Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Modlitwa o wyproszenie łask

(do prywatnego odmawiania)

Sługo Boży Janie Pawle II, 
za Twoim pośrednictwem proszę 
o łaskę dla mnie (i moich bliźnich). 
Wierzę w moc mej modlitwy i w Twą 
zbawienną pomoc. 
Wyproś u Boga Wszechmogącego łaski,
o które się modlę... 

(wymienić prośby)

Uproś mi dar umocnienia mej wiary, 
nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał, 
że o cokolwiek w Jego imię poprosimy 
to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie, 
pełen ufności, proszę Cię o łaskę 
wysłuchania i obdarzenia tym, 
o co się modlę za wstawiennictwem 
Sługi Bożego Jana Pawła II. 
Wysłuchaj mnie, Panie. 

Amen.
Informacje o łaskach otrzymanych dzięki wstawiennictwu
sługi Bozego Jana Pawła II można przesyłać (także po polsku)
pod adresem:

Vicariato di Roma
Piazza Sana Giovanni in Laterano 6a
00184 Roma

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     nbsp;    Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 14.6.2015 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy zapraszamy na spotkanie do naszej salki.

     Nasza wspólnota:
     ks. Grzegorz Oziębłowski MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...
     E-mail duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com

Weekend skupienia w Lublinie w dniach 19-21 czerwca 2015 r.
Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw w Warszawie zaprasza na
Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne Księży Marianów
ul. Bazylianówka 54 b, Lublin

Początek w piątek, 19 czerwca o godz. 20 (rada praktyczna - omijać rondo w Kołbieli, czyli najlepiej jechać z Warszawy przez Konstancin lub Wałem Miedzeszyńskim na Puławy i tu: albo odbić na Pilawę [lepsza droga], albo dalej na Puławy [bardziej urokliwa].
Program obejmuje Eucharystię, konferencje, modlitwę, możliwość podzielenia się doświadczeniem, rozmowy i odpoczynek. Szczegółowy program zamieścimy w czerwcu.

Płatność - dowolna składka na seminarium. Zapewniony będzie nocleg w pokojach dwuosobowych dla małżeństw i wyżywienie. Program przewiduje też czas na zwiedzanie Lublina.

Ilość miejsc jest ograniczona do 20 osób.
Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ania : 22.05.2015, 09:44
 Kochany Ojcze Święty spraw żeby wreszcie tym razem się udało ,uczeń cud i spraw żebyśmy byli rodzicami zdrowego dziecka,bym mogła donosić bez żadnych problemów,komplikacji i poronień!Bóg zapłać Amen
 wioleta: 21.05.2015, 20:24
 Św.janie pawle 2 czemu znowu nie dał pan bóg o dzieciątko o zdrowie i straciłam nadzieję cztery lata i nadal nie zaszłam w ciąże i nie mam upragnione dzieciaczka które staralismy się. Po poronieniu i nic nie udało się nadal bez,szans macierzynstwa jestem w rozpaczy już,nie jestem młoda mam 38 lata i to ostatni dzwonek już,nie dam rady pła
 ania : 20.05.2015, 18:39
 Święty Janie Pawle II proszę Cię o cud dla mnie macierzyństwa
 Alina: 19.05.2015, 18:37
 Swiety Janie Pawle II, prosze Cie, wysluchaj moich prosb, wstaw sie za nami do Boga, upros nam laske rodzicielstwa.Dziekuje.
 Anulka: 18.05.2015, 15:37
 Święty Janie Pawle II Prosimy Cię w dniu Twoich urodzin wstaw się u Pana Boga o cud macierzyństwa.Poroniłam dwa lata temu i do dziś nic!Błagamy !nie jesteśmy już młodzi,a bardzo chcielibyśmy zaznać macierzyństwa!Czekamy,czekamy i nic!Tracimy nadzieję i brakuje Nam cierpliwości,boję się,że Nasz związek się rozpadnie,a bardzo bym tego nie chciała!Kocham Marka i bardzo bym chciała urodzić jego dziecko!Brakuje mi powoli nadziei,cierpliwości i łez!Błagam wstaw się u Boga i Maryi w naszej intencji bym mogła w tym roku zajść w ciążę,donosić ją w zdrowiu i urodzić zdrowe dziecko!Módl się za nami Amen
 Teresa: 17.05.2015, 10:11
 Proszę Cię o wstawiennictwo i u proszenia Łaski daru macierzyństwa dla mnie i urodzenia zdrowego dziecka
 Meg: 16.05.2015, 00:07
 Dziękuję Ci Św. Janie Pawle II za wstawiennictwo u Boga odnośnie daru macierzyństwa. Po ponad 3 latach (w tym jedno poronienie) udało się, jestem już w III trymestrze. Kiedyś pisałam na tym portalu w komentarzach prośbę w tej sprawie, więc teraz chciałam podziękować i prosić o dalszą opiekę. Św. Janie Pawle II módl się za nami.
 Jadwiga: 13.05.2015, 14:10
 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga proszę Cię o litość nade mną i mężem, którzy tak bardzo pragniemy dzidziusia z naszej krwi i kości, nie opuszczaj nas Św Janie Pawle II Ii spraw ten cud byśmy w niedługim czasie mogli cieszyć się macierzynstwem, bym mogła szczęsliwie doności ciąże i urodzić zdrowego dzidziusia.Błagam Cię Św.Janie Pawle II o opiekę nad naszym Aniołkiem, ktory odszedł od nas bo taka była wola Boga.Prosze o opiekę nad cała moją rodziną otzaczaj nas zdrowiem i swoją opieką.
 Jadwiga: 13.05.2015, 14:09
 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga proszę Cię o litość nade mną i mężem, którzy tak bardzo pragniemy dzidziusia z naszej krwi i kości, nie opuszczaj nas Św Janie Pawle II Ii spraw ten cud byśmy w niedługim czasie mogli cieszyć się macierzynstwem, bym mogła szczęsliwie doności ciąże i urodzić zdrowego dzidziusia.Błagam Cię Św.Janie Pawle II o opiekę nad naszym Aniołkiem, ktory odszedł od nas bo taka była wola Boga.Prosze o opiekę nad cała moją rodziną otzaczaj nas zdrowiem i swoją opieką.
 Monika: 12.05.2015, 09:09
 Święty Janie Pawle II. Ja wiem, że to Ty już raz nam pomogłeś. Wysłuchałeś naszej modlitwy na Krzeptówkach. Chcielibyśmy, aby nasza rodzina powiększyła się. Niestety, w styczniu straciliśmy maleństwo. Teraz z wielką wiarą i nadzieję podejmujemy ponowne próby. Wierzę, że dzięki Tobie nam się uda. Czuwaj nad nami, Janie Pawle II.
 Karolina: 11.05.2015, 20:42
 Świety Janie Pawle II razem z mężem prosimy Cię o łaskę potomstwa. Z calego serca pragniemy być rodzicami i wychowywać dziecko w wielkiej miłości. Proszę także miej w opiece nasze nienarodzone dzieci którym nie było dane się urodzić .Pomóż mi także i wspieraj w momencie kiedy uda mi sie zajść w ciążę. Daj mi siły w wiarę że tym razem nam się uda. Wygon złe myśli i strach przed kolejnym poronieniem. Módl się za nami.
 Karolina: 11.05.2015, 20:30
 Świety Janie Pawle II razem z mężem prosimy Cię o łaskę potomstwa. Z calego serca pragniemy być rodzicami i wychowywać dziecko w wielkiej miłości. Proszę także miej w opiece nasze nienarodzone dzieci którym nie było dane się urodzić .Pomóż mi także i wspieraj w momencie kiedy uda mi sie zajść w ciążę. Daj mi siły w wiarę że tym razem nam się uda. Wygon złe myśli i strach przed kolejnym poronieniem. Módl się za nami.
 Dorota: 10.05.2015, 17:05
 Kochany Ojcze Święty, proszę Cię z całego serca pomóż mojej mamie wyzdrowieć, daj jej siły do walki z chorobą. Bardzo Cię proszę. Amen
 AGA: 04.05.2015, 22:50
 Ojcze Swiety bardzo prosze Cie o wstawiennictwo u Boga abysmy sie doczekali upragnionego potomstwa,prosze Cie z calego serca
 wioleta: 01.05.2015, 20:21
 Janie pawle 2 pomoż mi jestem w rozpaczy rodzina mego cieszy się ze nie będziemy mieć dzieci i ze cieszą się ze nam nie wychodzi poczęciem zdzieckiem ze nie zaszłam w ciąże aż mnie boli ze cieszą się ze nie damy rady począc dziecka i dokuczaja nam i mi najbardziej cierpię z tego powodu i ze od trzech lata nie zachodzę w ciąże po poronieniu pomoże mi janie pawle 2 wstaw się zamna u boga proszę cię nie opuszczaj mnie płacze ja z cierpięniem ze nie dam rady znowu zajść q ciąże i codziennie modle się o dziecko abym zaszła w ciąże upragniona amen
 wioletta i wojtek: 28.04.2015, 14:29
  Ojcze Święty JP II, modlę się do wielu świętych o dar macierzyństwa, ale jak dotąd moje prośby nie zostały wysłuchanie. Wiele razy już zwątpiłam, chciałam przestać sie modlić, bo skoro od tylu lat o to proszę i nie jest mi dane bycie mamą, to traci sie wiarę.bo poroniłam trzy lata temu. Na szczęście jest to chwilowe zwątpienie. To moje największe marzenie.i znowu nadal nie zaszlam w ciaze i wtym roku2015 nie urodze upragnione dzieciotko bo juz zapuzno nie udało mi sie zajsc znowu w ciaze abym w tym roku udalo sie nam zajsc i wprzyszłym roku abym urodziła zdrowe dzieciotko Proszę Ojcze Św o wstawiennictwo za mnie u Pana Boga.
 Anna: 27.04.2015, 16:46
 Ojcze Święty Janie Pawle II błagam Cię z całego serca wstawiaj się za moim mężem i za mną u Pana Boga Najwyższego i wypraszaj łaskę rodzicielstwa dla nas. Proszę Ojcze Święty usłysz moją prośbę. Bogu niech będą dzięki!
 Monika: 26.04.2015, 20:53
 Ojcze Święty JP II, modlę się do wielu świętych o dar macierzyństwa, ale jak dotąd moje prośby nie zostały wysłuchanie. Wiele razy już zwątpiłam, chciałam przestać sie modlić, bo skoro od tylu lat o to proszę i nie jest mi dane bycie mamą, to traci sie wiarę. Na szczęście jest to chwilowe zwątpienie. To moje największe marzenie. Proszę Ojcze Św o wstawiennictwo za mnie u Pana Boga.
 Anna : 26.04.2015, 08:25
 Kochany Błogosławiony Janie Pawle II zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą, wysłuchaj moich codziennych modlitw, wstaw się proszę za moją Córką i Zięciem, uproś dla Nich łaskę zdrowia i dar macierzyństwa.Mama
 Anna : 26.04.2015, 08:11
 Kochany Błogosławiony Janie Pawle II zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą, wysłuchaj moich codziennych modlitw, wstaw się proszę za moją Córką i Zięciem, uproś dla Nich łaskę zdrowia i dar macierzyństwa.Mama
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
Kiedy jestem płodna a kiedy nie Kiedy jestem płodna a kiedy nie
Alina Lichtarowicz
Książeczka przedstawia trzy niezależne metody określania dni, kiedy kobieta jest płodna, i dni, kiedy nie jest płodna. Pozwala przez to każdej kobiecie poznać własny rytm biologiczny, w którym płodność jest ograniczona tylko do kilku dni w każdym cyklu ... » zobacz więcej
Contra in vitro Contra in vitro
Artur Jerzy Katolo
Książka ks. prof. Katolo jest głosem badającym problematykę sztucznego zapłodnienia z punktu widzenia nauki Kościoła Katolickiego. Autor opisuje historię i metody sztucznego kreowania życia, skupiając się następnie na następstwach medycznych, psychologicznych i społecznych in vitro... » zobacz więcej
 
ABC | Modlitwy | Psalmy | Perełki | Miłość | Czystość | RCS | Szczęście | Opowiadania | Zamyślenia | Anioły | Ludzie | Jezus | Aforyzmy | Jan Paweł II | Sakramenty |
Dewocjonalia | Ciekawe | Cuda | Maryja | Miłosierdzie | Mp3 | Czytelnia | Poezja | miłość czy Miłość? | Rozważania | Świadectwa | Pro-Life | Niepłodność | Małżeństwo |
Powołanie | Wieczność | Zagrożenia | Czytania | Skrzynka Intencji | Download | Relaks | Gry on-line | Galeria | Rodzina | Muzyka | Turystyka | Narzeczeństwo | Linki |

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa