Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Praskie spacery cz. I, Warszawa - 17.05.2009

     Dziękujemy wszystkim za kolejne spotkanie. Tym razem przeszliśmy się uliczkami Starej Pragi zapoczątkowując serię 'Praskich spacerów'. Poznaliśmy miejsca styku trzech kultur: polskiej, rosyjskiej i żydowskiej oglądając pamiątki z przeszłości.

     Dla tych, którzy nie byli zamieszczamy kilka zdjęć.

     Kolejne spotkanie za ok. miesiąc. Wybierzemy się na wędrówkę szlakami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

     Szczegóły wkrótce na naszej stronie.


Foto relacja z naszego spaceruJak pokonać samotność Jak pokonać samotność - poradnik dla kobiet
Barbara Dudzicz
Samotność ma różne oblicza, ale zawsze boli tak samo mocno. Szczególnie nas, kobiety. Poznaj 26 sposobów na samotność i zacznij nareszcie wieść życie, o jakim zawsze marzyłaś!» zobacz więcej


   


Wasze komentarze:
 Kasia: 28.05.2009, 19:45
 Podoba mi się wypowiedź mojego przedmówcy - każdy/każda... Dlaczego nie ma spotkań w teatrze? Szkoda wielka, ale zachęcam do wybrania się na spektakl "Każdy/a" do Teatru Studio (Pałac Kultury i Nauki), warto zobaczyć i poddać refleksji czy filozofowaniu. Też bardzo ciekawy temat do dyskusji po spektaklu np. przy kawie.
 Andrzej: 24.05.2009, 08:15
 Witam, pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników, a szczególnie uczestniczki, zachęcam do udziału w takich spotkaniach :) z tego co zauważyłem każdy/każda znajdzie coś dla siebie - i osoba towarzyska i osoba nieśmiała i cicha i rozgadana :D to tyle z mojej filozofii :)
 Nela: 20.05.2009, 22:04
 Witam! Dziękuję organizatorom za ciekawe opowiadanie o Pradze, za poświęcony czas, cierpliwość i życzliwość :). Jest to już drugi spacer zorganizowany przez Adonai! Bardzo się cieszę, że śród nas są osoby bardziej śmiali i otwarci i że z ich pomocą poznałam już sporo kolegów i koleżanek :) A zanim będzie następny Praski spacer to można i na własną rękę poprowadzić życie naszego towarzystwa spacerowiczów. Jedna próba już się odbyła ? jeszcze wtedy w niedzielę z Pragi pojechaliśmy w Łazienki. A już szykuję się następna ? spacer po parku Skaryszewskim (niedziela, 24.05, o 12.00, przy Teatrze Powszechnym). W imieniu naszego malutkiego towarzystwa zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się bliżej i do spędzania czasu razem :) Oprócz tego chcę przekazać pozdrowienia dla Hani, koleżanki z pierwszego spaceru :) Haniu, mam nadzieje, że zaglądasz tu czasem, a jak znajdziesz chwilkę, to napisz mi (nela_poland@yahoo.com)
 Krakowianka: 20.05.2009, 20:20
 Szkoda, że takie spotkania organizuje się tylko w Warszawie,
 Źródełkowicz: 18.05.2009, 22:39
 Serdecznie dziękuję za zorganizowanie spaceru po Warszawskiej Pradze, sporo dowiedziałem się o tej dzielnicy bo organizatorzy doskonale poradzili sobie w roli przewodników. Z niecierpliwością czekam na następne spotkania i spacery.
 Agnieszka: 18.05.2009, 12:19
 Chętnie przyjdę,proszę o zorganizowanie spotkania na podkarpaciu
 Spacerowiczka: 17.05.2009, 22:43
 Dziękuję Wszystkim za miłe spotkanie a szczególnie organizatorom za przybliżenie historii Pragi. Wielkie dzięki.
 Redakcja: 17.05.2009, 18:10
 Zdjęć uczestników nie było i nie będzie również w przyszłości - po prostu szanujemy ich prywatność. Jeśli chcesz zobaczyć nasze twarze po prostu przyjdź na kolejne spotkanie. Zawsze po spotkaniu jest czas aby umówić sie z wybraną osobą/osobami i pójść na spacer/lody/kawę już w wybrane przez was miejsce :)
 Agnieszka: 17.05.2009, 17:00
 A gdzie ci ludzie co byli na tym spotkaniu?
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej