Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.


Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 do Facet40: 04.11.2013, 11:37
 Wszystko w porządku, to tak właśnie jest. Bo nie chodzi o perfekcjonizm, samozadowolenie i na końcu tryumf. Kiedy jest ciężko i masz dość, to stajesz przed Bogiem prawdziwy Ty. Dopiero teraz naprawdę walczysz. Teraz możesz Mu ofiarować swoją niemoc, bylejakość, zniechęcenie i błagać o łaskę, a nie zaprezentować swój sukces i domagać się nagrody. Rozumiesz? Niezależnie od tego jak bardzo beznadziejna jest Twoja modlitwa, On ją przyjmuje. To tylko Ty musisz zobaczyć prawdę o sobie. Widzisz, że jest ciężko? - myślę, że jesteś blisko Prawdy. Katarzyna(jedna z wielu)
 do rowniez katoliczka: 03.11.2013, 21:50
 nie martw sie za granica tez mozesz przylaczyc sie do tej wspanialej modlitwy .jesli nie mozesz kupic ksiazeczki ja zrobie to za ciebie Kupie kilka Ksiazeczek i zostawie w publicznym miejscu .Polonia jest wszedzie i chetnie sie modla za Granicami Polski bo tesknia za Ojczyzna .Szczesc Boze! mm
 szukająca: 03.11.2013, 07:16
 Prosze was o modlitwe za moją ukochaną ciocie,która walczy z okropnym nowotworem jaki jest glejak. Bóg zapłać. Jezu miłosierny miej nas w swojej opiece. Amen.
 jan: 02.11.2013, 22:44
 Zacząłem odmawiać piętnaście modlitw, ale przestałem z powodu wątpliwości co do sformułowań: "zaklinam Ciebie Panie Jezu...." Uważam,że możemy prosić i błagać Pana Jezusa ale nie zaklinać! To mi zakrawa na magię! Ponadto czy Bóg uzależnia swoje miłosierdzie od ilości odmówionych modlitw? Czy podpisujemy umowę z Panem Bogiem jak z jakąś firmą usługową? Zapłacisz mi/nam tyle i tyle a otrzymasz w zamian to i to? jestem zwykłym szarym katolikiem ale coś mi się tu nie zgadza.
 w: 02.11.2013, 22:17
 aniu trwaj w modlitwie, Pan Bóg cię wysłucha ale wtedy gdy sam zechce da ci to o co prosisz, Jego jest miejsce i czas a my możemy jedynie modlic się wytwale i ufać Mu, gdyż dla każdego człowieka ma On inny plan, czasem potrzeba bardzo długiej modlitwy innym razem wystarczy pomodlić się raz, być może cierpienie twojego dziecka jest potrzebne aby ktoś mógł doznać zbawienia, zaufaj Chrystusowi i pożegnaj się z wątpliwością i narzekaniem, to są skutki działania złego który próbuje cię zniechęcic do modlitwy i odciągnąć od wiary, następnym jego posunięciem będzie wypełnienie cię beznadzieją i wepchnięcie w depresję, odmawiaj wytrwale TS a kiedy najdą cię wątpliwości przypomnij sobie co Zbawiciel obiecuje modlącym się, On zawsze dotrzymuje słowa bo Jego słowa są wieczne, Trwaj z Chrystusem
 Zdzisław: 02.11.2013, 11:13
 O Jezu spraw by nie zamykano nam ciebie. Politycy cwani a duchowni mijający się z misją robią arenę polityczną z domu Bożego dzieląc naród co powoduje zniechęcenie bo dość mamy polityki w każdym miejscu polityka .Dom Boży jakim jest świątynia ma służyć modlitwie zadumie rozmowie z Bogiem a nie wychwalaniu ludzi polityki którzy z każdej opcji cwanie oszukują ludzi jacy są dobrzy jacy wierzący co widać i słychać? Panie Jezu oświeć Biskupów Kapłanów by nie robili z domu Bożego areny i tuby chwały politycznej .Pozwólcie nam rozmawiać z Bogiem w jego domu ,czy to tak wiele. Kapłan to człowiek ma prawo do poglądów politycznych tak ale niech to czyni w miejscach do tego przeznaczonych a nie w domu Bożym dzieląc społeczeństwo i zamykając nam Jezusa .
 krzysztof: 01.11.2013, 22:44
 Moja kuzynka zmarla w maju a tajemnice szczęścia zaczęla odmawiac ok 8 miesięcy przed śmiercią.Wszystko bylo tak jak Pan Jezus zapewnił w obietnicach.Miała 33lata.
 rowniez katoliczka: 01.11.2013, 14:27
 do w - ja np. mieszkam b. daleko nie bylam w Polsce juz prawie 25 lat, a TS znalazlam (przez przypadek) w internecine - przepisalam ja do zeszytu (drukarki nie mialam), no I odmawialam ja 2 lata (bez przerwy) - TS wyciszyla mnie po stracie bliskiej osoby... pozdrawiam Was wszystkich, ktorzy tu zagladacie - niech Bog nas blogoslawi!
 jarek 42: 01.11.2013, 09:12
 prosze o modlitwe za mnie aby stac sie lepszym człowiekiem i zyc szczesliwie i w milosci do blizniego i najblizszych.
 Kasia: 31.10.2013, 14:23
 Edytko właśnie będę spowiadała się u Ks. egzorcysty, liczę na pomoc..
 Edyta do Karo : 31.10.2013, 13:38
 przyjmuj komunię duchową
 mimi: 31.10.2013, 09:18
 Kochani Dziękuję Wam za słowa otuchy! Dziękuję też za modlitwy! Ja również pomodlę się za Was.
 qwert: 31.10.2013, 01:28
 Kochani w trudnej sytuacji rodzinnej modlcie sie Nowenna do Sw Rity.Nowenna Pompejanska i Rozaniec jest nie do odparcia .Zaufaj Bez reszty Bogu. Tak juz jest Jesli sie Zblizamy do Boga Zly atakuje nie wolno sie poddac .niech sie dzieje najgorsze modlcie sie z wiara i miloscia .Przebaczajcie waszym wroga i ngdy nie odpowiadajcie zlymy czynem na zlo .Dobroc czlowieka i milosc Chrystusa jest wieksza i silniejsza .Doswiadczylam to w swoim zyciu .Kiedy sie wydwalo ze po ludzku sytuacja jest nie do przezycia z Pomoca Boza stal sie cud. modlac sie Nowenna Pompejanska ,zmienia sie zycie moich ukochanych bliskich za nich skladam Bogu cierpienie i milosc do Blizniego i Bog Milosierny im Blogoslawi .w Intencjach dzieci jest Wspaniala Modlitwa Matek za Dzieci , jesli nie macie w swoich parafiach takiego zgromadzenia ,mozna kozystac z netu .ta modlitwa ,prowadzi do wielkiego zwyciestwa nad zlym .Nie traccie czasu na narzekanie niec nie jest latwe w zyciu tylko od nas nalezy jak pokierujemy naszym zyciem .Jezu Ufam Tobie.Szczesc Boze wszystkim modlacym sie TS. w : dziekuje za wspaniale wezwanie do modlitwy .Niech Bog Milosierny Ci Blogoslawi qwert
 w: 30.10.2013, 21:36
  ogólnopolska akcja rozpowszechniania TS: czas- adwent, miejsce-okolice zamieszkania biorących udział, cel-pozostawienie książeczki z modlitwą w miejscu publicznym aby mogła być znaleziona przez przypadkową osobę, więcej na bryg.blog.pl, zróbmy razem coś dobrego, działajmy dla Chrystusa, niech On sam dotrze do potrzebujących modlitwy, zapraszam do udziału
 Beata: 30.10.2013, 20:35
 Jezu Najdroższy,ufamy Ci z całego serca że nas nie opuścisz w potrzebie, że obdarzysz nas upragnionym dzieckiem.Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych...błagamy, uzdrów nasze ciała, abyśmy mogli cieszyć się z narodzin zdrowego dziecka. Prosimy o modlitwę w naszej intencji. Bóg zapłać
 edyta do Kasia : 30.10.2013, 13:52
 poszukajcie Egzorcysty który wam pomoże
 Kasia: 30.10.2013, 09:43
 Proszę o modlitwę za mnie i za mojego męża Sławka, w naszym małżeństwie miesza zły d., podjęłam z nim walkę i proszę Jezusa i Maryję abym tym razem nie poległa, w poniedziałek idę do spowiedzi z całego życia módlcie się za moją dobrą spowiedź. Kocham Jezusa , chcę być zawsze przy nim ale mam przeszkody i dręczenia, im jestem bliżej tym gorsze ataki.Mimo wszystko to Jezus jest Królemi on wszystko zwycięży wierzę w to, Chwała Panu!
 Ania: 30.10.2013, 00:30
 Jezu tak bardzo Cię błagałam wysłuchaj mnie.Błagam
 Ania: 30.10.2013, 00:20
 Odmawiam modlitwę od 15 lat tak prosiłam Boga o zdrowie dla dziecka i nie zostałam wysłuchana. Proszę o modlitwę.
 Urszula: 29.10.2013, 22:07
 wczoraj jechałam samochodem, odmawiałam różaniec w intencji mojego syna, bezradna, zalana łzami ściskałam w ręku różaniec i kolejną fifkę znalezioną w jego kieszeni, prosiłam Pana Jezusa, aby zabrał to , że już nie potrafię sobie z tym poradzić - w pewnym momencie otworzyłam szybę i wyrzuciłam fifkę....spojrzałam przez ramię -spadła dokładnie pod krzyż stojący przy polnej drodze i ogarnął mnie spokój - ja już wiem... - modlę się TS, odmawiam Nowennę Pompejańską. Proszę Was kochani o modlitwę za moich synów.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej