Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pan Bóg zawsze Ci odpowie- ZAWSZE !!!

     Chciałbym z Wami się podzielić moją historią. Dla tych co szukają świadectw o odpowiedziach Boga na modlitwy, prośby, żale, myślę że to idealna lektura.

     A więc... Miałem wtedy 24 lata. W moim życiu przyszedł kryzys wiary. Nie mogłem znaleźć dziewczyny, nie układały mi się sprawy prywatne. Byłem szczęśliwy ale odczuwałem wyraźny brak "czegoś". I wtedy zapytałem Pana naszego:

     - Jezu ile mam rzeczy w życiu od Ciebie bo o nie Cię prosiłem, bo kierowałem prośby do Ciebie abyś mi pomógł w tym czy w tamtym. Ile rzeczy jednak mam bo tak miało być, bo walczyłem, bo się starałem, bo tak miało się ułożyć życie, bo mi pomogli rodzice ??? Pytałem o to coraz częściej a w tym czasie zbliżał się egzamin na prawo jazdy. Rzecz jasna jak trwoga to do Pana Boga i tak było i tym razem. Prosiłem:

     - Panie mój proszę, pomóż mi zdać prawko bo nie mam pieniędzy na kolejne egzaminy i stres który mnie paraliżuje... Proszę pomóż mi !!!

     Przyszedł dzień egzaminu, wątpliwość w pomoc Bożą, wysłuchane prośby mnie nie opuściły, ale mimo wszystko się modliłem. Sam początek egzaminu i już lipa, zapomniałem włączyć światła. Na mieście, wjechałem w krawężnik ( wtedy pomyślałem "po egzaminie" ) wtedy mój egzaminator powiedział lekko poirytowany: "Panie Jurku niech pan jedzie spokojnie i tak pan zda". Pomyślałem:

     - Musiałem się przesłyszeć...

     Jedziemy dalej, auto gaśnie, raz, drugi, trzeci, czwarty... A może zgasnąć tylko dwa jak dobrze pamiętam... Ogólnie moi mili egzamin nie miałem prawa zdać. Dojeżdżamy do ośrodka egzaminacyjnego. Wyłączam samochód, zaciągam ręczny. Pan egzaminator pyta się mnie:

     - Czy lubi pan czarny humor ???

     - Odparłem: Tak, oczywiście

     - On z kolei powiedział: To niech pan przygotuje pieniądze ( pomyślałem dowcipniś !!! szykuj kase na kolejny egzamin) na odbiór dokumentu uprawniającego do jazdy po Polskich drogach...

     Ucieszyłem się nie zmiernie, nie wierzyłem w to że naprawdę zdałem, przecież to było nie realne, nie możliwe. Już miałem wysiadać z auta kiedy on mnie zatrzymał i powiedział:

     - Panie Jurku zadam panu jeszcze jedno ostanie pytanie. Czy zanim pan rozpoczął jazdę, przeżegnał się pan ???

     Rzeczywiście tak było, przed samą jazdą uczyniłem znak krzyża. I tak też mu odpowiedziałem. Wtedy on powiedział mi coś czego nigdy nie zapomnę:

     - TO NIECH PAN WIE ŻE DZIĘKI BOGU PAN ZALICZYŁ... Byłem z szokowany i szczęśliwy...

     Potem wysiadliśmy z auta i każdy udał się w swoją stronę... Dziś wiem że wszystko zawdzięczam Bogu. Wiem że Pan Jezus mnie słucha i wiem że wszystko o co go proszę nie jest mu obojętne... ZAWSZE DOSTAJE ODPOWIEDZ !!!


Jurek ?


   


Pokora - chrześcijańska droga do zwycięstwa Pokora - chrześcijańska droga do zwycięstwa
ks. Winfried Wermter
W książce znajdziemy pytania i odpowiedzi na temat pokory, świadectwa oraz 31 zasad życia pokorą - pomocne w każdym miejscu i każdej sytuacji... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 tomek: 15.12.2017, 18:17
 Panie Boze prosze daj mi siłe walczyc z moim nałogiem Jezu prosze Cie ufam Ci Jezu nie pozwol mi sie stoczyc
 mama: 15.12.2017, 08:43
 Ponie Boze-DZIEKUJE.
 LUK: 14.12.2017, 21:35
 Panie Jezu, Ty, któremu tyle zawdzięczam. Proszę Cię w dniu moich urodzin. O miłość i pokój w rodzinie. O to, aby każdy z nas potrafił sobie wybaczyć. O zdrowie dla siebie i dla bliskich. O zdolność i chęć pomagania innym. O odwagę, abym szedł uczciwie do przodu. O siłę, abym nigdy się nie poddał.
 mama: 14.12.2017, 08:48
 Panie Boze prosze o dobra wiadomosc dzisiaj dla mojego syna od lekarza. Jezu Ufam tobie...
 mama: 13.12.2017, 15:41
 Panie Boze prosze- pociesz mnie dobra wiadomoscia od syna. Jezu Ufam Tobie...
 Ewa: 12.12.2017, 22:24
 Boże nie daj mi zginąć!
 Urszula: 08.12.2017, 11:29
 Panie Jezu, proszę o miłość i pokój w mojej rodzinie.
 mama: 04.12.2017, 09:46
 Panie Jezu prosze uzdrow moje dzieci-pomoz im... Jezu ufam Tobie...
 Basia: 29.11.2017, 09:18
 Panie Jezu proszę Cię pomóż mi oddać wszystkie długi a szczególnie u Roberta bo bez Twojej pomocy nie dam rady tyle razy mi już pomogłeś proszę Cię pomóż mi i teraz .Przebacz mi Jezu wszystkie moje grzechy przewinienia obiecuję poprawę Amen
 Sylwia : 22.11.2017, 17:44
 Boże Mój Drogi od dziecka mnie doświadczasz błagam Cię pomóż mi odmień mojego syna który niszczy siebie i przy tym mnie... Nie mogę sobie juz poradzić nie ma dnia abym nie płakała daj mi siłę i pomóż mi... Tyle krzywd i łez a wierzę i nigdy nie zwątpiłam że Jesteś...
 Elzbieta: 04.11.2017, 00:07
 Panie Boze Kochany pomoz mi wyjsc z tej sytuacji ciezkiej o ktora modle sie kd tygodnia. Prosze Cie
 Aneta: 01.11.2017, 15:20
 Panie Boże bardzo proszę Cię o zdrowie dla i proszę Cię o wiarę.
 Klawisz: 18.10.2017, 05:24
 A kierowca autobusu klaskał zapewne. Naciągane jak skórka na fujarce
 897790: 18.10.2017, 04:09
 Mój bog na modlitwy o zdrowie zabrał mi dziadka. Modląc sie za dziewczynę i nasze małżeństwo doczekałem sie 11 zdrad i nienawiści od bliskich. Modląc sie o pracę otrzymałem pracę w której straciłem zdrowie. Modląc sie o brata stał się kaleką z 7 różnymi chorobami przewlekłymi. Bóg który tak odpowiada sprawia że sie go boję zamiast ufać i kochać
 Zagubiona: 13.10.2017, 12:40
 Boże proszę Cię o miłość w rodzinie, miłość i życzliwość innych ludzi, o to abym ja dawała miłość bliskim i innym ludziom. Kochać i być kochaną. O dobre życie dla moich dzieci. Jestem pogubiona i potrzebuje pomocy i miłości. Wiem, że moze za mało daję z siebie. Dziękuję za wszystko co dobre i abym rozumiała co jest dobrem. Jezu Ty sie tym zajmij.
 Uczennica : 11.10.2017, 17:32
 Panie Jezu proszę Cię o dobra naukę i lepsze przyswajanie wiedzy, przede wszystkim chęci gdyż bardzo zależy mi na nauce a często mi to nie wychodzi i jestem na na skraju załamania ! Jezu Ufam Tobie
 babka: 04.10.2017, 20:26
 Panie Jezu postaw na mojej drodze prawdziwego przyjaciela bo juz od tej samotnosci zwarjuje i prosze cie o dobry wynik z polipa Jezu ty sie tym zajmij i niech mi wyplaca wyplate to co zarobilam niech mi szefowa wpisze ten jeden dzien co bylam w pracy Jezu ty sie tym zajmij Jezu Ufam Tobie
 babcia: 04.10.2017, 20:01
 Panie Jezu uczyn mnie zdrowa prosze zeby szefowa wpisala mi ten jeden dzien co brakuje Jezu ty sie tym zajmij
 bobo: 29.09.2017, 21:18
 Panie Jezu pozwol mi byc zdrowa uczy cud zebym byla zdrowa pomoz mi Jezu ufam Tobie Ty sie tym zajmij
 egueniusz : 29.09.2017, 15:08
 PAN IE BOUŻU PROSZE BUAGAM ILESZ KURWA MOZNA CZEKAC JA PIERDOLE , DAWAJ MI PIENIAAAADZE, JA CHCE KASSY! !! ! !!
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej