Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.
Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Brygida - cierpię : 01.01.2016, 04:07
 O miłosierny Panie!!! Chcę iść z Tobą każdego dnia. oświeć chorego na alkoholizm męża, pokaż mu drogę, zjaw się w jego życiu.... By mogliśmy nasze dzieci w miłości i szacunku wychowywać. AMEN JEZU UFAM TOBIE!!!
 monika: 31.12.2015, 21:24
 Ja bardzo pragnelam dziecka, staraliśmy się o nie 5 lat, wreszcie postanowiłam ze będę odmawia TS ale nie przez rok tylko do końca swoich dni, wiedziałam że to ogromne wyzwanie ale i prośba wielka. Udało sie, zaszlam w ciążę, jak się potem okazało radość była tym większa ze bliźnięta. To był cud. Jednak w 18 tygodniu, doszło do poronienia moich aniołków, zdazylam tylko się z nimi pozegnac. Teraz leze w szpitalu i tak sobie mysle po co Bog mi ich dał, zeby tak okrutnie odebrać? Wiem ze odpowiedzi nie otrzymam i nie zrozumiem, prosze Cie Jezu daj mi siłę bym to zniosła.
 Antonina: 31.12.2015, 19:12
 Proszę o dobra żonę dla syna.
 Halinka : 31.12.2015, 17:21
 Jezu dziękuję Ci za wszystkie łazik które doznałam za to ze moje Serce chore a stan zdrowia nie pogarsza się ,za szczęśliwy wynik monografii biustu za Bożą Opiekę nad moja rodzina Jezu proszę Cię o Boże Błogosławieństwo na rok 2016 dla mojej rodziny o miłosierdzie Twoje nad nami grzesznymi ,o zdrowie , o łezkę przemiany życia dla moich synów a zwłaszcza dla syna kawalera który tak się pogubił przebacz mu grzechy tchnie w niego ducha św aby przemienił swoje życie i odnalazł swoje powołanie , Jezu oddaje Ci mojego męża alkoholika ja już nic nie stanie jestem zrobić Kocham Cię Jezu Ufam Tobie ! Amen
 Bożena: 31.12.2015, 15:19
 Panie Jezu tak bardzo mi ciężko ,każdy dzień jest pełen smutku i trwogi,błagam nie opuszczaj mnie .wlej nadzieję do mojego serca, umocnij mnie,błagam przywróć mi zdrowie. JEZU UFAM TOBIE
 maria: 31.12.2015, 09:03
 Panie Jezu i Matuchno Najswietsza dziękuje serdecznie za caly przeżyty rok 2015 dziekuje za wysłuchanie moich próśb i błogosławieństwo proszę o opieke i błogosławieństwo na następny 2016 r.Jezu ufam Tobie
 Mateusz: 31.12.2015, 08:42
 Proszę o modlitwę za mnie oraz za moją żonę Paulinę, prosimy cię Jezu abyś obdarował nas potomstwem, prosimy o błogosławieństwo. Chwała tobie Jezu
 Kinga GM: 31.12.2015, 08:39
 Kilkoro z Was poleca Kasi i Tomkowi różne modlitwy:) ja chciałam napisać odnośnie tego kilka słów i mam nadzieję, że nie będą mieć mi tego za złe:) Kasia i Tomek to jest małżeństwo dla których zapewne żadna modlitwa nie jest obca. To są ludzie, którzy całe swoje życie oddali Panu Bogu. Dziecko się nie pojawiało i gdy zaakceptowali wolę Pana Boga, to wtedy
Bóg postawił na ich drodze synka z serduszka. Teraz głęboko wierzę, że nadszedł czas kiedy Pan Bóg uznał, że to ten moment kiedy ich wieloletnie modlitwy mają zostać wysłuchane. W związku z tym mam prośbę do wszystkich, którzy chcą pomóc o dołączenie do wspólnej modlitwy w następnym tygodniu. W zakładce pogotowia modlitewnego znajdzie się plik pdf na najbliższy tydzień i wtedy będziemy się modlić m.in za Kasie i Tomka.
 Stanisław 31112.2015: 31.12.2015, 06:52
 PANIE JEZU TY JESTES DROGA PRAWDA ŻYCIEM POLECAM CI BASIE I PIOTRUSIA NIE KARZ JĄ.PROSZĘ DAJ JEJ SZANSE NIECH DOBRZE W ŻYCIU WYBIERZE DLA NIEJ I DLA JEJ SYNKA.POPROWAĆ ICH ZA RĘKĘ ABY NIE ZBŁĄDZILI AMEN.KOCHAM CIĘ JEZU,WYBACZ ŻE TYLE RAZY ZGRZESZYLEM,POPROWADŻ

MNIE I MOJĄ RODZINĘ PROSTĄ DROGĄ.JAK BÓG CHCE UKARAĆ ROZUM ODBIERA ,PROSZĘ PANIE NAJWYŻSZY ZWRÓĆ MI ROZUM,BYM MÓGŁ PRAWIDŁOWO Z NIEGO KORZYSTAĆ,ZEŚLIJ PROSZĘ NA MOJĄ RODZINĘ DUCHA LASKI I SZCZĘŚCIA I BŁOGOSLAWIEŃSTWA TWOJEGO,KOCHAMY CIĘ JEZU.AMEN
ZA WSZYSTKIE GRZECHY BARDZO ŻAŁUJĘ ZLITUJ SIĘ NAD NAMI.
 Stanisław 31112.2015: 31.12.2015, 06:45
 PANIE JEZU TY JESTES DROGA PRAWDA ŻYCIEM POLECAM CI BASIE I PIOTRUSIA NIE KARZ JĄ.PROSZĘ DAJ JEJ SZANSE NIECH DOBRZE W ŻYCIU WYBIERZE DLA NIEJ I DLA JEJ SYNKA.POPROWAĆ ICH ZA RĘKĘ ABY NIEZBŁĄDZILI AMEN.KOCHAM CIĘ JEZU,WYBACZ ŻE TYLE RAZY ZGRZESZYLEM,POPROWAC MNIE I MOJĄ RODZIĘ PROSTĄ DROGĄ.JAK BÓG CHCE UKARAĆ ROZUM ODBIERA ,PROSZĘ PANIE NAJWYŻSZY ZWRÓĆ MI ROZUM,BYM MÓGŁ PRAWIDŁOWO Z NIEGO KORZYSTAĆ,ZEŚLIJ PROSZĘ NA MOJĄ RODZINĘ DUCHA LASKI I SZCZĘŚCIA I BŁOGOSLAWIŃSTWA TWOJEGO,KOCHAMY CIĘ JEZU.AMEN
 A.Ula do 1111 i do Kasi i Tomka: 30.12.2015, 10:50
 Chciałabym podzielić się z Wami swoim świadectwem. Modlę się modlitwą szczęścia już od wielu lat, choć miałam krótką przerwę. Kiedy pierwszy raz usłyszałam o tej modlitwie usłyszałam jednocześnie, że nie ma osoby, której ta modlitwa by nie pomogła. Zawierzyłam. Całym sercem. Życie moje w tamtym momencie waliło się w każdej jednej jego dziedzinie. Złapałam się tej modlitwy jak ostatniej deski ratunku. Odmawiałam ją z gorącą wiarą, że mi pomoże...pomogła. Teraz moje życie wygląda zupełnie inaczej. Mam kochającego męża, który po 15 latach przystąpił do sakramentu pokuty i komunii św. Od 2 lat, kiedy to się stało ciągle powolutku zbliża się do Boga. Pan nam pobłogosławił i pomimo, że lekarze mówili, że nie będę najprawdopodobniej mogła mieć dzieci, bądź jeśli w ogóle zajdę w ciążę, ciąża będzie zagrożona i czeka mnie 9 miesięcy leżenia, bo wada, którą posiadam jest najczęstszą przyczyną poronień. Modliłam się do Mateczki, bo wiedziałam, że Ona mnie zrozumie sama mając malutkiego Jezuska, którego kochała całym sercem. W życiu nie ma przypadków. Pan kieruje naszymi krokami. Poprowadził mnie do bardzo dobrej lekarki, która też jest wierząca.W miedzy czasie czekał mnie jeszcze 1 zabieg ginekologiczny, jednak okazało się, że zaszłam w ciążę. Lekarka sama stwierdziła, że widocznie tak miało być, żeby mnie nie męczyć. Dostałam zwolnienie lekarskie i choć ciąża była zagrożona i musiałam uważać, miałam też w jej trakcie trochę problemów, to mimo wszystko wierzyłam i ufałam Panu. Zawierzyłam ciążę Maryi i prosiłam o to, żebym ciążę donosiła, a datę porodu żeby Maryja sama wybrała. Termin porodu miałam na 4 maja, a córcia urodziła się 3 maja. Maryja wybrała swoje święto na narodziny naszej córci. Pan jest tak dobry, że pozwolił jeszcze zobaczyć moją córcię mojemu tacie, który zmarł niecały miesiąc po jej narodzinach. Poza tym Pan pomógł mi zmienić pracę, w której był tylko mobbing i wykorzystywanie maksymalne ludzi. Typowa praca w korporacji nastawionej na zwiększanie zysków. Nawet ciąża pojawiła się w najlepszym momencie, gdyż w mojej obecnej pracy zmieniła się ekipa i relacje i atmosfera bardzo się popsuła. To tak w skrócie. Więc 1111 - nie prze przypadek trafiłęś na tę stronę. Pan kieruje naszymi krokami i jest ogromnie Miłosierny. Jego Miłosierdzie jest większe niż ocean. Zaufaj. Pan Cię kocha i chce, żebyś był przy nim już na zawsze. Dostrzeżenie swoich grzechów i żal za nie jest bardzo ważne. Jezus Cię kocha. Pamiętaj o tym. Do Kasi i Tomka: mi bardzo pomógł w czasie ciąży św. Dominik. Modliłam się za Jego wstawiennictwem i nosiłam Jego pasek całą ciążę. Pan powiedział, żeby modlić się i ufać, że się zostanie wysłuchanym. Wówczas Bóg wysłuchuje naszych próśb. Będę się za Was i za 1111 modlić. Bożego Błogosławieństwa życzę :)
 Jerzy : 30.12.2015, 08:39
 Panie Jezu proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. Jezu Ufam Tobie.
 Kasia i Tomek: 29.12.2015, 22:39
 Dziękujemy wszystkim za wsparcie i modlitwę. Byłam u lekarza, nadal nic nie wiadomo, ale na ten czas nie jest źle. My również pamiętamy o Was i Waszych potrzebach.
 Ela: 29.12.2015, 22:37
 Panie Jezu Chryste błagam Cię o pomoc mojemu synowi Wojciechowi Piotrowi aby nawrócił się, znalazł przyzwoitą pracę i nauczył się pokory.
Jezu ufam Tobie.
 1111: 29.12.2015, 21:36
 kiedyś odmawiałem tą modlitwę przez dwa lata bez dnia przerwy potem wielki upadek teraz potrzebuję modlitwy by się podnieść muszę szukać Boga na nowo boję się że już go nigdy nie odczuję jak kiedyś to było piękne ale grzeszyłem i teraz pustka proszę o modlitwę
 ela do Kasi iTomka: 29.12.2015, 20:52
 Modle sie za was , aby Maryja miala was w opiece i zeby to dzieciatko sie narodzilo.
 ***: 29.12.2015, 18:18
 Proszę o zdrowie fizyczne i duchowe . Jezu, ufam Tobie
 Iwona: 29.12.2015, 17:57
 Proszę o łaskę opieki i błogosławieństwa w podróży syna.
 MARCHWIECH: 29.12.2015, 12:11
 Paie Jezu miej w opiece mojego syna Jezu ty się nim zajmuje i jego sprawami uchroń go od wszelkich nieszczęść które tak często mu się przy trafiają Jezu Ufom Tobie

 Babcia: 29.12.2015, 10:25
 Proszę o modlitwę za Natalkę i jej mamę.O łaskę chrztu, nawrócenie i zdrowie.
W intencji wszystkich modlących się odmawiam różaniec i TS
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2016 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej