Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Modlitwa o wyproszenie łask

(do prywatnego odmawiania)

Sługo Boży Janie Pawle II, 
za Twoim pośrednictwem proszę 
o łaskę dla mnie (i moich bliźnich). 
Wierzę w moc mej modlitwy i w Twą 
zbawienną pomoc. 
Wyproś u Boga Wszechmogącego łaski,
o które się modlę... 

(wymienić prośby)

Uproś mi dar umocnienia mej wiary, 
nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał, 
że o cokolwiek w Jego imię poprosimy 
to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie, 
pełen ufności, proszę Cię o łaskę 
wysłuchania i obdarzenia tym, 
o co się modlę za wstawiennictwem 
Sługi Bożego Jana Pawła II. 
Wysłuchaj mnie, Panie. 

Amen.
Informacje o łaskach otrzymanych dzięki wstawiennictwu
sługi Bozego Jana Pawła II można przesyłać (także po polsku)
pod adresem:

Vicariato di Roma
Piazza Sana Giovanni in Laterano 6a
00184 Roma

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     nbsp;    Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 14.6.2015 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy zapraszamy na spotkanie do naszej salki.

     Nasza wspólnota:
     ks. Grzegorz Oziębłowski MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...
     E-mail duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com

Weekend skupienia w Lublinie w dniach 19-21 czerwca 2015 r.
Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw w Warszawie zaprasza na
Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne Księży Marianów
ul. Bazylianówka 54 b, Lublin

Początek w piątek, 19 czerwca o godz. 20 (rada praktyczna - omijać rondo w Kołbieli, czyli najlepiej jechać z Warszawy przez Konstancin lub Wałem Miedzeszyńskim na Puławy i tu: albo odbić na Pilawę [lepsza droga], albo dalej na Puławy [bardziej urokliwa].
Program obejmuje Eucharystię, konferencje, modlitwę, możliwość podzielenia się doświadczeniem, rozmowy i odpoczynek. Szczegółowy program zamieścimy w czerwcu.

Płatność - dowolna składka na seminarium. Zapewniony będzie nocleg w pokojach dwuosobowych dla małżeństw i wyżywienie. Program przewiduje też czas na zwiedzanie Lublina.

Ilość miejsc jest ograniczona do 20 osób.
Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Justyna: 31.08.2015, 19:54
 Ojcze Święty, w pamięci mam nasze spotkanie w 1991 roku, gdy otrzymałam wielką łaskę dotyku Twojej Świętej Dłoni. Wspominam ten dzień wielkiej mojej radości. Przez wzgląd na to spotkanie, z całego serca proszę Cię o łaskę posiadania dziecka dla bliskiej mi Julity.
 Violetta : 30.08.2015, 23:18
 Ojcze przenajswietszy proszę o pomoc w zajściu w ciążę i donoszenia maleństwa. To już ostatnia moja szansa. Proszę oraz błagam z całego serca.
 Justyna:-(:-(:-(: 30.08.2015, 11:47
 Ojcze Sw blagam pomoz mi jestem zalamana mam zle przeczucia co do dziecka ktorego podobno sie spodziewam bardzo boje sie ze poronie a w najgorszym wypadku lyzeczkowanie.Wiele razy udalo mi sie wyprosic pewnych spraw dziekowalam zawsze.Prosze aby o tym razem zagoscil.spokoj i pozytywne rozpatrzenie sprawy blagam cie dobry boze tak bardzo sie boje ta pustka mnie dobija wesprzyj mnie Ojcze kochany i wielki.
 Natalia: 29.08.2015, 22:08
 Ojcze swiety prosze Cie zebym urodzila zdrowe dziecko, tak dlugo tego pragne, prosze Cie zeby sie udalo we wrzesniu.Nowe zycie wniesie tyle radosci po latach cierpienia ...nowotwory...pogrzeby...inne problemy, nieplodnosc tak bardzo pragbieny tego dziecka...niech Ta zla karta sie odwroci
 Ewelina: 28.08.2015, 19:37
 Ojcze Swiety,blagam o wstawiennictwo u Boga w sprawie moich problemow z plodnoscią.Lekarze nie daja mi juz szans a ja tak bardzo pragne byc w ciazy i urodzic zdrowe dziecko.Blagam,zanies moja modlitwe do Boga, aby mnie wysluchal i pomogl pokonac problemy zdrowotne.Tak bardzo chcialabym zostac matką!Pomoz prosze!
 MalgorzatA: 25.08.2015, 16:48
 Ojcze Święty Janie Pawle II pragnę z całego serca prosić Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki Iwony.Ojcze zawsze mi pomagasz gdy sie do Ciebie zwracam z pomocą i proszę nie opuszczaj dziś mojej rodziny i spraw aby Nasz Pan Jezus Chrystys wysłuchał mej prośby . Ona tak wiele w życiu przeszła a tak bardzo pragnie mieć zdrowe dziecko lekarze dają nam mała nadzieje ale wierze ze właśnie prośba do Ciebie i Twoje wstawiennictw nam pomogą. Błagam daj jej te szansa bycia matka i opiekuj sie nią.a ja na wieki będę cię wychwalać.
 Ania : 25.08.2015, 16:05
 Błagam o zdrowe dziecko. Jestem po dwóch poronieniach. Błagam o malutka kruszynke. Czasu mam mało, wiek robi swoje. Ojcze, proszę.
 Justyna: 24.08.2015, 16:29
 Janie Pawle II proszę o dar szczęśliwego macierzynstwa dla siebie i wszystkich tych którzy tak bardzo tego pragną... moj syn prosi o siostrę ale próbuję mu wytlumaczyc ze sie tak nie da... wtedy mowi ze w sumie to mu wszytko jedno... nie chcę zeby kiedy nas rodziców juz zabraknie został sam... blagam o łaskę macierzyństwa tak bardzo tego pragnę proszę pomóż Ojcze Święty juz tyle łask otrzymalam od Ciebie tyle ciężkich spraw udało sie sforsowac dzieki Tobie wiec proszę pokornie o ten cudowny dar jakim jest macierzynstwo... abym znów mogła zostać matką
 Jagoda: 22.08.2015, 12:25
 Panie Jezu błagam ,aby tym razem nam się udało z mężem zostać szczęśliwymi rodzicami...potrzebujemy tego...przepraszam ,ze tak długo odkładalismy, a teraz pojawił się problem...Prosimy Janie Pawle II wstaw się za nami. ..
 Jagoda: 22.08.2015, 12:24
 Panie Jezu błagam ,aby tym razem nam się udało z mężem zostać szczęśliwymi rodzicami...potrzebujemy tego...przepraszam ,ze tak długo odkładalismy, a teraz pojawił się problem...Prosimy Janie Pawle II wstaw się za nami. ..
 Justyna : 16.08.2015, 10:08
 Pokorny BOZE ja i moj maz prosimy aby udalo nam sie byc rodzicami a i dac naszym najblizszym powod do radosci i do checi do zycia gdyz sa chorzy i podlamani tym.A nowy czlonek rodziny mogl by wniesc spokoj milosc i checi do lepszego jutra.Wierze Boze ze nie zostawisz nas bez pomocy
 Justyna : 15.08.2015, 22:42
 Pokorny BOZE ja i moj maz prosimy aby udalo nam sie byc rodzicami a i dac naszym najblizszym powod do radosci i do checi do zycia gdyz sa chorzy i podlamani tym.A nowy czlonek rodziny mogl by wniesc spokoj milosc i checi do lepszego jutra.Wierze Boze ze nie zostawisz nas bez pomocy
 Justyna 26: 14.08.2015, 20:04
 Ojcze swiety podobno jestem w 5tyg ciazy pozwol mi aby pojawil sie zarodek i abysmy mogli zostac rodzicami szczesliwie wychowujac zdrowego maluszka
 basia: 11.08.2015, 13:30
 Ojcze Święty dziękuję Ci za zdrową córeczkę, która sobie tu wyprosiłam kilka lat temu. Teraz proszę o rodzeństwo dla niej. Proszę wstaw się u Boga bo tracę nadzieje. Wiem, że jestem ostatnią osobą godną takiej łaski, ostatnio zwątpiłam w wiarę ale pokaż mi znak, że Bóg mi wybaczył i uproś dla mnie dar macierzyństwa.
 basia: 11.08.2015, 13:29
 Ojcze Święty dziękuję Ci za zdrową córeczkę, która sobie tu wyprosiłam kilka lat temu. Teraz proszę o rodzeństwo dla niej. Proszę wstaw się u Boga bo tracę nadzieje. Wiem, że jestem ostatnią osobą godną takiej łaski, ostatnio zwątpiłam w wiarę ale pokaż mi znak, że Bóg mi wybaczył i uproś dla mnie dar macierzyństwa.
 Justyna26: 10.08.2015, 20:18
 Ojcze Swiety Blagam o jakis znak czy brak krwawienia to spelnienie marzen czy choroba.Daj Ojcze maly znak.Wstaw sie za nas u Pana Boga Najwyzszego.
 Justysia 26: 02.08.2015, 21:38
 KOCHANY OJCZE SWIETY POKORNIE BLAGAMY ABY WKONCU PO TYLU LATACH W NASZYM DOMU POJAWIL SIE NOWY CZLONEK RODZINY WKOLO SAME POGRZEBY KTOS ODCHODZI POZWOL BY ZAGOSCIL SPOKOJ I WIELKIE SZCZESCIE JAKIM JEST NOWE ZYCIE JANIE PAWLE WSTAW SIE ZA NAS U PANA BOGA I WSZYSTKICH SWIETYCH AMEN.
 PN: 27.07.2015, 21:37
 Kochany Ojcze Święty błagam o uleczenie moich problemów związanych z moją niepłodnością, wierzę głęboko że doczekam się szczęśliwego macierzyństwa , proszę pomóż.
 Ania: 25.07.2015, 19:27
 Kochany Ojcze Święty błagam spraw abym mogła być matką!marzę o tym od lat.To ostatni moment ,jesteśmy załamani czas leci do młodych nie należymy,ale mam wciąż nadzieję i prosimy o cud!Nie zostawiaj Nas w tak ciężkich dla Nas chwilach i wstaw się za Nami i Boga i Maryi.Spraw byśmy byli szczęśliwi jak miliony rodziców na tym świecie.Prosimy o wstawiennictwo,aby wreszcie się udało!Amen
 Dorota: 25.07.2015, 16:49
 Swiety Janie Pawle II blagam za Twoim pośrednictwem o cud macierzyństwa dla mnie. Pomóż mi Ojcze Swiety abym jak najszybciej zaszla w ciaze, donosiła ta ciaze, mogla tulić w ramionach zdrowe dziecko. Blagam Swiety Janie Pawle II wysluchaj mojej prośby.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
Kiedy jestem płodna a kiedy nie Kiedy jestem płodna a kiedy nie
Alina Lichtarowicz
Książeczka przedstawia trzy niezależne metody określania dni, kiedy kobieta jest płodna, i dni, kiedy nie jest płodna. Pozwala przez to każdej kobiecie poznać własny rytm biologiczny, w którym płodność jest ograniczona tylko do kilku dni w każdym cyklu ... » zobacz więcej
Contra in vitro Contra in vitro
Artur Jerzy Katolo
Książka ks. prof. Katolo jest głosem badającym problematykę sztucznego zapłodnienia z punktu widzenia nauki Kościoła Katolickiego. Autor opisuje historię i metody sztucznego kreowania życia, skupiając się następnie na następstwach medycznych, psychologicznych i społecznych in vitro... » zobacz więcej
 
ABC | Modlitwy | Psalmy | Perełki | Miłość | Czystość | RCS | Szczęście | Opowiadania | Zamyślenia | Anioły | Ludzie | Jezus | Aforyzmy | Jan Paweł II | Sakramenty |
Dewocjonalia | Ciekawe | Cuda | Maryja | Miłosierdzie | Mp3 | Czytelnia | Poezja | miłość czy Miłość? | Rozważania | Świadectwa | Pro-Life | Niepłodność | Małżeństwo |
Powołanie | Wieczność | Zagrożenia | Czytania | Skrzynka Intencji | Download | Relaks | Gry on-line | Galeria | Rodzina | Muzyka | Turystyka | Narzeczeństwo | Linki |

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa