Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką,
zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas
całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęscia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw,
opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw",
które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała
Casa di Padre Pio, Case postale 231,
Saint-Remi,Que., Canada.


Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej
z dnia 12.III.1984 r. nr 1625/K/84.Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 zdruzgotana swoja niemca w zmartwieniach i kłopotach : 17.08.2015, 14:25
 Szczęść Boże...moim postanowieniem w załamaniu dnia codziennego bylo rozpoczęcie odmawiania Powinny Podmiejskiej,ktora rozpoczelam 14-05-2015r.codzień ...jestem juz w trakcie trzeciej Nowenny ...dużo łask otrzymałam...Chwalą Matce Bożej za to...mam duzo zmartwien i kłopotów. i blagam Matuchne Kochana o dalszą pomoc w wyjściu tych zmartwień...wierze ze wysłucha.__tylko trzeba byc cierpliwemu i ze swej strony rowniez cos dla niej ofiarować ...ja tak uczynilam ...Zycze Wszystkim wytrwalosci w oczekiwaniu łask Matki Bożej i Jezusa Chrystusa Pana Naszego .Z Panem Bogiem.
 Gienek: 17.08.2015, 13:10
 Do Lilia nie poddawaj się to szatan tak czyni ze nie czujesz obecności Boga on nas zawsze odsówa od Boga on jest przebiegły dobrym sposobem jest iść do spowiedzi to zawsze pomaga, wiem że jak człowiek długo nie był u spowiedz i to cięzko jest się przełamac ja tez tak miałem jak szedłem po kilku latach do spowiedzi to mi było bardz ciężko chcisłem z tamtąd uciec a najgorsze jest to jak człowiek chce się kogoś poradzic czy szuka pomocy to nie ma się do kogo zwrócic i musi się zaprzec i iść przed siebie mimo wielu nie powodzen
 Renata: 15.08.2015, 21:49
 do Marcina. To, że masz wrażenie, że nie czujesz obecności Pana Boga, Pana Jezusa to nic. On jest przy Tobie w każdej chwili. I powiem więcej - On bardzo się cieszy, że się nad tym zastanawiasz, i że Go szukasz. My, którzy się modlimy musimy pamiętać, że Pan Bóg, Pan Jezus ma wiele spraw i wielu musi pomóc, ale wszystko musi mieć swoją kolej i miejsce. Jednak zawsze jest przy nas, szczególnie wtedy gdy nie czujemy Jego obecności. On najlepiej wie, kiedy ma nam się w szczególny sposób objawić. Zna nas lepiej niż my sami siebie znamy i wie, że na taki szczególny moment musimy być duchowo i fizycznie gotowi. :-)
 Lilia do Marcina: 15.08.2015, 17:25
 Mam tak samo. Nie czuję zadnej relacji z Bogiem. Nie czuję Jego obecnosci w zyciu... Nawet teraz, podczas odmawiania TS... Kompletna pustka. Byc moze to przez moje grzeszne zycie. Zrobiłam w nim trochę glupstw. Wiele lat bylam takim wolnym ptakiem, który zył jak chciał... Powinnam się wyspowiadac,ale nawet nie wiem od czego zacząc. Ciagle to przekladam na kiedys tam. Poza tym spowiedz powinna łaczyc sie z zalem za grzechy, a ja mimo chęci... nie potrafie zalowac. Mam takie zamkniete serce. Z usmiechem na twarzy wspominam to moje szalone, rock'n' rollowe zycie. .. Ogólnie jestem beznadziejna jesli chodzi o zycie duchowe, chociaz zawsze ono mi gdzies tam towarzyszylo. Zawsze interesowalam sie tym co niewidzialne, pozaiemskie... ale zawsze nie tak jak trzeba.... TS nie sprawiają mi radosci. chciałabym je juz zakonczyc.
 Joanna: 15.08.2015, 15:56
 Blagam o cud w moim zyciu,nie mam juz sily.
Blagam Matko i dziekuje
 Artur: 15.08.2015, 15:48
 Witam, odmawiam tę modlitwę od 05.07, Bóg mnie pokarał ciężką chorobą za moje grzechy, pokazał mi że tylko wydawało mi się że jestem wierzący, nawróciłem się i choć choroba jeszcze trwa, to jest dużo lepiej, drugi raz odmawiam nowennę pompejańską, modlę się o zakończenie pokuty, i Pan chyba mnie słucha, bo choć boli to coraz mniej. Całuję rękę która mnie karze i proszę o zmiłowanie, dziękuję Panu że mnie doświadczył, bo teraz się modlę codziennie i chodzę do Kościoła. Wciąż grzeszę, jak każdy z nas pewnie, ale poprzez tą modlitwę błagam o uzdrowienie duszy i ciała, o wzmocnienie, o siłę żebym tak szybko nie wątpił jak teraz, bardzo często doświadczam pustki, samotności i jest mi z tym źle, oby Pan ulitował się nade mną, i zesłał ducha Pocieszyciela, żebym nie czuł że jestem sam.
Pozdrawiam wszystkich
 Kasia Ch: 15.08.2015, 09:08
 Modle sie aby Dobry Bog odpuscil mi moje grzechy ,modle sie takze aby Kochany Bog odpuscil grzechy mojej rodzinie i pokoleniowe.Bardzo dziekuje za ta modlitwe i za wsparcie.Zrozumialam swoje postepowanie,dziekuje za to Bogu,za to ze pokazal mi to.Wyznaczylam sobie pokute i plan ktory pozwoli mi na zmiane zycia oraz pomoc innym.Dziekuje Bogu z calego serca,ze pozwala mi na bycie lepsza i za szczescie i blogoslawienstwo mojego syna.
 K.Małgorzata: 14.08.2015, 14:30
 Jestem za wspieraniem !
Módlmy się jeden za drugiego o wytrwałość .Wiem jak nieraz bywa ciężko ...
Obecnie jak tylko mogę,to staram się odmawiać ,,T.S,,jak najwcześniej w ciągu dnia. Wiadomo jak to bywa późnym wieczorem z naszym organizmem po całym trudzie dnia.Nieraz zdarza się ,że na prawdę ,nawet późną nocą trzeba modlić się,bo inaczej nie można było z powodu różnych nagłych sytuacji życiowych/wówczas robię sobie małą kawę/i spostrzegłam,że nazajutrz Pan Bóg jakoś rekompensuje mi to i nie padam ze zmęczenia rano.
Jednak najważniejsze ,jak tylko to możliwe, nie tracić wolniejszej chwili dnia na jakieś inne zajęcia ,lecz najpierw Modlitwa ! Jak Pan Bóg na pierwszym miejscu,to reszta sama przyjdzie i znajdzie się czas na inne sprawy.
Pamiętajmy jak ważna ,piękna i cudowna jest ,,Tajemnica Szczęścia,,oraz po co i dlaczego jest nam tak bardzo potrzebna !
Wspierajmy się wzajemnie,aby nas nie kusiło,by odkładać Tej Modlitwy na potem ...Szczęść Boże.

 Agata16: 12.08.2015, 15:40
 Do wszystkich: jest to bardzo dobra intencja tym bardziej,że wielu może zabraknąć wytrwałości,lub mogą napotykać na inne przeszkody(a tak de facto-we wszystko wtrąca się zły duch). Osobiście jestem- za:)
 do wszystkich: 12.08.2015, 06:21
 co myślicie o tym abyśmy wszyscy razem raz w tygodniu pomodlili się o wytrwałość dla odmawiających TS? proponuję piątek
 do kataliny: 11.08.2015, 21:44
 w czasie modlitwy postaraj się mieć w myślach widok Chrystusa na krzyżu lub obrazie podpisanym Jezu ufam Tobie, skup się na takiej wizji i zachowaj spokój, to pomaga
 do ktoś na tym forum: 10.08.2015, 21:31
 Nie wolno Ci myśleć,że jesteś skończonym człowiekiem.Każdy z nas ma etapy w życiu lepsze i gorsze,ale dostałeś Dar od Boga-życie i nie zmarnuj go.Bądź silna/y. Bliskim twoim na pewno zrobiłoby się przykro,gdybyś powiedział/a tak. Pamiętaj wszystko ma swój sens,dał Bóg dzień to i radę da :)Pomódl się,oddaj swoje zmartwienie Jezusowi,a on Cię podniesie.Porozmawiaj lub napisz do przyjaciela,w ciężkich chwilach trzeba się po prostu wypłakać komuś,aby mieć siłę iść dalej ,bo nie można się poddawać. Bóg Cię kocha.Trzymaj się :)
 Tadeusz : 10.08.2015, 01:38
 Szczęść Boże.
Ja odmawiam Tajemnicę Szczęścia już drugi rok. Nie wyobrażam sobie życia bez tej Modlitwy. Martwi mnie tylko to że nie mogę jakoś nikogo Jej nauczyć jest mi z tego powodu bardzo przykro. Pozdrawiam Was wszystkich. Wytrwajcie w Modlitwie bo naprawdę warto.
Tadeusz
 Doris: 09.08.2015, 21:43
 Po ludzku wszyscy w jakiś sposób jesteśmy skończeni ale Bóg daje nam swoją wielką Miłośc i dla Niego i dzięki Niemu jesteśmy ;coś warci
 Ktoś z tego forum :-): 09.08.2015, 16:58
 
Boże , po prostu jestem skończonym człowiekiem :-)
 Danuta: 09.08.2015, 16:06
 Panie ile ja Ciebie kosztowałam,tylko Ty wiesz,Dlatego przychodzę do Ciebie,żeby Cię przeprosić.To jest Twoja tajemnica,gdybyś mi pokazał rany jakie Ci zadałam,bym umarła z przerażenia.W codziennych modlitwach Cię Jezu przepraszam i gorąco proszę abyś wylał zdroje łask na mnie i moje dzieci.Panie wstąp do mojego serca i przebacz mi wszystkie grzechy.Umarłeś na Krzyżu aby zapłacić za moje .Zmartwychstałeś dnia trzeciego pokonałeś grób śmierci i piekło.Ufam Tobie Ty jesteś moim Zbawicielem. Dziękuję że zapisałeś moje imię e Księdze Życia.Amen.
 Agata16: 09.08.2015, 15:33
 Dziękuję Wam wszystkim,którzy modlicie się o wytrwałość w odmawianiu TS dla innych,wśród nich jestem i ja.Bóg zapłać.
 katalina: 08.08.2015, 21:55
 Odmawiam Tajemnice Szczęścia od dwóch miesięcy, wcześniej rzadko się modliłam, czasem wcale ale pewnego dnia potrzułam wewnętrzną potrzebę i natrafiłam właśnie na Tajemnice. Nie liczę specjalnie na odmianę swojego życia na lepsze, ale bardziej zależy mi na odnowie relacji z Bogiem. Problem polega na tym, że kiedy odmawiam tą czy inną modlitwę nie mogę się całkowicie skupić, myśli krążą gdzieś po orbicie doczesności, przez odczuwam dyskomfort, że moja modlitwa traci na wartości....
 kasiazinha: 08.08.2015, 15:21
 Dziś ostatni dzień TS. Dziękuję Bogu, że dał mi wytrwać i postawiał mi to zadanie. Wybacz Jezu, że nie każdego dnia odmawiałam tą modlitwę w skupieniu i jak na to zasługujesz...Przyjmij Jezu tą modlitwę nawet jeśli połamana codziennością i moimi słabościami ludzkimi. Oddaję ci hołd tą modlitwą i powierzam intencję główną o jaką prosiłam podczas tej drogi z Twoją świętą męką 12 miesięcy. Jeśli jestem godna obietnic TS to wielkie dzięki Panie za co czym chcesz mnie obdarować. To piękny czas z Tobą i niedoceniany w trakcie odmawiania modlitwy. Mów do mnie Panie i do ludzi, którzy tu pragną Twojej miłości i zawierzają się Tobie tą modlitwą. Amen
 do marcina: 08.08.2015, 07:56
 to co teraz czujesz to twoja próba wiary i wytrwałości, jest tak ponieważ Pan Bóg do niczego cię nie zmusza, to czy przy nim wytrwasz to twój wybór, ten stan za jakiś czas minie, wtedy wszystko będzie ci sprzyjało, z Łaską Bożą jest tak że czasem jest jej bardzo mało, tylko tyle aby wytrwać a innym razem mnóstwo, dzieje się tak ponieważ nasze doczesne życie jest jak egzamin do wiecznego życia, to co teraz odczuwasz będzie się powtarzało, bądź spokojny i trwaj zawsze z Chrystusem i pod opieką Maryji, jeśli ci to w czymś pomoże to na koniec dodam jeszcze że jest grono osób które modlą się o wytrwałość dla odmawiających TS, także twoją
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] (59) [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2016 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej