Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Pasek św. Dominika

     Jest to dar dla małżeństw, które pragną mieć dzieci, a napotykają różne trudności w realizacji swoich pragnień.

     Pasek św. Dominika nie jest talizmanem i nie jest przedmiotem magicznym! Jest tylko wezwaniem małżonków do usilnej i ufnej modlitwy o upragnione potomstwo za wstawiennictwem tego świętego.

     Sam pasek, kawek bawełnianej tasiemki z nadrukiem krótkiej modlitwy do św. Dominika, oraz pełen zestaw modlitw w tej intencji można otrzymać od mniszek dominikańskich z Gródka w Krakowie:

Informacje na temat paska św. Dominika można uzyskać pod adresem:
Klasztor Sióstr Dominikanek, 31-027 Kraków,
ul. Mikołajska 21, tel. (+48) 012 422-79-25
www: http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl
e-mail: grodek@dominikanie.pl


Oto modlitwy, jakie należy odmawiać w tej intencji:

Modlitwa do św. Dominika

     Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.


Modlitwa za wstawiennictwem św. Dominika

     Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen.


Modlitwa do św. Dominika "O spem miram"

O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Niech Ojcu chała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Tekst pochodzi ze strony:
www.dominikanki.republika.pl
Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     nbsp;    Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 14.6.2015 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy zapraszamy na spotkanie do naszej salki.

     Nasza wspólnota:
     ks. Grzegorz Oziębłowski MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...
     E-mail duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com

Weekend skupienia w Lublinie w dniach 19-21 czerwca 2015 r.
Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw w Warszawie zaprasza na
Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne Księży Marianów
ul. Bazylianówka 54 b, Lublin

Początek w piątek, 19 czerwca o godz. 20 (rada praktyczna - omijać rondo w Kołbieli, czyli najlepiej jechać z Warszawy przez Konstancin lub Wałem Miedzeszyńskim na Puławy i tu: albo odbić na Pilawę [lepsza droga], albo dalej na Puławy [bardziej urokliwa].
Program obejmuje Eucharystię, konferencje, modlitwę, możliwość podzielenia się doświadczeniem, rozmowy i odpoczynek. Szczegółowy program zamieścimy w czerwcu.

Płatność - dowolna składka na seminarium. Zapewniony będzie nocleg w pokojach dwuosobowych dla małżeństw i wyżywienie. Program przewiduje też czas na zwiedzanie Lublina.

Ilość miejsc jest ograniczona do 20 osób.
Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Dorota i Radek: 05.07.2015, 15:05
 SWIETY DOMINIKU PROSIMY CIE Z CALEGO SERCA O NASZE UPRAGNIONE MALENSTWO
 Ewelina: 18.06.2015, 21:22
 Święty Dominiku z całego serca wraz z mężem prosimy o modlitwę w intencji daru poczęcia oraz narodzin zdrowego dziecka.
 Natalia: 14.06.2015, 13:45
 Swiety Dominiku prosze cie o laske zdrowia dla dziecka mojej kolezanki Pomimo zapewnien ze jest chore, ja wierze ze urodzi sie zdrowe Oni tak dlugo czekali na Franciszka Ja tez z mezem pragnelismy potomstwa i nas wysluchales Blagam wstaw sie u Pana Boga za tym dzieckiem i ulecz zranione serce kolezanki aby sie wyciszyla i uspokoila Prosze wysluchaj mojej prosby
 Anna : 28.05.2015, 14:07
 Święty Dominiku proszę Cię całym sercem wstawiaj się za mną u Pana Boga i wyproś łaskę macierzyństwa. Błagam przyjdź mi z pomocą tak długo się staramy z mężem, jestem załamana.
 Weronika: 20.05.2015, 21:21
 Błagam Cię św Dominiku o ponowny dar macierzyństwa. Kieruje modlitwy o zajście w ciąże i szczęśliwy poród zdrowego dziecka
 Magdalena: 17.05.2015, 15:52
 Święty Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo przed Bogiem, otocz Nas swoją opieką w staraniach o potomstwo, pomóż Nam by stal się cud i zebysmy dostapili łaski rodzicielstwa.
 Teresa: 10.05.2015, 16:01
 Św.Dominiku z całego serca dziękujemy Ci za naszego wnuczka i prosimy o dalsze wstawiennictwo w niebie. Bóg zapłać.
 Maria: 07.05.2015, 17:30
 Święty Dominiku, proszę Cię o dar poczęcia dla mnie i mojego męża o dar macierzyństwa po raz drugi, ufamy i Tobie zawierzamy się całym sercem. Bóg zapłać.
 magda: 24.04.2015, 10:41
 Św. Dominiku proszę Cię z całego serca i z całej duszy pomóż mi zajść w upragnioną ciąże , proszę pozwól nam cieszyć się z daru potomstwa , z daru największej radości jaka mogą odczuwać rodzice widząc swoje potomstwo. Św. Dominiku módl się za nami
 Patrycja: 23.04.2015, 10:37
 Św. Dominiku proszę Cię z całego serca o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka dla nas oraz rodzeństwa dla Julii, którego tak rozpaczliwie potrzebujemy i pragniemy.
 Mama: 09.04.2015, 10:34
 Świety Dominiku dziekuje Ci z całego serca za upragniana i zdrowa córeczke. Prosimy o wstawiennictwo aby Bog obdarzył nas kolejnym dzieckiem. Bóg zaplac
 Karolina: 07.04.2015, 11:56
 Sw Dominiku błagam o cud poczecia zdrowego dziecka!!!!!!!!
 Iwona: 07.04.2015, 11:16
 Święty Dominiku, dla Ciebie nie ma rzeczy po ludzku niemożliwych. Proszę wybłagaj zdroje łask dla mojej córki Ani i mojego zięcia Macieja. Obdarz Ich zdrowym, wspaniałym potomstwem. Miej w swej opiece, błogosław i pomóż w tym aby zostali rodzicami. Błogosław Im- proszę
 Iwona: 07.04.2015, 10:56
 Święty Dominiku, dla Ciebie nie ma rzeczy po ludzku niemożliwych. Proszę wybłagaj zdroje łask dla mojej córki Ani i mojego zięcia Macieja. Obdarz Ich zdrowym, wspaniałym potomstwem. Miej w swej opiece lekarzy, naukowców i osoby, które pomogą Im swoja wiedzą i sercem w tym aby zostali rodzicami. Błogosław Im- proszę
 Ilona: 06.04.2015, 22:25
  św. Dominiku proszę Cię o dar macierzyństwa dla mnie i mojego partnera. Tak bardzo pragniemy zostać rodzicami i cieszyć się zdrowym dzieckiem. Proszę Cie wstaw się za nami u naszego ojca aby wysłuchał moich modlitw i obdarzyła nas zdrowym dzieckiem.
 Magda: 31.03.2015, 13:09
 Chwalebny Św. Dominiku spraw, byśmy kolejny raz mogli cieszyć się darem życia i by nasz synek miał rodzeństwo. Kieruje modlitwy o zajście w ciąże i pomyślny poród zdrowego dziecka.
 Aneta: 27.03.2015, 08:47
 Blagam cie Święty Dominiki ja nie mogę mieć w ogóle dzieci ale może spelniasz cud ze może jedno będę mieć
 Karolina : 26.03.2015, 17:10
 Sw Dominiku z całego serca blagamy o dar poczecia i narodzin zdrowego dziecka. Bog zapłać !
 Dominika: 26.03.2015, 14:29
 św. Dominiku prosze Cię o dar macieżyństwa dla mnie i mojego męża. Tak bardzo pragniemy zostać rodzicami i cieszyć się zdrowm dzieckim. Proszę Cie wstaw się za nami u naszego ojca aby wysłuchał oich modlidtw i obdarzyła nas zdrowym dzieckiem.
 ASIA i RAFAŁ: 24.03.2015, 23:18
 ŚW. DOMINIKU prosimy cię o dar macierzyństwa,5 lat temu dostałam nowe Życie za które jestem wdzięczna Panu Bogu za łaskę jaka otrzymałam a teraz od 2 lat pragnę zajść w upragnioną ciążę i dać nowe Nasze Życie i cieszyć się macierzyństwem proszę wysłuchaj Naszych Modlitw proszę o ten Maleńki Cud....
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
Kiedy jestem płodna a kiedy nie Kiedy jestem płodna a kiedy nie
Alina Lichtarowicz
Książeczka przedstawia trzy niezależne metody określania dni, kiedy kobieta jest płodna, i dni, kiedy nie jest płodna. Pozwala przez to każdej kobiecie poznać własny rytm biologiczny, w którym płodność jest ograniczona tylko do kilku dni w każdym cyklu ... » zobacz więcej
Contra in vitro Contra in vitro
Artur Jerzy Katolo
Książka ks. prof. Katolo jest głosem badającym problematykę sztucznego zapłodnienia z punktu widzenia nauki Kościoła Katolickiego. Autor opisuje historię i metody sztucznego kreowania życia, skupiając się następnie na następstwach medycznych, psychologicznych i społecznych in vitro... » zobacz więcej
 
ABC | Modlitwy | Psalmy | Perełki | Miłość | Czystość | RCS | Szczęście | Opowiadania | Zamyślenia | Anioły | Ludzie | Jezus | Aforyzmy | Jan Paweł II | Sakramenty |
Dewocjonalia | Ciekawe | Cuda | Maryja | Miłosierdzie | Mp3 | Czytelnia | Poezja | miłość czy Miłość? | Rozważania | Świadectwa | Pro-Life | Niepłodność | Małżeństwo |
Powołanie | Wieczność | Zagrożenia | Czytania | Skrzynka Intencji | Download | Relaks | Gry on-line | Galeria | Rodzina | Muzyka | Turystyka | Narzeczeństwo | Linki |

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa