Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Good God i BeU - Droga Ocalenia

     Zajmująca najwyższe miejsca na Liście z Mocą płyta Good God i BeU ma swoją internetową premierę - debiutuje w formacie mp3 na Cyfrostudnia.pl. Można ją pobierać za darmo.

     Płyta "Droga ocalenia" została wydana w 2014 r. przez zespół Good God - kleryków Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Jest kompozycją autorskich utworów oraz dwóch coverów. Zawiera 11 piosenek granych w stylu reggae. Jest też bonus, czyli 3 piosenki lubartowskiego zespołu BeU: Barka, Droga, Niech zstąpi Duch Twój.

     Aż dwie z piosenek znajdujących się na płycie podbiły listę przebojów Lista z Mocą. Piosenką "Droga" zespół BeU od tygodni plasuje się na 1. miejscu radiowej Listy z Mocą, zdobywając przy tym rekordową ilość głosów. Również piosenka kleryków "Przybądź Duchu Paraklecie" zdobywa wysokie miejsca na powyższej liście.

     Utwory Good God zagrane są w stylu reggae. To muzyka niekonwencjonalna jak na alumnów seminarium, ale porywająca i "wpadająca w ucho" odbiorów. Swoim przesłaniem ma prowadzić do poznania Jezusa i uznania Go jako swojego Pana i Zbawiciela. Trzy dodatkowe utwory BeU to mieszanka gatunków funk, disco, soul, rock - ciekawa aranżacja Barki oraz dwa autorskie utwory, w tym plasujący się od tygodni na topie Listy z Mocą utwór Droga.

     E-płyta mp3 jest do pobrania za darmo na http://cyfrostudnia.pl/produkt/droga-ocalenia-good-god/


Monika Maśnik


Gra na gitarze Gra na gitarze
Charles Kim
Gitara to instrument uniwersalny i niewrażliwy na podziały klasowe. Słychać go w salach koncertowych, przy ognisku, na rockowych festiwalach. Nieważne, że znasz zaledwie kilka chwytów — to wystarczy, by założyć własną kapelę.... » zobacz więcej


   


Wasze komentarze:

Brak komentarzyAutor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej