Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Modlitwa Ojca Świętego Jana Pawła II
w intencji rodzin

Boże, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo w niebie i na ziemi, Ojcze, który jesteś Miłością i Życiem, spraw, aby każda ludzka rodzina na ziemi przez Twego Syna, Jezusa Chrystusa, "narodzonego z Niewiasty" i przez Ducha Świętego stawała się prawdziwym przybytkiem życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń. Spraw, aby Twoja łaska kierowała myśli i uczynki małżonków ku dobru ich własnych rodzin i wszystkich rodzin na świecie. Spraw, aby młode pokolenie znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości. Spraw, aby miłość umacniana łaską Sakramentu Małżeństwa okazywała się mocniejsza od wszelkich słabości i kryzysów, przez jakie nieraz przechodzą nasze rodziny. Spraw wreszcie - błagamy Cię o to za pośrednictwem Świętej Rodziny z Nazaretu - ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach poprzez rodziny Przez Chrystusa Pana naszego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem na wieki wieków. Amen.O wychowaniu przedszkolaka O wychowaniu przedszkolaka
Beata Nadolna
Książka adresowana w szczególności do młodych rodziców, ale także do dziadków lub innych opiekunów, z którymi coraz częściej zapracowani rodzice dzielą swe obowiązki wychowawcze.... » zobacz więcej


      Wasze komentarze:
 Elzbieta: 30.03.2014, 07:59
 Prosze o modlitwe za spokoj ich duszy Krzysztofa i Zofii.
 żona: 28.03.2014, 10:23
 Boże w Trójcy Świętej proszę za moją rodzinę. Niech Twoje Miłosierdzie w niej rozkwitnie. Amen.
 Katarzyna: 12.03.2014, 21:27
 Miłosierny Boże proszę Cię o uzdrowienie i uwolnienie z uwikłań międzypokoleniowych w mojej rodzinie. Proszę dopomóż mi w wyborze właściwych zachowań, aby moje słowa i czyny nie krzywdziły innych. Panie spraw aby moi krewni potrafili żyć w zgodzie,oczyść nasze myśli, intencje, słowa i czyny w Swojej Najdroższej Krwi. Jezu ufam Tobie.
 Zbyszek: 08.02.2014, 23:19
 Boże,błagam o wyrzeczenie sie przez moja żone pokusy zdrady,kłamstwa dla dobra naszej rodziny.Błagam Ciebie o to,zeby zrozumiała czym jest Sakrament Małzenstwa,wyrzekła się pokusy zdrady i kłamstwa,żeby była prawdziwą żoną i matką,Omiłość w naszej rodzinie i Twoja łaske.
 Piotr: 11.01.2014, 18:03
 Panie Boże miej w Opiece moją rodzinę Moją Żone Dzieci Mnie byśmy sie kochali byśmy szli prze życie z tobą Boże czówaj nad nami by nas Szatan nie kusił Amen
 Danuta: 06.01.2014, 19:45
 Proszę o modlitwę za mojego syna który jest daleko od Rodziców , gdzie studiuje
 Ela: 12.11.2013, 10:29
 Przez orędownictwo błogosławionego Jana Pawła II nieustannie proszę o nawrócenie Bogdana. Błagam Cię Ojcze, otwórz mu oczy na wartości prawdziwe i pozytywne, wyrwij go ze złych nawyków. Proszę o wytrwałość i zdrowie dla jego żony. Ojcze Święty, proszę przyjdź im z pomocą, uzdrów te relacje rodzinne, przez to cierpi ich dziecko.
 matka : 25.10.2013, 08:22
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji córki, o podjęcie dobrej decyzji odnośnie ślubu i przyszłego życia. Również proszę o modlitwę za rodzinę chłopaka, która bardzo upiera się przy swoim. Daj im zdrowe spojrzenie i myślenie za nas wszystkich, aby nikt nie musiał cierpieć za szczęście młodych. Szczęść Boże Błogosławieństwem proszę o modlitwę. Błagam Cię z całego serca.
 grazyna: 24.10.2013, 18:16
 Panie Boze Wszechmogacy otocz opieka i wsparciem moja rodzine spraw aby nikt jej nie zniszczyl.Aby wrocila milosc i zrozumienie i troska.
 milaKa: 17.10.2013, 13:46
 Kochany Ojcze Święty uratuj moje małżeństwo. Spraw aby mój mąż napełnił się miłością i optymizmem. Niech uwolni się od niepokoju, obaw i załamania. Niech uwierzy i kocha
 zatroskana matka i babcia: 28.09.2013, 23:44
 PANIE BOŻE BARDZO CIĘ PROSZE ZA WSTAWIENICTWEM BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA O ZGODE,MIŁOŚĆ ,WZAJEMNE ZROZUMIENIE ,ŁASKE WIARY,WYJŚCIE Z DŁUGÓW W RODZINACH MOICH DZIECI,ORAZ OMĄDRĄ MIŁOŚĆ W WYCHOWANIU ICH DZIECI A MOICH WNUKÓW,TYCH PRAWDZIWYCH I PRZYBRANYCH,BY WYCHOWALI ICH NA SWOJĄ RADOŚĆ ,A TOBIE NA CHWAŁĘ,PANIE BOŻE BŁAGAM O WYSŁUCHANIE MOJEJ PROŚBY,ŚWIĘTA MARIJO ,ŚW.JÓZEFIE,ŚW.RITO,ŚW.TADEUSZU JUDO,ŚW.CHARBELU WSTAWIAJCIE SIĘ ZA MOJĄ RODZINĄ,DUCHU ŚWIĘTY OŚWIECAJ I WSPIERAJ NAS,ŚWIĘCI ANIOŁOWIE STRZEŻCIE NAS OD ZŁEGO.
 ja: 27.07.2013, 17:18
 Panie proszę cię o zgodę w mojej rodzinie szczególnie o polepszenie relacji córki z ojcem.Proszę i dziękuje za wszelakie łaski którymi mnie obdarzasz.
 aneta: 27.07.2013, 15:17
 Panie - za Twoim pośrednictwem błagam o pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa, skrusz serce mojego męża, żeby stał się lepszym człowiekiem, mężem ojcem i przyjacielem. Tchnij w jego serce miłość i ufność którą utracił.
 edyta: 03.01.2013, 12:15
 Panie, uratuj moją rodzinę, daj siły do walki ze złem
 Sabina: 30.09.2012, 20:26
 Panie Boże, proszę Cię o ratunek dla mojego małżeństwa.
 kamila: 02.09.2012, 22:25
  PANIE BOŻE chroń moją rodzinę, szczególnie Matysię. Proszę.
 Beata: 05.07.2012, 15:19
 Miłosierny Boże proszę Cię ratuj moją rodzinę. Strzeż nas od wszelkiego złego, otwieraj nasze serce oczy, uszy. Bołogosław mojemy mężowi niech w tym trudnym dla niego czasie kieruje się sercem i podąża za Twoją prawdą.
 GW: 30.05.2012, 18:13
 Swieta Rodzino polecam opiece moja rodzine,prowac ja ku Bogu odsun wszelkie zlo by nie popelniac bledow
 Religia: 27.02.2012, 18:35
  Po raz pierwszy zapoznałam się z tą modlitwą, jest piękna. Poprzedza ona i wpisuje się niejako w nową ideę- Krucjatę Modlitw w intencji małżenstw zagrożonych rozbicem Myślę, że przez ludzi ktorzy podęli się modlitwy w w/w intencji powinna być odmawiana i być może bardziej rozpropagowana. Ja na pewno tak uczynię... Mateusz8065 YOUTUBE
 Jadwiga: 30.12.2011, 08:01
 Dziś w Święto Rodziny polecam swoja rodzinę ,aby była Bogiem silna,i proszę opiekuj się nami.
 
(1) [2]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ] Drukuj
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna i Tomasz Jarosz
Przeczytaj tę książkę! Być może znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania, a przedstawione rady pomogą Ci wybrnąć z sytuacji w jakieś się znalazłeś.... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej