Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Jezus wyciągnął do mnie rękę

     Urodziłem się i wychowałem w rodzinie katolickiej. Dzięki łasce Jezusa przyjąłem wszystkie sakramenty (chrzest, sakrament pojednania, Komunię św. i sakrament bierzmowania). Moja mama nauczyła mnie modlić się, chodzić do kościołai żyć w wierze chrześcijańskiej. Przez wiele lat byłem ministrantem w kościele. Robiłem wszystko, by być dobrym ministrantem, by być dobrze widzianym przez innych i przez samego Boga.

     Później w moje życie szczególniej wyraźnie wszedł grzech. Najpierw z ciekawości a w końcu z nawyku (nałogu) zacząłem grzeszyć. Przestałem dbać o to, by być dobrym chrześcijaninem. Powoli zapominałem o Jezusie i o tym, że On mnie kocha. Coraz bardziej oddalałem się od Boga. Chciałem sobie sam poradzić w życiu, także z grzechami. Jednak zamiast wychodzić z grzechu coraz bardziej w niego wpadałem. Wydawało mi się, że dotknąłem już dna.

     Chciałem zginąć.

     Zacząłem krzyczeć "Jezu! Pomóż mi". Jezus wyciągnął do mnie rękę. Przyciągnął mnie do siebie. Zacząłem chodzić na spotkania we wspólnocie KSM i przyjmować prawdę o tym, że Jezus mnie kocha. Jezus zaczął przemieniać moje życie. Sprawił też, że teraz jestem wolny od moich grzechów. On rozwiązał mój problem.

     Jeśli Jezus tak przemienił moje życie, to to samo może uczynić także dla Ciebie. Chwała Panu


Jacek


   


Święta Joanna Beretta Molla Święta Joanna Beretta Molla
Piotr Molla, Elio Guerriero
Joanna lubiła wycieczki w góry, jazdę na nartach. Często chodziła do teatru i filharmonii, przed wyjściem z domu nakładała delikatny makijaż, ubierała się zgodnie z najnowszymi trendami mody — kochała życie. Dlaczego więc z pozoru zwykła matka rodziny została uznana świętą?... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 kasior: 08.11.2007, 18:05
 Droga powrotu nie jest łatwa. Ale tobie udało się powrócić. Chwała Panu !
 Mateusz: 09.07.2007, 23:39
 Zaufaj Panu, a nie zginiesz, Zaufaj Panu, bedziesz szczęśliwy, zaufaj panu JUZ DZIŚ
 Sheva: 09.07.2007, 23:35
 Brawo Jaculek ;))
 Tomasz "Arni": 27.04.2007, 11:20
 Teraz dziękuj Jezusowi ,że jesteś na tej drodze i nie zakręcaj w złą drogę.Czytam w Pismie świetym:"cieszmy się i radujmy się oto wasza nagroda w niebie...'' więc ja sie ciesze razem z tobą!!!!!!!!! ALLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Krystyna: 26.09.2006, 12:18
 Gratuluje Ci ze wrociles na droge ,ktora prowadzi do naszego Pana ,najlepszego uzdrowiciela duszyiciala CHWALA PANU!!!!!
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej