Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.


Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Amy: 15.02.2013, 20:17
 Mam nadzieje ze mnie pomożecie ... Proszę o modlitwe za mojego wuja... choruje na alzheimera i juz ... nie chce tego napisac. PROSZĘ
 Katarzyna 29 lat: 14.02.2013, 20:23
 Widzę sporo nowych osób. Więc piszę po raz kolejny. Tajemnicę Szczęścia uczyniłam swoją modlitwą na całe życie. Modląc się co dzień, jestem modlącą się we wszystkich sprawach tego forum. Podobnie czyni reszta. Niech Ci, którzy tutaj zaglądają nie odchodzą bez przekonania, że ich intencje nie są wypraszane, a ich sprawy obojętne dla nas. Bo nie są. Anonimowość pozwala wypowiedzieć to, co może jest trudne w życiu codziennym. A my słuchamy się nawzajem. Wiele zawdzięczam temu forum, mobilizuje mnie, bo wiem, że przynależę do niego, ale i go tworzę. Daję coś od siebie, ale i korzystam. Kto zaś zaczął te modlitwy niech je zmawia i nie patrzy, jak mu wychodzi, tylko niech zmawia. Bóg w swoim czasie prostuje wiele spraw. Na swoje musiałam długo czekać zanim pomogło, innych jeszcze oczekuję, ale po 3 latach odmawiania wiem, że warto. To jest szkoła życia i radzenia sobie z życiem prowadzona przez samego Boga! Z tej drogi się nie schodzi, bo nam się to nie opłaca. Niech św. Brygida i Matka Najświętsza wspomagają nas, a sam Pan Bóg niech nam błogosławi.
 wyznanie: 13.02.2013, 21:32
 Proszę Was o modllitwę za mnie( bardzo jej potrzebuję). Dziękuję.
 Kasia: 12.02.2013, 06:34
 Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi, szczególnie Katarzynie. Ksiądz na spowiedzi powiedział mi podobnie. A co do TS - trwam choć nadal nie wiem czemu strasznie trudno mi się modlić, wczoraj mówiłam ją 72 minuty...Jeszcze 14 dni :)
 Mariusz: 10.02.2013, 22:56
 Panie Jezu nie pozostawiaj mnie samego z tymi problemami. Pomogłeś mi na początku tej drogi, proszę nie opuszczaj mnie, ja sam nic nie zrobię, wiesz przeciesz jakie mam problemy i tylko Ty Jezu możesz odmienić moje życie. Jezu Ty się tym zajmij jeśli tylko jest taka Twoja wola. Wdzięczny za wszystko ... Mariusz
 Anna: 09.02.2013, 13:25
 Odmówiłam tę modlitwę przez rok.Tyle miłości i cudów jakie zaznałam-tego nie da się opisać.Proszę Was abyście uwierzyli całym sercem w MOC tej modlitwy.Wszystkie sprawy,które po ludzku w moim życiu były nie do załatwienia,oddałam w ręce Pana.Teraz gdy już jest po wszystkim bezustannie dziękuję Bogu.UWIERZCIE I MODLCIE SIE!
 edyta do facet 40: 08.02.2013, 15:20
 czego sie lękasz jestes ukryty w ranie rerca Pana Jezusa ..zły cie tam nie dopadnie
 Facet40: 07.02.2013, 11:54
 Zaczalem odmawiac TS 28 lutego wiec leci mi teraz 3 tydzien. Modlcie sie za mnie zebym wytrwal. Nawrocilem do Jezusa 3 lata temu. Bylem zly dla rodziny , klamalem, i wszytko co najgorsze mozna sobie wyobrazic. Zly duch chce mnie wydzrzec spowrotem ale ja chce byc blisko Pana naszego Jezusa Chrystusa.
  gaga: 07.02.2013, 08:57
 Blaga pomoz Magdzie jest w takiej traumie ze sie calkiem pogubila prosze otworz jej oczy i serce .kochamy ja i martwimy sie o nia trwamy na modlitwie ale nie mozemy do niej dotrzec jes jak kolce daj jej powrocic na dobra droge pomoz znalezc prace daj radosc zgode milosc i zrowie calej rodzinie daj swiatlo Ducha sw.
  do dobrarada : 07.02.2013, 05:43
 Nie wazne jakie bledy sa w wypowiedzi niektorych osob .to swiadectwo milosci i zywa wiara gra ogromna role na tym forum ,Nie krytykujmy i nas nie beda krytykowac .Bog sam sprawuje to jak piszemy ,Jedni sa zdolni z wyksztalceniem . inni zas z milosci do Boga i Blizniego dziela sie swoja Laska radosci Od BOGA KTORA otrzymali .To wspaniale Swiadectwo nawrocona , dzieli sie z nami , jest radoscia dla innych .Bog jest Miloscia i nie gardzi nikim Sam Bog wie ze to co jest z milosci jest dobre dla nas .Blogoslawienstwa i Obfitosci Lask z Nieba plynacych ,z serca wam zycze . Bog Jest Miloscia. bs
 edyta: 06.02.2013, 13:34
 zawsze bałam się cierpienia a kiedy zaczęłam odmawiac tajemnice szczęścia - jest dal mnie słodka jak miód czasami zły chce nas zastraszyć bąc od czegos odciągnąć
 ona: 05.02.2013, 22:27
 Blagam odmien moj los na lepsze, pomoz mi pokochac zycie i odnalezc dobrego meza i wyjsc z depresji jesli taka jest twoja wola. Nie zostawiaj nas.
 dobrarada: 04.02.2013, 15:44
 do nawroconej: wszystko dobrze, zes sie nawrocila, ale te bledy.... nie da sie tego czytac!Mysle, ze Bog ci wybaczy, nast. razem zajrzyj do slownika.
 nawrocona: 02.02.2013, 13:33
 Przed kilku laty zawalił sie cały muj świat.Goniąc za pieniedzmi i karjerą nie zauwazyłam,ze zmiezam ku przepaści.Gdy sie ocknełam,byłam bankrutemi i otoczona b.złymi ludzmi.Zrozumiałam,ze jestem jak mały owad w sieci poteznego pająka.Stanełam przed obliczem Pana Jezusa.Oddałam Mu całe moje zycie,ptosząc o ratunek,lecz na Jego wyłącznych zasadach.i poszlam do ptacy.Tam zorjentowałam sie,ze wypełnia mnie niewysłowiony pokuj,dotąd mi obcy.Po kilku dniach wpadło mi w oczy ogłoszenie o pracy w Niemczech.Uznałam natychmiast,że jest to odp.Jezusa!Żuciłam wszystko w jednej chwili.Pełna obaw i lekow poszłam drogąPana.przez te wszystkie lata nie ras bylo cieżko,ale zawsze mowie "wedługTwojej woli Panie!"Dziś nie wyobrażam sobie innej drogi jk ta Pełniąc zawsze wolePana odnalazłam nieznane mi dotąt szczeście,wielki wewnetrzny pokuj i prawdziwe spełnienie swrgo życia."Raduj sie w Panu a On apełni pragnienia twego serva.Powierz Panu swoja droge i zaufaj Mu,On sam bedzie działał".JEZU UFAM TOBIE.
  zatroskana: 02.02.2013, 05:19
  Blagam Panie JEZU ,odmień mój los na lepsze. Proszę o nową dobrą pracę, gdzie nie będę obdzierana z godności i wykorzystywana i żebym otrzymywała godne wynagrodzenie. Pomóż mi W TYM TRUDNYM CZASIE , wyrwij mnie z tego bagna i wybacz wszystkie błędy.wyrwij z sidel szatana i wszystkich moich wrogow widzialnych i niewidzialnych .Ty wiesz ze Cie kocham Panie Jezu .wiesz jak tesknie za Toba jezu Panie Ty wszystko wiesz .Wysluchaj mojej prosby .Przyczyn sie abym stala sie wolnym czlowiekiem ,niech nie kontroluja moim zyciem .tylko wtedy bede szczesliwa i bede Cie wielbic i adorowac slodki Jezu. Jezu Ufam Tobie. Amen
 BS: 02.02.2013, 05:17
 2 luty Swieto Ofiarowania Pana Jezusa w Swiatyni .rozpoczne Droga TS .milosc do Boga I dzieci .i pragnienie zbawienia dla dzieci i rodziny nie pozwala zaprzestac modlic sie TS. to wspaniale uczuci i dar Bozy .Dar Modlitwy i wytrwalosc.Dziekuje cie Boze Ojcze za ten dar. i dopomoz abym wytrwala .Polecam wszystkim Potrzebujacym Lask Bozych te Modlitwe TS.Jezu Ufam Tobie.BS
 Marta: 01.02.2013, 18:39
 W zeszłym roku w czerwcu miałam bardzo groźny wypadek, rozpędzony kierowca nie zauważył znaku Stop i wjechał w mój samochód, w prawy bok, a następnie zepchnął mnie na dom. Samochód wyglądał jak harmonijka, nie było co zbierać. Cały przód zgnieciony. Policja i lekarze z pogotowia nie mogli uwierzyć, że żyję. Policjant nawet zażartował, że powinnam zostać kaskaderką bo jak żyje nie widział, żeby z takiego wraka wyszła żywa osoba i to o własnych siłach. Lekarz z pogotowia zapytał się wprost czy wierzę w Boga, bo innego rozwiązania nie widzi. Jestem pewno, że jest to efekt tego, że kilka lat temu odmówiłam Tajemnicę Szczęścia i że w ten dzień ziściła się obietnica "Uchroni go przed nagłą śmiercią". Polecam wszystkim tę piękną modlitwę! Nie traktowałam jej "magicznie" ale zawsze wierzyłam, że Jezus spełni swoje obietnice.
 Marta: 01.02.2013, 18:38
 W zeszłym roku w czerwcu miałam bardzo groźny wypadek, rozpędzony kierowca nie zauważył znaku Stop i wjechał w mój samochód, w prawy bok, a następnie zepchnął mnie na dom. Samochód wyglądał jak harmonijka, nie było co zbierać. Cały przód zgnieciony. Policja i lekarze z pogotowia nie mogli uwierzyć, że żyję. Policjant nawet zażartował, że powinnam zostać kaskaderką bo jak żyje nie widział, żeby z takiego wraka wyszła żywa osoba i to o własnych siłach. Lekarz z pogotowia zapytał się wprost czy wierzę w Boga, bo innego rozwiązania nie widzi. Jestem pewno, że jest to efekt tego, że kilka lat temu odmówiłam Tajemnicę Szczęścia i że w ten dzień ziściła się obietnica "Uchroni go przed nagłą śmiercią". Polecam wszystkim tę piękną modlitwę! Nie traktowałam jej "magicznie" ale zawsze wierzyłam, że Jezus spełni swoje obietnice.
 zatroskana :: 31.01.2013, 23:57
 Blagam Panie JEZU ,odmień mój los na lepsze. Proszę o nową dobrą pracę, gdzie nie będę obdzierana z godności i wykorzystywana i żebym otrzymywała godne wynagrodzenie. Pomóż mi W TYM TRUDNYM CZASIE , wyrwij mnie z tego bagna i wybacz wszystkie błędy.wyrwij z sidel szatana i wszystkich moich wrogow widzialnych i niewidzialnych .Ty wiesz ze Cie kocham Panie Jezu .wiesz jak tesknie za Toba jezu Panie Ty wszystko wiesz .Wysluchaj mojej prosby .Przyczyn sie abym stala sie wolnym czlowiekiem ,niech nie kontroluja moim zyciem .tylko wtedy bede szczesliwa i bede Cie wielbic i adorowac slodki Jezu. Jezu Ufam Tobie. Amen
 Aga cd.: 31.01.2013, 08:28
 ..... mialam tej spowiedzi z 4 razy, bo zawsze Duch Swiety jak prosilam by mi przypomnial co jeszcze uczynilam złego . Potem poprosiłam w tych modlitwach za Miłosc Zyczliwosc i Zdrowie w mojej rodzinie...Dostałam .Prosilam bym ze wszystkimi z ktorymi nie rozmawialam w rodzinie i znajomych ,nie tylko z mojego powodu sie zmienilo ..Zmieniło sie! Za kazdym, razem jak dzieje sie cos złego Prosze Matke nasza Maryje by mi pomoga , zawsze konczy sie dobrze.W tej modlitwie modle sie za zmarłych w mojej rodzinie i nietylko... Wierze całym sercem ze tak jest jak Pan Bog obiecal. Odmawiam ta modlitwe juz poraz 4 ,pamietajac zawsze ze kazdego dnia musze usiasc i poswiecic 30 minut, ale jest to takie wyciszenie i taki spokuj w tedy ze UWIERZCIE WSZYSCY W TO IZ BOG OJCIEC , SYN BOZY I DUCH SWIETY oraz Matka nasza Maryja za i wszyscy swieci zawsze nas wspieraja i pomagaja a i własciwie kieruja. Dodam ze Swiety Tadeusz Jude tez przyczynil sie z Sw Antonim do moich prosb ktore zakonczyly sie sukcesem.!! Z Panem Bogiem !! Boze , Matko przenajświętsza wszystko w Waszych rekach. Opiekujcie sie mna i moja rodzina, a za dotychczasowe łaski z głebi serca Dziekuje !!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna i Tomasz Jarosz
Przeczytaj tę książkę! Być może znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania, a przedstawione rady pomogą Ci wybrnąć z sytuacji w jakieś się znalazłeś.... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej