Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.
Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Iwona do Krzysztofa: 03.10.2017, 01:41
 Bóg z pewnością ci wybaczy jeśli Go z serca poprosisz o wybaczenie, jego miłosierdzie jest nieskończone dla tych którzy żałują, jesteś bardzo pogubiony i ja też modlę się za ciebie, twoją żonę i za twojego synka, jestem pewna że go pokochasz, może nie od razu, ale z czasem pokochasz, bo ja myślę że ty zły nie jesteś, tylko coś złego się z tobą dzieje. Zawierz Bogu, zaufaj mu, nie proś o nic więcej , tylko by On przy was był, skoro dał ci synka to znaczy że tak powinno być, że tak jest dobrze. Ja miałam kilka razy taką sytuację że modliłam się o coś a Bóg sprawił że stawało się inaczej niż ja chciałam, a potem okazywało się że właśnie tak było dla mnie lepiej. W tych modlitwach są przepiękne prośby zawarte, i bardzo pragnę by Bóg mnie wysłuchał, módl się i ty, o miłosierdzie, o żal za grzechy, o to wszystko co Jezus obiecał spełnić w tych modlitwach, postaw Jezusa na pierwszym miejscu w swoim życiu i nic nie rób bez Niego. Będzie dobrze.
 Maria: 02.10.2017, 23:47
 Do Krzysztofa i wtajemniczonych :Poruszyła mnie szczera wypowiedz Krzysztofa.Nie jest Pan zły, Czarek mamy złe myśli.To że Pan się otworzył na forum to już sukces.Wszyscy się modla.Nie oceniam,ale może faktycznie za mała samoocena? Myślę że trudniej mężczyźnie wychowć syna niż córkę.Wyzsza poprzeczka.Prosze portal tows to jak wyzwania,cel- a jesli sie uda bedzie Pan dumny.Rozwijac męskie pasje i sporty,wtedy odczuje Pan radość .wszystkiego dobrego.....
 Roberta: 02.10.2017, 22:41
 Do Krzysztofa.Bardzo sie boisz i tylko ty znasz powod,jezeli przez rok modliles sie to znaczy ,ze ufasz Bogu.Nie boj sie i z
aufaj jeszcze mocniej.Ja wogole nie chcialam dziecka,tak strasznie balam sie porodu ,ze bylam gotowa usunac.I tu wkroczyl Bog,Dal mi syna ktory teraz jest wszystkim co najlepsze przytrafilo mi sie w zyciu.Zaufaj,dasz rade,nie boj sie Bog cie nie opusci,pros aby cie chronil przed podszeptami szatana i ja tez bede o to prosila dla ciebie.
 Krzysztof : 02.10.2017, 20:52
 Dlaczego płeć jest tak ważna? Miałem tylko brata, a zawsze chciałem mieć siostrę, jako dziecko ciotka często zostawiala u nas kuzynki, które traktowalem jak siostry. Od samego początku marzyłem z żoną o córce. Do Ani proszę nie płakać, wiem że wypisuję tutaj okropne rzeczy, ale postaram się pokochać syna, damy sobie szansę. Nie chce skrzywdzić małego człowieka, którego sam przywołałem na ten świat. Wydaje mi się że jestem w depresji, zacząłem palić, chudne bardzo szybko, mam kiepski nastrój. Ale to wszystko minie. Proszę o modlitwę. Wiem że Bóg nie wybaczy mi nigdy tego co myślałem i co czułem, co czuję. Jestem o wiele gorszy od łotra który był ukrzyżowany. Nie obawiajcie się nie skrzywdze tego maleństwa. Dziękuję za wpisy, to ogromne wsparcie psychiczne dla mnie.
 Do Krzysztofa : 02.10.2017, 20:31
 Krzysztofie wiele razy badania USG zawiodły i rodziła się dziewczynka zamiast chłopca. Dobrze że dobry Bóg, który jest miłością nie wysłuchuje takich modlitw. Bo gdybyś wyprosił śmierć córci jakbyś sobie wybaczył.
 Krzysztof : 02.10.2017, 20:01
 Przepraszam Was wszystkich. Przepraszam za to co pisałem. Pragnelismy z żoną mieć córkę, nawet kilka. Nastawilem się na konkretną płeć, a tu zderzenie z rzeczywistością. Będzie syn. Spanikowałem, wpadłem w histerię. Nawet na kilka dni utracilem wiarę w Boga. To prawda że mam niskie poczucie własnej wartości, do tego jestem złym człowiekiem. Ale nie odrzucę tego dziecka. Nie skrzywdze, nie złamie mu życia. Spróbuję pokochać i ciepło o nim myśleć. Spróbuję wychować na dobrego człowieka. Poruszyły mnie Wasze wpisy, Wasze słowa. Dlaczego nastawilem się na to aby mieć córkę? Bo nie umiem tworzyć odpowiednich relacji międzyludzkich, wydawało mi się że chłopca nie da się pokochać.
 mama: 02.10.2017, 19:56
 Panie Jezu czuwaj proszę
 Anioł do Krzysztofa: 02.10.2017, 19:09
 Krzysztof nie martw się na zapas. Nie jestes złym człowiekiem. Nie jestem sam z takim problemem na tym świecie. Mnóstwo osób przechodzi przez to samo. Nie tylko mężczyźni ale też kobiety niejednokrotnie boją się macierzyństwa i nie potrafią pokochac swoich dzieci. Czasami uczucia przychodzą z czasami, a czasami nie przychodzą wogóle i wtedy trzeba przyjąć postawę miłości. Nie wiem czy twój problem wynika z doznanych krzywd, niskiego poczucia własnej wartości, gorszego stanu emocjonalnego, ale nie zawsze wolno ufać naszym emocjom bo one są zmienne. Dzieci są w małżeństwie przez chwilę potem odejdą i założą własne rodziny. Dbaj o silna więź małżeńską i syn czy córka nigdy nie będzie aż takim wielkim problemem. Pamiętaj, że nawet najlepsza matka nie da dzieciom tego co ojciec. Nie bój się!
 M.: 02.10.2017, 18:48
 Do Krzysztof
Dlaczego tak wazne jest dla Pana by byla to corka a nie syn. Prosze mi to wytlumaczyc, dlaczego istotniejsza jest dla Pana płeć niz sam fakt posiadania dziecka?
 Magdalena : 02.10.2017, 18:17
 Jezu ufam Tobie! Daj mądrość wszystkim, którzy modlą się do Ciebie. Daj im pokorę. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny i szacunek dla wszystkich rodzin. Ty wiesz Boże z czym do Ciebie przychodzę.
 Alicja: 02.10.2017, 15:55
 JEZU UFAM TOBIE.Kochany Jezu błagam Cie CHROŃ Ignasia w CZASIE SZCZEPIENIA ❤❤❤❤KOCHAM CIE
 Monika: 02.10.2017, 15:28
 Panie Jezu miej w opiece moją córkę i chroń ją od złego! Boże zawierzam Ci moją rodzinę. Kocham Cię bardzo. Jezu troszcz się Ty o moje życie. Dziękuje za wszystkie łaski. Kocham Cie❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 MM do Krzysztofa: 02.10.2017, 13:49
 Nie wolno mi nikogo osądzać bo tylko Bóg nas osądzi ale szczerze współczuję żonie.Oby nigdy nie przeczytała tych wpisów.Poszukaj pomocy zanim jeszcze nie jest za późno.Dobrze Ci radzę.
 Maryla: 02.10.2017, 10:10
 Do Krzysztofa
czy wobec innych ludzi też jesteś taki ostry, jak wobec Boga gdy nie spełniają Twoich myśli, czy, np, gdy szef nie da Ci podwyżki, o którą zabiegasz od dłuższego czasu, pójdziesz do niego i kategorycznie stwierdzisz, że "olewasz jego i pracę" i będziesz robił byle jak? Nie zmuszaj Boga, aby wysłuchał Twoją prośbę, kiedyś, może właśnie syn będzie Ci potrzebny, aby spokojnie żyć? Módl się o zrozumienie Woli Bożej, a nawet udaj się na mszę o uzdrowienie. Ja modliłam się o uzdrowienie mjej Mamy, ale Bóg wolał ją zabrać do siebie, ufam, że tak było lepiej, odeszła spokojnie, bez bólu i cierpienia. Zaufaj Jezusowi i jego zamysłom wobec Ciebie i oddawaj się pod opiekę Matki Bożej, jak najczęście
 Babcia Ela 2.10.2017, 9;20: 02.10.2017, 09:23
 Panie Jezu, Ty mnie znasz,Ty wiesz wszystko, dziękuje................. .Błogosław. Ufam Tobie.Kocham Cię.
 Matka : 02.10.2017, 05:57
 Proszę Cię o Jezu Miłosierny o zdrowie dla moich dzieci i męża. Tobie oddaję w opiekę moją rodzinę
 Do Krzysztofa : 02.10.2017, 05:55
 Jak dziecko przychodzi na świat wszystko w człowieku się zmienia. Mam nadzieję że i Pan się zmieni i wstyd będzie Panu za swoje myśli i słowa kiedy zobaczy Pan swoje dziecko, które będzie Pana kochać miłością bezwarunkową. Niech Pan pomyśli o momencie kiedy to dziecko spojrzy na Pana, zacznie mówić i powie " tato kocham cie", albo przebiegnie na kolana przytulić się i dac całusa, albo wróci z przedszkola z narysowanym sercem. To są najpiękniejsze chwile w życiu rodziców, w których serca rozpiera duma, radość, szczęście i miłość. Ja mam syna i córkę i obydwoje dzieci z mężem kochamy tak samo, płeć nie ma znaczenia. Niech Pan się nie załamuje i modli się dalej, może kolejnym dzieckiem będzie córka. W modlitwach nikt nie piszę o natychmiastowym spełnieniu próśb. Będę modlić się za Pana
 Dominika: 02.10.2017, 05:42
 Panie Boże chodź nie jestem idealna proszę dopomóż mi daj mi dziecko, wszystko mamy jedynie do szczęścia brakuje nam Boże maleństwo prpsze Cię dopomóż nam.
 Margrett : 02.10.2017, 03:21
 Jezu kochany piekuj sie nami💖 Dziekuje jednoczesnie za trzymane dary💖
 Iwona do Krzysztofa: 02.10.2017, 01:31
 Módl się tymi modlitwami o SWOJE uzdrowienie i uwolnienie, bo twoja sytuacja jest tragiczna i to wcale nie dlatego że urodzi ci się syn który z pewnością będzie cudowny, i w tej sprawie modlitwa na pewno zostanie wysłuchana, a modlenie się o czyjąś śmierć jest obrazą Boga.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] (74) [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej