Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [1] [2] [3] [4] (5) [6] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12124


 julia 21-03-2017 dokonał wpisu:e-mail: fabiszewskajulia@0wp.pl 
 kocham pana Jezusa a wy??????
 Misja Szpitalna 18-03-2017 dokonał wpisu:e-mail: misjaszpitalna@gmail.com 
 Szczęść Boże, serdecznie pozdraqwiamy - Stowarzyszenie Chrześcijańska Misja Szpitalna: http://sluzba-szpitalna.pl.tl/
 ewa 08-03-2017 dokonał wpisu:
 Ojcze mój , Boże Abrahama,Jakuba i Izaaka ,Ojcze mojego Brata i Umiłowanego Jezusa Chrystusa ,Królu mój i Panie,Ty,Który miedzy Tobą i mną Tajemnicę postawiłeś i ją Sobą zakryłeś ...wejrzyj na moje wołanie i ulituj się Panie.Boże mój miej litość nad ludami i narodami na całej ziemi , którzy są w śmierci zanurzeni.Nie pozwól,aby Zło ich niszczyło i Dobro pomniejszyło!Nie dozwól ,aby śmierć w duszach panowała i Ciebie wyrzucała.O Boże Izraela, Ojcze Kościoła Świętego ...spójrz Okiem Miłosierdzia Swego i oddal zastepy wojsk diabelskich,które swoje wpływy rozszerzają i plany mają ziemię opanować i ją w piekle pochować.Przybywaj Ojcze Ukochany z Wojskiem Swoim Niebiańskim,z Archaniołami,Aniołami i czystymi Duchami...!Niech miecze Ogniste wyciągają i Złego pokonają.Niech Niepokalana na czele Wojsk stanie na Twoje zawołanie.Przybywaj,Ty ,Który Niepojęty i Nieogarniony Jesteś ...ku Twoim stworzeniom ku Kościołowi Świętemu, Tobie oddanemu.Przybywaj ,okaż Swą Potęgę i Moc.Niech Oblicze Twoje nad nami zajaśnieje i Kwiat miłości Rodzi a to ...nas ochłodzi.Ojcze mój, wołam z głębi ducha mojego ...Racz zesłać ulgę dniom naszym na te trudne...czasy Amen.
 Któż jak Bóg 05-03-2017 dokonał wpisu:
 Iwono, Ty tu decydujesz, poprzez małżeństwo otrzymałaś powołanie -przybliżenie swojego współmałżonka do Boga, podejmij decyzję zgodną ze swoim sumieniem i jakakolwiek by ona była miej na uwadze dobro dla niego, tak.. dobro dla swojego męża, by rozwiązać problemy trzeba znaleźć ich przyczynę, potrzebujecie rozmowy ze sobą, pobycia ze sobą i szczerości serca.
 ewa 02-03-2017 dokonał wpisu:
 Bez Ciebie Jezu życie śmiercią się staje a nie rajem. Bez Ciebie Jezu troski przygniatają i radość zabierają. Bez Ciebie Jezu tak trudne moje dni i to szkodzi mi .Lecz ,gdy Ty przychodzisz ...zło odchodzi..., gdy Ty dotykasz ,znów nowy świt mnie wita, gdy Ty przemawiasz decyzje podejmuję i ku Niebu kroki kieruje.O Jezu Umiłowany , tak bardzo zbolały ...bądź ze mną w każdy dzień , abym pieśń Uwielbienia Boga życiem wyśpiewała i świętą została. Amen.
 Włodzimierz 01-03-2017 dokonał wpisu:
 Zeby podobać się Tobie,mój Boże muszę kochać wszystko na tym świecie co Ty stworzyłeś,bo wszystko to jest piękne i dobre.Muszę unikać wszystkiego co jest złe, dodane przez człowieka przez całe jego dzieje, bo jest skażone grzechem pierworodnym.
 Marta 26-02-2017 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam! Pilnie proszę o modlitwę w mojej intencji...;( I bardzo proszę o ocene sytuacji i wsparcie(dotyczy to kobiet) więcej informacji podam na email-proszę WAS kobiety piszcie do Mnie,prosze o pomoc,blagam...;( Mam 20lat.
 Tenia 20-02-2017 dokonał wpisu:
 Panie Boże Dziękuję Ci za zdrowie za siłę do pracy i za każdy przeżyty dzień.Proszę Cię pomóż mojemu synowi Rafałowi daj mu siłę i wskaż drogę do trzeżwości jego żona i przyszłe dziecko potrzebóją go .Błagam zamień w naszej rodzinie nienawiść w miłość ,nie opuszczwj nas Panie .
 ewa 14-02-2017 dokonał wpisu:
 Zakochani w Miłości odważnie żyją ,aż Bogu jest miło.Ufnie kroki stawiają i siebie Bogu zawierzają.O Miłości Wieczna bądz dla nas bezpieczna . Prowadz nas przez góry i doliny do wiecznej Krainy.Niech Życie godnie przeżywamy i Boga uwielbiamy.
 ewa 14-02-2017 dokonał wpisu:
 "Miłość nie jest kochana" woła Święty Franciszek już od rana a Ojciec Maksymilian Mu wtóruje " Tylko Miłość twórcza jest " czy To zaakceptujesz?Swięty Walenty radość w sobie miał, ach Pan Bóg TAK CHCIAŁ , aby mężczyźni i niewiasty z Niego czerpalii siebie nawzajem Miłością obdarowywali. Maryja się tajemniczo uśmiecha i szepce ...droga do Boga nie jest tak daleka ...
 ewa 02-02-2017 dokonał wpisu:
 Przez cieniste krainy Madonna kroczy śmiało ,ach jakże Jej lico jaśniało . Nie lękajcie się , szepcą usta Jej , z Bogiem jest zawsze lżej . Nieście moje Światło wysoko hen , daleko tak , na cały świat.Syna Bożego wam dałam aby wasza dusza jaśniała i ku błękitom kroczyła bo tam jest jej siła .
 Iwona 04-01-2017 dokonał wpisu:
 admin@adonai.pl Czy mam uciec się do separacji-odejść z dziećmi od męża, który mnie wykorzystuje pod każdym względem- ja jestem tylko od dzieci i kochanką w łóżku,na każdym kroku mnie upokarza przy dzieciach wyrzucając błędy i wmawia że musi całymi dniami i nocami pracować dla dobra dzieci?
 ewa maria 23-12-2016 dokonał wpisu:
 Zbawca przychodzi w Dzieciątku się Rodzi, abyśmy Życia doświadczali i je innym ofiarowywali.Jezu Umiłowany rozpraszaj nasze ciemności i chroń od złości aby serca nasze radością napełnione były w Bogu zanurzone . Niech Dziecina Święta będzie w nas uśmiechnięta , Światłością była i ku Niebu kroki nasze kierowała i świętość dała . Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku . Szczęść Boże.
 ewa 16-12-2016 dokonał wpisu:
  Jak Cię uwielbiać Ukrzyżowany ? Przychodzisz do mnie Zmartwychwstały i balsamujesz rany serca mojego za Tobą tak stęsknionego .Tyle lat w śmierci żyłam chociaż do Ciebie się modliłam .Tak szybko umarłam jak mi przepowiedziano , na tak długie lata na wędrówkę posłano.Umiłowany ,Ty wiesz jak bardzo błądziłam , wstydem się okryłam .W ciszy zawsze do mnie przemawiałeś i cierpliwie na mnie czekałeś .Ogień i żar to Twoje Serce umiłowane ze mną tak bardzo grzeszną związane .O przybywaj Ukrzyżowany i lecz moje rany.Nadzieję głoszą mi i ukryte do Ciebie Drzwi . Szukaj mnie głoszą usta Twoje .O obdarz mnie Twym Pokojem.O daj mi Ducha Twego w Kościele mieszkającego, o daj mi Słowa głębie abym ufnie kroczyła i z Tobą się złączyła .
 onazis 56 11-12-2016 dokonał wpisu:e-mail: cypriano47@wp.pl 
 Człowiek bez Boga, nigdy nie będzie szczęśliwy.
 ewa 09-12-2016 dokonał wpisu:
  O Potężna Krolowo . Matko moja ukochana,dziękuję za otrzymaną łaskę i błagam okryj nas Swym macierzyńskim Płaszczem i miej w opiece .Amen.
 maria 08-12-2016 dokonał wpisu:
  O Piękna Pani w Koronie z gwiazd , przybywaj do nas zbolałych abyśmy Twojej Łaski doświadczyli i Ciebie uwielbili.Zsyłaj rosę na nasze serca zbolałe , w cierpieniu zatwardziałe .Niech dusze nasze z Aniołami złączone niosą nasz hołdy uniżone . O Niepokalana my niegodni Ciebie przyzywamy ,Twojemu Synowi ufamy .że przybywacie i nas pocieszanie .Przybywaj , przybywaj na nasze wołanie i dopomóż nam Panie.
 maria 26-11-2016 dokonał wpisu:
 Niech Dobry Bóg będzie uwielbiony.Niech panuje na całej ziemi a szczególnie w naszej umiłowanej Ojczyźnie. Dziękuję Ci Jezu za otrzymane łaski .Króluj w naszych sercach i bądź Panem naszych dusz.
 wiola21 23-11-2016 dokonał wpisu:e-mail: kropka3131@gmail.com 
 PANIE JEZU KOCHAM CIE CALYM SERCEM.
 Wojtek 21-11-2016 dokonał wpisu:
 Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. O rozeznanie drogi powołania i pokój serca.
 Weronika 07-11-2016 dokonał wpisu:
 Jestem prześladowcą kościoła pomódl się za mnie.
 Włodzimierz 03-11-2016 dokonał wpisu:
 Przykazania Boże to moja busola.Gdy się nią nie kieruję zaczynam błądzić chociaż wydaje mi się,że nic się nie zmieniło.Nie zauważam jednak,że wtedy zmieniło się moje myślenie mój stosunek do świata i ludzi.Tak łatwo wtedy uznać zło za dobro.Zło wchodzi w życie od momentu oddalenia się od Pana Boga.
 Jarek 02-11-2016 dokonał wpisu:
 Bóg jest miłością..
 Patrycja 12-10-2016 dokonał wpisu:e-mail: patisia4@vp.pl 
 Witam, szukam miłości :)
 Ryszard 28-09-2016 dokonał wpisu:e-mail: duszpasterz@interia.eu 
 wiadomość do BezM. Wysłałem wiadomość na maila.
 Ewa 23-09-2016 dokonał wpisu:e-mail: e.swierczyna@gmail.com 
 Pomódlcie się o zdrowie dla rocznej Mai mojej wnuczki.
 Włodzimierz 22-09-2016 dokonał wpisu:
 Kto odbiera niewinnemu życie sam na nie nie zasługuje,sam na siebie wydaje wyrok.Moze mu wybaczyć tylko Boże Miłosierdzie.
 kasia 19-09-2016 dokonał wpisu:
 spoko strona, taka... chrześcijańska. :)
 darula 29-08-2016 dokonał wpisu:
 cześć, mam na imię Daria, mam 22 lata i chciałabym podziękować za możliwość dzielenia się swoją wiarą na forum internetowym. Wierzę, że dobry Bóg, który jest wszędzie, przyjmie moje modlitwy i prośby. Pozdrawiam wszystkich, którzy tak jak ja chlubią się miłością do Boga w Trójcy jedynego,Maryi i Świętych. Bóg jest miłością!
 matka 19-08-2016 dokonał wpisu:e-mail: jonkers9@op.pl 
 Prosze Matenke Boza o zdrowie dla mojej corki Reni, o znalezienie dobrej ,spokojnej i bezpiecznej pracy.
 Marta 31-07-2016 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam. Jestem Marta,mam 20lat. Proszę o pewna radę.... Pisać na mój email. Pozdrawiam! ;) Któż Jak Bóg....
 Daniel 26-07-2016 dokonał wpisu:
 JEZUS CHRYSTUS - POCZĄTEK I KONIEC, ALFA I OMEGA
 rysiek 25-07-2016 dokonał wpisu:
 "Z głębokości wołam do Ciebie PANIE"
 Sylwia 21-07-2016 dokonał wpisu:
 Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojej rodziny i zerwania z nałogami,o ratunek zwłaszcza dla moich synów
 Ola 17-07-2016 dokonał wpisu:
 Proszę Was, pomódlcie się, abym znalazła spokojną i dobrą pracę jak najszybciej.
 Ania 16-07-2016 dokonał wpisu:
 Proszę o zdrowie dla Paulinki
 Malgorzata 16-07-2016 dokonał wpisu:
 Prosze o modlitwę za Marka niech jego droga będzie piękna niech Jezus oświeci i rozjaśni to co trudne a to co niezrozumiałe niech ogarnie Swoją Łaską.Marku zaufaj Mu oddaj Mu to wszystko co Cię trapi czy jest niezrozumiałe po ludzku zaufaj Mu
 Ola 04-07-2016 dokonał wpisu:e-mail: olka_michalak@o2.pl 
 Proszę o modlitwę o potrzebne zdrowie, łaski i siły dla Sióstr ze Zgromadzenia Narodzenia NMP (Nativitanki) oraz o nowe, liczne i święte powołania do Wspólnoty.
 Któż jak Bóg 12-06-2016 dokonał wpisu:
 Piotrze, to znaczy, że nie wypłynąłeś jeszcze na głębię..
 Justa 06-06-2016 dokonał wpisu:
 Wspaniały portal. Ilekroć mam w swoim życiu "gorsze momenty" wchodzę na adonai. zawsze odnajduję podpowiedzi jak żyć. Bóg zapłać tym którzy tą stronę założyli!




[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej