Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką,
zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas
całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęscia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw,
opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw",
które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała
Casa di Padre Pio, Case postale 231,
Saint-Remi,Que., Canada.


Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej
z dnia 12.III.1984 r. nr 1625/K/84.

Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Katarzyna 29, do ŁŁŁ: 20.01.2013, 00:47
 Obietnica 16. "Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę" Nie łapmy Pana Boga za słówka. Ja nieraz wspominam, że tą modlitwą chciałam wymodlić sobie śmierć i długo byłam w tym konsekwentna /miałam dość nieszczęść/. Idiotyzm, niedojrzałość, bezczelne "wiązanie Pana Boga Jego własną obietnicą." Nie wysłuchał mnie, bo niegodnych próśb /na nasze szczęście i innych/ On nie słucha. Chodzi tutaj o prośby zgodne z Jego wolą. A wola Boga wypływa z Jego Mądrości i Miłosierdzia. Ostatecznie nie czyni ona ludziom krzywdy. Można prosić o wygraną w totka, ale jak się nie ma używania mózgu, to znając życie, tylko zaszkodzi się sobie. Pan Bóg pozwolił mi zmądrzeć i prosić we właściwych intencjach, a nie według swojego egoizmu. Tajemnicę Szczęścia odmawiam w wielu intencjach. Droga ŁŁŁ, odmawiasz od kilku dni, więc jesteś na początku i na razie może Tobie się podobać. Później przychodzi rutyna i zniechęcenie. Wielu tak ma. Ja odmawiałam na siłę, mechanicznie, bo nie czułam tego, irytowało mnie. To jakaś próba na przetrwanie, a chciałam jednak odmówić. Po jakimś czasie przeszło i nie mam potrzeby pytać się o celowość modlenia się. Wiem, że warto.
 rowniez katoliczka: 19.01.2013, 03:53
 Do LLL: ja tez nie widze , zeby byla mowa o intencjach, ale za to jest duzo objetnic, i dlatego nazywana jest Tajemnica Szczescia...z Bogiem.
 Waldek: 18.01.2013, 19:12
 Dajmy coś od siebie skupienie w modlitwie. Módlmy się w taki sposób by nasza modlitwa płynęła do Pana. Nie wyglądajmy tylko łask i cudów. Cierpliwość popłaca.
 ŁŁŁ: 18.01.2013, 08:07
 Witam Kochani, nie do końca rozumiem, jak to jest z odmawianiem TS w jakiejś intencji. Odmawiam dopiero kilka dni, ale nie znalazłam nigdzie momentu na intencję, a w obietnicach Pana Naszego też nie widziałam, aby te modlitwy miały pomóc w spełnieniu jakiś własnych intencji. Czy jest coś co przeoczyłam? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich...
 Gemma: 17.01.2013, 22:05
 Witam! TS odmawiam prawie od 4 miesięcy, zazwyczaj przed pójściem spac: zdarzyło mi się kilka razy, że "przysnęłam" pomiędzy kolejnymi tajemnicami, albo z zamkniętymi oczami "klepałam" je z pamięci, ponieważ po całym dniu nie miałam siły na nic... Ale zawsze odmawiałam "całą piętnastkę". Wczorajszego wieczoru zasnęłam po trzeciej modlitwie. Obudziłam się w środku nocy, odmówiłam kolejne dwie i... znowu zasnęłam :( Kiedy wstałam następnym razem, za oknem było ciemno, więc z ulgą modliłam się dalej... Jednak szybko zorientowałam się, że jest 6 nad ranem. Czy mimo to modlitwa "liczy się", czy dzisiaj muszę zaczynac rok odmawiania "od nowa"? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź... Pozdrawiam.
 dziekuje Bogu ze jest dobry : 17.01.2013, 21:35
 Odmawiajac Tajemnice szczescia ,to otrzymanie prawdziwej milosci od Boga ,moje postanowienie w roku wiary jest modlic sie Tajemnica Szczescia w intencji dzieci od 2 .1.13 .modle sie w intencji syna a w lutym po skonczeniu moich tajemnic rozpoczne T.S w intencji corki .Jest to wspaniale uczucie byc kochanym dzieckiem Bozym.sam Stworca miluje nas mizerne stworzenie.Jezu Ufam Tobie .Jezu Kocham Ciebie.Dziekuje cie Boze za wszystko .bs
 Danuta: 16.01.2013, 23:48
 Ja odpowiadam na pytanie Magdy .Kiedyś przed kilkunastoma laty odmawia modlitwę szczęścia w intencji o dobrego męża i wyszłam za mąż, mam dobrego męża i dwoje dzieci. także nie trać wiary Magdo i módl się , a Pan Bóg Cię wysłucha. Pozdrawiam.
 Barbara: 16.01.2013, 23:43
 To wspaniale,że można złożyć tutaj prośbę ale tajemnica szczęścia daje mi siłę i ubogaca wewnętrznie.Siostrą zakonną nie będę,bo jeśli mam coś dobrego zrobić to zrobię to teraz,jutro lub będę czynić zawsze.Życie jest darem więc Pan Najwyższy ma wobec każdego plany.To,że msza w pier.czwartek miesiąca ważna to myślę,że wiemy.Proponuję...!!! przez 15 czwartków uczestniczyć we mszy św.Są to czwartki św.Rity... od spraw beznadziejnych...!!! Proszę Cię Jezu chroń mnie przed manipulacją i jakimkolwiek zawirowaniem.
 Anna: 16.01.2013, 22:39
 Tajemnicę szczęścia podesłała mi koleżanka ale dopiero po dłuższym czasie zdecydowałam się na jej odmawianie. Dopiero miesiąc trwa moja przygoda z tą modlitwą, ale muszę Wam wszystkim powiedzieć, że nigdy nie spodziewałabym się doświadczyć tego co teraz czuję. Jest to taka ogromna miłość, takie szaleńcze zakochanie w Stwórcy, że aż strach. Choć pozornie nic się nie zmieniło, to czuję jakbym miała skrzydła. Dziś drugi raz zdarza mi się upijać tą miłością wzajemną :) nie potrafię tego opisać, a co będzie dalej, nie mogę się doczekać! Czuję, że ON mnie kocha!!! ale wiecie co jest lepsze, ON tak bardzo i niewyobrażalnie kocha WAS WSZYSTKICH! Kocha nie tylko WAS ale też Wasze rodziny, bliskich i dalszych a nawet tych , którzy Was wnerwiają, tych którzy są źli dla Was i kocha też tych , których Wy wnerwiacie :D!!! Na tę Bożą miłość nie ma innej rady, trzeba GO kochać!!!! Kochajcie Jego i siebie nawzajem, nawet jeśli Wam ta miłość średnio wychodzi, to i tak kochajcie, a ON już nas wszystkich w końcu nauczy kochać!!!
 Hanna: 15.01.2013, 15:48
 Czytając wasze komentarze co do Tajemnicy Szczęścia, sama zapragnęłam ją odmawiać. Chociaż odmawiam ją dopiero 10 dni, to mam nadzieję wytrwać cały rok. Od dłuższego czasu szukam pracy, proszę was o wsparcie w modlitwie w tej intencji.
 edyta do katarzyna 29 : 15.01.2013, 13:25
 kochana dziekuje za tak piekne swiadectwo ..tez zamierzam uczynic TS moj a modlitwa na człe zycie
 Paweł: 14.01.2013, 16:50
 Pan Bóg dał mi Łaskę -umiem na pamięć wszystkie 15 Modlitw z Tajemnicy Szczęścia. Dzięki Łasce Bożej odmawiam tę piękną modlitwę już 18 rok. Polecam ją wszystkim w chwilach ciężkich. Cudowną sprawą jest być w stanie Łaski Uświęcającej. Cóż może być piękniejszego od świadomości że spotkamy się kiedyś [ufam w to gorąco] w Niebie z Panem Jezusem i Matką Najświętszą i wszystkimi świętymi.
 obserwator: 14.01.2013, 08:46
 Nie odmawiam w tej intencji, ale proszę o łaski dla tych których kocham i za dusze w czyścu cierpiące. Myslę, że szczera modlitwa za ukochanę osobę, płynąca z serca nigdy nie zaszkodzi. Jezus mówił, by modlić się za nieprzyjaciół- tym bardziej wydaje mi się, iż modlitwa za osobę najbliższą sercu(nieważne, że jej można w tym czasie nie znać jeszcze) nigdy nie zaszkodzi. Wazne by modlić się o dobro dla tej osoby, a nie o zaspokojenie swoich egoistycznych żądań. Pozdrawiam
 do Magdy: 14.01.2013, 08:40
 mysle ,że wiele osób,Ja 2 lata temu i do dzis męża nie ma . Nawet nowenne Pompejańską w tej intencji odmówiłam i też nic. Ale nie sugeruj się kimś. Może dla ciebie Pan Bóg ma inny plan i dostaniesz to o co prosisz od razu. Ja pomimo 36 lat dalej wierze ,że oietnice się spełnią.
  qwert do Katarzyna 29 lat: 13.01.2013, 23:51
 Droga Katarzyna 29 lat dziekuje Ci za Twoja Wiare,i Milosc do Boga i Blizniego .wyjasnilas to wszystko pieknymi slowami .Wierze ze w Twoim sercu to wszystko sie wypelnilo ,Twoja Milosc z Bogiem jest nierozelwana. Prosze Cie modl sie za mlodych ludzi aby postepowali w ten wlasnie sposob. Modlcie sie o uratowanie naszej mlodziezy .Bo wszystko zalezy o Polskiej Mlodziezy przez nastepne lata wzmagania sie ze zlem .Bog jest Miloscia i miluje kazdego czlowieka jesli tylko czlowiek zwroci sie o pomoc do Boga .Niech Ci Bog Milosierny Blogoslawi .z Bogiem
 kk do Magdy: 13.01.2013, 12:45
 Każda modlitwa jest dobra, jeśli prosisz z pokorą i wiarą. Św. Józef słynie z kojarzenia dobrych, wspaniałych małżeństw, w ogóle to wspaniały patron. Ja, modlę się właśnie do św. Józefa w każdą niedziele, każdego dnia dziesiątką różańca w ramach Róży (osób modlących się o męża/żonę). Modląc się TS, równeż wspominam o mojej intencji :)
 Magda: 12.01.2013, 20:11
 Witam wszystkich, mam pytanie, czy ktoś z tu obecnych być może odmawiał TS w intencji znalezienia męża/zony? czy przyniosła oczekiwany skutek ? pytam, gdyż sama bym chciała rozpocząć modlitwę w tej intencji, ale nie wiem czy jest do tego stosowna... pozdrawiam :)
 J do Nadzieja: 12.01.2013, 13:31
 proponuję uczestnictwo we Mszach Św o uzdrowienie duszy i ciała. W czwarte soboty miesiąca są o godz 18 w Wąwolnicy (Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej) woj lubelskie. Jeśli mieszkasz daleko to poszukaj bliżej. Ale w Wąwolnicy są udokumentowane cuda, także dary macierzyństwa. Z Panem Bogiem
 Katarzyna 29 lat: 12.01.2013, 00:34
 Dziękuję Ci, Panie Boże, że to już 3 - 4? mój rok z Tajemnicą Szczęścia. Straciłam rachubę, bo mi do niczego nie potrzebna. Szczęśliwi czasu nie liczą. Prawdziwie szczęśliwi, a nie ci, którym się powodzi. Oni kurczowo trzymają się czasu i drżą, jak długo jeszcze utrzymają swój stan. Ja zaś jestem prawdziwie szczęśliwa, bo ubrałeś mnie w drogocenną szatę godności, której nic i nikt nie jest w stanie mnie pozbawić. Do ręki podałeś mi swój krzyż, który staje się moją księgą, mieczem, tarczą, wytchnieniem, pociechą, pokarmem głodnej duszy. Nauczyłeś mnie kochać i patrzeć Twoimi oczami. Dałeś sam to zapewnienie, że tylko z Tobą to moje życie jest piękne, że nieustannie nade mną czuwasz. Wiesz, chwilami moje cierpienia, niepowodzenia są bardzo bolesne, ale patrzę na Ciebie, mój Boże. Nawet w chwilach ostrego buntu patrzę w Twoją stronę. Nie potrafię już bez Ciebie żyć. Kocham i jestem kochana. Obiecałeś, że zmawiając te modlitwy dojdziemy do pewnej doskonałości. Nie mnie to roztrząsać. Jestem niedoskonała, jak niedoskonała jest glina. Ale pozbawiłeś mnie niechęci do kogokolwiek, a to uważam za najpiękniejszą rzecz, jaką otrzymałam. Odwracam się do moich wrogów, wyciągam ręce i mówię: Zostawcie to wszystko, bo szkoda na to Waszego czasu. Chodźmy, Bóg jest tak Niepojęty, że koniecznie potrzebujemy Go oglądać.
 Barbara: 11.01.2013, 22:19
 Panie Jezu...Nowy Rok postanowiłam rozpocząć od rozmowy z Tobą.Tak będę się modlić każdego dnia Tajemnicą szczęścia aby upraszać łaski dla siebie jak również za inne osoby.Jezu Ufam Tobid.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] (94) [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej