Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką,
zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas
całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęscia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw,
opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw",
które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała
Casa di Padre Pio, Case postale 231,
Saint-Remi,Que., Canada.


Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej
z dnia 12.III.1984 r. nr 1625/K/84.

Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 antygona: 01.09.2012, 23:08
 proszę o wsparcie w modlitwie, proszę gorąco i ze łzami w oczach, mam wspaniałe życie ,kochających rodziców, kończę prestiżowe studia, a tak bardzo brakuje mi w życiu miłości, mam wyrwę w sercu, boli bardzo, gdy wszyscy zakładają rodziny a ja jestem jak ten odludek odepchnięty na boczny tor. Tak bardzo pragnę szczęśliwego związku opartego na miłości.
 do Aga: 01.09.2012, 19:28
 Aga oddaj wszystkie dzienne sprawy Jezusowi i Jego Matce Maryja zaradzi i pomoze przetrwac te ciezkie dni .tylko modlitwa szczera moze cie uratowac od tego zla. Nic w zyciu nie jest latwe ,same przeszkody i niepokuj,ale walka ze zlem jest Latwiejsza jak oddamy sie calkowicie Najswietszej Marii Pannie i pozwolimy sie prowadzic ,tz.nic nie robic na wlasna reke tylko sie modlic goraco z miloscia do Boga.w Glebie serca odmawiac Zdrowas Mario .z Biegiem czasu bedziesz czuc sie jakbys wyspiewala jedna Piesn do Matki Bozej. tak naprawde to Matka Boza Przeprowadzi cie Przez Zycie Zaufaj nie mysl o sobie lecz o tym co przyniesie dobrego twoja modlitwa.z Bogiem
 Katarzyna 29 lat: 01.09.2012, 16:28
 Podaję Wam modlitwę - wyznanie do szczegółowego rozważenia. Mi wystarczyła, aby zaufać Bogu tak bezgranicznie i mieć pokój w duszy. Powinno i Wam pomóc. Modlitwa św. Brygidy Szwedzkiej: Panie! Przyjdź szybko i rozjaśnij noc. Tak tęsknię do Ciebie, Jak tęsknią umierający. Powiedz mojej duszy, że nic nie dzieje się bez Twego przyzwolenia, a na co ty przyzwalasz nie pozostanie bez pocieszenia. O Jezu, Synu Boży, który stałeś cichy przed swymi sędziami, nałóż więzy na mój język, dopóki nie przemyślę, co i jak mam mówić. Wskaż mi drogę i spraw, abym była gotowa po niej kroczyć. Niebezpiecznie jest zwlekać i niebezpiecznie się spieszyć. Odpowiedz na moje błaganie i wskaż mi drogę. Przychodzę do Ciebie jak zraniony człowiek do lekarza w poszukiwaniu pomocy. Udziel mi Panie, pokoju serca! Amen.
 aga: 01.09.2012, 13:13
 Ja bardzo chcę przebaczyć ale to nie jest takie proste wiem że teraz za dużo w moim życiu jest zła i myślę że dlatego te uczucia do mamy sie nasilają, potrzebuję pomocy Bożej ale nie umiem jej dostrzec,i wiem ze bez Boga nie da sie niczego zbudować więc uciekam sie do Niego ale jest gorzej z każdej strony. Jeśli chodzi o mamę to jest mi wstyd bo jest przykazanie a ja nie umiem go zachować, wiem że te myśli pochodzą od złego i mnie bombardują wtedy staram sie je odsuwać tłumacząc sobie że to diabeł mi je podsuwa i że ja jako dziecko Boże nie mogę temu ulec....no ale nie jest łatwo, czasami modle sie za rodziców, żeby pokazać Bogu ze walczę, że wiem skąd te myśli pochodzą, najgorsze że nie da sie już cofnąć wykrzyczanych słow. Staram sie chodzić często do spowiedzi, ale czasem czuję ze to bezsensu, że jestem hipokrytką tu sie modli a tu zaraz grzeszy..., zdaża sie że po spowiedzi jest też gorzej tak jakby zły mścił sie ....jest taki fragment w Piśmie ŚW. żeby uważać bo jak jeden demon opuści dom, to krązy gdzieś i jak nie znajdzie miejsca to wraca w to samo miejsce z 7 krotną siłą, od kilku dni wybieram sie do spowiedzi i wybrać sie nie mogę, co chwila jakaś wymówka w głowie, że to nic nie zmieni, a może nawet będzie gorzej. Eh....trudne jest życie chrześcijanina...tyle cierpię i nawet nie wiem czy zostanę zbawiona przez zło które sieje, mam wrażenie ze całe to moje życie to jedna wielka kara. Wtedy cierpienie nie staje sie wcale słodkim jarzmem, tylko brzemieniem nie do uniesienia.
 Ewa: 31.08.2012, 20:56
 Dziękuję za modlitwę w intencji,o którą prosiłam kilka dni temu
 do Aga : 31.08.2012, 19:27
 Milosc dziecka do Rodzicow i Rodzicow do dzieka to przebaczenie urazow .Przebaczyc czyli zapomniec o wszystkim co Boli co zle niewygodne .Rodzicom nalezy sie szacunek taki jak sam Bog ich Kocha rowniez Rodzice kochaja swoje dzieci takie jacy sa .Jezus oddal zycie za nas i przebacza wszystko co zle przez sakrment pojednania .Dlatego czlowiek ma przebaczyc wszystko i darowac winy .zerwac ze zlem .Nie mozemy sami tego zrobic . potrzebna laska Boza a do tego potrzeba Modlitwy szczerej z miloscia do blizniego .wspaniale jest Przebaczyc z serca Drugiemu Czlowiekowi i ofiarowac Modlitwe w tej intencje. Generalna Szczera spowiedz z calego zycie .Zal za grzechy i Mocne Postanowienie Poprawy .Komunia Sw . i trwanie w milosci do Boga i Blizniego . to wspanialy dar jaki mozemy ofirowac Bogu Wszechmogacemu i naszym wrogom .z Bogiem .
 Nowa: 31.08.2012, 18:35
 aga,jak widzisz komentarze są rózne.Ja jednak myślę i jestem o tym przekonana,że niema tu taryfy ulgowej.Należy przebaczyć i koniec.To nie znaczy,że o wszystkim zapomnisz i relacje będą od razu cudowne.Tak się nie stanie.Trzeba jednaik,na kolanach przed Jezusem powiedzieć,że przebaczasz ,tak z głębi serca, choć tak bardzo boli.Robisz to dla Niego,bo On tego od nas wymaga,a Ty Go kochasz i wielbisz. Polecaj mamę Jego Miłosiernemu Sercu,a On niech resztą pokieruje.Potem Aguś spowiedż i Kom.św.Wiem,że to bardzo trudne,ale zobaczysz jak pomocne w relacjach z innymi.Teraz mi się przypomniała Eleni.Kiedyś się zastanawiałam jak ona mogła przebaczyć.A jednak zrobiła to.Będę Cię polecać Jezusowi w modlitwie,bo to jest jednak ważne i nie kiedyś tam,ale dzisiaj,Teraz.Pozdrawiam cieplutko.
 qwert : 30.08.2012, 22:25
  Niech Bedzie Bog Uwielbiony .Niech Bedzie Uwielbione Swiete Imie Jego.Niech Bedzie Uwielbiony Prawdziwy Bog I Prawdziwy Czlowiek. Dziekuje Panie Jezu za Milosc okazana dla nas .Jezu Ufam Tobie.
 Tajemnica Szczęscia: 29.08.2012, 09:05
 Dziękuję Ci Panie Jezu że ta modlitwa dzięki mojej ciężkiej chorobie wpadła w moje ręce odmawiam już od początku marca i proszę Cię żebym nigdy o niej nie zapomniał i dziękuję że wracam do zdrowia Jeżu miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!!
 v do Katarzyny i agi: 29.08.2012, 08:18
 wydaje mi się że nie powinno się przyjmować komunii św. z zamiarem przebaczenia w przyszłości, można przyjmować komunię św.ale tylko wtedy kiedy posiadasz pragnienie w sercu przebaczenia TERAZ, nawet jeżeli póki co wraca żal.Matka Boża nigdzie nie jest obecna tak długo jak na Mszy św. nawet jeżeli nie przyjmujesz komunii to możesz uczestniczyć we Mszy św. i prosić Matkę Bożą o pomoc w tej sprawie a Pan Jezus z pewnością dotknie Twojego serca:) jest piękne świadectwo CRivas tajemnica Mszy św.
 do aga: 28.08.2012, 07:54
 może warto pomyśleć o spowiedzi z całego zycia tylko wcześniej wybrać dobrego kapłana, może nawet poprosić go o pomoc w przygotowaniu, powiedzieć mu o swoich obawach, przecież ten stan może trwać latami i może cię zamęczyć, a zło na pewno robi wszystko aby cię odciągnąć od sakramentów, najlepszym egzorcyzmem jest szczera spowiedź
 koralka: 27.08.2012, 17:40
 tez odmawiałam TS przez cały rok. Wytrzymałam dzięki Bogu
 aga do Katarzyny 29: 27.08.2012, 10:47
 Dziękuję Ci za te słowa, ostatnio jakoś ciężko było mi pójść do spowiedzi wiem że jej potrzebuję ale zaczęłam mieć wyrzuty sumienia, że może komunia będzie świętokradzka.....ale skoro serce mi podpowiada że powinnam wyspowiadać sie i przyjąć komunie sw, to może jednak jest to natchnienie od Ducha świętego.
 zona :): 27.08.2012, 07:49
 Nadzieja chrześcijańska pozwala nam spojrzeć poza trudy i cierpienia, które nieodłącznie towarzyszą drodze chrześcijanina. Cierpliwość pomaga dzielnie znosić uciski i nieprzyjemności. Wytrwałość sprawia, że nie ustajemy w naszych modlitwach, choćby z ludzkiego punktu widzenia spełnienie naszych próśb wydawało się niemożliwe.
 Katarzyna 29 lat, do Agi: 26.08.2012, 22:41
 To są Twoje skrupuły, niepotrzebne obawy. Już sama niezgoda na brak przebaczenia, pragnienie wybaczenia w przyszłości, nie stawia Ci przeszkody w przyjmowaniu komunii. Takich zranień człowiek nie zagoi w ciągu kilku dni. Bóg bardziej patrzy na Twoją dobrą wolę, na Twój żal za popełniane zło, niż na to, jak Ci wychodzi. Potrzebujesz czasu i Bóg się z tym liczy.
 aga do v: 26.08.2012, 15:25
 żeby przyjmować eucharystię muszę najpierw przebaczyć, bo inaczej komunia jest świętokradzka, nie wiedziałam kiedyś tego i jak byłam w konflikcie chodziłam do komuni, tzn po spowiedzi ale póżniej nie za wiele robiłam żeby poprawić relacje. Proszę o modlitwę za mnie by wszystko sie ułożyło z pomocą Bożą.
 aga: 26.08.2012, 15:22
 Dziękuję za modlitwę. Bardzo chcę sie uwolnić od tego uczucia, bo mnie niszczy, szukam sposobu, nie jest to proste bo do póki jest żal do póty przebaczenie nie jest możliwe. Jeszcze raz dziękuję za modlitwe.
 Ewa: 26.08.2012, 14:27
 Damian - tak trzymaj ,niech Bóg Cię prowadzi drogą Prawdy,którą On sam jest:) DO WSZYSTKICH: wielka prośba o modlitwę w intencji mojego kolegi Jacka ,który wczoraj w wyniku wypadku uległ poważnym obrażeniom ciała i jest w śpiączce ,stan krytyczny,decydujące będą dwie kolejne doby .Pozostała tylko modlitwa i wiara,że Pan go uzdrowi,a Jacek ma dla kogo żyć - ma dwójkę wspaniałych dzieci .Proszę,pomódlcie się za niego...Bóg zapłać.
 v: 26.08.2012, 13:45
 eucharystia+przebaczenie=uzdrowienie/uwolnienie
 do aga: 26.08.2012, 02:42
 Przebaczyc znaczy pomoc uwolnic sie od winy .dorosli popelniaja wiecej zla jak dzieci , nie mozesz przebaczyc zranień i zaniedbań ,ale czy zastanawialas sie dlaczego tak sie stalo co bylo przyczyna tego ?.Kazda Matka Kacha swoje dzieci nad zycie wlasne i nigdy swiadonie nie zrobi im Krzywdy .to zlo ktore twoja Mama przezywala czy Problemy zyciowe sprawily ze tak wlasnie bylo .To straszne dla Matki zyc w swiadomosci ze skrzywdzila swoje dziecko i nie moze jej przebaczyc .Pomodle sie w tej intencji za ciebie i twoja mame .Niech wam Pan Bog Blogoslawi .qwert
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] (94) [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej