Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Pasek św. Dominika

     Jest to dar dla małżeństw, które pragną mieć dzieci, a napotykają różne trudności w realizacji swoich pragnień.

     Pasek św. Dominika nie jest talizmanem i nie jest przedmiotem magicznym! Jest tylko wezwaniem małżonków do usilnej i ufnej modlitwy o upragnione potomstwo za wstawiennictwem tego świętego.

     Sam pasek, kawek bawełnianej tasiemki z nadrukiem krótkiej modlitwy do św. Dominika, oraz pełen zestaw modlitw w tej intencji można otrzymać od mniszek dominikańskich z Gródka w Krakowie:

Informacje na temat paska św. Dominika można uzyskać pod adresem:
Klasztor Sióstr Dominikanek, 31-027 Kraków,
ul. Mikołajska 21, tel. (+48) 012 422-79-25
www: http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl
e-mail: grodek@dominikanie.pl


Oto modlitwy, jakie należy odmawiać w tej intencji:

Modlitwa do św. Dominika

     Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.


Modlitwa za wstawiennictwem św. Dominika

     Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen.


Modlitwa do św. Dominika "O spem miram"

O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Niech Ojcu chała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Tekst pochodzi ze strony:
www.dominikanki.republika.pl
Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 13.3.2016 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy krótka adoracja w Kaplicy Krzyża, następnie spotkanie w salce na 2. piętrze.

     Nasza wspólnota:
     ks. Łukasz Mazurek MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...

     strona: www.pragniemypotomstwa.pl
     e-mail: duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Sabina : 17.02.2017, 11:24
 Św.Dominiku prosimy o upragnione zdrowe potomstwo
 Magdalena: 17.02.2017, 08:48
 Sw. Dominiku, bardzo proszę wraz z mężem o wstawiennictwo za nas, abyśmy otrzymali dar rodzicielstwa, którego tak bardzo oboje pragniemy... O szczęśliwą ciążę i zdrowego dzidziusia. Niech Bóg ma nas w swojej opiece.
 Magdalena: 16.02.2017, 22:48
 Sw. Dominiku, bardzo proszę wraz z mężem o wstawiennictwo za nas, abyśmy otrzymali dar rodzicielstwa, którego tak bardzo oboje pragniemy... O szczęśliwą ciążę i zdrowego dzidziusia. Niech Bóg ma nas w swojej opiece.
 Katarzyna : 11.02.2017, 08:15
 Św.Dominiku proszę Cię o rodzeństwo dla córeczki o które staramy sie już półtorej roku. Prosimy Cię módl się za nas.
 Kaska: 08.02.2017, 10:33
 Św.Dominiku prosimy cie z calego serca o upragnione rodzeństwo dla Bartusia
 Ewelina i Damian: 06.02.2017, 02:32
 Święty Dominiku prosimy Cię o dar potomstwo o szczesliwe donoszenie ciąży i zdrowe żywe dziecko
 angelika: 31.01.2017, 13:33
  Św.Dominiku prosimy cię o rodzeństwo o które staramy się od dwóch lat dla naszego Miloszka prosimy Cię módl się za nas
 Lena i Bartosz: 28.01.2017, 00:25
 Święty Dominiku prosimy o wstawinnictwo w modlitwie o dar potomstwa którego tak pragniemy, módl sie za nas
 M: 25.01.2017, 02:26
 Sw. Dominiku prosze Cie o wstawiennictwo za nami, o laske uzdrowienia dla mojego meza, by po dwoch ciezkich latach pokonal wkoncu depresje,by nowe leki zaczely dzialac,by wrocily mu checi do zycia i chec do powiekszenia rodziny, czego tak bardzo pragnal zaraz po slubie, a ta paskudna choroba odebrala mu to pragnienie. Sw. Dominiku prosze pomoz nam
 Sylwia: 24.01.2017, 10:42
 Św Dominiku blagamy z mężem o łaskę potomstwa, staramy sie o nią juz ponad 3 lata.
 Ela: 23.01.2017, 06:02
 Św. Dominiku błagamy Cię o dar rodzicielstwa dla nas po raz drugi. Tak bardzo pragniemy, aby nasz synek Filipek miał rodzeństwo.
 D&P: 21.01.2017, 18:11
 Święty Dominiku proszę Cię o wstawiennictwo za nami u Dobrego Boga o wyproszenie dla nas daru rodzicielstwa, tak bardzo pragniemy zostać rodzicami staramy się już od ponad 4 lat i brakuje nam już siły i wiary. Niczego tak nie pragniemy jak dziecka a mamy już mało czasu.
 PAULINA: 17.01.2017, 23:57
 Św. Dominiku błagam Cię o dar macierzyństwa na który tak czekamy z mężem . Prosimy cię o to żebyśmy nie musieli już tak cierpieć z powodu braku ciąży . Mam nadzieje ze wysluchasz naszych modlitw i doczekamy się upragnionego dzieciątka niebawem.
 Paulina: 13.01.2017, 20:27
 Św.Dominiku błagam o dar macierzyństwa staramy się już od 9 lat. tracę już siły. Pomóż nam
 Aga: 12.01.2017, 11:08
 Święty Dominiku proszę o dar poczęcia dzieciątka i szczęśliwe donoszenie ciąży
 Joanna: 08.01.2017, 19:48
 Św. Dominik, prosimy Cię z mężem o dar potomstwa, na które już tak długo czekamy.
 AGNIESZKA : 06.01.2017, 12:32
 Święty Dominiku błagam o uzdrowienie dla mojej nienarodzonej coreczki u ktorej lekarze stwierdzili zespół Downa i ciężka wadę serca Bóg zapłać JEZU UFAM TOBIE
 Basia: 02.01.2017, 20:02
 Św Dominiku bardzo prosimy z męzem o upragnione zdrowe potomstwo.
 Ewa: 30.12.2016, 12:52
 Św. Dominiku proszę o dar poczęcia dla Ani i Przemka
 cysia: 29.12.2016, 23:18
 Święty Dominiku, dziękujemy Ci za nasze długo wyczekiwane córeczki i za opiekę podczas "beznadziejnych" ciąż. Bogu niech będą dzięki!!!
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej