Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zaczęłam wzywać na pomoc Jezusa

Mam na imię Lucja i niedawno skończyłam 72 lata.

Chcę opowiedzieć całemu światu o potężnym cudzie, którego doświadczyłam dwa razy. Może tym swiadectwem wzmocnię czyjąś wiarę lub rozbudzę nadzieję w tych, którzy są przygnębieni lub chorzy.

Ale po kolei.....!

Wszystko zaczęło się około 24 lata temu. Urodziłam się na wsi, w biednej rodzinie. Ciężką pracą i kosztem wielu wyrzeczeń, razem z mężem budowaliśmy dom i wychowywaliśmy dwójkę dzieci. Lecz gdzieś po drodze zgubiliśmy miłość i zgodę, szacunek i wierność. Alkohol i codzienne awantury a wreszcie zdrada i bolesne rozstanie- zrujnowały życie rodzinne i doprowadziły mnie do upadku, z którego nie umiałam się już sama podnieść.
Próbowałam własnymi siłami zerwać z tym złym życiem. Składałam obietnice bliskim i je łamałam.Wciąż
na nowo przyrzekałam sobie, że kiedyś skończę z alkoholem.

Lecz to uzależnienie tak jak bagno, wciągało mnie jeszcze głębiej. Ludzie odsunęli się ode mnie z powodu moich awanturniczych skłonności. Ja także znienawidziłam siebie. Pewnego dnia, zdesperowana upadłam na kolana i zaczęłam wzywać na pomoc Jezusa. Błagałam Go aby mnie wyzwolił z tych więzów zła, albo zabrał mi życie, bo nie zniosę dłużej tej udręki.

I stał się cud...!!

Jak zły sen odeszło ode mnie pragnienie alkoholu. Zniknął także nałóg palenia papierosów.

Czułam się wolna i bardzo szczęśliwa.!. Wtedy uwierzyłam, że Jezus może zmienić moje życie i pomoże mi naprawić krzywdy, które wyrządziłam bliskim i sobie także. Skoro miał moc by rozprawić się z tą straszną niewolą zła w moim życiu, to z pewnością może wszystko inne.!!<

Zaczęłam czytać Biblię aby Go poznać. Wiedziałam w sercu że potrzebuję Go, aby mnie uczył żyć w nowy sposób.Czułam się tak jakbym się narodziła na nowo! On zdjął ze mnie cały ciężar winy i przebaczył mi wszystko z czego pokutowałam przed Nim.

Im bardziej poznawałam Pana Jezusa przez codzienne czytanie Pisma Świętego, tym więcej Mu ufałam i tym więcej doświadczałam Jego prowadzenia i odpowiedzi na moje modlitwy. Tak oto stał się moim Zbawicielem i Panem całego mojego życia.

Gdyby ktoś wcześniej powiedział mi, że Jezus może być tak realny w życiu człowieka, może bym nie uwierzyła.Teraz już nie potrafię żyć, bez tej Jego cudownej miłości i obecności na każdy dzień. Od dnia zbawienia doświadczałam wielokroć tego, jak dobry i troskliwy jest nasz Pan.

Wraz z wiekiem ujawniały się liczne choroby w moim ciele, z których najgorsza była dziedziczna cukrzyca. Do tego doszła wieńcówka serca, nadciśnienie, choroby układu moczowego,żylaki. Cierpiałam także z powodu bólu kręgosłupa który był mocno zdeformowany, ponieważ już od dziecka musiałam ciężko pracować w gospodarstwie, a potem obciążyłam go przy budowie domu.

W związku z tym, większość czasu spędzałam na wizytach u lekarzy i w szpitalach oraz uzdrowiskach.

Dużą część skromnej emerytury musiałam przeznaczać na leki.

Starałam się nie narzekać, uważając za naturalne że w podeszłym wieku się niedomaga i że ciągle coś się psuje .
Aż pewnego dnia czytając jak zwykle Biblię, natrafiłam na proroctwo Izajasza rozdział 53. Prorok zapowiada dzieło zbawienia, które zostanie w przyszłości dokonane przez Jezusa Chrystusa. „ Lecz On nasze choroby nosił, nasze cierpienia wziął na siebie.” .- wers.4

„Lecz On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia a Jego ranami jesteśmy uleczeni.” - wers 5.

Duch Świety dotknął mojego serca, gdy czytałam te wersety i dotarło do mnie, że Jezus już wykonał to o czym pisał prorok.!!.
To znaczy że ja nie muszę nosić na swoim ciele tych wszystkich moich chorób i cierpień, skoro nasz Zbawiciel już raz je nosił, dla mojego zbawienia od nich.

W prostej wierze, w modlitwie poprosiłam Jezusa aby mnie uleczył swoimi ranami . Postanowiłam też zaufać Mu jako Lekarzowi, powierzając swoje zdrowie. Tak oto przyjęłam wiarą to co mówi Słowo Boże i niedługo potem nastąpił cud uzdrowienia.!.Teraz jestem zdrowa w ciele i w duszy..!!
Nigdy nie jest za późno aby uwierzyć Jezusowi. On się nie zmienia i jest wczoraj, dzisiaj i na wieki taki sam. On nadal czyni cuda dla tych którzy Mu wierzą i przychodzą do Niego po zbawienie,uzdrowienie lub uwolnienie i z każdą inną potrzebą.!

Z wdzięczności dla Jezusa, pragnę opowiadać wszystkim jak wielkie rzeczy uczynił mi Pan..!!


LUCJA


   


Święty romans Święty romans
John Eldredge, Brent Curtis
Święty romans porusza nas do głębi, ponieważ znacznie bardziej niż ludzie żyjący w innych epokach utraciliśmy więź z własnym sercem. Pozostawiliśmy tę najistotniejszą cząstkę nas samych gdzieś w tyle, za dążeniem do kariery, do wydajności, sukcesu, a nawet za służbą Bogu... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 iwona: 29.07.2017, 17:36
 A jak czesto tu jestes?? Zycze Ci sukcesow droga Lucjo
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej