Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.
Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 trup: 21.08.2014, 22:21
 do M - możemy zaczać od listopada (zrobisz sobie małą przerwę ) coby trochę wyrelaksować sie prze3d nastepną turą .jak uważasz .Niemniej mam radość w sercu bo mogę wziąc twoje troski , problemy i prośby i wstawiać się za tpba u naszego Pana Jezusa Chrystusa - w zamian mam nadzieję że ty pomyślisz o mnie w swojej modlitwie .Pan zreszta powiedfział że gdzie dwóch lub trzech itd..a to oznacza że będzie wsłuchiwał się w nasze prośby .Może jeszcze ktoś sie przyłączy może się zrobić mocne uderzenie modlitwą do Pana - ale i tak będziemy mocniej stukać i pukać .Napisz co o tym sądzisz .Trzymaj się .
 sluga: 21.08.2014, 22:01
 Panie mój potrzebuje Ciebie proszę o pomoc , Jezu poprowadz gdzie mam iść , co zrobic jak wyjsc z tego bagna zla i odczepic sie od mioch wrogow .Ktorzy mnie przesladuja .Panie pomoz mi .Dziękuje za wszystko mimo upadku i niepowodzen zawsze byles ze mna . Jezu Ufam Tobie.
 qwert : 21.08.2014, 21:54
  do : Skryty z Pomoca Boza zwyciezysz wszystko .Oddaj to wszystko Maryji i wola Boza niech sie stanie w twoim zyciu .Zaufaj Jezusowi . On wszystko Moze.Niech Bog Milosierny Blogoslawi tobie przez cale twoje zycie.Szczesc Boze
 czcicielka : 21.08.2014, 21:49
 Jezu Ufam Tobie .Jazu Ufam Tobie .Ratuj Jezu bo gine .Z Twoja Pomoca Zwycieze wszelkie zlo i wszystkich moich wrogow. Jezu Twoja nie moja wola niech sie wypelni .Prosze nirch sie opamietaja wszyscy ktorzy krzywdza moja rodzine i mnie sama .Zmiluj sie nad nami Panie Jezu.Amen
 Skryty: 21.08.2014, 08:52
 Mimo, że mam dopiero 20 lat już teraz modlę się o dobrą pracę i w intencji tego żebym mógł doświadczyć szczęścia z posiadania własnej rodziny i spędzenia życia z osobą w w której się zakocham z wzajemnością. To jest moje wielkie marzenie. Czasami są chwile zwątpienia, czasami wydaje mi się ze spędzę życie samotnie, ale się nie poddaje, bo wiem że w każdym działaniu Ojca jest sens.. Proszę wszystkich odmawiajacych TS o pamięć o mnie w swoich modlitwach. Ze swojej strony gwarantuje to samo. Bądźmy silni i wytrwali a spotkamy się wszyscy w Domu Ojca..
 Zdzisław: 20.08.2014, 07:24
 Panie mój potrzebuje ciebie proszę o poradę , Jezu doradź gdzie mam iść ,Panie jeszcze raz pomożesz mi .Dziękuje za wszystko mimo upadku mego ty zawsze byłeś obok mnie .
 Brt: 19.08.2014, 22:13
 Jezu Ufam Tobie
 sluzebnica : 19.08.2014, 20:52
 Zmiluj sie nad nami Panie ,prosze przyjdz z pomoca ,wyprowadz nas z tego bagna zla ktore nie ma konca ,Ty wiesz Panie , ze bez ciebie nigdy nie dojdziemy do konca. Jezusie Synu Dawida Ulituj sie nad nasza rodzina .Kochamy Cie Panie Jezu .Uwielbiam Cie Panie Jezu i blagam o milosierdzie Twoje dla mnie i moich dzieci i calej rodziny .Jezuniu Ukochany Ufam Tobie i wierze ze wyprowadzisz mnie z tego Bagna zla i oddalisz wszystkich moich wrogow ktorzy mnie przesladuja .Jezu synu dawida Ulituj sie nademna .Amen
 monika: 19.08.2014, 17:31
 Bardzo proszę o modlitwę za moją kuzynkę, mamę dwuletniego chłopczyka, u której wykryto złośliwego raka. Bóg zapłać za każdą modlitwę
 Anonim: 18.08.2014, 18:35
 Witajcie ! Proszę WAS o modlitwę za Joannę, jej los niech będzie w rękach Boga, proszę pomódlcie się za jej zdrowie...fizycznie umiera...jest po kilku operacjach...jak Bóg jej nie da tutaj żyć z nami, to niech chociaż da jej życie tam razem z NIM w Niebie...
 Krzysztof: 18.08.2014, 16:45
 Szczęść Boże ! W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryii Panny minął rok od kiedy codziennie modliłem się nabożeństwem TS. Dziękuje Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie łaski a św. Brygidzie za codzienne wstawiennictwo przed obliczem Pana :) Dużo by pisać o wspaniałych owocach tego nabożeństwa, którymi Pan Jezus obdarzył mnie i moją rodzinę. Samemu nie dałbym rady ale Pan podtrzymuje nas swoją łaską i daje siłę do wszystkiego ! Codzienna Eucharystia i różaniec umacniają moją słabą nędzną duszę ! Życzę wszystkim aby umieli odebrać to błogosławieństwo boże jakie Pan Miłosierny chce nam dać :) CHWAŁA PANU ! JEZU UFAM TOBIE !
 Danuta: 18.08.2014, 11:38
 Witam. TS odmawiam od 1.01 2014. Bywało że szatan tak utrudniał mi modlitwę że myślałam że nie dam już rady...Bóg dał mi jednak siłę abym wytrwała.Teraz jest już lepiej - odmawiam nadal i rozdaję książeczki innym aby i oni odmawiali. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 Danuta: 18.08.2014, 11:30
 Witam. TS odmawiam od 1.01 2014. Bywało że szatan tak utrudniał mi modlitwę że myślałam że nie dam już rady...Bóg dał mi jednak siłę abym wytrwała.Teraz jest już lepiej - odmawiam nadal i rozdaję książeczki innym aby i oni odmawiali. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 kinga: 17.08.2014, 22:56
 Prosze o modlitwe za Stanislawa, jest na intensywnej terapii po ciezkim wypadku, i jego zony Renaty ktora codziennie jezdzi zeby go zobaczyc 160km i bardzo cierpi. Jezu Ty wszystko mozesz uratuj go!
 Regina :17.08.2014,20:58: 17.08.2014, 21:19
 Dzisiaj,przez czysty przypadek trafilam na TS,,15 modlitw,,koleje mojego zycia tak sie potoczyly ze mimo moich 61 lat,oddalilam sie od kosciola,,ale z gleboka wiara Ufam Panu Bogu,ze pomoze mi wytrwac w postanowieniu codziennego odmawiania 15 modlitw kazdego dnia przez rok,,i to za malo by prosic Go o Laske wybaczenia za to zboczenie z drogi prawdy.Tak mi Dopomoz Boze
 Regina :17.08.2014,20:58: 17.08.2014, 21:08
 Dzisiaj,przez czysty przypadek trafilam na TS,,15 modlitw,,koleje mojego zycia tak sie potoczyly ze mimo moich 61 lat,oddalilam sie od kosciola,,ale z gleboka wiara Ufam Panu Bogu,ze pomoze mi wytrwac w postanowieniu codziennego odmawiania 15 modlitw kazdego dnia przez rok,,i to za malo by prosic Go o Laske wybaczenia za to zboczenie z drogi prawdy.Tak mi Dopomoz Boze
 Paula: 17.08.2014, 20:37
 Zbliża się koniec odmawiania TS. Czytając Wasze komentarze po pierwszym miesiącu zastanawiałam się jak można ją odmawiać po kilka lat, teraz wiem. Będę modlić się ile mi sił wystarczy. Ta modlitwa jest pokorna, nie wdziera się siłą w życie, mamy wolną wolę odmawiania, ale wtedy kiedy się nie spodziewamy, gdy oczekujemy pomocy, ta pomoc nadchodzi. Jezus jest z nami wszędzie. Bo wie że trwamy w modlitwie, że trwamy razem z Nim. Od jakiegoś czasu - kilka miesięcy po rozpoczęciu modlitwy czuję się jak dziecko Boże, czuję opiekę, jestem szczęśliwa. Owszem są też i gorsze dni, ale wtedy dookoła słyszę zawierz Jezusowi, zawierz Bogu, on pomoże rozwiązać każdą sytuację. Dzisiaj już usłyszałam to dwa razy :) Wierzę w Was :)
 Beka: 16.08.2014, 23:28
 Z perspektywy czasu wydaje mi się, iż chodzi o sam fakt modlitwy. Oczywiście za tymi modlitwami idą określone obietnice, które mają Nas motywować i przekonać do rozpoczęcia tej drogi. Bowiem za modlitwą winny iść też uczynki dopiero wówczas modlitwa jest żywa. Ja dziękuję Bogu za wszystko. Nigdy mnie nie opuścił, mimo tego, iż ja wielokrotnie go opuszczałem. Chyba łatwiej zrozumiałem rolę kochającego Ojca w sytuacji jak sam zostałem ojcem. Teraz dopiero widzę jak może działać Bóg. Jeżeli mnie dzieci proszą o coś czy mógłbym im odmówić. Bóg czeka na Nasze prośby, wołania, modlitwy, rozmowy czeka na Nas. Tak samo ja bym cierpiał, gdyby moje dzieci nie odzywały się do mnie. Faustysia kiedyś napisała powtarzając za małą Tereską, że tyle zyskujemy od Boga, ile od niego się spodziewamy. Alleluja i do przodu.
 Beka: 16.08.2014, 23:10
 Z perspektywy czasu wydaje mi się, iż chodzi o sam fakt modlitwy. Oczywiście za tymi modlitwami idą określone obietnice, które mają Nas motywować i przekonać do rozpoczęcia tej drogi. Bowiem za modlitwą winny iść też uczynki dopiero wówczas modlitwa jest żywa. Ja dziękuję Bogu za wszystko. Nigdy mnie nie opuścił, mimo tego, iż ja wielokrotnie go opuszczałem. Chyba łatwiej zrozumiałem rolę kochającego Ojca w sytuacji jak sam zostałem ojcem. Teraz dopiero widzę jak może działać Bóg. Jeżeli mnie dzieci proszą o coś czy mógłbym im odmówić. Bóg czeka na Nasze prośby, wołania, modlitwy, rozmowy czeka na Nas. Tak samo ja bym cierpiał, gdyby moje dzieci nie odzywały się do mnie. Faustysia kiedyś napisała powtarzając za małą Tereską, że tyle zyskujemy od Boga, ile od niego się spodziewamy. Alleluja i do przodu.
 Ewa: 16.08.2014, 19:17
 Czytam Wasze opinie i mam pytanie-czy ktoś zaobserwował nawrócenie 15 osób z rodziny? Czy stało się tak po jednym roku odmawiania TS? Czy ataki szatana są dotkliwe (wielu z Was ich doświadczyło w pierwszych miesiącach odmawiania TS)? Chcę zacząć odmawiać ale po przeczytaniu opinii moje uczucia są sprzeczne. Z jednej strony chcę zbliżyć się do Boga a z drugiej boję się szatana i jego działań.Proszę,pomóżcie mi.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej