Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nadmiar energii

Drogi Boże, czy wszystkie sześciolatki są hałaśliwe, rozkrzyczane, gadatliwe jak ten? Mały człowieczek, a tak ruchliwy i to od momentu jak tylko wstanie z łóżka, przez cały dzień aż do wieczora, gdy padnie na pościel i to dopiero wtedy, jeśli akurat nie ma niczego interesującego w telewizji!

Ma apetyt wilka, kocią ciekawość, wyjątkowy talent do barykadowania swojego pokoju i siłę głosu śpiewaka operowego. Jest za duży, aby traktować go jak niemowlaka, a jednocześnie za maly, aby dać mu całkowitą swobodę.

Boże, czasami wydaje mi się, że on sam nie wie, jak ma poradzić sobie z całą tą energią, która go rozpiera, a do tego jest beztroski, dlatego Anioł Stróż musi cały czas czuwać nad nim!

Prosimy, pomóż mu, Boże. I nam pomóż. Pomóż nam poznać sposób na to, aby jego energia znalazła bezpieczne ujście. Dziękujemy Ci za szkołę, kluby sportowe, pływalnie, biblioteki, parki, muzea i wszystkie te rzeczy, które możemy odnaleźć na placu zabaw. Dziękujemy Ci za tyle radości, którą on przeżywa każdego dnia. Pomóż nam cieszyć się nim takim, jaki jest teraz i zachęć nas do przeżywania wspaniałych przygód razem z naszym sześciołatkiem.

Marion Stroud


   


Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć? Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć?
Kevin Leman
Tak, możesz wychować odpowiedzialne, szczęśliwe dzieci nie obawiając się skoków ciśnienia! Autor niniejszego bestsellera i ojciec piątki dzieci, w dowcipny i przejrzysty sposób opisuje, jak działa dyscyplina praktyczna... » zobacz więcej

Wasze komentarze:

Brak komentarzyAutor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej