Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Pasek św. Dominika

     Jest to dar dla małżeństw, które pragną mieć dzieci, a napotykają różne trudności w realizacji swoich pragnień.

     Pasek św. Dominika nie jest talizmanem i nie jest przedmiotem magicznym! Jest tylko wezwaniem małżonków do usilnej i ufnej modlitwy o upragnione potomstwo za wstawiennictwem tego świętego.

     Sam pasek, kawek bawełnianej tasiemki z nadrukiem krótkiej modlitwy do św. Dominika, oraz pełen zestaw modlitw w tej intencji można otrzymać od mniszek dominikańskich z Gródka w Krakowie:

Informacje na temat paska św. Dominika można uzyskać pod adresem:
Klasztor Sióstr Dominikanek, 31-027 Kraków,
ul. Mikołajska 21, tel. (+48) 012 422-79-25
www: http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl
e-mail: grodek@dominikanie.pl


Oto modlitwy, jakie należy odmawiać w tej intencji:

Modlitwa do św. Dominika

     Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.


Modlitwa za wstawiennictwem św. Dominika

     Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen.


Modlitwa do św. Dominika "O spem miram"

O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Niech Ojcu chała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Tekst pochodzi ze strony:
www.dominikanki.republika.pl
Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     nbsp;    Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 14.6.2015 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy zapraszamy na spotkanie do naszej salki.

     Nasza wspólnota:
     ks. Grzegorz Oziębłowski MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...
     E-mail duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com

Weekend skupienia w Lublinie w dniach 19-21 czerwca 2015 r.
Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw w Warszawie zaprasza na
Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne Księży Marianów
ul. Bazylianówka 54 b, Lublin

Początek w piątek, 19 czerwca o godz. 20 (rada praktyczna - omijać rondo w Kołbieli, czyli najlepiej jechać z Warszawy przez Konstancin lub Wałem Miedzeszyńskim na Puławy i tu: albo odbić na Pilawę [lepsza droga], albo dalej na Puławy [bardziej urokliwa].
Program obejmuje Eucharystię, konferencje, modlitwę, możliwość podzielenia się doświadczeniem, rozmowy i odpoczynek. Szczegółowy program zamieścimy w czerwcu.

Płatność - dowolna składka na seminarium. Zapewniony będzie nocleg w pokojach dwuosobowych dla małżeństw i wyżywienie. Program przewiduje też czas na zwiedzanie Lublina.

Ilość miejsc jest ograniczona do 20 osób.
Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Monika i Mariusz : 17.11.2015, 22:39
 Święty Dominiku Prosimy Cię o cud jakim jest zajście w ciąże, proszę Dopomóż Nam , o płodność męża.
 Anna: 06.11.2015, 10:29
  Św Dominiku błagam o rodzeństwo dla mojego córeczki....
 Nati: 04.11.2015, 14:54
 Św. Dominiku, proszę o zdrowie i uczynienie mnie i męża najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi, spraw aby nasze starania były owocne, byśmy mogli niedługo cieszyć sie rola mamy i taty.
 hanna: 01.11.2015, 11:59
 Święty Dominiku błagam i proszę Cię o wstawiennictwo o szczęśliwy cud macieźyństwa dla mnie iojego Sebstiana.Proszę Cię uproś i dla Nas ten cudowny dar jakimjest szczęśliwe macierzyństwo.Czekamy i prosimy racz wysłuchać Św. Dominiku naszych błagań.Ufna w Bogu .Hanna
 Aga: 23.10.2015, 19:06
 Św. Dominiku z całego serca prosimy Cię z mężem o dar własnego, zdrowego dzidziusia. Wierzymy, że z Twoją pomocą spełni się nasze największe marzenie, a dalsze życie nabierze sensu. Prosimy wstaw się za nami i wyproś nam tę cudowną łaskę. Nigdy nie ustaniemy w modlitwie i zawsze będziemy wdzięczni.
 Iwona 22.10.2015r.: 22.10.2015, 23:38
 Św.Dominiku proszę o dar macierzyństwa dla mnie.
 Kasia: 21.10.2015, 22:18
 Święty Dominiku proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie mojego nienarodzonego Maleństwa - proszę o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie. Święty Dominiku wstawiaj się za nami!!!
 Beata: 13.10.2015, 07:58
 Święty Dominiku proszę o dobre wieści po czwartkowym badaniu. Błagam dopomóż by dziecko które nasze pod sercem było zdrowe .Blagam by tym razem się udało i byśmy mogli cieszyć się z maleńkiego dzieciątka a mój synek miał upragnione rodzeństwo . Błagam dopomóż .
 Ania: 09.10.2015, 12:24
 Św. Dominiku błagam Cię o wyproszenie u Boga daru potomstwa dla naszego małżeństwa, oraz miłość wierność i szacunek w rodzinie. Proszę także o szczęśliwą ciąże i rozwiązanie dla siostry.
 ona: 01.10.2015, 16:42
 Św. Dominiku proszę o łaskę macierzyństwa, błagam dopomóż
 monia: 07.09.2015, 00:47
 Św.Dominiku Proszę cię bardzo mocno tylko o jedno żebym zaszła w ciążę i nie daj mi płakać z nieszczęścia. Chciałabym się cieszyć z mężem ze w końcu będziemy mieli potomstwo do pomusz nam prosimy
 monia: 07.09.2015, 00:46
 Św.Dominiku Proszę cię bardzo mocno tylko o jedno żebym zaszła w ciążę i nie daj mi płakać z nieszczęścia. Chciałabym się cieszyć z mężem ze w końcu będziemy mieli potomstwo do pomusz nam prosimy
 Ula: 28.08.2015, 18:13
 Św.Dominiku bardzo proszę Cię o dar zajścia w ciążę i urodzenia zdrowego dzieciątka, abyśm wraz z mężem stali się szczęśliwymi rodzicami.
 Katarzyna: 11.08.2015, 14:21
 Św. Dominiku proszę Cię o dar posiadania własnego potomstwa. Spraw abym zaszła w ciąże i urodziła zdrowe wyczekiwane dzieci.
 Agata: 10.08.2015, 14:57
 św.Dominiku dziękuję Ci za wszystko co mamy,lecz proszę o mały dar życia.Stokrotne Bóg Zapłać.
 Renata: 30.07.2015, 23:28
 Sw Dominiku bardzo prosze Cie o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka , aby mój syn mógł mieć rodzeństwo ,Bóg Zapłać .
 Zgaga: 27.07.2015, 12:54
 Św Dominiku błagam o rodzeństwo dla mojego synka....
 Zgaga: 26.07.2015, 23:27
 Św Dominiku błagam o rodzeństwo dla mojego synka....
 Zgaga: 26.07.2015, 19:18
 Św Dominiku błagam o rodzeństwo dla mojego synka....
 Zgaga: 25.07.2015, 23:36
 Św Dominiku błagam o rodzeństwo dla mojego synka....
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
Warto żyć zgodnie z naturą Warto żyć zgodnie z naturą
Jacek Pulikowski
Miłość, wierność, uczciwość i nierozerwalność małżeństwa obiecują sobie małżonkowie w dniu ślubu... » zobacz więcej
Robienie dzieci. Terlikowski śmiało o in vitro Robienie dzieci. Terlikowski śmiało o in vitro
Tomasz P. Terlikowski
Napisana bardzo przystępnym językiem, książka zawiera elementarne kompendium wiedzy o in vitro. Stanowi doskonały przewodnik po problematyce bioetycznej, szczególnie dla tych, którzy uznają się za katolików, ale mają problem z nauczaniem Kościoła... » zobacz więcej
 
ABC | Modlitwy | Psalmy | Perełki | Miłość | Czystość | RCS | Szczęście | Opowiadania | Zamyślenia | Anioły | Ludzie | Jezus | Aforyzmy | Jan Paweł II | Sakramenty |
Dewocjonalia | Ciekawe | Cuda | Maryja | Miłosierdzie | Mp3 | Czytelnia | Poezja | miłość czy Miłość? | Rozważania | Świadectwa | Pro-Life | Niepłodność | Małżeństwo |
Powołanie | Wieczność | Zagrożenia | Czytania | Skrzynka Intencji | Download | Relaks | Gry on-line | Galeria | Rodzina | Muzyka | Turystyka | Narzeczeństwo | Linki |

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa