Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Muzeum Kolejnictwa, Warszawa - 20.09.2009

     Dziękujemy wszystkim przybyłym uczestnikom dzisiejszego spotkania. Piękna pogoda ostatniej niedzieli lata zgromadziła rekordową ilość osób. W muzeum zapoznaliśmy się z historią polskiej kolei od początku jej istnienia na ziemiach polskich aż do czasów obecnych. Oprócz takich eksponatów jak modele kolejowe, stroje i wyposażenie kolejarzy i stare fotografie mogliśmy zobaczyć (a nawet wejść do ich środka) zachowane zabytkowe parowozy i lokomotywy oraz inny tobor kolejowy.

     Widząc zadowolenie uczestników mamy nadzieję, że skorzystaliście także z innych atrakcji Dni Transportu Publicznego.

     Dla jeszcze niezdecydowanych jak i osób które uczestniczyły w dzisiejszym spotkaniu zamieszczamy kilka zdjęć.

     Kolejny spacer 18 października.

     Szczegóły wkrótce na naszej stronie.


Foto relacja z naszego spaceruJak pokonać samotność Jak pokonać samotność - poradnik dla kobiet
Barbara Dudzicz
Samotność ma różne oblicza, ale zawsze boli tak samo mocno. Szczególnie nas, kobiety. Poznaj 26 sposobów na samotność i zacznij nareszcie wieść życie, o jakim zawsze marzyłaś!» zobacz więcej


   


Wasze komentarze:
 samotna 34lata: 03.10.2009, 11:32
 piekna idea ,, tylko szkoda ze tylko w warszawie,,tez bym chciala spotykac sie na takiej mszy , i poznawac sie nawzajem .. Bylo by piekną sprawda gdy by taka msza byla w kazdym , wiekszym miescie ,, jestem ze Slaskiego u nas nic takiego nie ma..
 Fotograf: 22.09.2009, 13:47
 Ci co nie pojechali na Zachodni niech wiedzą, że ich ominął FLIRT :-) Spotkanie było bardzo fajne, choć ze względu na wielkość muzeum nasza grupa się rozpadła na mniejsze grupki, co było nie do uniknięcia. Ciągle spotykałem ludzi idących w przeciwnym kierunku niż ja :-) Pech sprawił, że na rozkładzie szynobusa jeżdżącego na Zachodni ktoś pomylił odjazdy z przyjazdami. Idę więc sobie spokojnie by nim odjechać z innymi grupowiczami i widzę jak on daje drapaka sprzed mojego nosa. Jak już się dostałem na miejsce, to nie spotkałem nikogo ze znajomych. Gdybyśmy się umówili we FLIRCIE to byśmy się nie pogubili :-)
 Anka: 21.09.2009, 10:14
 U nas w Kościerzynie na Kaszubach także jest muzeum kolejnictwa :-) Też wczoraj byłam,tylko raczej nikogo z W-wy nie było :-) Pozdrawiam!
 Małgosia: 21.09.2009, 00:20
 Dobrze jest po raz kolejny zobaczyć znajome twarzyczki i miło spędzić niedzielne popołudnie, w miejscu nie tak znów zwyczajnym - bo bardzo technicznym tematycznie, lecz jaka frajda jest gdy można dotknąć tych cudów techniki i choć na chwilkę przenieść się "wstecz". p.s. dalsza część popołudnia wyreżyserowana przez samych znajomych - nieznajomych, przyniosła dużo uśmiechu,dobrej zabawy i pomysłów na tzw."nowe coś" ... A gofry jagodowe, to poezja mmhmmm ;-) Dzięki dla K. &K.
 29latka: 20.09.2009, 19:47
 hmm ... tylko nie wszyscy są z Warszawy i na takie spotkanie dojechać niestety nie mogą :|
 Kasia i Tomek: 20.09.2009, 18:11
 Dziękujemy wszystkim za spotkanie :)
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej