Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.
Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Amelia: 28.11.2017, 21:38
 Dziękuję Ci, Jezu💖
 Marzena : 28.11.2017, 20:04
 Dobry Jezu miej w opiece mojego. Syna o błogosław. mu!
 Magdalena : 28.11.2017, 19:30
 Jezu ufam Tobie. Dziękuję za wszystko co mam. Za moje dzieci. Daj nam wszystkim zdrowie i wszelkie potrzebne łaski. Przepraszam za niezaciągnięcia. Pozwól nam w pracy pozytywnie załatwić wiadomą sprawę ❤
 Kasia: 28.11.2017, 18:51
 Ja na tajemnicach szczęścia wymodlilam męża dzieci i wiele innych spraw,gdy pierwszy raz miałam te modlitwy w ręku miałam 18 lat odrazu bardzo w nie uwierzyłam towarzysza mi do dzisiaj a mam 36 lat trzeba tylko ufać Bogu i oddać się jego woli .Jezu ufam tobie.
 do K.: 28.11.2017, 17:35
 Święta racja! Z tej przypowieści nasuwa się konkluzja:
Trzeba iść czasem pod prąd ,trzeba iść za ciosem.
Nie bój się ,każda przeszkoda jest misją od Boga
 K: 28.11.2017, 13:59
 Ewelino, opowiem Ci cos, a Ty odpowiedz sobie w duchu czy to nie o Tobie (w przenosni), oby nie... ale moze to Cie jakos podniesiee na duchu. Pewna osoba, dobrze mi znana, jest ciezko chora i ma rownie ciezko chora dorosla corke. Obydwie osoby zepsulu sobie zdrowie poprzez pewne bledy, w tym zywieniowe ale nie tylko. Tak pomogly chorobie na nieograniczony rozwoj. I ta osoba modli sie i gleboko wierzy ze... pojawi sie "tabletka ktora mnie w koncu wyleczy, stane na nogi i stad odejde daleko daleko". Wielokrotnie pojawiali sie ludzie, ktorzy mieli pewne pomysly, jak pomoc tym osobom wyjsc z choroby. Rozne pomysly, rozwiazania medyczne, paramedyczne, dietowe, ruchowe itd itd... ale NIE. Poniewaz ta osoba czeka na TABLETKE a nie na zadna diete, wysilek itd. I tym sposoobem obydwie osoby sa chore coraz bardziej, lata mijaja a one nie robia nic poza jedzeniem tabletek czekajac na ta cudowna jedna tabletke. Pan Bog pomaga na rozne sposoby. Daje nam rozum, rece do pracy, kreatywnosc, podrzuca czasem plan, pomysl. Czasem trzeba rzucic sie na gleboka wode, isc za pomyslem bo kto nie ryzykuje nic nie zyskuje. Modlitwy sa wazne ale tez wazne jest sluchac... prowoc Ducha Swietego o podszepty... nie bac sie ryzykowac. Wszak cale zycie to ryzyko. Biorac slub z kims stawiasz wszystko na jedna karte! Zycze Ci z calego serca, abys z pomoca Ducha Swietego odkryla swoja droge do spelnienia.
 Alicja: 28.11.2017, 12:12
 Kochany Jezu dziękuję za wszystkie OTRZYMANE ŁASKI błagam CHROŃ MOJEGO SYNKA w czasie szczepienia.Jezu chroń moja rodzine KOCHAM CIĘ JEZU UFAM TOBIE ❤❤❤❤❤
 Ewelina do Eweliny 😊: 28.11.2017, 00:47
 Ewelino, dlaczego tak drażni Cię to co ma ktoś inny? To są tylko rzeczy materialne. I nie są tak ważne jak te duchowe, jak radość i miłość, i wiara. Zgodzę sie ze pieniądze tez są do życia potrzebne ale czasem myśle ze jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni do tego ze chodzimy do sklepów i kupujemy praktycznie to co chcemy a nie to co naprawdę potrzebujemy. Myśle ze warto byśmy sie wszyscy zastanowili nad tym czy te wszystkie wyjścia na zakupy są nam niezbędne.... Oczywiście nie mowię o rzeczach faktycznie potrzebnych ale np o sytuacji kiedy mamy w domu swierzy chlebek ale mamy ochotę na tosta i pędzimy do sklepu po chleb tostowy... a kiedy jest sytuacja ze braknie nam pieniędzy dzisiaj na ten tostowy to wydaje nam sie ze jest złe bo nie ma na chleb. Ale czy naprawdę nie ma na chleb? Przecież mamy zwykły chlebek w zasięgu ręki i do jutra zupełnie wystarczy. To tylko przykład ale myśle ze za bardzo sie dziś skupiamy na tych drobnostkach sklepowych które wcale nie są nam potrzebne tylko chcemy je mieć. A co do miłości to napewno znajdziesz w najmniej oczekiwanym momencie. Pan Bóg ma dla Ciebie plan zapewne jak dla każdego z nas. Powierz sie w Jego ręce zamiast tak przejmować sie tym czego nie masz a byś chciała. Ciesz sie z tego co masz. Podziękuj Mu za to co Ci dał i poproś żeby pomógł Ci na Jego sposób zgodnie i z Jego wola a nie Twoja. Napewno Pan Bóg da Ci więcej niż poprosisz bo Cię kocha jak nas wszystkich. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.
 Monika U.: 28.11.2017, 00:05
 Boże bądź miłościw grzesznej duszy mojej. Zawierzam Ci moje życie. Kocham Cię. Dziękuje za rodzinę . Ufam Ci Jezu 🙏🏻
 Matka: 27.11.2017, 22:06
 Ewelinko co Ci ma Jezus powiedzieć ? Był święty doskonały i musiał przejść drogą krzyżową idż z nim nie licz że Ty coś dostaniesz ale pamiętaj że wszystko pochodzi od Boga może dlatego ta twoja dalsza rodzina ma się tak dobrze że to Ty jedna się tyle myślisz wolała byś ich zniszczenie tego Jezus nie uczy proś o dobro dla siebie ale pamiętaj BĄDŻ WOLĄ TWOJA nie wątp czytaj księgę Hioba i dzìękuj że żyjesz nie wiesz jak skończą Ci co się nie modlą czasem diabeł też dba o swoich żeby szli prosto do piekła
 Lusi : 27.11.2017, 22:02
 Panie. Jezu dziękuje za błogosławieństwo w dotychczasowym życiu mojego syna. Proszę błogosławieństwo mu w jego dorosłym życiy postaw na jego drodze ludzi życzliwych pełnych wiary i miłości bliźniego. Dziękuję. Jezu za moje dzieci.
 Amelia: 27.11.2017, 20:50
 Jezu, działaj w naszym życiu💗
 Arek: 27.11.2017, 20:50
 Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski którymi nas obdarzasz. Proszę o uwolnienie z grzechu nieczystości. Jezu ufam Tobie.
 Magdalena : 27.11.2017, 17:01
 Jezu dziękuję za wszystko. Za dobre humory moich dzieci. Daj nam wszystkim zdrowie i wzajemne zrozumienie. Pozwól żyć normalnie ale szczęśliwie. Ufam Tobie ❤
 Xyz: 27.11.2017, 16:32
 Panie Jezu, proszę o zdrowie i ustąpienie dolegliwości i aby nie były one początkiem żadnej poważnej choroby.
Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij.
Amen.🌷
 Helena: 27.11.2017, 14:33
 Panie Jezu modle sie za ziecia prosząc dla niego wszelkich lask Božych, žeby tylko žyl z bogiem i nie zapominal ze to Bog daje dla niego wszystko. Jezu ufam Tobie, dziekuje za wszelkie laski zeslane dla mpjej rodziny, kocham Ciebie Jezu!
 Alicja: 27.11.2017, 12:12
 Kochany Jezu Kocham Cię BARDZO JEZU UFAM TOBIE ❤❤❤❤❤
 M.: 27.11.2017, 04:37
 Miłosierny Jezu powierzam Ci siebie i swoją rodzinę. Proszę Cię Jezu, byś obdarzył nas zdrowiem i otoczył Swoją opieką. Dziękuję za wszystkie otrzymane dotąd łaski.
 Ewelina : 26.11.2017, 23:45
 Jezu Ty najlepiej wiesz z jakimi problemami się borykam, ciągły ból brzucha, nerwica jelit, zawroty głowy
Kaszel który powstał przez wilgoć w domu oraz to że pragnę mieć nowy własny dom i prace, prawo jazdy, kochającego mężczyzne a z nim dzieciaki to chyba jest każdego marzeniem. Niestety jakoś nie mogę tego mieć nie wiem czemu. Nie mam szczęścia trafić na dobrych ludzi i takich którzy mnie pomogą takich którzy wesprzeć mogą i finansowo i dobrym słowem. Jezu Proszę Cię o pomoc dla mnie, sama sobie z tym nie poradzę, nie dam sobie rady. Dlaczego więc Boże mój kochany moja dalsza rodzina ma na wyjazdy za granicę na wszelkie luksusowe życie bez żadnej modlitwy oprócz od czasu do czasu kościoła. A ja Jezu modlę się 15 tajemnic szczęścia, różaniec, nowenna do Matki bożej rozwiązującej węzły, nowenna do Świętego Ducha i3 koronki i sen matki Boskiej(wiem że nie powinno się wyliczać czasu ani modlitw na Boga bo to czas ceny ale nie mogę dać sobie rady i jakość nie mam tyle zaufania nie wiem czemu.) . Myślę że modlę się za dusze czysciowe by mi pomogli
Ofiaruje za ich odkupienie każdy dzień. Jestem przygotowana na to że odejdę do Ciebie Jezu bo nie mogę już tego znieść. Proszę o modlitwę za mnie. Jezu Kocham Cię i Troszcz się Ty o mnie i moje potrzeby.
 Asia: 26.11.2017, 22:53
 Panie Jezu proszę uzdrow mojego brata z nerwicy. Błagam również o jego nawrócenie i jego dziewczyny. Jezu ufam Tobie.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej