Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.
Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 do nj: 07.09.2015, 05:59
 to twoja próba wiary i wytrwałości, zły duch zrobi wszystko aby cię zniechęcić do modlitwy, uderza w najsłabsze miejsca człowieka, nie ma postawy wierzę ale nie praktykuję, albo wierzysz albo to sobie odpuszczasz i oddajesz się złemu, jemu wystarczy gdy człowiek nie modli się, ma wtedy łatwą drogę do zniewolenia, daleko odeszłaś od Pana Boga dlatego teraz trudno jest wrócić, wytrwaj w odmawianiu TS cokolwiek się stanie, są ludzie którzy modlą się o to żebyś dała radę, zobaczysz że za jakiś czas twoje życie stanie się lepsze, trwaj zawsze z Chrystusem i pod opieką Maryji
 Bpżena: 06.09.2015, 22:39
 Najukochańszy Jezu, dziękuję Ci z całego serca za łaski jakimi obdarzasz mnie i moich najbliższych. Proszę Cię o dar zdrowia dla mojej mamy, Boże Błogosławieństwo dla nowożeńców Pauliny i Macieja i Twoją opiekę dla narzeczonych Żanety i Dominika.
 zona ,matka: 06.09.2015, 21:02
 Jezu zaczynam znowu po przerwie odmawiać TS już w życiu odmówiłam Czuje się słabo duchowo pogubiłam się w w życiu Ciągle w sercu czuje smutek , Mieszkam z mężem alkoholikiem kupę w separacji w jednym mieszkaniu nie chce rozwodu . Dzieci Jezu nie jestem szczęśliwa odeszli od kościoła spowiedź św maja nałogi nikotynowy mały alkoholowy Jeden syn który tak bardzo kochał Boga tak bardzo pogubił się wiem ze zły chce zniszczyć jego dusze Ty Jezu wiesz znasz jego ,który grzech .Wiem ze bez Twojego miłosierdzie ja nie w staniej jestem mu pomóc i nie mogę akceptować jego grzechu Jezu Ty tylko jesteś w nam pomóc jeśli jest taka wola Boże św Rito z Cascia proszę Cie o stawiennictwo u Boga Amen
 Maria: 06.09.2015, 08:18
 Zaczynam po raz kolejny ,ciagle cos staje na przeszkodzie ze przerywam prosze wesprzyjcie mnie modlitwa zebym wytrwala i ukonczyla
 Gregory: 06.09.2015, 00:12
 Porada dla tych co maja problem ze skupieniem w trakcie modlitwy: w trakcie czytania modlitwy przysłońcie sobie dłonia jedno oko. Mnie to pomaga
 Gregory: 06.09.2015, 00:11
 Porada dla tych co maja problem ze skupieniem w trakcie modlitwy: w trakcie czytania modlitwy przysłońcie sobie dłonia jedno oko. Mnie to pomaga
 renia: 05.09.2015, 21:42
 Ja odmawiam te modlitwy i bardzo mnie zachwyciły i poruszyły kilka zdań wypowiedzianych z krzyża to słowa które P.Jezus kieruje do mnie i ciebie.Ja wierzę w każde twoje słowo Jezu.Masz słowa które daje życie WIECZNE
 Oktawia: 05.09.2015, 21:37
 Przeczytałam ostatnio książkę Moc uwielbienia. Zupełnie inne spojrzenie na relację z Bogiem. W moich spotkaniach z Panem wielokrotnie wspominam zawarte tam treści. Bardzo polecam, jeśli ktoś ma ochotę. Wiem, że to nie o TS, ale chciałam się podzielić.
 k.Małgorzata: 05.09.2015, 13:58
 Na początku można również modlić się razem z lektorem,
bo może komuś łatwiej będzie w duecie.
Niektórym oczy bolą od czytania i to jest czasami pomocne.
Nieraz z tego korzystam,chociaż jednak wolę sama rozważać ,,TS,,
Ta dziewczyna ładnie czyta.
https://www.youtube.com/watch?v=bDcmTA85k4k
Ktoś kiedyś podał z you tube modlitwę w wykonaniu pewnego chłopaka,ale dla mnie to była zbyt szybka ,,klepanka,,więc zrezygnowałam.
Trzeba na to zwracać uwagę,bo to święta i mądra Modlitwa ,więc nie można byle jak odmawiać.
Króluj nam Chryste.
 K.Małgorzata: 05.09.2015, 12:31
 Tajemnica Szczęścia przekazana nam przez św.Brygidę jest dla nas wielką łaską Bożą a nie pokutą.
Możemy wyprosić zbawienie dla nas, dla bliskich, dla Dusz cierpiących w czyśćcu,oraz nawrócenie dla wielu ludzi.
Chroni nas przed złem i niebezpieczeństwem ,czego nieraz doświadczyłam.
Najlepiej przed rozpoczęciem Modlitwy pomodlić się do Ducha Świętego .Często proszę swojego Anioła Stróża,aby ze mną modlił się .
Każda z 15 Modlitw jest pełna zawierzenia i ma w sobie ogromną moc Bożą,dlatego nieraz ,,coś,,nam przeszkadza w rozpoczęciu i odkładamy na później.
/Wiadomo,że szatanowi to nie pasuje i podsuwa nam rozmaite przeszkody./
Od lipca rozpoczęłam po nie wielkiej przerwie 3 rok ,,TS,, ,którą odmawiam w ciągu dnia jak najwcześniej,o ile tylko mogę .
Nie wpadłam jeszcze w rutynę,ponieważ wciąż coś nowego w niej znajduję w danym dniu dla siebie.
Poprzez ,,TS,,otrzymujemy pokój ducha,oraz bezpieczeństwo w ramionach Pana Boga.Nic nie ma przecież ważniejszego !
Króluj nam Chryste .

 Boguslaw: 05.09.2015, 09:44
 Dziękuje za chrzest moich wnuków. Jezu ufam Tobie i jestem przy Tobie i Marii.
 Boguslaw: 05.09.2015, 09:01
 Dziękuje za chrzest moich wnuków. Jezu ufam Tobie i jestem przy Tobie i Marii.
 Kamil: 05.09.2015, 00:04
 N.J. Nie zniechęcaj się, opuściłaś, to następnego dnia odmów dwa razy. Chodzi o to żeby w ciągu roku uwielbić każdą ranę Pana Jezusa zadaną w czasie męki. Tak więc jak opuściłaś jeden dzień w drugi to nadrob. I pamiętaj, Bóg kocha każdego i chociaż samemu mi ciężko w to czasem uwierzyć przez koleje życia, to wiem ze Jezus prowadzi swoje dzieci! Prowadzi każdego kto o to go prosi. Twoją ofiarą chociażby była najmniejsza Bóg nie pogardzi!! Tak jak "wdowim groszem" który miał nieopisaną wartość.
 Kamil: 05.09.2015, 00:03
 N.J. Nie zniechęcaj się, opuściłaś, to następnego dnia odmów dwa razy. Chodzi o to żeby w ciągu roku uwielbić każdą ranę Pana Jezusa zadaną w czasie męki. Tak więc jak opuściłaś jeden dzień w drugi to nadrob. I pamiętaj, Bóg kocha każdego i chociaż samemu mi ciężko w to czasem uwierzyć przez koleje życia, to wiem ze Jezus prowadzi swoje dzieci! Prowadzi każdego kto o to go prosi. Twoją ofiarą chociażby była najmniejsza Bóg nie pogardzi!! Tak jak "wdowim groszem" który miał nieopisaną wartość.
 zocha: 04.09.2015, 19:44
 dopiero zaczęłam chcę wytrwać proszę omodlitwę
 N.J: 04.09.2015, 10:50
 Ja modlę się od 5miesięcy, mam czasami takie wrażenie, że jestem już tak wypaczona , że juz mi nic nie pomorze. Nawet staczam gdzieś w środku walkę czy to na pewno dla mnie. Jestem wierząca ale nie praktykująca. Wiem, że samą modlitwą nie umocnię swojej wiary. Mam słabą wolę.. coś postanowie a na drugi dzien idzie w zapomnienie. Wierze, że życie z Bogiem jest lepsze ale nie umiem mu do konca siebie ofiarować nie jestem w stanie zrezygnować z rzeczy które mnie od niego tylko oddalają. Nawet sama teraz to piszę i nie wiem czy Ja nie udaje , a może to nie jest ten czas ...ale skoro się tu znalazłam i to piszę to chyba nie bez powodu, piszę bo mam teraz wyrzuty sumienia bo uswiadomiłam sobie ze wczoraj nie odmówiłam modlitwy. Zniechęca mnie kolejna próba podjęcia, raczej wolałabym ją kontynuować tylko przecież ta modlitwa na tym polega. MODLIĆ SIĘ CODZIENNIE. myślę , że to jedne o co nas prosi i to ma wielkie znaczenie. Tak to by pisalo co drugi dzien.. co trzeci.. raz w tygodniu. A ta modlitwa prosiła nas o systematyczność a i tak człowiek zawodzi..
 Do Agaty: 03.09.2015, 21:28
 Slusznie piszesz mamy modlic sie za swoich przesladowcow (choc trudne to ...bardzo trudne )
 Józef Bieganowski : 03.09.2015, 13:27
 Modlę się już kilka lat i otrzymałem wiele łask.
 Jarek: 03.09.2015, 12:50
 Proszę o modlitwę w intencji mojego przyjaciela Zdzisława, aby Bóg pomógł Mu pokonać chorobę, wrócić do dobrego zdrowia, by dał siłę, radość i spokój na długie lata, aby cieszył się On Łaskami Ducha Świętego każdego dnia, na wszystkich drogach życia... Amen.
 Z: 03.09.2015, 08:58
 Absolutnie wierzę w moc tej Modlitwy. Odmawiałem Ją kilka lat, być może nie doceniając, ot tak np. w drodze do pracy. Dziś mam mało czasu na modlitwę w ogóle - ale zauważam że udało mi się osiągnąć więcej niż oczekiwałem, praca - rodzina. To jest szczęście. Niewiele brakowało a bym to stracił - niedawno, wracając z podróży z żoną - zasnąłem za kierownicą. Nie wiem jak to się stało, ale wszystko skończyło się dobrze. Pierwszą rzeczą jaka przyszła mi na myśl było "Jak dobrze, że odmawiałem tę modlitwę". Przypadek? ale szczęśliwy - życzę wytrwałości - Modlitwa "15"jest nie tylko piękna ale i skuteczna.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2016 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej