Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Modlitwa do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

     O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

     Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

     O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

     Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

     Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

     O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

     O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

     A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków
Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 13.3.2016 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy krótka adoracja w Kaplicy Krzyża, następnie spotkanie w salce na 2. piętrze.

     Nasza wspólnota:
     ks. Łukasz Mazurek MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...

     strona: www.pragniemypotomstwa.pl
     e-mail: duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Agau: 15.10.2017, 20:08
 Święta Rito, wstaw sie za nami u Najwyższego o dar potomstwa !
 Alina: 15.10.2017, 19:43
 Święta Rito wysłuchaj mych modlitw. Spraw aby udało nam się z mężem począć zdrowe dziecko oraz pobłogosław nam aż do szczęśliwego rozwiązania. Bądź pozdrowiona.
 Monika: 13.10.2017, 21:58
 Święta Rito wysłuchaj moich modlitw. Spraw, aby udało nam się z mężem począć zdrowe dzieciątko. Tak bardzo o to prosimy. Amen
 Ania: 13.10.2017, 08:57
 Św. Rito, proszę o dar macierzyństwa.
 Magdalena: 11.10.2017, 23:52
 Św. Rito, proszę o brzemiennosc, o dar upragnionego potomstwa. Staramy się ponad rok. M.A.
 Katarzyna: 10.10.2017, 23:37
 Święta Rito, proszę Cię o poczęcie przeze mnie zdrowego dziecka. Niech Bóg oddali moje lęki przed ponownym poronieniem, aby spłynął na mnie spokój i poczucie bezpieczeństwa.
 Magd: 10.10.2017, 08:14
 Ja rowniez blagam o dar poczecia! Pomoz...
 Ewa: 09.10.2017, 15:56
 Święta Rito JA już tracę nadzieje o potomstwo ,staramy się dziesięć lat z mężem.Mąż już stracił nadzieje.Tak bardzo chcieliśmy mieć potomstwo że adoptować chcieliśmy nie udało się.Błagam Cię Święta RITO ulituj się nad nami i do pomóż nam. Proszę o modlitwę.
 Dagmara: 08.10.2017, 11:39
 Święta Rito proszę Cię o potomstwo dla mojej córki i jej męźa. Aby Bóg obdarzył ich zdrowym dzieckiem a mnie wnuczkiem .
 B.B: 28.09.2017, 01:17
 Ja również błagam o potomstwo
 zmartwiona: 24.09.2017, 23:29
 Św. Rito wspomóż mnie i mojego męża w staraniach o potomstwo. Obdarz nas swoją łaską i miej nas w Swojej opiece.
 Ewelina: 24.09.2017, 23:02
 Święta Rito proszę Cię o cud bym mogła zajść w ciaże pozwól cieszyć się z tak pięknego daru Bożego , którego tak pragnę . Amen
 Ewelina: 22.09.2017, 20:56
 Błagam z całego serca o łaskę macierzyństwa. Proszę o uzdrowienie z bezpłodności.
 Monika : 21.09.2017, 21:53
 Święta Rito bardzo proszę o dar potomstwa dla mnie i męża. Bardzo chcemy zostać rodzicami.
 Beata: 20.09.2017, 14:38
 Proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana, pozwól nam cieszyć się dzieciatkiem, jak ktoś ma chwile czasu to również proszę o modlitwę w mojej intencji, z góry dziękuję
 matka: 17.09.2017, 19:37
 Święta Rito proszę o laskę macierzyństwa dla mojej kochanej córki.
 Anna .16.09.2017: 16.09.2017, 10:21
 Święta Rito prosimy z mężem o dar potomstwa. Wysłuchaj naszej prośby. Bo zapłać
 Ania: 12.09.2017, 19:47
 Swieta Rito, prosze o wstawiennictwo. Blagam obdarz mnie zdrowym malenstwem. Blagam o laske i dar maciezynstwa. Bog Zaplac.
 matka:10.08.2017: 10.09.2017, 20:41
 Swięta Rito, proszę wyproś łaskę uleczenia z niepłodnoci syna i naturalne poczęcie dla syna i synowej. Bóg zapłać
 Kasia: 03.09.2017, 10:02
 Święta Rito proszę o naturalną ciążę oraz zdrowego potomka, którego tak bardzo z mężem pragniemy.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej