Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Dziękuję Ci Panie

- za to, że jesteś przy mnie, 
nawet przy złej godzinie

- za to, że mogę na Ciebie liczyć, 
nawet gdy świat milczy

- za to, że nie zostawiasz mnie, 
choć często smucę Cię

- za to, że sił mi dodajesz, 
ze mną zostajesz

- za to, że mam choć trochę dobrego, 
wiem, przy Tobie nie stanie mi się nic złego

- za to, że wiarę dajesz mi, 
gdy brak mi sił

- za to, że jesteś blisko, 
mając Ciebie - mam wszystko

- za to, że jesteś Przyjacielem, 
wiernym Towarzycielem

- za to, że wszystko Ci powiem, 
Ty wysłuchasz i podpowiesz

- za to, że Matkę swoją, moją nazwałeś, 
a za mnie krew swoją przelałeś

- za to, że cierpiałeś tyle, 
znosiłeś wszystkie złe chwile

- za to, że przeze mnie umarłeś, 
cudów dokonałeś

- za to, że kochasz mnie, 
choć ja czasem zapominam Cię

- za to, że Ciebie mam i czekasz 
na mnie u nieba bram

- za to, że cały czas, 
gdy mi źle, powtarzasz mi:
wcale tak nie jest, 
dla świata nie jesteś cieniem!


AnnaŚwięty od zaraz - dlaczego nie Ty i ja? Święty od zaraz - dlaczego nie Ty i ja?
O. Leon Knabit OSB, Ewa Nocoń
Co to znaczy być świętym? Czy świętość jest czymś ważnym dla współczesnego człowieka? Czy ja mogę zostać świętym? Na te oraz inne pytania związane ze świętością i tym, jak stawać się coraz lepszym i szczęśliwszym człowiekiem – w perspektywie wiary – odpowiada o. Leon Knabit w rozmowie z Ewą Nocoń... » zobacz więcej


   


Wasze komentarze:
 urszula UMS: 02.01.2017, 19:32
 Panie Jezu - mój Królu, dziękuję Ci za łaskę wiary. Za każdą radość, siłę do wykonania moich obowiązków, zdrowie. Za wspaniałych synów i męża, za dobrych ludzi jakich stawiasz na mojej drodze. Dziękuję Ci za Twoje przebaczenie i miłosierną miłość. Bądź uwielbiony w sercach ludzi których kocham i w sercach Twoich świętych.
 adela: 28.09.2016, 13:26
 Dziękuję Ci Panie Jezu za wiarę, nadzieję i miłość..amen
 EWA: 10.09.2016, 04:08
 Dziekuje Ci Panie za wszystko.KOCHAM CIE PANIE , JEZU UFAM TOBIE, MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE
 Tomek: 08.04.2016, 09:26
 Dziękuję Ci Panie Jezu, że mnie przemieniasz, że staję się lepszym człowiekiem. Proszę Cię o miłość do Wszystkich ludzi - przyjaciół i nieprzyjaciół. Proszę o dar męstwa i odwagi w tym czasie. Proszę byś przytulił mnie do swojego serca!
 Edyta: 27.01.2016, 21:41
 Dziekuje Panie JEZU że nigdy mnie nie opuściłeś i proszę naucz mnie kochać Bożą miłością.
 Jezu ufam tobie: 21.11.2015, 22:24
 Panie Jezu uwolni mą rodzine od ataku zła który siedzi i tej osobie
 magda: 05.08.2015, 22:30
 Kocham cie bezgranicznie Przyjacielu, Bracie.
 Jan: 01.06.2015, 03:15
 ...ja jan - dziekuje Tobie panie,ze jestes
 halina: 13.03.2015, 13:00
 Dziękuję Ci Panie za pomoc i bardzo proszę opiekuj się moją rodzinką i mną aż do końca naszych dni.
 Magdalena: 18.02.2015, 16:52
 Jezu, dziękuje Ci za życie, bo gdybyś mnie nie stworzył nie mogłabym złączyć się z Twoim sercem na wieki, po życiu ziemskim. Tak bardzo pragnę, byś przyszedł po mnie, tęsknię za Tobą, choć wiem, że wciąż przy mnie trwasz. Dziękuję...
 Jacek: 07.01.2015, 21:37
 Dziękuję Ci Panie za Córeczkę Agatkę, za Synka Bartusia, za moją Żonę Celinkę, za moją Rodzinę. Są dla mnie całym życiem. Dziękuję za bezmiar dobra, które mam od Ciebie. Codziennie doświadczam Twojej opieki. Dziękuję, że mnie nie opuszczasz, pomimo że jak tak często zapominam o Tobie. Nie ma słów, którymi mógłbym wyrazić swoją wdzięczność. Po prostu: DZIĘKUJĘ. Proszę umacniaj mnie w wierze, ucz mnie bycia dobrym Ojcem i Mężęm i Człowiekiem ...
 Józek: 15.09.2014, 22:37
 Ja przed chwil a się o tym przekonałem
 Andy: 29.07.2014, 01:55
 Dziekuje Ci Boze za moje zycie !
 Krystyna: 26.02.2014, 13:23
 Panie Jezu Chryste, dziękuję Ci za wszystkie łaski i dobrodziejstwa, dziękuje również Twojej Matce Maryji i wszystkim świętym za codzienną pomoc w moich kłopotach, za wsparcie duchowe i materialne, a przede wszystkim za Twoją miłość i opiekę nade mną. Błogosław mi Panie i mojej rodzinie i teściowej i wszystkim ludziom którzy mi pomagają teraz w ciężkim dla mnie czasie. Bądź uwielbiony teraz i zawsze mądrości ojcowska, cześć Ci i chwała. Naucz mnie życiem dziękować.
 Darek: 05.12.2012, 01:49
 Co dzień upadam i co dzień się dźwigam z grzechu, zaniedbania, pychy, większych i mniejszych podłości choć nie chcianych ale jak bardzo ludzkich. Panie dodaj mi sił żeby zmienić siebie i swoje życie, być bardziej dla Boga i ludzi a mniej dla własnych słabości. Daj mi siłę by trwać przy Tobie i Twoich przykazaniach. Bardziej kochać nie oczekując nic w zamian. Zrobić rachunek sumienia wyspowiadać się i przyjąć komunię. Za długo żyję bez Ciebie i dlatego życie nie bardzo mi się układa choć pomimo to dajesz mi wiele radości i opieki w trudnych chwilach a czasem i w chorobie. Dziękuję Ci za wszystkie dary a szczególnie za wnusię Igę. Wniosła wiele radości w moje życie. Proszę dodaj mi sił i pomóż wytrwać w postanowieniach. Kocham Cię Jezu, bądź przy nas na zawsze.
 kamila : 22.10.2012, 21:36
 Dziękuje Ci Panie za każdy dzień za moja rodzinę za mój dom za mojego męża i syna za pracę która mam i za ten krzyz który dźwigam codziennie.
 Grzegorz: 13.09.2011, 23:30
 Dziekuje Ci Panie za małą Anię, która od kilku dni jest z nami ...
 człowiek: 23.09.2010, 21:19
 Dziękuję Ci Jezu! za to że dla nie których ludzi jestem śmieciem,za to że dajesz mi chwile smutku i osamotnienia,za to że nic mi w życiu dobrze nie wychodzi ,za wszystkie ciernie które ranią moje serce ,bo gdyby moje życie było inne nigdy bym nie poznała Ciebie,nigdy bym nie odczuła tego co Ty czułeś i chociaż czasem bronię się wołając na pomoc Ciebie wiem że to muszę przejść aby zrozumieć Ciebie
 Ircia: 29.04.2010, 21:19
 Dziękuje Ci PANIE za każdy krok do przodu, że dodajesz mi sił w tych trudnych chwilach i mówisz cichutko do ucha: "Nie bój się! Ja jestem z Tobą! Dam Ci tyle łaski ile będzie potrzeba, aby unieść ten ciężar. Ty zrób tylko jedno. Zaufaj i się nie poddawaj" Dobrze Panie, już chwytam Cię za rękę i daję się prowadzić przez tą ciemną dolinę.
 człowiek: 16.11.2009, 09:49
 Mój kochany czarodzieju ,bo jak mam nazwać Ciebie miłości moja ,jak mam określić Twoją moc w jakim słowie ukryta jest Twoja potęga,ila razy już doprowadziłeś moją dusze do niesamowitych odczuć ,w każdej sekundzie mojego życia jestem świadkiem potęgi Twojej i wiem że dla Ciebie Jezu niema rzeczy niemożliwych,ja nie musze nawet prosić wystarczy że moje serce czuje smutek ,a Ty mój kochany zawsze przychodzisz by zaleczyć rany mojego serca.Przepraszam Panie Jezu że nazwałam Ciebie czarodziejem ,ale tyle razy już pokazałeś mi jak wielką masz moc ,jakie cuda potrafisz czynić ,przepraszam jeżeli czym kolwiek Ciebie mój kochany Jezu uraziłam.Miłuje dusza moja Boga żywego w Trójcy Świętej ukrytego.
 
(1) [2]

Autor

Treść
Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej