Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pan Bóg zawsze Ci odpowie- ZAWSZE !!!

     Chciałbym z Wami się podzielić moją historią. Dla tych co szukają świadectw o odpowiedziach Boga na modlitwy, prośby, żale, myślę że to idealna lektura.

     A więc... Miałem wtedy 24 lata. W moim życiu przyszedł kryzys wiary. Nie mogłem znaleźć dziewczyny, nie układały mi się sprawy prywatne. Byłem szczęśliwy ale odczuwałem wyraźny brak "czegoś". I wtedy zapytałem Pana naszego:

     - Jezu ile mam rzeczy w życiu od Ciebie bo o nie Cię prosiłem, bo kierowałem prośby do Ciebie abyś mi pomógł w tym czy w tamtym. Ile rzeczy jednak mam bo tak miało być, bo walczyłem, bo się starałem, bo tak miało się ułożyć życie, bo mi pomogli rodzice ??? Pytałem o to coraz częściej a w tym czasie zbliżał się egzamin na prawo jazdy. Rzecz jasna jak trwoga to do Pana Boga i tak było i tym razem. Prosiłem:

     - Panie mój proszę, pomóż mi zdać prawko bo nie mam pieniędzy na kolejne egzaminy i stres który mnie paraliżuje... Proszę pomóż mi !!!

     Przyszedł dzień egzaminu, wątpliwość w pomoc Bożą, wysłuchane prośby mnie nie opuściły, ale mimo wszystko się modliłem. Sam początek egzaminu i już lipa, zapomniałem włączyć światła. Na mieście, wjechałem w krawężnik ( wtedy pomyślałem "po egzaminie" ) wtedy mój egzaminator powiedział lekko poirytowany: "Panie Jurku niech pan jedzie spokojnie i tak pan zda". Pomyślałem:

     - Musiałem się przesłyszeć...

     Jedziemy dalej, auto gaśnie, raz, drugi, trzeci, czwarty... A może zgasnąć tylko dwa jak dobrze pamiętam... Ogólnie moi mili egzamin nie miałem prawa zdać. Dojeżdżamy do ośrodka egzaminacyjnego. Wyłączam samochód, zaciągam ręczny. Pan egzaminator pyta się mnie:

     - Czy lubi pan czarny humor ???

     - Odparłem: Tak, oczywiście

     - On z kolei powiedział: To niech pan przygotuje pieniądze ( pomyślałem dowcipniś !!! szykuj kase na kolejny egzamin) na odbiór dokumentu uprawniającego do jazdy po Polskich drogach...

     Ucieszyłem się nie zmiernie, nie wierzyłem w to że naprawdę zdałem, przecież to było nie realne, nie możliwe. Już miałem wysiadać z auta kiedy on mnie zatrzymał i powiedział:

     - Panie Jurku zadam panu jeszcze jedno ostanie pytanie. Czy zanim pan rozpoczął jazdę, przeżegnał się pan ???

     Rzeczywiście tak było, przed samą jazdą uczyniłem znak krzyża. I tak też mu odpowiedziałem. Wtedy on powiedział mi coś czego nigdy nie zapomnę:

     - TO NIECH PAN WIE ŻE DZIĘKI BOGU PAN ZALICZYŁ... Byłem z szokowany i szczęśliwy...

     Potem wysiadliśmy z auta i każdy udał się w swoją stronę... Dziś wiem że wszystko zawdzięczam Bogu. Wiem że Pan Jezus mnie słucha i wiem że wszystko o co go proszę nie jest mu obojętne... ZAWSZE DOSTAJE ODPOWIEDZ !!!


Jurek ?


   


Każda chwila to miłość. Rozmowa z moim Panem Każda chwila to miłość. Rozmowa z moim Panem
s. Teresa Chomieniec MSC
Każdego z nas Chrystus zaprasza do osobistego dialogu. Zapiski współczesnej siostry zakonnej, pisane są w formie rozmowy ucznia ze swoim Mistrzem, mogą być pomocą dla każdego, kto pragnie żyć z Jezusem na co dzień... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Zalamana: 29.05.2018, 20:37
 Jezu blagam o litosc to wszystko nas przeroslo bez Ciebie zginiemy. Wiem ze ty potrafisz jesli tylko bedziesz chcial. Nie liczymy na wlasne zaslugi ale na Twoje skinienie. Przyjdz prosze nie mam sil by żyć. Boje sie co przyniesie kolejny dzien. To co sie dzieje jest nienormalne tak bardzi bym chciala jutro wstac i zeby tego wszystkiego nie bylo. Chcemy spokojnie zyc. Blagam prosze zebrze o litosc Jezu uslys moj krzyk rozpaczy Wskaz droge dodaj sil
 ELEONORA: 28.05.2018, 07:19
 PROSZE POMOZ MI JESTEM UWIKLANA W KREDYT PROSZE MI Z NIEGO WYJSC PROSZE O ZDROWIE SZCZESCIE I SPOJNOSC MOJEJ RODZINY
 Kristen : 28.05.2018, 00:46
 Panie pomoz.
 BM: 23.05.2018, 22:36
 Pani Jezu proszę Cię o pokój na świecie...
 BM: 23.05.2018, 21:38
 Pani Jezu proszę Cię o pokój na świecie...
 Robi: 21.05.2018, 22:40
 Maryjko proszę o wstawiennictwo, lecz niech się stanie wola Pana. Daj mi tylko proszę siłę. Dziękuje za opiekę.
 Ola: 21.05.2018, 12:33
 Panie Boże pomóż mi proszę
 Robert: 20.05.2018, 16:33
 Nie czytalem komentarzy ale tez mi ciezko
 Marek: 20.05.2018, 02:49
 Pięknie. A na moje prośby nigdy Bóg nie odpowiedział. Widocznie jestem gównem dla niego. Dziękuję. Lepiej było się nie rodzić.
 Izabela: 17.05.2018, 08:53
 Boze Kochany pomóż mi zalatwic szczesliwie wizyte ktora mnie męczy
 Arek : 06.05.2018, 22:33
 Boże jutro mam zamiar poinformować matkę i żonę, że jestem bakrutem. Wszystko przegrałem (hazard). Boże proszę Cię pomóż mi. Daj mi siłę i proszę o cud.
 Kristen : 03.05.2018, 22:52
 Boze w Tobie nadzieja.
 Megi: 29.04.2018, 20:50
 Panie Boże błagam Cię pomóż mi wyjść z tego stsnu w którym się znajduje.Chcę żyć tak jak dawniej.Daj mi siłę i wiarę by to zmienic.Błagam pomóż.
 Anna: 20.04.2018, 11:25
 Boże pomóż przyjąć Twoją wolę i przetrwć ten trudny czas.
 Ania: 31.03.2018, 08:07
 Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij❤ Błagam o zdrowie dla siebie i swoich najbliższych i dla małego chłopczyka Tomka. Potrzebujemy Dobry Boże bardzo Twojego miłosierdzia. Kocham i ufam💕
 Boguslawa: 25.03.2018, 10:54
 Jezu to moje serce jest Twoim napelnij je swoja Miloscia a pozniej rozkazuj co mam czynic. Milosierny Panie prosze o zdrowie i potrzebne laski dla syna Patryka i wnuczka Kamila.JEZU TY SIE TYM ZAJMIJ bo ja nie moge nic. JEZU UFAM TOBIE . Ty wiesz ze CIEBIE kocham cala jestem twoja.
 Piotr: 23.03.2018, 15:12
 Jezu Chryste, jestem w trakcie sprawy rozwodowej. Żona nie zgodziła sie na mediacje. W głebi serca i duszy nie chcę rozwodu dla dobra naszego dziecka. Sprawa wydaje się niestety beznadziejna. Jezu ufam Tobie, zajmij się tym proszę !!!
 Barbara: 18.03.2018, 11:49
 Błagam Cię Boże tylko Ty mi możesz pomóc ja sama sobie nie poradzę jestem w krytycznej sytuacji finansowej i nie widzę wyjścia cały czas wierzę że Ty mi pomożesz i myślę że przez modlitwę otrzymam łaski mi potrzebne Błagam Cię Boże ratuj mnie. Chwała Panu
 Matka: 14.03.2018, 21:22
 Panie Boże błagam pomóż mojej córce aby otrzymała tę pracę.
 Ewa Ma..: 12.03.2018, 22:44
 Panie Boze Blagam Cie pomoz mi uratuj moja kobiecosc i moje wlosy tylko w Tobie juz pokladam ostatnia nadzieję
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej