Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Ty stworzyłeś wszystko...

Były dinozaury, były różne stworzenia
Wyginęły - świat ciągle się przemieniał.
Dryfowały kontynenty, raz kilka raz pangea,
Poruszały się skały, ruszała litosfera.

Ty stworzyłeś wszystko, ty stworzyłeś świat,
Świat który liczy bardzo wiele lat.
Ty stworzyłeś ludzi i ziemię stworzyłeś,
A ją po brzegi istotami wypełniłeś

Niech każde stworzenie wielbi Boże Ciebie -
I to co na ziemi żyje i to co na niebie.
I to co w otchłani morza pływa za twą zgodą
I to co na wolności cieszy się swobodą.

Boże, Ty życie odbierasz i dajesz,
W swej dobroci dla nas ludzi nigdy nie ustajesz.
Ty, darzysz nas łaskami swymi
I szczęście ludziom dajesz mnogie.

Lecz nam ciągle czegoś brakuje
Czego?
Pojednania z Bogiem...


Bo bez ciebie Boże,
Nikt żyć nie może.
Tylko człowiek kochający Ciebie
Może uznać za szczęśliwego siebie...
 
 
Łukasz Olszówka 14 latOn wędruje z nami do Emaus On wędruje z nami do Emaus
Ks. Roman E. Rogowski
Teksty zebrane w tym tomiku mówią o tym wędrowaniu i mogą pomóc najpierw w uświadomieniu sobie, że On jest rzeczywiście z nami "przez wszystkie dni", a potem w większym umiłowaniu Go i wsłuchaniu się w Jego Dobrą Nowinę... » zobacz więcej


   


Wasze komentarze:
 bratek do wiatr : 15.09.2008, 20:30
 Dziekuję za dobre słowo...a te Twoje " oryginały " uważam , że są bardzo superowe i przemawiają do ludzkich serc ! Tak to prawda , że mamy zapomnieć o sobie ... Pan Jezus powiedział do św. Katarzyny takie słowa : " Myśl o Mnie a Ja będę myślał o tobie "... a do św. Franciszka , że " Boża Miłość nie jest kochana " ... " Miłość jest jak wiatr i wszędzie jej pełno , miłość jest jak kwiat , niech zostanie ze mną ! Miłość jest łaskawa i zawsze cierpliwa , miłość nie ustaje , jest zawsze prawdziwa . Miłość jest udręką , gdy jestem w rozterce i wieczną tęsknotą co koi me serce . Miłość jest weselem i rozkoszą nieba , jest dawaniem siebie i tego nam trzeba . Miłość jest wietrzykiem wraz z podmuchem Ducha , kto kocha Jezusa tylko Jego słucha ! " To taki mój wierszyk dla Ciebie . Pozdrawiam serdecznie w takim to duchu miłości ! Wiej dalej wietrzyku...!
 wiatr do bratka: 05.09.2008, 17:18
  Drogi bratku ... tak ...piękny kwiatku , skromny ... mały , ale także ... doskonały , bo Pan Cię stworzył , abyśmy Cię ujrzeli ... i o sobie zapomnieli . Jeśli chodzi o komentarze , które piszę ... siadam do komputera ... czytam tekst ... i piszę ... jak mi myśli "lecą"... nawet tego drugi raz nie czytam ... ; całość czytam ... po wydrukowaniu w Adonai ..., dlatego są to " oryginały " , których nie mam dla siebie !
 wiatr : 31.08.2008, 09:06
  Łukaszku , " mój Kochany " ... jestem tylko mamą , która pod Krzyżem z Maryją stoi i o swoje dzieci bardzo się " boi" - Te , które urodziłam ... i Te , Które w sercu moim " powiłam" ... bo szatan JUŻ NIE SYCZY ...ale Wściekle RYCZY !!! tak bardzo Szaleje ... że serce moje z bólu mdleje ! a One tak bardzo " nieświadome " ... , pragną życia " normalnego" .... zwyczajnego , spokojnego ....; Inne się jeszcze zabawą zajmują ... i Nic z Tego nie pojmują ! Łukasz , BĄDŹ Dzielnym Rycerzem Matki Najpiękniejszej i Boga , Który Cię Miłuje ...i wspaniałą Drogę Ci przygotowuje ! NIE BÓJ się bestii , Moc i ZWYCIĘSTWO po CHRYSTUSA STRONIE , Jego KOŚCIOŁA NAJDROŻSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!
 bratek: 30.08.2008, 23:26
 Wiatr ma niesamowity talent w pisaniu , wszystkich nas tu tym zachwyca a " Duch Święty wieje kędy chce " . Łukasz jeśli piszesz od siebie to uważam , ze masz w sobie dar wiary a nie wszyscy go mają , szczególnie tacy młodzi ludzie jak Ty . :) Nie zmarnuj tego . Odnośnie wierszyka to racja , Bóg wszystko stworzył , to od Boga wszystko zależy i wolnej woli człowieka a bez Boga człowiek nie może być szczęśliwym . Wiej wietrze i wlewaj w ludzkie serca swego Bożego Ducha !
 Łukasz O.: 30.08.2008, 21:15
 wiatr nie wiem kim jesteś, ale duch święty przez Ciebie mówi... *
 wiatr: 30.08.2008, 16:48
  Miłość do Jezusa ... duszę naszą wzrusza ; Serce otwiera ... i Dłonie Pana całuje , Który cały wszechświat mu pokazuje ; Swoje Tchnienie mu daje i Kosmos w zachwycie powstaje ! Bóg jeszcze raz Spojrzał ...i Człowieka w Swoim Sercu Dojrzał ... ! Zatęskniło Boże Serce ... za TYM Dziełem ... tak Mu drogim , doskonałym ..."jednak" w Wolności powstałym . Wolność mu ofiarowana miała przybliżać go do Pana , jednak różnie bywało , dlatego Boże Serce tak bardzo cierpiało ! Jeszcze raz Miłość Tchnęło , aby się dzieje ludzkości odmieniło ! Dusze dalekie i bliskie ... podajcie swą dłoń ..Temu , Który Was Miłuje ..i na wieki Sobie ŚLUBUJE !
 
(1)

Autor

Treść
Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej