Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.


Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Facet40 do Paula: 12.12.2013, 10:51
 Tak to normalne. Ja mam 100 myśli na minute a odmawiam ostatnie 2 miesiące. Uważaj na 'złego' bo on zrobi wszytko aby Cie zniechęcić do modlitwy bo wie, że 15 obietnic dane przez Naszego Pana Chrystusa to żadna ściema. Ja ostatnio przez dwa tygodnie odmawiałem w miejsce modlitwy 14 i 15 ten sam tekst. Gdy kopiowalem TS na telefon zrobilem bład i zorientowałem sie że przez 2 tygodnie nie odmawiam tak jak trzeba. To jeszce jeden dowód, że zły duch robi wszystko aby nas od modlitwy odwieść. Jak odmawiam TS to zwykle poza rozbieganymi myślami dostaje , kataru, zaczynają mnie boleć oczy, senność itd. Trwam jednak w modlitwie i mam nadzieje, że uda sie do 28 stycznia 2014. Dręczyło mnie pytanie czy te 2 tygodnie źle odmawianej modlitwy były ważne. Myśle jednak że jest to nie istotne zamierzam bowiem skonczyć TS 28 stycznia i kontynuować odmawianie przez następny rok. A może to taki sygnał poprostu abym nie przerywał bo faktem jest, że dzięki tej modlitwie jest w ciągu dnia 25 minut zagwaratowane tylko dla Jezusa. Powodzenia Paula w Twoim dążeniu do świętości.
 qwert do Ania: 12.12.2013, 02:27
  Ania modle sie w twojej intencji i twojego maluszka, niech Bog Milosierny wam Blogoslawi ,Szczesc Boze
  qwert do Paula: 12.12.2013, 02:24
 Paula. jest to bardzo przykre ,tak sie dzieje w moim przypadku .nieustanna walka ze zlymi myslami .kiedy zmawiam NP Dziekczynna tak siec zaczyna druga czesc .Rozproszenie mysli kompletnie nie moge sie skupic jakbym mowila pust slowa .wyznalam to na Spowiedzi Swietej .Ksiadz mi powiedzial ze nie zawsze jest czlowieka wina w modlitwie .poradzil modlic sie o Swiatlo Duch Sw. tak robie i jest normalnie bez zaklucen .Szczesc Boze
 do wszystkich którzy odpowiedz: 12.12.2013, 01:28
 do 'facet 40' i do pozostałych osób które odpowiedziały na mnie.. bardzo wam dziękuję za wasze wsparcie, nie macie pojęcia jak ważna jest wasza otucha i nie spodziewałam się że ktoś w ogóle mi odpowie..., jestem tu zupełnie sama i bardzo wam dziękuję za wasze słowa,w ramach podziękowań także będę o was pamiętać w intencjach które codziennie zanoszę... myślałam że macie może podobne odczucia co moje, że im więcej sie człowiek modli tym wiecej dostaje nieszczęść - bo tak jest w moim przypadku przez większą część mojego życia. Dziękuję wam za pozytywne słowa otuchy i będę się także za was modlić ( Odmawiam TS codziennie, do tego różaniec, koronkę, dużo modlę się za dusze czyśćcowe, do tego jeszcze modlitwy do św. Rity, spędzam na kolanach ok 3 godzin dziennie jak nie więcej) nawet już nie wiem czy prosić Najwyższego o pracę przed świętami czy dać sobie spokój zupełnie i mieć wszystko gdzieś?? Tylko chyba tak nie potrafię. Jeszcze raz wam wszystkim DZIĘKUJĘ za odzew. Dzięki temu widzę że nie jestem sama.Do 'facet 40' jeszcze raz dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jutro i moja koronka będzie w Twojej intencji.
 Almae: 11.12.2013, 23:12
 Do Paula.. ja zaczęłam modlitwę 05.12 czyli niedawno prawda... pierwszy raz byl dla mnie szokujący ponieważ wycisnal mi szczere łzy z oczy i spędziłam nad tą modlitwą około godziny... to chyba była moja najszczersza proba.. drugi dzien byl bez lez.. ale trzeci byl podobny do pierwszego tak jakby coa mna wstrząsnęło.. najpiekniejsza byla jednak chęć poznania Boga.. bycia dla niego... kilka ostatnich dni jest ciężkie nie potrafię sie też skupic... ale ja wiem czemu... bo jest mi za milo.. bo nic zlego mnie nie spotyka.. tak bardzo cvialabym byc bardziej delikatna.. Mialam swoje powody by oodjac ta modlitwe.. jak marzenie moje zycie ma jakis cel... zawsze staralam sie dojsc do Boga... od tego momentu albo trace cel albo go lapie... zycie aie tak wywraca... ale wierze ze tak trzeba ze zawsze do czegos dochodzimy... zawsze po modlitwie lubie czytac komentarze l... i pomyslec ze czeka mnie caly rok czegos tak innego... :) pozdrawiam wszystkich...
 w: 11.12.2013, 20:35
 anno- Pan Bóg cię stworzyl i jego łaska może cię uleczyć, potrzebna jest twoja wiara i wytrwalość w modlitwie, trwaj z Chrystusem cokolwiek by się dzialo
 w: 11.12.2013, 20:32
 paula- tak i jeszcze bardziej, wytrwaj bo wiele przeszkod jeszcze przed tobą, zaufaj Chrystusowi i pamiętaj co obiecał tym którzy wytrwaja, On zawsze ci pomoże
 do Ani: 11.12.2013, 19:27
 Aniu bądź dzielną osobą, na pewno Pan Bóg nie pozwoli aby Twoja córeczka wychowywała się bez mamy :-) , także w jedności siła modlitwy, ja już dziś odmawiałem TS ale odmówię ja raz jeszcze w Twojej intencji abyś wyzdrowiała i mogła cieszyć się wraz z rodziną długim życiem. Jezu Ufam Tobie że tak sie stanie z Panem Bogiem.
 Zos do Ani: 11.12.2013, 16:57
 Czasem choroba jest po to,żeby się zbliżyć do Boga.Ze mną też tak było.Teraz dziękuję Bogu za tą chorobę/ujemne skutki tej choroby pozostały/Bądź dobrej myśli,zaufaj Bogu,a wszystko będzie dobrze.Zmówię za Ciebie koronka do Miłosierdzia B.
 Paula: 11.12.2013, 14:41
 Zaczęłam odmawiać tajemnicę szczęścia 15 września. Nigdy nie mogę się skupić, odmawiam modlitwę "na sucho, na odczepne". Nie, że tak chce, ale autentycznie za każdym razem gdy zaczynam się modlić to nie mogę się skupić i toczę batalię. Też tak macie?
 Ania: 11.12.2013, 12:15
 Dziś zaczynam modlitwę TS. Ostatno bardzo zachorowałam, a mam malutkie dziecko i z calego serca chce dla niego zyc. OD kilku miesięcy odmawiam Koronke i Różaniec, bardzo mi to pomogło... Zrozumialam ze bardzo kiedyś grzeszyłam... zbliżyłam się do Boga. Teraz z całego serca proszę Boga o zdrowie i żeby mnie nie opuscil jeżeli bede musiala umrzec. Proszę, jeżeli jest tu ktoś kto ma ochote to proszę o modlitwę w mojej intencji.
 w: 09.12.2013, 19:54
 sdm, nie coś tylko zlo odciągnęło cię od modlitwy, wytrwaj tym razem bo ono zrobi wszystko aby znów cię zniechęcić, zaufaj Chrystusowi a wszystko będzie dobrze, będę się modlić za wytrwałość twoją i wielu innych osób, podejrzewam że wielu innych uczestników tego forum zrobi to samo, po to tutaj jesteśmy, trwaj z Chrystusem zawsze
 w: 09.12.2013, 19:47
 aniu, musisz tak ułożyć sobie rozkład dnia aby to się więcej nie powtórzyło, w swoim sumieniu określ czy chcesz odmawiać modlitwę dłużej jako zadośćuczynienie za swoje zaniedbanie, mówisz że stało się tak nie z twojej winy a gdybyś postawiła Chrystusa na pierwszym miejscu, przed natłokiem zajęć czy taka sytuacja mogła by zaistnieć? módl się wytrwale i staraj się robić to jak najlepiej, Zbawiciel jest Panem wszystkiego, jest wieczny a wszystko inne tylko chwilowe, zaczynaj dzień razem z Nim a twoje życie stanie się lepsze
 łUCJA: 09.12.2013, 11:53
 Pragnę z radością napisać że w godzinie łaski dla świata po wielu ludzkich słabościach z pomocą Niepokalanej 8 grudnia na spotkaniu opłatkowym został powieszony ,poświęcony krzyż w naszej świetlicy .Zgromadzeni na opłatku z radością zaakceptowali i miejsce wybrali .Jestem w czasie odmawiania 15 modlitw pozdrawiam i tym razem proszę dla siebie o wsparcie modlitwą o wytrwanie na drodze powołania
 Anna: 09.12.2013, 10:56
 Odmawiam TS od prawie dwóch m-cy i żałuje ze nie znałam tak modlitwy wcześniej, zrobię wszystko by dotrwac do końca. Równocześnie odmawiam Nowenne Pompejanska to nowenna nie do oparcia. Zachęcam wszystkich do sięgnięcia do niej: " O gdyby cały świat wiedział (...), wszystkie stworzenia uciekaly by sie do Ciebie. Amen"
 magda s: 08.12.2013, 22:51
 aniu, a gdybyś przez cały dzień nic nie jadła, to czy na drugi dzień zjadłabyś 2 obiady? Podobnie jest z modlitwą. Trzeba się nią karmić codziennie. (:
 Sdm: 08.12.2013, 21:17
 Dołączam do Was, pomódlcie się za mnie bym wytrwała do końca...próbowałam wcześniej, ale coś mi przeszkadzało,...Moje intencje polecam Jezusowi Miłosiernemu.
 ania 25: 08.12.2013, 20:17
 Witam, odmawiam modlitwę od miesiąca, i wczoraj w natłoku zajęć, i spraw jakie miałam był to bardzo zabiegany dzień po prostu jej nie odmówiłam, nie z własnej winy, i nie celowo i zastanawiam się czy ten miesiąc już mi przepadł? czy możliwe jest że odmówię dzisiaj za wczoraj i będzie to mi zaliczone
 ania 25: 08.12.2013, 19:39
 Witam, odmawiam modlitwę od miesiąca, i wczoraj w natłoku zajęć, i spraw jakie miałam był to bardzo zabiegany dzień po prostu jej nie odmówiłam, nie z własnej winy, i nie celowo i zastanawiam się czy ten miesiąc już mi przepadł? czy możliwe jest że odmówię dzisiaj za wczoraj i będzie to mi zaliczone
 Z.: 08.12.2013, 15:15
 W okresie kiedy sie nie modlilem spadlem z drabiny i prawie polamalbym sobie kregoslup. A w okresie kiedy sie modlilem, tez spadlem z innej drabiny a niewiele brakowalo zebym upadl na cegly potylica glowy i bym sie mogl zabic, ale tylko sie podrapalem leciutko po nogach, bo zamiast upasc na glowe, upadlem (stojac na szczycie drabiny) prosto na stopy -na stojaco. Wielka laskawosc od Pana Boga!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej