Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Pasek św. Dominika

     Jest to dar dla małżeństw, które pragną mieć dzieci, a napotykają różne trudności w realizacji swoich pragnień.

     Pasek św. Dominika nie jest talizmanem i nie jest przedmiotem magicznym! Jest tylko wezwaniem małżonków do usilnej i ufnej modlitwy o upragnione potomstwo za wstawiennictwem tego świętego.

     Sam pasek, kawek bawełnianej tasiemki z nadrukiem krótkiej modlitwy do św. Dominika, oraz pełen zestaw modlitw w tej intencji można otrzymać od mniszek dominikańskich z Gródka w Krakowie:

Informacje na temat paska św. Dominika można uzyskać pod adresem:
Klasztor Sióstr Dominikanek, 31-027 Kraków,
ul. Mikołajska 21, tel. (+48) 012 422-79-25
www: http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl
e-mail: grodek@dominikanie.pl


Oto modlitwy, jakie należy odmawiać w tej intencji:

Modlitwa do św. Dominika

     Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.


Modlitwa za wstawiennictwem św. Dominika

     Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen.


Modlitwa do św. Dominika "O spem miram"

O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Niech Ojcu chała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Tekst pochodzi ze strony:
www.dominikanki.republika.pl
Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 13.3.2016 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy krótka adoracja w Kaplicy Krzyża, następnie spotkanie w salce na 2. piętrze.

     Nasza wspólnota:
     ks. Łukasz Mazurek MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...

     strona: www.pragniemypotomstwa.pl
     e-mail: duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Monika i Mariusz: 03.05.2017, 19:56
 Święty DOMINIKU prosimy cię o potomstwo dla nas, abyśmy mieli swoje upragnione dziecko
 goniach: 27.04.2017, 10:16
 Święty Dominiku błagam ratuj....z całego serca, gorąco prosimy Cię o dar potomstwa ( zdowe dzieciątko) Modl się za nami ...
 Gioniach: 24.04.2017, 16:20
 Święty Dominiku błagam pomóż... spraw bym zaszła upragniną , wyczekiawną ciążę.... - modł się za nami
 J i R: 04.04.2017, 10:54
 Św. Dominku z całego serca prosimy Cię o to abyśmy mogli w końcu doświadczyć daru potomstwa, tak długo już się staramy, ale Nadzieja w nas jeszcze nie umarła. Wierzymy że Bóg wysłucha naszych modlitw. Tak bardzo tego pragniemy
 A.: 02.04.2017, 13:11
 Św. Dominiku proszę o wstawiennictwo u Boga, aby obdarzył moje małżeństwo naturalnie poczętym potomstwem.
 Wiolka: 28.03.2017, 21:33
 Sw.Dominiku proszę cię o dar macierzyństwa po raz drugi
 nina : 25.03.2017, 23:12
 Sw,dominiku prosze cie o cud i wstawiennictwo u pana bogs w moich intencjach
 nina i wojciech: 25.03.2017, 23:07
 Swiety dominiku tak bardzo pragniemy rodzenstwa dla naszego syna.staramy sie 13 lat.moja wiara i nadzieja jest tak wielka w ciebie abys wstawil sie u pana boga o cud dziekujac takze za naszego syna ktory dla nas jest cudem,nasze dziecko bedzie mialo napewno na imie dominik /dominika.miej nas w swojej opiece.dodaj nam jeszcze wiary,sily,milosci i nadziei.
 dlugo oczekujaca: 23.03.2017, 13:14
 witam czy ktos posiada pasek sw dominika?
 ANNA: 18.03.2017, 19:48
 Właśnie wróciłam z kościoła ,gdzie odwiedziły nas dzisiaj Siostry Dominikanki i opowiedziały o św.Dominiku Proszę Cie o zdrowie dla córki Agnieszki oraz o dar macierzyństwa dla Sylwi .Pomóż proszę w swoich modlitwach,abyśmy doczekali się potomstwa u syna tak bardzo tego pragniemy.
 ewelina: 13.03.2017, 19:17
 Sw.Dominiku,prosze cie z mezem o dar potomstwa,na ktore juz tak dlugo czekamy.
 Monika i Mariusz: 13.03.2017, 18:22
 Św Dominiku prosimy Cię abyśmy mieli upragnione dziecko, aby doszło do poczecia naszego dziecka.
 Agnieszka: 02.03.2017, 19:04
 Św Dominiku proszę cię o dar poczęcia potomstwa od wielu lat staramy się o dziecko nawet in vitra nie pomogły jesteś moją ostatnią nadzieją na upragnione dziecko proszę wysłuchaj mych modlitw
 Monika: 26.02.2017, 09:36
 Św.Dominiku bardzo Ciè proszè o upragnione dzieciàtko,na ktòre czekamy wraz z mèżem od kilku lat,wysłuchaj naszej proźby.
 Anna: 26.02.2017, 06:58
 SW Dominiki bardzo prosimy z meżem o upragnione zdrowe potomstwo na które tak długo czekamy Prosze z całego serca.
 Sabina : 17.02.2017, 11:24
 Św.Dominiku prosimy o upragnione zdrowe potomstwo
 Magdalena: 17.02.2017, 08:48
 Sw. Dominiku, bardzo proszę wraz z mężem o wstawiennictwo za nas, abyśmy otrzymali dar rodzicielstwa, którego tak bardzo oboje pragniemy... O szczęśliwą ciążę i zdrowego dzidziusia. Niech Bóg ma nas w swojej opiece.
 Magdalena: 16.02.2017, 22:48
 Sw. Dominiku, bardzo proszę wraz z mężem o wstawiennictwo za nas, abyśmy otrzymali dar rodzicielstwa, którego tak bardzo oboje pragniemy... O szczęśliwą ciążę i zdrowego dzidziusia. Niech Bóg ma nas w swojej opiece.
 Katarzyna : 11.02.2017, 08:15
 Św.Dominiku proszę Cię o rodzeństwo dla córeczki o które staramy sie już półtorej roku. Prosimy Cię módl się za nas.
 Kaska: 08.02.2017, 10:33
 Św.Dominiku prosimy cie z calego serca o upragnione rodzeństwo dla Bartusia
 
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej