Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Jezus obrócił moje życie o 180 stopni

     Chciałbym podzielić się z Wami swoim osobistym spotkaniem z Panem Bogiem, bo to właśnie On wprowadził mnie na tę właściwą drogę.

     Od najmłodszych lat rodzice wpajali mi zasady wiary chrześcijańskiej. W każdy czwartek i w każdą niedzielę posługiwałem do Mszy św. jako ministrant, a w szkole dostawałem nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Niestety, w piątej klasie szkoły podstawowej wpadłem w złe towarzystwo i odtąd nie byłem już ułożonym dzieckiem i wzorowym uczniem, lecz ostatnim łobuzem, kimś z tzw. elementu... Sięgając po pierwszego papierosa, nie przypuszczałem, że proces mojej demoralizacji postąpi tak szybko... Niestety zaraz potem sięgnąłem po alkohol, a następnie po klej, amfetaminę, marihuanę, kwasy, ecstasy, grzyby itd. Do tego wszystkiego doszedł jeszcze samogwałt... Miałem też poważny konflikt z policją.

     W drugiej klasie szkoły średniej otrzymałem propozycję wyjazdu na rekolekcje. Pojechałem. Doznałem tam olbrzymiej łaski Boga - odczułem prawdziwą i żywą obecność Jezusa. To spotkanie odmieniło moje serce, a co najważniejsze - w czasie tych rekolekcji Jezus wyzwolił mnie z uzależnienia od narkotyków. Po powrocie do domu definitywnie zerwałem kontakty ze starymi znajomymi.

     Na kolejnych rekolekcjach Bóg zabrał mój nałóg palenia papierosów, a w międzyczasie uwolnił mnie od samogwałtu. Dzięki Niemu moje życie obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni. Jestem po prostu szczęśliwy, a najbardziej cieszę się z tego, że Pan ponownie uczynił mnie swoim rycerzem, który tak jak przed laty w każdą niedzielę może posługiwać do Mszy św. -już niejako ministrant, lecz gitarzysta. Chwała Mu za to!


Radek - oficjalny chuligan Jezusa


Publikacja za zgodą redakcji

nr 1-2009


   


Uwierzyć w czułość Boga. Wiara a ludzka duma Uwierzyć w czułość Boga. Wiara a ludzka duma
Rémi Parent
Czy chrześcijanie nauczyli się przeżywać swoją wiarę w Boga Jezusa Chrystusa w taki sposób, który utwardza ich w człowieczeństwie? Nie powołują się przecież na pierwsze lepsze bóstwo! Wyznają Boga Jezusa Chrystusa, którego śmierć-zmartwychwstanie na zawsze zapewnia zwycięstwo życia nad śmiercią... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Karolina: 01.06.2016, 18:18
 Chwała Panu! <3
 xD: 10.07.2009, 07:27
 "Takie rzeczy tylko u Jezusa", dobrze powiedziane ^^
 Stanisław: 01.07.2009, 19:12
 Widzisz Radek jak wiele można w życiu uczynić dobra i zła a wszystko zależy od naszego nastawienia właściwego towarzystwa i współpracy z Łaską Bożą, bo nikt nie może powiedzieć że nie ma działania Bożego w nas.Wszystko zależy od naszych wyborów i tego co chcemy w życiu robić.Piękne świadectwo. Szczęść Boże.
 :D: 28.06.2009, 00:45
 Takie rzeczy tylko u Jezusa. Mam oczy pełne łez... Chwała Najwyższemu Miłosiernemu Pasterzowi!!!
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej