Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Arcydzieło mądrości i potęgi Boga

     Teksty wybrane z objawień prywatnych Księdza Prałata Ottavio Michelini (zm. 15.10.1979) z książki "Confidenze di Gesu a un Sacerdote".

     4. 09. 1976 r. Don Ottavio, jestem Ojciec Benedykt.

     Spieszę powiedzieć ci o moim bezgranicznym i niewymownym szczęściu, jestem w Niebie! Ja także nie będę się silił objaśniać ci czym jest Niebo, bo byłoby to próżne i niepoży- teczne. Niebo jest czymś co przewyższa naszą ludzką naturę bardziej niż Niebo przewyższa ziemię.

     Życie na ziemi, nawet opromienione wiarą, zawsze otoczone jest zaciemnieniem. Nie mam na myśli ciemności piekielnych, ale jest to zaciemnienie towarzyszące samej wierze, bo my przecież widzimy jak mówi Św. Paweł, ale nie wyraźnie. Ci, którzy mnie w chwale wyprzedzili kilkakrotnie mówili o Świętych Obcowaniu. Tu nie mam nic do dodania: Świętych Obcowanie jest miłością w czynie. Ta napędowa siła miłości, ta tajemnicza moc miłości, która zwycięża wszystko, jest rzeczywistością jaką żyć możemy intensywnie lub mało intensywnie a nawet nią nie żyć wcale. To bowiem zależy prawie całkowicie od naszej wolnej woli, mniej lub więcej oświeconej i przenikniętej wiarą.

     Wzywajcie nas a przyjdziemy!
     Okażcie zaufanie a nie zawiedziemy!
     Proście a pomożemy wam w otrzymaniu tego o co prosicie!
     Nalegajcie a będziecie zadowoleni!

     Don Ottavio, łącznie z tym co powiedziałem, zapewniam cię, że nasza umowa zachowa całą swą świeżość. Trzeba nalegać, aby ten cudowny dogmat, jedno z tych wspaniałych Arcydzieł Mądrości i Potęgi Boga, był rzeczywiście przeżywany, w swej prawdziwej piękności i skuteczności.

     Biedne dusze, biedne dusze, ileż to źródeł wielkiego, wielkiego bogactwa nie znacie!

     Ojciec Benedykt.


Maria Simma
Moje przyżycia z duszami czyśćcowymi


   


Droga do domu Ojca. O rzeczach ostatecznych dla zwykłych ludzi Droga do domu Ojca. O rzeczach ostatecznych dla zwykłych ludzi
ks. Bronisław Preder
Autor w trzydziestu krótkich rozważaniach o niebie, czyśćcu, piekle i Sądzie Bożym, o nowej ziemi i nowym niebie oraz o miłosierdziu Boga, pragnie przybliżyć cel życia współczesnemu człowiekowi, ożywić jego zmęczoną wiarę, wyrwać z lęku osamotnienia i wprowadzić więcej radości do jego wnętrza... » zobacz więcej

Wasze komentarze:

Brak komentarzyAutor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej