Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką,
zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas
całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęscia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw,
opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw",
które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała
Casa di Padre Pio, Case postale 231,
Saint-Remi,Que., Canada.


Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej
z dnia 12.III.1984 r. nr 1625/K/84.Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Ewelina : 03.10.2017, 10:05
 Boże prosiłam Cię o pracę. Dlaczego tego nie otrzymałam? Była rozmowa itd a tu nagle otrzymałam telefon że nic z tego. Boże dlaczego tak doświadczasz? Proszę Cię Jezu w modlitwach jeszcze o inne rzeczy błagam o pomoc z funduszami i o pomoc w życiu osobistym. Aktualnie jestem w rozsypce psychicznej potrzebuje pomocy Twojej Jezu i tak mija kolejny dzień na froncie pośród kłótni i nie porozumień dlaczego? Tego nie wiem
Proszę Jezu Troszcz się Ty! Proszę o modlitwę za mnie i wsparcie modlitewne
 Matka: 03.10.2017, 04:52
 Do Krzysztofa
Mój brat pragnął mieć córkę i urodziła mu się jako 4 dziecko. Zawsze powtarza, że dzieci są dla niego największym błogosławieństwem. Natomiast moja koleżanka stara się o dziecko długi czas i wciąż nie może zajść w ciążę. Wierzę, że stanie się to już niedługo, ale widać jak biedna cierpi.Ja sama jestem mamą 3 miesięcznego maleństwa, które kocham nad życie i jest to chłopiec. Już mamy za sobą sepsę, na szczęście Bóg czuwał i mój syn w porę trafił do szpitala...Bóg jest Wielki! My często jesteśmy jak dzieci i płaczemy, bo nie dostaniemy lizaka tylko paczkę cukierków. To co wcześniej pisałeś jest okrutne, współczuję Twojej żonie, oby tego nie zobaczyła, bo będąc w ciąży, po porodzie potrzebuje męża na obecnego przy niej na tysiąc procent i kochającego prawdziwie, a nie mazgaja . Dbaj o rodzinę, kochaj żonę, dziecko i módl się o zdrowie dla nich, bo życie jest kruche.
 Monika : 03.10.2017, 04:39
 Proszę Cię Miłosierny Jezu o o zdrowie dla mojego synka Adasia. Proszę Cię o to, by badania, ktore bedzie przechodził wykluczył chorobę nowotworową. Jezu ufam Tobie.
 Joanna do krzysztofa: 03.10.2017, 01:47
 P.Krzysztofie: jestem przerażona takim wpisem!!! Nie wyobrażam sobie jak można prosić Boga o TAK straszną rzecz jak zabicie własnego dziecka. Nawet w przypadku depresji, jest to niewybaczalne. Dobrze że jednak zmienia pan zdanie,myślę że to właśnie sam pan Bóg zaczął działać;) ja mam 4 córki.4. W 3 ciąży marzyłam aby mieć syna. A tu znowu córka. 4 ciążę
miałam zagrożoną.od 5 m-ca do końca musiałam leżeć, to był istny koszmar, do tego lekarz uznał,że to znowu córka, moje marzenie się nie spełni. Nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym,żeby tej ciąży nie donosić, walczyłam jak LWICA. Teraz to nasze oczko , choć ma już 9 lat. Wszystkie córki kochamy tak samo Bardzo !!! Najstarsza właśnie rozpoczyna studia:) żadnej nie zamienilibyśmy na syna. Proszę się dużo modlić i naprawdę mocno wierzyć. Jeśli Bóg jest z nami ,któż przeciwko nam ? Trzymam kciuki i modlę się za Was. :)
 Iwona do Krzysztofa: 03.10.2017, 01:43
 Bóg z pewnością ci wybaczy jeśli Go z serca poprosisz o wybaczenie, jego miłosierdzie jest nieskończone dla tych którzy żałują, jesteś bardzo pogubiony i ja też modlę się za ciebie, twoją żonę i za twojego synka, jestem pewna że go pokochasz, może nie od razu, ale z czasem pokochasz, bo ja myślę że ty zły nie jesteś, tylko coś złego się z tobą dzieje. Zawierz Bogu, zaufaj mu, nie proś o nic więcej , tylko by On przy was był, skoro dał ci synka to znaczy że tak powinno być, że tak jest dobrze. Ja miałam kilka razy taką sytuację że modliłam się o coś a Bóg sprawił że stawało się inaczej niż ja chciałam, a potem okazywało się że właśnie tak było dla mnie lepiej. W tych modlitwach są przepiękne prośby zawarte, i bardzo pragnę by Bóg mnie wysłuchał, módl się i ty, o miłosierdzie, o żal za grzechy, o to wszystko co Jezus obiecał spełnić w tych modlitwach, postaw Jezusa na pierwszym miejscu w swoim życiu i nic nie rób bez Niego. Będzie dobrze.
 Magdalena do Krzysztofa : 03.10.2017, 01:42
 Krzysztofie wydaje mi sie że Pan Bog dal Ci syna zebys za jego sprawa nauczyl sie kochac tego malego chlopca ktory jest w Tobie. Boisz sie ze nie bedziesz w stanie pokochac syna tak jak nie umiales pokochac siebie. Wierze ze ktos Cie mocno zranil mysle ze byl to Twoj tato. Nie jestes nim. Bedziesz wspanialym ojcem. Odaj swoje rany Jezusowi a On je uleczy.
Jezus Ufam Tobie ❤ otocz miłościa Krzysztofa. Daj mu łaske wybaczenia.
 Iwona do Krzysztofa: 03.10.2017, 01:41
 Bóg z pewnością ci wybaczy jeśli Go z serca poprosisz o wybaczenie, jego miłosierdzie jest nieskończone dla tych którzy żałują, jesteś bardzo pogubiony i ja też modlę się za ciebie, twoją żonę i za twojego synka, jestem pewna że go pokochasz, może nie od razu, ale z czasem pokochasz, bo ja myślę że ty zły nie jesteś, tylko coś złego się z tobą dzieje. Zawierz Bogu, zaufaj mu, nie proś o nic więcej , tylko by On przy was był, skoro dał ci synka to znaczy że tak powinno być, że tak jest dobrze. Ja miałam kilka razy taką sytuację że modliłam się o coś a Bóg sprawił że stawało się inaczej niż ja chciałam, a potem okazywało się że właśnie tak było dla mnie lepiej. W tych modlitwach są przepiękne prośby zawarte, i bardzo pragnę by Bóg mnie wysłuchał, módl się i ty, o miłosierdzie, o żal za grzechy, o to wszystko co Jezus obiecał spełnić w tych modlitwach, postaw Jezusa na pierwszym miejscu w swoim życiu i nic nie rób bez Niego. Będzie dobrze.
 Maria: 02.10.2017, 23:47
 Do Krzysztofa i wtajemniczonych :Poruszyła mnie szczera wypowiedz Krzysztofa.Nie jest Pan zły, Czarek mamy złe myśli.To że Pan się otworzył na forum to już sukces.Wszyscy się modla.Nie oceniam,ale może faktycznie za mała samoocena? Myślę że trudniej mężczyźnie wychowć syna niż córkę.Wyzsza poprzeczka.Prosze portal tows to jak wyzwania,cel- a jesli sie uda bedzie Pan dumny.Rozwijac męskie pasje i sporty,wtedy odczuje Pan radość .wszystkiego dobrego.....
 Roberta: 02.10.2017, 22:41
 Do Krzysztofa.Bardzo sie boisz i tylko ty znasz powod,jezeli przez rok modliles sie to znaczy ,ze ufasz Bogu.Nie boj sie i z
aufaj jeszcze mocniej.Ja wogole nie chcialam dziecka,tak strasznie balam sie porodu ,ze bylam gotowa usunac.I tu wkroczyl Bog,Dal mi syna ktory teraz jest wszystkim co najlepsze przytrafilo mi sie w zyciu.Zaufaj,dasz rade,nie boj sie Bog cie nie opusci,pros aby cie chronil przed podszeptami szatana i ja tez bede o to prosila dla ciebie.
 Krzysztof : 02.10.2017, 20:52
 Dlaczego płeć jest tak ważna? Miałem tylko brata, a zawsze chciałem mieć siostrę, jako dziecko ciotka często zostawiala u nas kuzynki, które traktowalem jak siostry. Od samego początku marzyłem z żoną o córce. Do Ani proszę nie płakać, wiem że wypisuję tutaj okropne rzeczy, ale postaram się pokochać syna, damy sobie szansę. Nie chce skrzywdzić małego człowieka, którego sam przywołałem na ten świat. Wydaje mi się że jestem w depresji, zacząłem palić, chudne bardzo szybko, mam kiepski nastrój. Ale to wszystko minie. Proszę o modlitwę. Wiem że Bóg nie wybaczy mi nigdy tego co myślałem i co czułem, co czuję. Jestem o wiele gorszy od łotra który był ukrzyżowany. Nie obawiajcie się nie skrzywdze tego maleństwa. Dziękuję za wpisy, to ogromne wsparcie psychiczne dla mnie.
 Do Krzysztofa : 02.10.2017, 20:31
 Krzysztofie wiele razy badania USG zawiodły i rodziła się dziewczynka zamiast chłopca. Dobrze że dobry Bóg, który jest miłością nie wysłuchuje takich modlitw. Bo gdybyś wyprosił śmierć córci jakbyś sobie wybaczył.
 Krzysztof : 02.10.2017, 20:01
 Przepraszam Was wszystkich. Przepraszam za to co pisałem. Pragnelismy z żoną mieć córkę, nawet kilka. Nastawilem się na konkretną płeć, a tu zderzenie z rzeczywistością. Będzie syn. Spanikowałem, wpadłem w histerię. Nawet na kilka dni utracilem wiarę w Boga. To prawda że mam niskie poczucie własnej wartości, do tego jestem złym człowiekiem. Ale nie odrzucę tego dziecka. Nie skrzywdze, nie złamie mu życia. Spróbuję pokochać i ciepło o nim myśleć. Spróbuję wychować na dobrego człowieka. Poruszyły mnie Wasze wpisy, Wasze słowa. Dlaczego nastawilem się na to aby mieć córkę? Bo nie umiem tworzyć odpowiednich relacji międzyludzkich, wydawało mi się że chłopca nie da się pokochać.
 mama: 02.10.2017, 19:56
 Panie Jezu czuwaj proszę
 Anioł do Krzysztofa: 02.10.2017, 19:09
 Krzysztof nie martw się na zapas. Nie jestes złym człowiekiem. Nie jestem sam z takim problemem na tym świecie. Mnóstwo osób przechodzi przez to samo. Nie tylko mężczyźni ale też kobiety niejednokrotnie boją się macierzyństwa i nie potrafią pokochac swoich dzieci. Czasami uczucia przychodzą z czasami, a czasami nie przychodzą wogóle i wtedy trzeba przyjąć postawę miłości. Nie wiem czy twój problem wynika z doznanych krzywd, niskiego poczucia własnej wartości, gorszego stanu emocjonalnego, ale nie zawsze wolno ufać naszym emocjom bo one są zmienne. Dzieci są w małżeństwie przez chwilę potem odejdą i założą własne rodziny. Dbaj o silna więź małżeńską i syn czy córka nigdy nie będzie aż takim wielkim problemem. Pamiętaj, że nawet najlepsza matka nie da dzieciom tego co ojciec. Nie bój się!
 M.: 02.10.2017, 18:48
 Do Krzysztof
Dlaczego tak wazne jest dla Pana by byla to corka a nie syn. Prosze mi to wytlumaczyc, dlaczego istotniejsza jest dla Pana płeć niz sam fakt posiadania dziecka?
 Magdalena : 02.10.2017, 18:17
 Jezu ufam Tobie! Daj mądrość wszystkim, którzy modlą się do Ciebie. Daj im pokorę. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny i szacunek dla wszystkich rodzin. Ty wiesz Boże z czym do Ciebie przychodzę.
 Alicja: 02.10.2017, 15:55
 JEZU UFAM TOBIE.Kochany Jezu błagam Cie CHROŃ Ignasia w CZASIE SZCZEPIENIA ❤❤❤❤KOCHAM CIE
 Monika: 02.10.2017, 15:28
 Panie Jezu miej w opiece moją córkę i chroń ją od złego! Boże zawierzam Ci moją rodzinę. Kocham Cię bardzo. Jezu troszcz się Ty o moje życie. Dziękuje za wszystkie łaski. Kocham Cie❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 MM do Krzysztofa: 02.10.2017, 13:49
 Nie wolno mi nikogo osądzać bo tylko Bóg nas osądzi ale szczerze współczuję żonie.Oby nigdy nie przeczytała tych wpisów.Poszukaj pomocy zanim jeszcze nie jest za późno.Dobrze Ci radzę.
 Maryla: 02.10.2017, 10:10
 Do Krzysztofa
czy wobec innych ludzi też jesteś taki ostry, jak wobec Boga gdy nie spełniają Twoich myśli, czy, np, gdy szef nie da Ci podwyżki, o którą zabiegasz od dłuższego czasu, pójdziesz do niego i kategorycznie stwierdzisz, że "olewasz jego i pracę" i będziesz robił byle jak? Nie zmuszaj Boga, aby wysłuchał Twoją prośbę, kiedyś, może właśnie syn będzie Ci potrzebny, aby spokojnie żyć? Módl się o zrozumienie Woli Bożej, a nawet udaj się na mszę o uzdrowienie. Ja modliłam się o uzdrowienie mjej Mamy, ale Bóg wolał ją zabrać do siebie, ufam, że tak było lepiej, odeszła spokojnie, bez bólu i cierpienia. Zaufaj Jezusowi i jego zamysłom wobec Ciebie i oddawaj się pod opiekę Matki Bożej, jak najczęście
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] (93) [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej