Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Dzięki Emilce odzyskałem wiare w Boga!

     Nazywam się Karol i mam 17 lat!! Chciałbym opowiedzieć jak mi ktoś pomógł w tym żeby odzyskać wiare!! nie wiem może to dla niektórych może wydać się nudne ale może jest warte przeczytania!!

     W wakacje wstyd się do tego przyznać odwróciłem się od Boga Pana naszego!! przestałem chodzićdo kościoła a o modlitwie to już nie wspomne!! zaczeły się problemy spożywanie alkoholu w dużych ilościach, przestałem się uczyć bo stwierdziłem po co mi to!! Miałem dziewczyne która dla mnie była wszystkimi tak mi się wydawało że to dla niej żyłem ale to tylko było złudzenie!! Nie powiem czas spędzony z nią był wspaniałą częścią mojego życia i nigdy go nie zapomne ale również niestety nie zapomne tego co mi zrobiła!! Nie wiem czy warto o tym pisać ale powiem krótko zdradziła mnie z kumplem nie bliskim ale kumple i to jednek boli!! mówiła mi że mnie kocha ale to było chyba było kłamstwo!! Bo według mnie nie można się odkochać w jeden dzień a ona tak zrobiła!! miałem ogromnego doła załamka na całego!! Chciałem skończyć z życiem wtedy byłem sam nie miałem przyjaciół no był jeden ale nie chciałem mu się zwierzać z tego!! tłumiłem to wszystko w sobie i to mnie jeszcze bardziej dobijało!!

     I pewnego dnia na internecie na takiej stronce na której byłem zalogowany napisała mi wiadomość pewna dziewczyna!! Ja nie zastanawiając się długo odpisałem!! i od tego się wszystko zaczeło!! Okazało się że jest bardzo wierząca!! Ja jej się zwierzyłem ze wszystkiego co doznałem ona mnie wysłuchała i przekazywała piekne słowa których nigdy nie zapomne!! Tą dziewczyną była Emilka jest cudowną dziewczyną ja uważam że to Bóg przysłał mi Aniołka który ma mnie sprowadzić ze złej drogi na dobrą!! Dzięki niej zacząłem na nowo wierzyć w to co piekne!! To jest mój kochany Aniołek!! Od niej czuję się tą energia która napełnia człowieka dobrem, wiarą!! Dzięki Ci Emilko!!

     P.S. Jeżeli to przeczytasz Emilko to wiedz że jesteś dla mnie wszystkim choć nie znamy się długo!! mój dzień zaczyna się od myśli o Tobie i to jest piękne aż żyć się chce!! Szanuje Cię bardzo mocno i pragnę Ci podzikować z całego serca!! Ty mój Aniołku!!


Karol


   


Święta Joanna Beretta Molla Święta Joanna Beretta Molla
Piotr Molla, Elio Guerriero
Joanna lubiła wycieczki w góry, jazdę na nartach. Często chodziła do teatru i filharmonii, przed wyjściem z domu nakładała delikatny makijaż, ubierała się zgodnie z najnowszymi trendami mody — kochała życie. Dlaczego więc z pozoru zwykła matka rodziny została uznana świętą?... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Tomasz: 25.09.2011, 15:25
 do Mikołaja Tak tak żyj marzeniami.
 Mikołaj: 23.06.2011, 23:12
 Pamiętaj ze Bóg zawsze będzie w ciebie wierzył! nawet jeśli jeszcze raz zwątpisz
 Magda :): 26.09.2010, 15:34
 niesamowita dziewczyna to musi być :) ja też znalazłam taką ,pierwszy raz sie spotkałyśmy i o wszystkim jej opowiedziałam,coś jest w takich osobach ;)od razu jest raźniej :)
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej