Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką,
zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas
całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęscia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw,
opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw",
które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała
Casa di Padre Pio, Case postale 231,
Saint-Remi,Que., Canada.


Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej
z dnia 12.III.1984 r. nr 1625/K/84.Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Roman: 08.06.2015, 23:53
 Witam moi mili TS ta strona towarzyszą mi od grudnia zeszłego roku, w najbliższych dniach będę miał bardzo ważną rozmowę o pracę w miejscu moich marzeń, dlatego proszę Was westchnijcie podczas modlitwy w mojej intencji, Bóg zapłać, pozdrawiam serdecznie.
 Roman: 08.06.2015, 23:39
 Witam moi mili TS ta strona towarzyszą mi od grudnia zeszłego roku, w najbliższych dniach będę miał bardzo ważną rozmowę o pracę w miejscu moich marzeń, dlatego proszę Was westchnijcie podczas modlitwy w mojej intencji, Bóg zapłać, pozdrawiam serdecznie.
 do trupa: 08.06.2015, 22:15
 dziękuję za odpowiedź, pięknie to ująłeś, uczono mnie kiedyś aby w modlitwie przeprosić Pana Naszego za grzechy, stąd moje pytanie, myślę że podstawowe warunki dobrej modlitwy to szczerość w rozmowie z Panem Bogiem i wytrwałość w modlitwie, nawet gdy ktoś dopiero nawraca się lub jest czymś znużony i monotonnie klepie słowa modlitwy, lecz szczerze chce żyć z Panem Bogiem to wiara, nadzieja i miłość będą mu dane i umocnią się w nim, ważne byśmy uznali swą marność przed Bożym Majestatem i uwielbiali Go, byśmy dostrzegali Bożą obecność w naszym życiu i do Niego zdążali
 K.Małgorzata: 08.06.2015, 11:52
 Prosimy ,,Trupie,,jak tylko możesz, pisz do nas...
Niechaj Pan Bóg obdarzy Ciebie zdrowiem.
Jezu,ufamy Tobie.

 K.Małgorzata: 08.06.2015, 11:18
 Pamiętam jak wiele lat temu kupiłam książeczkę ,,TS,,ale zaraz odłożyłam na potem.Przerażała mnie i wydawała się zbyt trudna,ponieważ musiałam do niej dorosnąć.Gdy robiłam porządki w szufladzie,to wciąż odkładałam ją na bok.
Natomiast,gdy od życia otrzymywałam już większe,,baty,,i bywałam bezsilna,to obiecywałam sobie, że będę modliła się tymi Tajemnicami,lecz wciąż coś mi stało na przeszkodzie,zwłaszcza brak czasu.
Mój Anioł Stróż podesłał mi znajomą ,która bardzo zachęciła mnie do wspaniałej ,,TS,,...
Teraz odmawiam już drugi rok i obejść się bez niej nie mogę .Często coś nowego w niej znajduję !
Pomimo licznych żmudnych moich zajęć , znajduję czas na Tę Modlitwę /Różaniec jak zawsze/ i inne.
- Rano,po przebudzeniu się odmawiam Modlitwę do Ducha Świętego i otrzymuję więcej siły na cały dzień...
Pamiętam o wszystkich intencjach z tego portalu i zanoszę je sercem do Pana Boga.

Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie .

 do do osoby ktora pisze do trupa: 05.06.2015, 06:14: 08.06.2015, 00:26
 Zal doskonaly za grzechy wielka pragnieniemilowania i uwielbiania Boga pokora w sercu . i wtedy rodzi sie wieksze pragnienie uwielbiania i podziekowanie za wszystkie Laski .Pragnienie milowania naszego Pana i Zbawcy .Wtedy czlowiek rozumie na ludzki sposob jak wielka jest milosc Boga do czlowieka.Juz bylo tak wspaniale i cicho na tym Forum Modlitwa z glebi serca plynaca z wielka miloscia do Boga.i zaczyna sie na nowo balagan.Umilowani w Chrystusie Panu nie robcie nikomu przykrosci modlmy sie wspolnie a wszystkie prosby Milosiermy Bog wyslucha .i poblogoslawi wszystkim .Jezu Ufam Tobie.czlonek GM
 Zos do trupa: 07.06.2015, 23:07
 Nie wiem jak zdrowie trupa i czy byłoby to możliwe,aby trup tych którzy chcą się doskonalić poprowadził.
Jego podpowiedzi są tak cenne,że ja nieraz wracam do poprzednich i je analizuję.....ale przychodzi mi to z trudnością,nie jest to doskonałe.....Zależy od wielu spraw:wiedzy,temperamentu,usposobienia,natłoku spraw codziennych ,problemów itp.
 Zos: 07.06.2015, 22:57
 No właśnie,musimy uważać aby zbytnio nie utrudniać, bo nie wszyscy są do tego przygotowani........Chciałam zachęcić moją znajomą do udziału w GM,przestawiłam jej wydruk tłumacząc na czym to polega no i otrzymałam odpowiedź,że zbyt to zawiłe,za trudne,że ona takiego czegoś nie może się podjąć...... że ona modlić się może dużo ale musi to być bardziej klarowne.Dodam,że jest to osoba obeznana z obsługą komp.Być może z tego powodu nasza GM się nie powiększa.......Ja osobiście lubię takie doskonalenie się,ale nie wiem czy dobrze robić to na tym forum ,czy nie zniechęcimy niektórych
 na drodze do szczescia: 07.06.2015, 22:49
 Jestem najszczęsliwszą osobą pod słońcem moje modlitwy zostały wysłuchane:)dzsiękuje wszystkim modlącym sie w mojej intencji .Pan Bóg usłyszał moje wołanie .Módlcie sie bo Pan Bóg kocha wszystkich nawet gdy w to watpicie.
 Kinga: 07.06.2015, 21:19
 Ja muszę się przyznać, że dla mnie takie 5 minutowe trwanie w ciszy jak to napisał Andrzej niby z pozoru łatwe, jednak dla mnie jest trudne. Wcześniej próbowałam, teraz również jednak za każdym razem podczas tych 5 minut nie potrafię się skupić i myślę o tysiącu innych rzeczy. Te intencje , które podała Caro są bardzo ważne i dlatego ja modlę się za nie zwykłymi modlitwami, bo nie potrafię modlić się w ten sposób, który zaproponowałeś Trupie mimo dobrych chęci.
 gosc: 07.06.2015, 20:29
 panie jezu Chryste tak bardzo chciałabym znalesc prace .
 ZD: 07.06.2015, 07:06
 Panie Jezu ,powiedziałeś proście a bedzie wam dane Panie proszę o miłość i szczęście dla moich dzieci miłość która ma na imię Bóg .Panie spraw by u moich dzieci wrucił uśmiech szczęścia twego miłosierdzia Błogosław ,Błogosła Panie nasz dom ,by był twoim domem Amen .
 nn: 06.06.2015, 21:22
  Dziękuje za podprowadzenie.
Zapomniałam o tych jakże ważnych
chwilach adoracji choćby 5min.
Szczęść Boże
 Andrzej do trupa i do wszystkich: 06.06.2015, 09:10
 Modlitwa, którą nam trupie zaproponowałeś jest wbrew pozorom modlitwą trudną. Może wydawać się, że wszystko jest w porządku jeśli modlimy się w ten sposób przez kilka dni, kiedy za każdym razem przed jej rozpoczęciem przypominamy sobie zasady. Jednak przy dłuższym praktykowaniu tej modlitwy łatwo jest o tych zasadach zapomnieć i zamiast zbliżać się do Boga, zaczynamy oddalać się od Niego. To jest dobra modlitwa, ale tylko dla osób, które zostały do niej odpowiednio przygotowane. Ja mam wrażenie, że takie przygotowanie nie jest możliwe na naszym forum. Może nie być w ogóle możliwe za pośrednictwem internetu.
Do Pogotowia Modlitewnego czasem przysyłane są prośby o modlitwę w intencjach, które uznajemy za trudne. Może zapominamy przy tym trochę, że dla Pana Boga nie ma rzeczy trudnych. Ale tak z ludzkiego punktu widzenia chciałoby się prosić w tych intencjach bardziej gorąco, bardziej "skutecznie". Temu miałaby służyć modlitwa proponowana przez Ciebie trupie. Ale jak by na to nie patrzeć, będzie to po prostu jedna modlitwa więcej.
Chciałbym modlącym się w Pogotowiu Modlitewnym zaproponować innego rodzaju działanie. Próbę zachęcenia nowych osób do udziału w naszym Pogotowiu, o nadsyłanie do nas intencji ale też i o wspólną modlitwę. Czym więcej będzie nas modlących się, tym nasze modlitwy będą skuteczniejsze.
A trud włożony w przyciągnięcie do nas nowych osób, a może nawet tylko samą chęć działania w tym kierunku, ofiarujmy w intencjach trudnych.
 trup: 05.06.2015, 12:42
 do osoby piszącej do trupa - taki cytat (Katechizm Kościoła Katolickiego stwierdza: "Adoracja jest pierwszym aktem cnoty religijności. Adorować Boga oznacza uznać Go za Boga, za Stwórcę i Zbawiciela, za Pana i Mistrza wszystkiego, co istnieje, za nieskończoną i miłosierna Miłość" (KKK 2096). Adorować Boga oznacza wychwalać Go, wielbić i uniżać samego siebie" (KKK 2097 ) Dlatego trup pisze o tych 5-ciu minutach w których możemy uczynić właśnie to - uwielbić Boga poprzez cisze i słuchanie jego głosu .Prawda jest taka że my nie słyszymy , ale nasza dusza już przebywa w obecności Boga. Uwielbienie Boga zawsze zaczynamy od uniżenia samego siebie - od stiwerdzenia że jesteśmy niczym , ale pomimo tego pragniemy Boga wielbić i prosimy aby to nasze uwielbienie przyjął .Dlatego również (trup też to pisał )do wielbienia i wszelkiej innej modlitwy stajemy bez żadnego bagażu - nie zaprzątamy sobie głowy tym że nie mamy pracy , pieniędzy czy zdrowia nasze grzechy to również nie jest uwielbienie - Bóg to wszystko wie .My wielbimy tak. jak zacytowałem wyżej - uwielbienie zawiera w sobie wszystkie etapy modlitwy .Proponuje spróbować wielbić Boga i zauważyć jak taka modlitwa przebiega Takie porównanie - wchodzisz do obcego sobie domu i mówisz - dzień dobry - dopiero wówczas Zaczynasz rozmowę z domownikami - Tak też i w modlitwie najpierw zauważasz swoja kruchość a następnie wielkość Boga. Nikomu kto się tutaj modli nie zarzucę braku pokory , bo dobra modlitwa wymaga wysiłku - mogę tgwoli wyylko zwrócić uwagę na monotonie lub samozadowolenie jakie daje odmawianie (nie mylić z odmówieniem )Trup też pisał celem modlitwy jest Bóg , a nie modlitwa .Jeszcze gwoli wyjaśnienia - modlitwa ts jest przykładem modlitwy wstawienniczej jak i refleksyjnej - dlatego mówimy Bogu o co pragniemy się modlić i następnie już bez myślenia(ogołoceni ) o intencjach oddajemy się modlitwie .Trup musiał odpisać ponieważ trzeba pamiętać że Bogu dziękujemy za wszystko co uczynił i co my mogliśmy zrobić i zrobiliśmy a uwielbienie to wychwalanie Boga za to że jest pozdrawiam i proponuje te 5 minut.
 do trupa: 05.06.2015, 06:14
 Dziękczynienie, prośba, uwielbienie, a gdzie pokora przed Zbawicielem i przeproszenie za grzechy?
 Kinga: 05.06.2015, 04:56
 Mowie juz Tajemnice Szczescia 5 lat. Boze dziekuje Ci za wszystkie dobre dni w moim zyciu. Teraz potrzebuje Cie Panie jeszcze bardziej. Prosze pomoz mi przezwyciezyc chorobe. Prosze Cie rowniez o zdrowie dla mojego meza I naszych rodzin....
 halina: 05.06.2015, 04:21
 Panie Jezu dziekuje Ci za dzisiejszy dzien.Byl blogoslawiony przez Ciebie Odczulam to .Dziekuje Ci Moj Milosierny Panie Jezu ufam Tobie.
 halina: 05.06.2015, 04:20
 Panie Jezu dziekuje Ci za dzisiejszy dzien.Byl blogoslawiony przez Ciebie Odczulam to .Dziekuje Ci Moj Milosierny Panie Jezu ufam Tobie.
 Na drodze do szczęscia: 04.06.2015, 22:25
 Prosze o modlitwe za mojego chłopaka który wychował sie w patologicznej rodzinie..ma wybuchowego ojca i duzą ilość rodzenstwa ...miał problemy psychiczne i zdrowotne dlatego wyciagłam go z tamtego domu zamieszkał ze mną i teraz prosze o to zeby zrozumiał ze aby zyc razem z Bogiem potrzebne jest małzenstwo i budowanie swojej rodziny ..prosze pomódlcie ie za nas ...i za jego tate ..trzeba modlic sie za nieprzyjaci,ół moze w końcu zrozumieja jaką krzywde wyrządzają swoim bliskim którzy bedą miec uraz do końca życia
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] (89) [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2016 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej