Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Pasek św. Dominika

     Jest to dar dla małżeństw, które pragną mieć dzieci, a napotykają różne trudności w realizacji swoich pragnień.

     Pasek św. Dominika nie jest talizmanem i nie jest przedmiotem magicznym! Jest tylko wezwaniem małżonków do usilnej i ufnej modlitwy o upragnione potomstwo za wstawiennictwem tego świętego.

     Sam pasek, kawek bawełnianej tasiemki z nadrukiem krótkiej modlitwy do św. Dominika, oraz pełen zestaw modlitw w tej intencji można otrzymać od mniszek dominikańskich z Gródka w Krakowie:

Informacje na temat paska św. Dominika można uzyskać pod adresem:
Klasztor Sióstr Dominikanek, 31-027 Kraków,
ul. Mikołajska 21, tel. (+48) 012 422-79-25
www: http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl
e-mail: grodek@dominikanie.pl


Oto modlitwy, jakie należy odmawiać w tej intencji:

Modlitwa do św. Dominika

     Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.


Modlitwa za wstawiennictwem św. Dominika

     Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen.


Modlitwa do św. Dominika "O spem miram"

O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Niech Ojcu chała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Tekst pochodzi ze strony:
www.dominikanki.republika.pl
Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     nbsp;    Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 14.6.2015 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy zapraszamy na spotkanie do naszej salki.

     Nasza wspólnota:
     ks. Grzegorz Oziębłowski MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...
     E-mail duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com

Weekend skupienia w Lublinie w dniach 19-21 czerwca 2015 r.
Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw w Warszawie zaprasza na
Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne Księży Marianów
ul. Bazylianówka 54 b, Lublin

Początek w piątek, 19 czerwca o godz. 20 (rada praktyczna - omijać rondo w Kołbieli, czyli najlepiej jechać z Warszawy przez Konstancin lub Wałem Miedzeszyńskim na Puławy i tu: albo odbić na Pilawę [lepsza droga], albo dalej na Puławy [bardziej urokliwa].
Program obejmuje Eucharystię, konferencje, modlitwę, możliwość podzielenia się doświadczeniem, rozmowy i odpoczynek. Szczegółowy program zamieścimy w czerwcu.

Płatność - dowolna składka na seminarium. Zapewniony będzie nocleg w pokojach dwuosobowych dla małżeństw i wyżywienie. Program przewiduje też czas na zwiedzanie Lublina.

Ilość miejsc jest ograniczona do 20 osób.
Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Magdalena i Eryk : 04.02.2016, 13:07
 Święty Dominiku prosimy Cię o Błogosławieństwo na poczęcie dziecka.. Jedno już straciłam.poroniłam. obdarz Nas tym cudem.bardzo pragniemy mieć choć jedno dzieciątko..
 kasia: 02.02.2016, 23:58
 Sw Dominiku wraz z mężem prosimy o Dar potomstwa Bóg zaplac
 AGATA I MACIEJ: 01.02.2016, 20:28
 ŚWIĘTY DOMINIKU Z CAŁEGO SERCA PROSIMY CIĘ DLA NAS O CUD BOŻY JAKIM JEST DZIECKO, RODZICIELSTWO, O TO DLA NAS UPRAGNIONE SZCZĘŚCIE NA KTÓRE CZEKAMY TAK DŁUGO.
 Gojo: 26.01.2016, 14:17
  Św.Dominiku bardzo proszę Cię o dar zajścia w ciążę i urodzenia zdrowego dzieciątka, abyśmy wraz z mężem stali się szczęśliwymi rodzicami.
 RENI: 23.01.2016, 23:30
 ŚW. DOMINIKU BARDZO PROSZĘ O RODZEŃSTWO DLA MOJEGO SYNKA
 Beata: 23.01.2016, 23:26
 Święty Dominiku,prosimy, wyjednaj dla nas z mężem cud poczęcia
 Aga: 22.01.2016, 21:01
 Św. Dominiku z całego serca prosimy Cię o rodzeństwo dla naszego synka.
 Monika: 21.01.2016, 16:05
 Święty Dominiku, bardzo proszę dla mnie i męża o rychłe poczęcie i urodzenie zdrowego dzięciątka.
 Klaudia: 20.01.2016, 19:53
 Święty Dominiku bardzo Cie proszę, abym mogła zajść w upragnioną ciążę i urodziła zdrowe dziecko. Razem z mężem marzymy o zostaniu rodzicami oraz cała nasza rodzina wyczekuje tego cudu jakim jest dziecko. Prosimy Cie z całego serca.
 aneta: 20.01.2016, 05:32
 SW. Dominiku bardzo prosze o dar macierzynstwa dla mojej siostry Elzbiety i Slawka.Niech twoje wstawiennictwo pomoze im cieszyc sie upragnionym szczesciem.
 Kamila: 14.01.2016, 19:42
 Święty Dominiku proszę ciebie o wstawiennictwo , abym mogła zajść w ciążę. Mam już jedno dziecko,ale długo się staramy się z mężem o drugie dziecko i nie mogę zajść w ciążę. Proszę ciebie o wstawiennictwo.Proszę dopomóż nam.
 joanna: 14.01.2016, 16:19
 Św.Dominiku proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie i aby maleństwo urodziło się zdrowe.Bóg zapłac.
 ela: 11.01.2016, 10:25
 św Dominiku prosze o zdrowe dzieciątko które byłoby dla mnie i dla męża największym skarbem i wielką radośćią
 wiara,nadzieja i miłość : 10.01.2016, 23:15
 Święty Dominiku proszę Cie o potomstwo dla siostry i szwagra, módl się za nimi i wstaw u Boga aby okazał im Swe miłosierdzie i obdarzył ich stanem błogosławionym i zostali rodzicami. Módl się za nimi. Amen.
 Magda: 03.01.2016, 23:16
 Swiety Dominiku prosze Cie o laskę bycia w upragnionej ciazy i donoszenia zdrowego dziecka ! W tym momencie to moja marzenie ! Poswoecam sie modlitwie i pokucie !
 Joanna: 27.12.2015, 23:04
 Sw Dominiku z calego serca prosze o dar maciezynstwa dla mnie,abym szczesliwie zaszla w ciaze i donosila ja do konca,a moje dziecko urodzilo sie cale i zdrowe.Bog zaplac.Amen
 KAMILA: 21.12.2015, 11:11
 św. Dominiku bardzo proszę dodaj mi sił aby doszła do siebie po 3 poronieniu i pomóż zajść ponownie w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Z całego serca Błagam!
 mama: 19.12.2015, 20:31
 Św.Dominiku pomóż mojej córce szczęśliwie doczekać porodu po długim oczekiwaniu na dziecko .Pomóź jej lźej ten czas przechodzić.Św.Dominiku pomóż takźe mojemu synowi i synowej zostać rodzicami.
 Basia i Artur: 12.12.2015, 21:27
 Sw.Dominiku prosimy Cie z calego serca o wyjednanie nam laski i blogoslawienstwa obdarzenia nas dzieckiem.Prosimy aby zaszla w ciaze i urodzila dziecko. Dziekujemy Sw. Dominku
 Mama: 11.12.2015, 00:47
 sw.Dominiku pomoz naszym dzieciom corce i zięciowi w poczeciu upragnionego dziecka,spraw by szczęście macierzyństwa i ojcostwa stało się ich udzialem.Pozostaje w modlitwie dziękczynnej i proszalnej.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
Warto żyć zgodnie z naturą Warto żyć zgodnie z naturą
Jacek Pulikowski
Miłość, wierność, uczciwość i nierozerwalność małżeństwa obiecują sobie małżonkowie w dniu ślubu... » zobacz więcej
Robienie dzieci. Terlikowski śmiało o in vitro Robienie dzieci. Terlikowski śmiało o in vitro
Tomasz P. Terlikowski
Napisana bardzo przystępnym językiem, książka zawiera elementarne kompendium wiedzy o in vitro. Stanowi doskonały przewodnik po problematyce bioetycznej, szczególnie dla tych, którzy uznają się za katolików, ale mają problem z nauczaniem Kościoła... » zobacz więcej
 
ABC | Modlitwy | Psalmy | Perełki | Miłość | Czystość | RCS | Szczęście | Opowiadania | Zamyślenia | Anioły | Ludzie | Jezus | Aforyzmy | Jan Paweł II | Sakramenty |
Dewocjonalia | Ciekawe | Cuda | Maryja | Miłosierdzie | Mp3 | Czytelnia | Poezja | miłość czy Miłość? | Rozważania | Świadectwa | Pro-Life | Niepłodność | Małżeństwo |
Powołanie | Wieczność | Zagrożenia | Czytania | Skrzynka Intencji | Download | Relaks | Gry on-line | Galeria | Rodzina | Muzyka | Turystyka | Narzeczeństwo | Linki |

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa