Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki

Czat wyłączony
 Czyste Źródełko
     Regulamin:

1) Dyskusja jest wymiana zdań a nie monologiem kilkunastu osób dlatego tez prosi się o wysłuchiwanie również innego stanowiska w dyskusji. Ponadto dyskutując na dany temat nie przenosimy anatgonizmów personalnych na przeciwników dyskusji tudzież osoby które zajmują inne stanowisko w rozmowie niż my.

2) Bez względu na sympatie czy tez antypatie niedopuszczalne jest obrażanie drugiej osoby, naruszanie jej prywatności. Ponadto nie dopuszczalne jest ujawnianie treści rozmów prywatnych wbrew woli rozmówcy.

3) Nie dopuszczalne jest używanie wulgaryzmów na czacie, tudzież słow które za takowe są uważane. Słowa typu: "kuźwa", "kurde" nie wnoszą żadnej treści w trakcie trwania rozmowy wiec prosi się o zminimalizowanie ich użycia podczas rozmowy.

4) Nick nie może być wyrazem wulgarnym, obraźliwym ani obrażającym czyjekolwiek uczucia religijne, światopoglądowe. Nie może być także związany z ruchami i sektami o antychrzescijanskim i antykatolickim charakterze działalności czy nauczaniu. Nie może być synonimem, czy tez wyrazem potocznym do słowa które uznane jest za słowo wulgarne.

5) Nick nie zarejestrowany zgodnie z tymi zasadami zostanie usunięty w jak najkrótszym czasie od momentu zaobserwowania złamania regulaminu.

6) Osoba, która zarejestrowała nick niezgodnie z regulaminem, a korzysta w danej chwili z Czata może zostać wykluczona z korzystania z programu czata.

7) Jeśli użytkownik pomimo próśb operatora nie stosuje się do zaleceń zostanie wyrzucony z pokoju bez uprzedzenia.

8) Spacja służy do oddzielania wyrazów w zdaniu, natomiast enter służy do przerzucania gotowej wypowiedzi do okna głównego programu. Jesli ktos uporczywie będzie stosował zamiast spacji enter wysyłając tym samym pojedyncze wyrazy uniemożliwiając innym rozmówcom prowadzenia rozmowy, po uprzedzeniu i nie zastosowaniu się do upomnienia operatora zostanie z czatu usunięty.

9) Zabrania się reklamowania innych stron w oknie głównym których tematyka zasadniczo odbiega od mojej witryny. Zawsze możesz wyslać link na privie.

10) Zabrania się nawoływania do jakichkolwiek aktów przemocy. Jeśli zostaną stwierdzone takie zachowania użytkownik zostanie upomniany przez operatora a jeśli to nie poskutkuje zostanie usunięty z pokoju.

11) Użytkownikiem czata może być każdy, zainteresowany kulturalna rozmowa. Wyznanie wiary lub jego brak nie wykluczają z możliwości korzystania z czata z zastrzeżeniem, ze nie będzie przeprowadzana na nim akcja werbunkowa lub fałszywa ewangelizacja na rzecz innych wyznań niż wiara Kościoła rzymsko-katolickiego.

12) Zakazane jest używanie imion Boga jako nick.

13) Użytkownik który w sposób umyślny i stały podważa naukę lub dogmaty Kościoła Katolickiego może zostać wyproszony z pokoju bez uprzedzenia.

Kalendarium
14 lipca
 
1216
Zmarł Innocenty III, papież w latach 1198-1216.
1918
Na rozkaz Lenina komuniści zamordowali w Jekaterynburgu cara Mikołaja II, jego żonę Aleksandrę oraz ich pięcioro dzieci.
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka prywatności i plików cookies | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej