Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki


Tajemnica Szczęścia
Jak odmawiać?
Każdego dnia należy odmówić
15 modlitw przez okres
jednego roku.
Obietnice

     Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:

     "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

     Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

 1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
 2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
 3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
 4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
 5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
 6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
 7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
 8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
 9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
 10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
 11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
 12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
 13. Zachowa mu pięć zmysłów.
 14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
 15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
 16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
 17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
 18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
 19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
 20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
 21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.
Komentarze nie dot. modlitwy Tajemnica Szczęścia nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Maria do Krzysztofa: 01.10.2017, 13:25
 Panie Krzysztofie dziecko jest darem od Pana Boga.Dużo ludzi nie ma tego daru i bardzo z tego powodu cierpi.Niech pan się zastanowi nad tym ,co pan mówi i nie prowokuje losu.

Zakochany w człowieku Bóg
dał nam w naszej miłości do Siebie wszystkie uczucia,
jakie znamy w miłości do człowieka:
tęsknotę, opuszczenie, rozpacz,
osamotnienie, radość z obecności,
ale miłość ludzka nie byłaby miłością,
gdyby była do czegokolwiek zmuszona.

Człowiek sam zdobywa się na miłość.
Nie byłby człowiekiem, gdyby tego nie umiał.
Przez całe więc życie pragnie kochać.

Czasem umiera z miłości,
ale miłość nie jest chorobą.
Jest tęsknotą za tym,
co już kochamy,
a jeszcze nie widzimy
- jest uświadomioną tęsknotą
za Bogiem i Jego życiem.

J. Twardowski
 Krzysztof : 01.10.2017, 11:24
 Jedna z obietnic która była zawarta w modlitwach mówi o tym że Bóg spełni wszystko o co się go poprosi. Prosiłem wiele razy o córkę. Żona jest w ciąży, od momentu w którym dowiedziałem się że to będzie syn wpadłem w depresję, utraciłem wiarę. Przestałem się modlić. Czasami czuje się oszukany przez Boga. Odmawiałem modlitwy, prosiłem o córkę a dostanę syna bo to dla mnie lepsze. A moja wolna wola a moje prośby? Zwyczajnie nie akceptuje tego dziecka, nie kocham go. Nie czuję ani jednego pozytywnego uczucia wobec mojego "syna". Ale nie potrafiłbym dokonać aborcji albo zmuszać do tego żony. Dlatego proszę Boga by to dziecko się nie narodziło. Proszę bo go nie akceptuje, nie lubię i nie chce. Nie wiem skąd te myśli u mnie ale są silniejsze odemnie. Jeśli się narodzi nie skrzywdze ale też nigdy nie pokocham. Wraz z jego narodzinami umrze Bóg w moim sercu. Na zawsze. Przepraszam wszystkich których ranie moimi słowami. Wiem jestem złym człowiekiem. Ale pewne myśli, uczucia są silniejsze niż ja.
 Lucyna do Krzysztofa: 01.10.2017, 10:35
 Jest pan chorym człowiekiem.Musi Pan być jakoś poraniony.Współczuję Pana żonie i Pana dziecku.Ci którzy marzą o dziecku a są bezpłodni,nigdy Pana nie zrozumieją.Musi Pan się dużo modlić i przepraszać Pana Boga za odrzucanie daru rodzicielstwa.
 Arek: 01.10.2017, 07:57
 Panie Jezu proszę o wyzwolenie z grzechu nieczystości i pornografii. Proszę o zgodę w rodzinie. Proszę o wsparcie w modlitwie. Dziekuje za wszystkie łaski. Jezu ufam Tobie
 Ewelina: 30.09.2017, 23:47
 Boże dziękuję Ci za pracę! Kocham Cię Jezu. I ty wiesz o co proszę codziennie i czego pragnę.
 do Krzysztofa !: 30.09.2017, 22:29
 Nie wolno tak myśleć! Dziecko to ogromne błogosławieństwo i dar Boży który należy przyjąć z wdzięcznością i miłością. To nie ludzie decydują o płci dziecka tylko Bóg! Pomodlę się za Ciebie abyś się opamiętał i pokochał to nienarodzone dziecko, aby przyszło na świat zdrowe i miało kochających rodziców.
 Alicja: 30.09.2017, 21:42
 KOCHAM CIĘ JEZU DZIEKUJE ZA CHRZEST SWIETY IGNASIA .DZIEKUJE ŻE JEST ZDROWY.JEZU CHROŃ GO WCZASIE SZCZEPIENIA .JEZU DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE OTRZYMANE ŁASKI.JEZU UFAM TOBIE ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 Maria.M: 30.09.2017, 21:22
 O najdrozszy Jezu z calego serca dziekuje Ci za otrzymane laski Ufam Tobie Jezu.
 Katarzyna T,do Krzysztofa z 30.09.17: 30.09.2017, 21:14
 Panie Krzysztofie,będę się za Panem modlić!i o rozum oraz o zrozumienie z czasem przez Pana,że dziecko jest darem.

Ja też marzyłam zawsze o córce,ale nie mam córki,ani syna.Trudno zrozumieć skąd takie słowa od Pana i rozczarowanie,ale to z czasem się okaże...niech Bóg i Maryja mają Pana i rodzinę w opiece.z Bogiem
 Do Krzysztofa: 30.09.2017, 19:24
  Ten syn za kilka może kilkanaście lat bęzie spełnieniem pana życia. Ja to wiem już teraz pan się dowie w odpowiednim czasie. BOG WIE CO JEST NAJWAZNIEJSZE I NAJLEPSZE. Biorę to dziecko w duchową modlitewną adopcję tojuż drugie. Pierwsze urodzi się w pażdzierniku. uratowana od aborcji dziewczynka.Z Panem Bogiem.
 mama: 30.09.2017, 18:25
 Panie Jezu dopomóż mi abym otrzymała list proszę
 do Krzysztofa 30.09.: 30.09.2017, 17:24
 Boża wola

Pewien człowiek bardzo chciał poznać Bożą drogę, dlaczego świat wygląda jak wygląda. Kiedy położył się pod drzewem i rozmyślając nad tym prosił Boga o odpowiedź, stanął przy nim anioł i powiedział:

- Chodź ze mną a pokażę ci drogi Pana. Nie namyślając się długo poszedł za aniołem. Spotkali na swojej drodze dwóch ludzi. Jeden człowiek zły wręczył złoty kielich drugiemu dobremu. Anioł zaczekał, aż zasną, zabrał kielich dobremu i zaniósł do złego. Człowiek idący z aniołem spytał:

- Co robisz przecież to złodziejstwo. - Nie zadawaj pytań tylko chodź i patrz, a poznasz drogi Boże - odpowiedział anioł.

Poszli więc dalej do chaty pewnego biednego człowieka. Gdy wyszedł z domu, anioł podpalił jego dom. Zirytowany człowiek idący z aniołem oburzył się na niego i zaczął gasić płomień, jednak anioł mu nie pozwolił:

- Jak możesz podpalać dom tego biednego człowieka. Powinieneś pomagać ludziom, a nie ich dręczyć - krzyczał człowiek

- Powiedziałeś, że chcesz poznać zamysł Boga nie wtrącaj się więc tylko chodź dalej!

Idąc dalej dotarli do strumienia i zatrzymali się przed kładką. Gdy zbliżył się ojciec ze swoim synkiem i weszli na kładkę, anioł przewrócił kładkę tak, że ojciec z synkiem wpadli do wody. Prąd wody porwał dziecko i utopiło się. Ojciec wyszedł z wody i zasmucony wrócił do domu.

- Nie tego już za wiele. Zniosłem jak okradłeś sprawiedliwego, podpalałeś dom biednego człowieka, ale to że zabiłeś niewinne dziecko to za dużo. Nie jesteś żadnym aniołem tylko demonem - krzyczał człowiek zdzierając kaptur z głowy anioła.

- Jestem aniołem wysłanym na ziemię przez Boga aby wypełnić Jego wolę na ziemi, a tobie wyjaśnić jaka jest Jego droga - odpowiedział

- Nieprawda Bóg taki nie jest. Na pewno nie kazał Ci robić tego co robisz - krzyczał dalej człowiek.

- Dobrze! opowiem ci dlaczego zachowałem się właśnie tak w każdej sytuacji. Otóż w kielichu, który zabrałem sprawiedliwemu człowiekowi była trucizna. Gdybym zostawił ten kielich człowiek ten otrułby się. Człowiek podstępny, który chciał otruć sprawiedliwego poniesie karę za swoje czyny. Biedny człowiek, któremu podpaliłem dom, znajdzie w zgliszczach wielki skarb, który pozwoli mu żyć dostatnio do końca dni. Człowiek, którego spotkaliśmy tu nad strumieniem, był złym człowiekiem. Nie chce znać Boga i prowadzi życie bardzo rozwiązłe. Po stracie swego małego synka, który i tak znajdzie się w Niebie, nawróci się do Boga i zmieni swe życie. Tak obaj będą w Niebie, Gdybym tego nie uczynił obaj zostaliby potępieni. Czy te wyjaśnienia pomogły ci zrozumieć wolę Bożą?

Człowiek słuchając z zainteresowaniem opowieści anioła zrozumiał, że Bóg widzi wszystko inaczej i bardziej doskonale niż on sam. Zrozumiał też, że na wszystko ma najlepsze rozwiązanie, choć zewnętrznie wydaje się ono bardzo bolesne.
 Magdalena : 30.09.2017, 16:40
 Jezu proszę o zdrowie i wzajemne zrozumienie dla mojej rodziny. Dziękuję za wszystko czym nas obdarzasz. Proszę o łaskę cierpliwości i duże pokłady matczynej miłości abym była dobrą matką. Moim dzieciom nie szczędź dobry Jezu szczerych przyjaciół a złe moce odganiaj. Jezu ufam Tobie.
 Krzysztof : 30.09.2017, 12:02
 Odmawiałem te modlitwy przez rok. Prosiłem z całego serca o córkę, będę miał niechcianego syna. Mimo wszystko nie tracę do końca wiary i przez te modlitwy chce prosić tylko o jedną rzecz. Więcej nie poproszę. Niech ten płód umrze zanim się narodzi.
 jozek: 30.09.2017, 05:35
 JEZU uchron mnie od zla ktore na mnie czycha w domu rodzinie I po za -JEZU UFAM TOBIE..
 do Adama: 29.09.2017, 22:44
 jeśli odmawiasz teraz TS to wiedz że zły duch będzie robił wszystko żebyś przestał, dużo się modlisz a to nie podoba mu się i wykorzystuje twoją żonę aby ci przeszkadzać, módl się wytrwale za żonę i bliskich, zaufaj Jezusowi, wszystko dobrze się ułoży, czy potrzebujesz aby wesprzeć cię modlitwą?
 Goncia: 29.09.2017, 21:41
 Panie Jezu prosze Cie o dobre wynikil!Mniej mnie w swojej opiece.
 Mama Łukasza 29.09.2017: 29.09.2017, 21:33
 Jezu proszę Cię o przemianę życiową dla moich dzieci Marka z rodziną, Łukasza z rodziną i córki Aleksandry oraz mojej mamy Eugenii. Jezu Ty się tym wszystkim zajmij.Kocham Cię Jezu i dzięki Ci składam z całego serca, z całej duszy ze wszystkich sił moich. Bogumiła
 matka : 29.09.2017, 21:21
 Jezu proszę pomóż
 Magdalena : 29.09.2017, 20:26
 Chroń Jezu moje dzieci przed nieszczerymi i złośliwymi ludźmi. Daj im łaskę asertywności. Otaczaj ich ludźmi dobrymi i sprawiedliwymi. Jezu ufam Tobie.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej