Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pan Bóg zawsze Ci odpowie- ZAWSZE !!!

     Chciałbym z Wami się podzielić moją historią. Dla tych co szukają świadectw o odpowiedziach Boga na modlitwy, prośby, żale, myślę że to idealna lektura.

     A więc... Miałem wtedy 24 lata. W moim życiu przyszedł kryzys wiary. Nie mogłem znaleźć dziewczyny, nie układały mi się sprawy prywatne. Byłem szczęśliwy ale odczuwałem wyraźny brak "czegoś". I wtedy zapytałem Pana naszego:

     - Jezu ile mam rzeczy w życiu od Ciebie bo o nie Cię prosiłem, bo kierowałem prośby do Ciebie abyś mi pomógł w tym czy w tamtym. Ile rzeczy jednak mam bo tak miało być, bo walczyłem, bo się starałem, bo tak miało się ułożyć życie, bo mi pomogli rodzice ??? Pytałem o to coraz częściej a w tym czasie zbliżał się egzamin na prawo jazdy. Rzecz jasna jak trwoga to do Pana Boga i tak było i tym razem. Prosiłem:

     - Panie mój proszę, pomóż mi zdać prawko bo nie mam pieniędzy na kolejne egzaminy i stres który mnie paraliżuje... Proszę pomóż mi !!!

     Przyszedł dzień egzaminu, wątpliwość w pomoc Bożą, wysłuchane prośby mnie nie opuściły, ale mimo wszystko się modliłem. Sam początek egzaminu i już lipa, zapomniałem włączyć światła. Na mieście, wjechałem w krawężnik ( wtedy pomyślałem "po egzaminie" ) wtedy mój egzaminator powiedział lekko poirytowany: "Panie Jurku niech pan jedzie spokojnie i tak pan zda". Pomyślałem:

     - Musiałem się przesłyszeć...

     Jedziemy dalej, auto gaśnie, raz, drugi, trzeci, czwarty... A może zgasnąć tylko dwa jak dobrze pamiętam... Ogólnie moi mili egzamin nie miałem prawa zdać. Dojeżdżamy do ośrodka egzaminacyjnego. Wyłączam samochód, zaciągam ręczny. Pan egzaminator pyta się mnie:

     - Czy lubi pan czarny humor ???

     - Odparłem: Tak, oczywiście

     - On z kolei powiedział: To niech pan przygotuje pieniądze ( pomyślałem dowcipniś !!! szykuj kase na kolejny egzamin) na odbiór dokumentu uprawniającego do jazdy po Polskich drogach...

     Ucieszyłem się nie zmiernie, nie wierzyłem w to że naprawdę zdałem, przecież to było nie realne, nie możliwe. Już miałem wysiadać z auta kiedy on mnie zatrzymał i powiedział:

     - Panie Jurku zadam panu jeszcze jedno ostanie pytanie. Czy zanim pan rozpoczął jazdę, przeżegnał się pan ???

     Rzeczywiście tak było, przed samą jazdą uczyniłem znak krzyża. I tak też mu odpowiedziałem. Wtedy on powiedział mi coś czego nigdy nie zapomnę:

     - TO NIECH PAN WIE ŻE DZIĘKI BOGU PAN ZALICZYŁ... Byłem z szokowany i szczęśliwy...

     Potem wysiadliśmy z auta i każdy udał się w swoją stronę... Dziś wiem że wszystko zawdzięczam Bogu. Wiem że Pan Jezus mnie słucha i wiem że wszystko o co go proszę nie jest mu obojętne... ZAWSZE DOSTAJE ODPOWIEDZ !!!


Jurek ?


   


Święty romans Święty romans
John Eldredge, Brent Curtis
Święty romans porusza nas do głębi, ponieważ znacznie bardziej niż ludzie żyjący w innych epokach utraciliśmy więź z własnym sercem. Pozostawiliśmy tę najistotniejszą cząstkę nas samych gdzieś w tyle, za dążeniem do kariery, do wydajności, sukcesu, a nawet za służbą Bogu... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Klawisz: 18.10.2017, 05:24
 A kierowca autobusu klaskał zapewne. Naciągane jak skórka na fujarce
 897790: 18.10.2017, 04:09
 Mój bog na modlitwy o zdrowie zabrał mi dziadka. Modląc sie za dziewczynę i nasze małżeństwo doczekałem sie 11 zdrad i nienawiści od bliskich. Modląc sie o pracę otrzymałem pracę w której straciłem zdrowie. Modląc sie o brata stał się kaleką z 7 różnymi chorobami przewlekłymi. Bóg który tak odpowiada sprawia że sie go boję zamiast ufać i kochać
 Zagubiona: 13.10.2017, 12:40
 Boże proszę Cię o miłość w rodzinie, miłość i życzliwość innych ludzi, o to abym ja dawała miłość bliskim i innym ludziom. Kochać i być kochaną. O dobre życie dla moich dzieci. Jestem pogubiona i potrzebuje pomocy i miłości. Wiem, że moze za mało daję z siebie. Dziękuję za wszystko co dobre i abym rozumiała co jest dobrem. Jezu Ty sie tym zajmij.
 Uczennica : 11.10.2017, 17:32
 Panie Jezu proszę Cię o dobra naukę i lepsze przyswajanie wiedzy, przede wszystkim chęci gdyż bardzo zależy mi na nauce a często mi to nie wychodzi i jestem na na skraju załamania ! Jezu Ufam Tobie
 babka: 04.10.2017, 20:26
 Panie Jezu postaw na mojej drodze prawdziwego przyjaciela bo juz od tej samotnosci zwarjuje i prosze cie o dobry wynik z polipa Jezu ty sie tym zajmij i niech mi wyplaca wyplate to co zarobilam niech mi szefowa wpisze ten jeden dzien co bylam w pracy Jezu ty sie tym zajmij Jezu Ufam Tobie
 babcia: 04.10.2017, 20:01
 Panie Jezu uczyn mnie zdrowa prosze zeby szefowa wpisala mi ten jeden dzien co brakuje Jezu ty sie tym zajmij
 bobo: 29.09.2017, 21:18
 Panie Jezu pozwol mi byc zdrowa uczy cud zebym byla zdrowa pomoz mi Jezu ufam Tobie Ty sie tym zajmij
 egueniusz : 29.09.2017, 15:08
 PAN IE BOUŻU PROSZE BUAGAM ILESZ KURWA MOZNA CZEKAC JA PIERDOLE , DAWAJ MI PIENIAAAADZE, JA CHCE KASSY! !! ! !!
 Czesław: 28.09.2017, 04:07
 Jezu ratuj moją rodzinę,by szczęście wróciło do nas,bym spłacił długi i wywiązał się z zobowiązań.Jezu kocham Cię.
 Barbara: 22.09.2017, 15:16
 Panie uczyń cud i wyrwij mnie z długów, całe życie opiekujesz się mną pomóż mi i teraz. Chwała Panu.
 Ona: 21.09.2017, 22:55
 Panie Boze uratuj mnie i moje dzieci. nie wiem co mam robić blagam Panie ratuj. Tak bardzo proszę o pomoc
 ja: 14.09.2017, 10:11
 Moj Boże proszę o cud. O cud pomocy i ratunku w naszej ciężkiejsytuacji. Proszę o ten cud dziś. Bo jutro już nie będziemy mieli gdzie mieszkać.
 Boguslawa: 12.09.2017, 22:21
 Jezu prosze o potrzebne laski dla mnie i moich dzieci, Ty wiesz jak bardzo jest mi ciezko ,tyle wylanych lez tylko Twoja milosc ktora mam w sercu pozwala mi z pokora niesc ten ciezar. Najpiekniejszym darem jaki otrzymalismy od Boga jest Milosc a wiara i zaufanie to nasze najwieksze podziekowanie. Jezu ufam Tobie.
 Ewa: 08.09.2017, 14:44
 Panie Boze prosze Cie z calego serca o zdrowie dla mnie i mojej rodziny oraz o pomoc i wsparcie w aktulanych dla nas sprawach.
 Elżbieta: 07.09.2017, 13:33
 Pani Boże,wiem, że zgrzeszyłam. Proszę wybacz mi. Proszę wskaż drogę którą mam iść....
 Grzesiek : 28.08.2017, 22:40
 Panie Jezu proszę prowac naszą rodzinę przez życie w sposób sesowny szczęśliwy i wartościowy tyle gupoty i cierpienia przez nią juz doswiadzczylismy naucz nas pięknie żyć
 Dominik: 22.08.2017, 23:32
 Panie Jezu- przepraszam za moje grzechy. Ty wiesz jakie. Pogubiłem się w tym co czyniłem. Spraw bym na nowo poczuł wiarę w miłość, proszę Cię- podnieś mnie na duchu, dodaj mi siły, spraw bym mógł na nowo pokochać kogoś całym sercem. Postaw mi na swojej drodzę- dziewczynę z którą kiedyś zwiążę się sakramentem małżeństwa. Jezu ufam Tobie!
 Dominik: 22.08.2017, 23:32
 Panie Jezu- przepraszam za moje grzechy. Ty wiesz jakie. Pogubiłem się w tym co czyniłem. Spraw bym na nowo poczuł wiarę w miłość, proszę Cię- podnieś mnie na duchu, dodaj mi siły, spraw bym mógł na nowo pokochać kogoś całym sercem. Postaw mi na swojej drodzę- dziewczynę z którą kiedyś zwiążę się sakramentem małżeństwa. Jezu ufam Tobie!
 Beata: 22.08.2017, 10:36
 Niestety Bóg nie zawsze pomaga, od ponad 25 lat modlę się o miłość,tak mam 43 nigdy nikogo nie spotkałam,nigdy z nikim nie byłam dla mężczyzn jestem niewidzialna,dodam że fizycznie nic mi nie brakuje,pracuję, jestem wierząca,poukładana ,zawsze uśmiechnięta.Od ponad 12 lat różance,modlitwy,od paru modlitwy pompejańskie,nie mam nikogo prócz przyjaciół na świecie,rodziny też( tylko mame),tak spotykałam się z paroma facetami -na kawie się kończyło,jesteś wspaniała kobietą, jesteś atrakcyjna,wartościowa ale niema tego czegoś i tak jest zawsze..Nie piszcie ,że Bóg ma dla mnie inny plan ...
 Basia: 21.08.2017, 18:41
 Jezu pomóż mi wiesz w czym bardzo cię proszę
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej