Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.


Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 J: 24.03.2014, 23:42
 Błagam o modlitwę, gdyż w moim mieści powiesił się licealista, pragnę się za niego wiele modlić, bo musimy uratować jego duszę z piekła, czy czyśćca, ale nie mam aż tak dużo czasu przez obowiązki szkolne i nie tylko proszę Was pomóżmy mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Casimir: 24.03.2014, 18:21
 Jezu jestem z Tobą i obiecuje iść drogą którą mnie prowadzisz.
 trup: 24.03.2014, 17:49
 od początku wielkiego postu trup dostaje po uszach , jeżeli ktoś ma zamiar zamiast pełzać podnieść głowę to szatan z niesamowitą determinacją stara sie go wcisnąć na powrót w błoto . Ale wbrew wszystkiemu trzeba się zaprzeć wziąć krzyż i iść za naszym panem Jezusem Chrystusem (łaską jest cierpieć dla Pana )Bogu niech będą dzieki za te wszystkie umartwienia , marny i słaby jest trup - niech go Pan ma w swojej opiece. Czy i wy macie coś takiego że przez cały czas jest ok. ale właśnie teraz gdy zacvzął się czas pokutowania szatan nasilił swoje siły aby człowieka doprowadzić do zwątpienia.
 Marta: 24.03.2014, 11:53
 Proszę mi pomoc! Nie udało mi się odmówić wszystkich modlitw TS jednego dnia. Dokładnie, odmowilam 14 modlitw i polowe 15. Drugą połowę 15 modlitwy i Ojcze nasz, Zdrowaś M. oraz Jezu, Miłości moja... odmówiłam o godzinie 00:01, czyli minutę po północy. Czy w takim przypadku powinnam rozpocząć TS od samego początku? Bardzo proszę, poradzcie mi, co mam zrobić?
 Marta: 24.03.2014, 00:41
 Polowe ostatniej, 15 modlitwy odmowiłam minute po północy. Dokładnie o godz. 00:01 zakonczyłam cała TS. Czy w związku z tym powinna rozpocząć odmawianie TS od początku?
 Monika : 24.03.2014, 00:28
 Bardzo Was proszę o modlitwę ... Jestem chora na raka nie mam już sił ... Błagam Was wszystkich o modlitwę za moje zdrowie . Modlę się z Wami od października i jestem razem ze wszystkimi modlącymi ...
 Marta: 24.03.2014, 00:16
 Zakończyłam odmawianie 15 modlitwy minute po północy. Była to mniej wiecej połowa 15 modlitwy, do tego Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo oraz Jezu, milosci ... Czyli wszystkie 14 udało mi się odmówic, poza tą częścią 15 modlitwy. Czy powinnam rozpocząć TS od początku?
 Paula: 23.03.2014, 20:43
  proszę o modlitwę za mnie za wytrwałość. Bardzo chce odmawiac Tajemnice Szczęścia ale zdarzają mii sie takie dni kiedy sie nie modlę :((((((
 qwert do różyczka: 22.03.2014, 20:20
  różyczka .Nie zalamuj sie Bog jest Miloscia , milosc ktora niegdy nie zawiedzie ZAUFAJ CHRYSTUSOWI ODDAJ WSZYSTKO W JEGO RECE .PRZECZTAJ TO CO PISZE W DO AGA TO WSZYSTKO PRAWDA . ZAUFAC ZYC W LASCE USWIECAJACEJ I MODLIC SIE DZIEKUJAC BOGU ZA WSZYSTKO .ZLO I DOBRO .ZA MILOSC I OBECNOSC W NASZYM ZYCIU .ZA WIARE I NADZIEJE .ODDAC SIE W OPIEKE BOGA . WSZYSTKO I WSZYSTKICH .NIE MASZ NIC DO STRACENIA SAMA NIC NIE MOZESZ ZROBIC . WIEC WYSPOWIADAJ SIE Z WSZYSTKIEGO CO LEZY NA TWOJEJ DUSZY TYLKO CZYSTA PIEKNA DUSZA JEST SZCZESLIWA , ZYJ W LASCE USWIECAJACEJ PRZECZYTAJ KILKA FRAGMENTOW Z MILOSIERDZIA BOZEGO SIOSTRY FAUSTYNY ZOBACZ JAK SW FAUSTYNA WALCZYLA ZE ZLYM , A WTEDY MODLITWA BEDZIE PANU BOGU MILA. NIE PRZEJMUJ SIE ZE CI NIE WYCHODZI MODLITWA MUSISZ CHCIEC MODLIC SIE TA MODLITWA. A WTEDY ZROBISZ WSZYSTKO JESLI POWIESZ ZE BOG JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU W TWOIM ZYCIU , ZE TO ON JEST KROLEM TWOJEGO SERCA .WTEDY ZWYCIEZYSZ MUSISZ WALCZYC O WIARE . O CHRYSTUSA WALKA ZE ZLEM JEST CIEZKA CZASEM NIE DO PRZEZYCIA NA LUDZKI ROZUM ,ALE Z BOGIEM ZWYCIEZYSZ WSZYSTKO .SZATAN BEDZIE CI PRZESZKADZAL .DOKUCZAL SMIEJ SIE NAWET JESLI CIE TO BOLI MUSISZ UWIEZYC ZE BOG OJCIEC TWOJ JEST Z TOBA. NAZYWAJA MNIE FANATYKIEM .NIESPELNA ROZUMU .WARIATEM ZE SPEDZAM GODZINY NA MODLITWIE WIERZE W BOGA ADORUJE I MODLE SIE ZA WSZYSTKICH KTORZY PROSZA O MODLITWY .UPOKORZENIE BOL I NIENAWISC TO DLA MNIE ZAPLATA .TS ZMAWIAM BARDZO DLUGO TYLKO RAZ UDALO SIE DOTRWAC DO KONCA. PRZERYWAM I ZACZYNAM OD POCZATKU NIE MOGE ZYC BEZ TEJ MODLITWY TO TAK JAKBYM WYRYLA TUNEL W SERCU I MUSZE TRWAC Z TS .PRAWDZIWE SZCZECIE UWIELBIAC MEKE BOGA . TO ON ZNOSIL WSZYSTKO ZA MOJE GRZECHY ZA NASZE GRZECHY ZNOSIL CIERPLIWIE WSZYSTKO DLA NASZEGO ZBAWIENIA A CZLOWIEK COZ JEST WART BEZ BOGA I JEGO LASKI MARNY PYL .KOCHANI NIE PODDAWAJCIE SIE MODLCIE SIE , JEST CZAS WIELKIEGO POSTU .CZAS ZADAC PYTANIE KIM JA JESTEM W OCZACH BOGA ,CO ZROBILAM DLA BOGA PRZEZYWAM REKOLEKCJE W NASZEJ PARAFII. KAPLAN WYPOWIEDZIEL TAKIE SLOWA "JAK MASZ NA IMIE .DZIECKO BOZE BO KAZDY Z NAS MA TAKIE IMIE DZIECKO BOZE"" JESLI TAK STAN SIE DZIECKIEM BOZYM ZYJ PO BOZEMU .JESLI NIE JESTES DZIECKIEM BOZYM ZMIEN SWOJE IMIE ZYJ JAK CHCESZ SWIETE SLOWA JAKIE PELNE MADROSCI BOZEJ "ZYJ PO BOZEMU MOZE ZAMIAST NARZEKAC MODL SIE ZAMKNIJ OCZY I MODL SIE ODDAJ WSZYSTKIE SPRAWY BOGU .BOG CIE KOCHA BEZWARUNKOWO I WIE CZEGO POTRZEBUJESZ NIE WYMUSZAJ NA BOGU TEGO CO NIE JEST JEGO WOLA I TAK TEGO NIE DOSTANIESZ . BOG OBDARZY CIE LASKA KTORA JEST CI POTRZEBNA DO ZBAWIENIA ,CZY POTRAFISZ TE LASKE PRZYJAC ?ZASTANOW SIE NAD SWOIM ZYCIEM CZY WLASNIE BOG JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU W TWOIM ZYCIU ?.CZY GO MILUJESZ SZCZERA MILOSCIA? NIECH WAM BOG MILOSIERNY BLOGOSLAWI .SZCZESC BOZE !!
 Zdzisław: 22.03.2014, 07:42
 Jezu synu Boga żywego mniej miłosierdzie dla mnie grzesznego ,odmień tel los ,aby praca się znalazła i szczęście rodzinne .A ty mój Panie zawsze był z nami.
 Bogusia: 20.03.2014, 07:09
 Modlę sie nieustannie o zdrowie .Modlcie sie ze mną i o mnie
 w: 19.03.2014, 20:48
 Aga, na tym polega wiara aby ufać wbrew wszelkim przeciwnościom, nie nasza to rzecz znać plany Pana Boga ale z wiarą, nadzieją i miłością znosić cierpliwie wszelkie niedogodności i z pokorą przyjmować to, co Pan nam zsyła, Ojciec Niebieski każdemu daje tyle ciężaru ile ten może unieść, to co teraz jest w twoim domu to wasza próba wiary, wytrwajcie w modlitwie, TS czasem jest wysłuchana niemal natychmiast, czasem trzeba prosić przez jakiś czas, pamiętaj o obietnicach jakie Chrystus dał modlącym się TS, zaufaj Panu, przystąp do spowiedzi, przyjmij Ciało Chrystusa klęcząc, podaruj komuś książeczkę z TS, zobaczysz że wszystko się ułoży, jeśli chcesz pozbyć się wątpliwości i niepokoju już od pobudki w myślach uwielbiaj Pana Boga, dziękuj za wszystko co ci się udaje, chociż były by to drobne sprawy, zobaczysz jak szybko przeminą trudności i jakiej siły duchowej nabędziesz gdy nauczysz się żyć w ten sposób, nie bój się, nie zostaniesz sama z problemami, jesteśmy na tym forum po to by pomagać sobie wzajemnie i modlić się jedni za drugich, trwaj zawsze z Chrystusem i pod opieką Maryji
 elzbieta: 19.03.2014, 18:48
 blagam wszystkich o modlitwe w intencji chorego na nowotwur KRZYSZTOFA
 elzbieta: 19.03.2014, 18:48
 blagam wszystkich o modlitwe w intencji chorego na nowotwur KRZYSZTOFA
 Bogusia: 19.03.2014, 16:19
 Modlę sie nieustannie o zdrowie .Modlcie sie ze mną i o mnie
 różyczka: 19.03.2014, 15:54
 Często tutaj zaglądam, wpisy są dla mnie wielkim wsparciem.kilka razy przymierzałam się do odmawiania TS, ale nigdy nie udało mi się wytrwać, mam nadzieję że tym razem dam radę- ale jest mi ciężko, bezskutecznie szukam pracy i coraz bardziej popadam w przygnębienie. Proszę o modlitwe.
 Zos do Agi: 19.03.2014, 08:40
 Aga bądź dobrej mysli ,wszystko sie ułoży.Bóg nie opuszcza trwających przy NIm,ufających Mu.Napewno syn znajdzie bardzo dobra pracę.Moja córka też dosyć długo szukała i znalazła dobrą odpowiednią dla niej pracę.Zaufajcie i trwajcie w modlitwie.W miedzyczasie niech syn zajmie sie czymś innym,co odwróci Jego uwagę od tego tematu.Można robić wiele rzeczy,można się doskonalić.Życzę powodzenia
 qwert do modlacych sie TS: 18.03.2014, 16:29
 Z milosci do Chrystusa i Blizniego rozprowadze ksiazeczki z modlitwa TS Bardzo was Miluje .Niech wam Bog Milosierny Blogoslawi .Szczesc Boze .
 qwert do Aga: 18.03.2014, 16:24
  Droga Ago T S to odpowiedz na twoje zmartwienie .Ago nie rozpaczaj .W zamian modl sie z rodzina o Blogoslawienstwo i Laski Boze .Zaufaj BOGU DAJ TO WSZYSTKO ZMARTWIENIE BOGU .Zmawiajac razem w rodzinie TS . w wtorki i piatki Koronke do Lez Matki Bozej i Rozaniec 7 Boleslci i w Wielkim Poscie Uwielbianie TORTUR JEZUSA W CIEMNICY .TO NA CZASIE MODLITWA .Nowenna do sw Josemarii w intencji pracy i Nowenna do sw Antoniego , polacz te modlitwy z Rozancem sw. Zaufaj Bogu a Bog Obsypie cie rozami Lask .Nie panika lecz milosc , i zaufanie Bogu przyniesie zwyciestwo . Bede modlic sie w tej intencji dzisiaj na spotkaniu Matek w Modlitwie za Dzieci .Jezu Ufam Tobie . Niech wam Bog Blogoslawi .
 Metuzalem: 17.03.2014, 23:49
 Módlmy się jak najwięcej w duchu i w prawdzie za własne dusze i innych to nasza jedyna szansa, jedyna ucieczka przed szatanem.W świetle Świętej sprawiedliwości Bożej , nawet największe poswięcenie może okazać się zbyt płytkie.Dajmy całą swoją Miłość Bogu i bliżnim.Trwajmy,Uda Nam sie zwyciężyć !
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej