiałam ją z niesamowitym powerem, klęcząc, o ogromną chęcią. Wiadomo, że zły duch kusi, zniechęca, wywołuje złość i niechęć do modlitwy i też ja tam miałam i mam. Zaczęłam modlić się w drodze do pracy bądź z pracy tą modlitwą, bo jeśli mam odłożyć ją na wieczór to po prostu mi się nie chce, nie mam siły. Niestety kilka razy zapomniałam zmówić modlitwę, naprawdę. Niech mi ktoś powie, czy muszę zaczynać modlitwę od początku czy może mogę zmówić ją kilka razy więcej? Ja nie umiem się chyba inaczej modlić, nie wiem w ogóle czy umiem się modlić, bo mam problem ze skupieniem się na modlitwie modlę się w drodze do i z pracy... Ciężko jest mi klęczeć na kolanach godzinę po pracy cze przed pracą więc taki sposób znalazłam. Pytanie czy jest to w porządku i czy tak mogę... ?
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] (59) [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej