Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12192


 xirtt 08-08-2017 dokonał wpisu:
 Co toi jest MIŁOŚĆ ?
 ewa 31-07-2017 dokonał wpisu:
 Z krainy zmarłych, z duszy konania ... kobiecy głos się wydobywa i Boga przyzywa. Bóg Dziewicę posyła ..., Która ją Swym Płaszczem okrywa.Z nocy ciemności . z czerni istnienia ku błękitom zmierza i Światła wypatruje ...bo tak ją Bóg miłuje.DUCH ku wyżynom wzlatuje i rozkosz wieczności czuje...
 KRZYSZTOF K. 01-07-2017 dokonał wpisu:
 DZIEKUJE MARYJO ZA PIERWSZE SOBOTY MC,PROSZE U SYNA WYBLAGAI DLA MNIE ZDROWIE,DOBRA PAMIEC,DARY DUCHA SW,ZDROWIE,RZEBYM MOGL PISAC PRAWA REKA BO LAPIA KURCZE.KTOZ JAK BOG.
 ewa 14-06-2017 dokonał wpisu:
 Niech Dobry Bóg będzie Uwielbiony we wszystkim ,czego doświadczam.Dziękuję Ci Jezu za ból, za cierpienie, za oczyszczenie . Spraw , abym Uwielbiała Cię w każdym dobru, które do mnie przychodzi,w każdym człowieku posłanym przez Ciebie .Uchroń mnie od zła i ludzi oddanych złym duchom.Ty Panie Jesteś Wielki , Wszechmocny i Piękny. Jezus Żyje...
 ewa 28-05-2017 dokonał wpisu:
 O Piękna Pani ,jaką pieśń Ci wyśpiewać , aby Cię uwielbić. Gwiazdy cudne w Twe Święte włosy wplecione blaskiem Twoim promienieją aż Duchy czyste w Niebie się śmieją , że Ich Pani taką wyśmienitą Królową się okazuje i złym duchom piekło wskazuje.O Piękna Pani ...suknia Twoja promieniami Słońca jaśnieje ...a w duszy mojej dnieje , bo Ty ją do Siebie przytuliłaś ..ach , czy ja śniłam . Maryjo ,Matko moja ukochana prowadź moje dzieci do Pana ,do Adonai Najdroższego Zmartwychwstałego .Do Ojca podążył ,abyśmy ku Bogu my Jego umiłowani za Nim podążali i szczęścia doświadczali.
 Andżelika :) 27-05-2017 dokonał wpisu:
 Mam 14 lat i drogę życia wybrał mi Bóg. Nie wstydzę się Jezusa.
 Teresa 17-05-2017 dokonał wpisu:
 Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla młodej osoby, mojej siostrzenicy
 ewa 24-04-2017 dokonał wpisu:
 Jezu Umiłowany ...Zmartwychwstałeś i ogromną Radość nam dałeś.Twój DUCH Żył chociaż Ciało obumierało aby nam grzesznym Życie Dało. Gdy ostatni oddech wydałeś ziemia zadrżała ale na Trzeci Dzień Słońcem Cię witała. Śmierć ciągle nas dotyka ale dusz Ciebie wita ,gdy w Kościele żyjemy i Swięty Pokarm przyjmujemy.Do Rodziny wróciłeś chociaz Siebie nam pozostawiłeś .Adonai... niech kwiaty kielichy otwierają i woń wydają,abyś w nie wtulony wyciągał ciernie z ludzkiej korony.Panie , tak często cierpimy , krzyże swoje dźwigamy i się do Ciebie upodabniamy. Niech Twoje Miłosierdzie nad nami Zajaśnieje i ducha odmłodzi , abyśmy ufnie kroczyli i z Tobą się łączyli.Panie , nie dozwól błądzić po manowcach ...bo ja Twoja owca. Gdzie Ty ...tam ...ja ...Twoja sługa ...
 Janusz 08-04-2017 dokonał wpisu:
 Zwracam się z serdeczną prośbą do Was wszystkich, którzy to czytacie. Proszę Was o pomoc, zbieram na odpłatną operację naprawczą stopy, bez której nigdy już nie będę mógł chodzić... Schorzenie jest na tyle skomplikowane, że żaden ze szpitali się nie chciał tego podjąć, bo jeśli to się nie uda, to grozi mi amputacja nogi... Ostatni zabieg się nie udał, tylko jeszcze bardziej pogorszył mój stan. Jedyna nadzieja w prywatnym szpitalu, ale żeby móc poddać się tam operacji, muszę najpierw uzbierać dość dużą sumę pieniędzy. Zbieram legalnie przez Fundację, nie jestem oszustem ani wyłudzaczem. Podam linki do stron Fundacji, tam jest wszystko opisane: www.pomagam.pl/dlajanusza oraz: www.sedeka.pl/opp/paciorkowski-janusz. Pomóżcie mi ulżyć sobie w codziennym bólu i cierpieniu, nie mogę sam chodzić,samodzielnie bez kul nie przejdę nawet kroku! Wszystkim z góry serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
 julia 21-03-2017 dokonał wpisu:e-mail: fabiszewskajulia@0wp.pl 
 kocham pana Jezusa a wy??????
 Misja Szpitalna 18-03-2017 dokonał wpisu:e-mail: misjaszpitalna@gmail.com 
 Szczęść Boże, serdecznie pozdraqwiamy - Stowarzyszenie Chrześcijańska Misja Szpitalna: http://sluzba-szpitalna.pl.tl/
 ewa 08-03-2017 dokonał wpisu:
 Ojcze mój , Boże Abrahama,Jakuba i Izaaka ,Ojcze mojego Brata i Umiłowanego Jezusa Chrystusa ,Królu mój i Panie,Ty,Który miedzy Tobą i mną Tajemnicę postawiłeś i ją Sobą zakryłeś ...wejrzyj na moje wołanie i ulituj się Panie.Boże mój miej litość nad ludami i narodami na całej ziemi , którzy są w śmierci zanurzeni.Nie pozwól,aby Zło ich niszczyło i Dobro pomniejszyło!Nie dozwól ,aby śmierć w duszach panowała i Ciebie wyrzucała.O Boże Izraela, Ojcze Kościoła Świętego ...spójrz Okiem Miłosierdzia Swego i oddal zastepy wojsk diabelskich,które swoje wpływy rozszerzają i plany mają ziemię opanować i ją w piekle pochować.Przybywaj Ojcze Ukochany z Wojskiem Swoim Niebiańskim,z Archaniołami,Aniołami i czystymi Duchami...!Niech miecze Ogniste wyciągają i Złego pokonają.Niech Niepokalana na czele Wojsk stanie na Twoje zawołanie.Przybywaj,Ty ,Który Niepojęty i Nieogarniony Jesteś ...ku Twoim stworzeniom ku Kościołowi Świętemu, Tobie oddanemu.Przybywaj ,okaż Swą Potęgę i Moc.Niech Oblicze Twoje nad nami zajaśnieje i Kwiat miłości Rodzi a to ...nas ochłodzi.Ojcze mój, wołam z głębi ducha mojego ...Racz zesłać ulgę dniom naszym na te trudne...czasy Amen.
 Któż jak Bóg 05-03-2017 dokonał wpisu:
 Iwono, Ty tu decydujesz, poprzez małżeństwo otrzymałaś powołanie -przybliżenie swojego współmałżonka do Boga, podejmij decyzję zgodną ze swoim sumieniem i jakakolwiek by ona była miej na uwadze dobro dla niego, tak.. dobro dla swojego męża, by rozwiązać problemy trzeba znaleźć ich przyczynę, potrzebujecie rozmowy ze sobą, pobycia ze sobą i szczerości serca.
 ewa 02-03-2017 dokonał wpisu:
 Bez Ciebie Jezu życie śmiercią się staje a nie rajem. Bez Ciebie Jezu troski przygniatają i radość zabierają. Bez Ciebie Jezu tak trudne moje dni i to szkodzi mi .Lecz ,gdy Ty przychodzisz ...zło odchodzi..., gdy Ty dotykasz ,znów nowy świt mnie wita, gdy Ty przemawiasz decyzje podejmuję i ku Niebu kroki kieruje.O Jezu Umiłowany , tak bardzo zbolały ...bądź ze mną w każdy dzień , abym pieśń Uwielbienia Boga życiem wyśpiewała i świętą została. Amen.
 Włodzimierz 01-03-2017 dokonał wpisu:
 Zeby podobać się Tobie,mój Boże muszę kochać wszystko na tym świecie co Ty stworzyłeś,bo wszystko to jest piękne i dobre.Muszę unikać wszystkiego co jest złe, dodane przez człowieka przez całe jego dzieje, bo jest skażone grzechem pierworodnym.
 Marta 26-02-2017 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam! Pilnie proszę o modlitwę w mojej intencji...;( I bardzo proszę o ocene sytuacji i wsparcie(dotyczy to kobiet) więcej informacji podam na email-proszę WAS kobiety piszcie do Mnie,prosze o pomoc,blagam...;( Mam 20lat.
 Tenia 20-02-2017 dokonał wpisu:
 Panie Boże Dziękuję Ci za zdrowie za siłę do pracy i za każdy przeżyty dzień.Proszę Cię pomóż mojemu synowi Rafałowi daj mu siłę i wskaż drogę do trzeżwości jego żona i przyszłe dziecko potrzebóją go .Błagam zamień w naszej rodzinie nienawiść w miłość ,nie opuszczwj nas Panie .
 ewa 14-02-2017 dokonał wpisu:
 Zakochani w Miłości odważnie żyją ,aż Bogu jest miło.Ufnie kroki stawiają i siebie Bogu zawierzają.O Miłości Wieczna bądz dla nas bezpieczna . Prowadz nas przez góry i doliny do wiecznej Krainy.Niech Życie godnie przeżywamy i Boga uwielbiamy.
 ewa 14-02-2017 dokonał wpisu:
 "Miłość nie jest kochana" woła Święty Franciszek już od rana a Ojciec Maksymilian Mu wtóruje " Tylko Miłość twórcza jest " czy To zaakceptujesz?Swięty Walenty radość w sobie miał, ach Pan Bóg TAK CHCIAŁ , aby mężczyźni i niewiasty z Niego czerpalii siebie nawzajem Miłością obdarowywali. Maryja się tajemniczo uśmiecha i szepce ...droga do Boga nie jest tak daleka ...
 ewa 02-02-2017 dokonał wpisu:
 Przez cieniste krainy Madonna kroczy śmiało ,ach jakże Jej lico jaśniało . Nie lękajcie się , szepcą usta Jej , z Bogiem jest zawsze lżej . Nieście moje Światło wysoko hen , daleko tak , na cały świat.Syna Bożego wam dałam aby wasza dusza jaśniała i ku błękitom kroczyła bo tam jest jej siła .
 Iwona 04-01-2017 dokonał wpisu:
 admin@adonai.pl Czy mam uciec się do separacji-odejść z dziećmi od męża, który mnie wykorzystuje pod każdym względem- ja jestem tylko od dzieci i kochanką w łóżku,na każdym kroku mnie upokarza przy dzieciach wyrzucając błędy i wmawia że musi całymi dniami i nocami pracować dla dobra dzieci?
 ewa maria 23-12-2016 dokonał wpisu:
 Zbawca przychodzi w Dzieciątku się Rodzi, abyśmy Życia doświadczali i je innym ofiarowywali.Jezu Umiłowany rozpraszaj nasze ciemności i chroń od złości aby serca nasze radością napełnione były w Bogu zanurzone . Niech Dziecina Święta będzie w nas uśmiechnięta , Światłością była i ku Niebu kroki nasze kierowała i świętość dała . Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku . Szczęść Boże.
 ewa 16-12-2016 dokonał wpisu:
  Jak Cię uwielbiać Ukrzyżowany ? Przychodzisz do mnie Zmartwychwstały i balsamujesz rany serca mojego za Tobą tak stęsknionego .Tyle lat w śmierci żyłam chociaż do Ciebie się modliłam .Tak szybko umarłam jak mi przepowiedziano , na tak długie lata na wędrówkę posłano.Umiłowany ,Ty wiesz jak bardzo błądziłam , wstydem się okryłam .W ciszy zawsze do mnie przemawiałeś i cierpliwie na mnie czekałeś .Ogień i żar to Twoje Serce umiłowane ze mną tak bardzo grzeszną związane .O przybywaj Ukrzyżowany i lecz moje rany.Nadzieję głoszą mi i ukryte do Ciebie Drzwi . Szukaj mnie głoszą usta Twoje .O obdarz mnie Twym Pokojem.O daj mi Ducha Twego w Kościele mieszkającego, o daj mi Słowa głębie abym ufnie kroczyła i z Tobą się złączyła .
 onazis 56 11-12-2016 dokonał wpisu:e-mail: cypriano47@wp.pl 
 Człowiek bez Boga, nigdy nie będzie szczęśliwy.
 ewa 09-12-2016 dokonał wpisu:
  O Potężna Krolowo . Matko moja ukochana,dziękuję za otrzymaną łaskę i błagam okryj nas Swym macierzyńskim Płaszczem i miej w opiece .Amen.
 maria 08-12-2016 dokonał wpisu:
  O Piękna Pani w Koronie z gwiazd , przybywaj do nas zbolałych abyśmy Twojej Łaski doświadczyli i Ciebie uwielbili.Zsyłaj rosę na nasze serca zbolałe , w cierpieniu zatwardziałe .Niech dusze nasze z Aniołami złączone niosą nasz hołdy uniżone . O Niepokalana my niegodni Ciebie przyzywamy ,Twojemu Synowi ufamy .że przybywacie i nas pocieszanie .Przybywaj , przybywaj na nasze wołanie i dopomóż nam Panie.
 maria 26-11-2016 dokonał wpisu:
 Niech Dobry Bóg będzie uwielbiony.Niech panuje na całej ziemi a szczególnie w naszej umiłowanej Ojczyźnie. Dziękuję Ci Jezu za otrzymane łaski .Króluj w naszych sercach i bądź Panem naszych dusz.
 wiola21 23-11-2016 dokonał wpisu:e-mail: kropka3131@gmail.com 
 PANIE JEZU KOCHAM CIE CALYM SERCEM.
 Wojtek 21-11-2016 dokonał wpisu:
 Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. O rozeznanie drogi powołania i pokój serca.
 Weronika 07-11-2016 dokonał wpisu:
 Jestem prześladowcą kościoła pomódl się za mnie.
 Włodzimierz 03-11-2016 dokonał wpisu:
 Przykazania Boże to moja busola.Gdy się nią nie kieruję zaczynam błądzić chociaż wydaje mi się,że nic się nie zmieniło.Nie zauważam jednak,że wtedy zmieniło się moje myślenie mój stosunek do świata i ludzi.Tak łatwo wtedy uznać zło za dobro.Zło wchodzi w życie od momentu oddalenia się od Pana Boga.
 Jarek 02-11-2016 dokonał wpisu:
 Bóg jest miłością..
 Patrycja 12-10-2016 dokonał wpisu:e-mail: patisia4@vp.pl 
 Witam, szukam miłości :)
 Ryszard 28-09-2016 dokonał wpisu:e-mail: duszpasterz@interia.eu 
 wiadomość do BezM. Wysłałem wiadomość na maila.
 Ewa 23-09-2016 dokonał wpisu:e-mail: e.swierczyna@gmail.com 
 Pomódlcie się o zdrowie dla rocznej Mai mojej wnuczki.
 Włodzimierz 22-09-2016 dokonał wpisu:
 Kto odbiera niewinnemu życie sam na nie nie zasługuje,sam na siebie wydaje wyrok.Moze mu wybaczyć tylko Boże Miłosierdzie.
 kasia 19-09-2016 dokonał wpisu:
 spoko strona, taka... chrześcijańska. :)
 darula 29-08-2016 dokonał wpisu:
 cześć, mam na imię Daria, mam 22 lata i chciałabym podziękować za możliwość dzielenia się swoją wiarą na forum internetowym. Wierzę, że dobry Bóg, który jest wszędzie, przyjmie moje modlitwy i prośby. Pozdrawiam wszystkich, którzy tak jak ja chlubią się miłością do Boga w Trójcy jedynego,Maryi i Świętych. Bóg jest miłością!
 matka 19-08-2016 dokonał wpisu:e-mail: jonkers9@op.pl 
 Prosze Matenke Boza o zdrowie dla mojej corki Reni, o znalezienie dobrej ,spokojnej i bezpiecznej pracy.
 Marta 31-07-2016 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam. Jestem Marta,mam 20lat. Proszę o pewna radę.... Pisać na mój email. Pozdrawiam! ;) Któż Jak Bóg....
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej