Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Modlitwa do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

     O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

     Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

     O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

     Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

     Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

     O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

     O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

     A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków
Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 13.3.2016 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy krótka adoracja w Kaplicy Krzyża, następnie spotkanie w salce na 2. piętrze.

     Nasza wspólnota:
     ks. Łukasz Mazurek MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...

     strona: www.pragniemypotomstwa.pl
     e-mail: duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Edyta : 20.06.2017, 21:32
 Święta Rito błagam Cię o Dar macierzyństwa, o urodzenie zdrowego dziecka.Bóg zapłać.
 Renata: 19.06.2017, 00:14
 Święta Rito błagam o łaskę macierzyństwa, o zdrowe dziecko oczekiwane od 8 lat.Uchroń mnie przed załamaniem z powodu bezdzietności.
 Rs: 19.06.2017, 00:08
 Święta Roto Proszę Cię o łaskę macierzyństwa i odwagę w realizacji tego pragnienia dla Doroty.
 Magda: 18.06.2017, 23:43
 Święta Rito błagam Cie o tak długo wyczekowany dar potomstwa. Bóg zapłać
 Aleksandra: 14.06.2017, 21:45
 Święta Rito, błagam Cię o dar potomstwa dla mnie i mojego męża.
 Marta: 13.06.2017, 17:47
 Święta Rio, błagam Cię o to by udało mi się zajść w naturalną ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Proszę wstaw się u Pana Boga Naszego w mojej i mego męża intencji i spraw by zdażył się cud i powstało we mnie nowe życie amen
 Ania: 11.06.2017, 14:46
 Święta Rito błagam Cię całym sercem o dar poczęcia ( w tym roku) i urodzenia zdrowego dziecka dla mnie i mojego męża Pawła.
 Iwona: 09.06.2017, 19:16
 Święta Rito proszę Cię o dar macierzyństwa, żebym zaszła w upragnioną ciaze i urodziła zdrowe dziecko.Bóg zapłać.
 matka: 04.06.2017, 13:30
 Święta Rito proszę o dar macierzyństwa dla Agnieszki.Bóg zapłać
 Ewa: 28.05.2017, 21:08
 Święta Rito prosze cie o dar macierzyństwa i mozliwosc cieszenia sie zdrowym dzieckiem..
 Magda: 26.05.2017, 10:31
 Swieta Rito proszę Cie zebym zaszla w ciążę Bog zapłać
 AGNIESZKA: 25.05.2017, 20:18
 Swieta Rito prosze. Cię o dar macierzyństwa d l a mnie Agnieszki i ojcostwo dla mojego męża Tomka.B zapłać
 Dorota: 24.05.2017, 20:19
 Prosze o dar macierzynstwa dla mnie I mojego meza
 matka: 24.05.2017, 18:14
  Święta Rito dziękuję za poprawę zdrowia u mojej córki.Proszę miej ją w dalszej opiece.
 matka: 24.05.2017, 18:13
  Święta Rito dziękuję za poprawę zdrowia u mojej córki.Proszę miej ją w dalszej opiece.
 matka: 22.05.2017, 19:30
 Święta Rito proszę o dar macierzyństwa dla mojej kochanej córki.
 Marzena: 22.05.2017, 18:56
 Św. Rito Proszę Cię o wykupienie win u Naszego Boga za naszą nieczystość przed ślubem oraz wstawiennictwo za nami o dar zdrowego dziecka którego bardzo pragnę z mężem.
 Marzena: 22.05.2017, 18:50
 Św. Rito Proszę Cię o wykupienie win u Naszego Boga za naszą nieczystość przed ślubem oraz wstawiennictwo za nami o dar zdrowego dziecka którego bardzo pragnę z mężem.
 Agnieszka: 19.05.2017, 20:22
 Święta Rito proszę Cię o dar macierzyństwa dla mnie Agnieszki oraz dar ojcostwa dla męża Jana oraz urodzenie zdrowego dziecka. Módl się za nami!
 Gosia: 17.05.2017, 20:30
 Św. Rito proszę za twoim wstawiennictwem o dar łaski macierzyństwa dla mnie abym została matką, proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża abyśmy zostali szczęśliwymi rodzicami.Amen
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej