Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [4.5] [5.5] [6.5] [7.5] [8.5] [9.5] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12194


 ewa 14-02-2017 dokonał wpisu:
 "Miłość nie jest kochana" woła Święty Franciszek już od rana a Ojciec Maksymilian Mu wtóruje " Tylko Miłość twórcza jest " czy To zaakceptujesz?Swięty Walenty radość w sobie miał, ach Pan Bóg TAK CHCIAŁ , aby mężczyźni i niewiasty z Niego czerpalii siebie nawzajem Miłością obdarowywali. Maryja się tajemniczo uśmiecha i szepce ...droga do Boga nie jest tak daleka ...
 ewa 02-02-2017 dokonał wpisu:
 Przez cieniste krainy Madonna kroczy śmiało ,ach jakże Jej lico jaśniało . Nie lękajcie się , szepcą usta Jej , z Bogiem jest zawsze lżej . Nieście moje Światło wysoko hen , daleko tak , na cały świat.Syna Bożego wam dałam aby wasza dusza jaśniała i ku błękitom kroczyła bo tam jest jej siła .
 Iwona 04-01-2017 dokonał wpisu:
 admin@adonai.pl Czy mam uciec się do separacji-odejść z dziećmi od męża, który mnie wykorzystuje pod każdym względem- ja jestem tylko od dzieci i kochanką w łóżku,na każdym kroku mnie upokarza przy dzieciach wyrzucając błędy i wmawia że musi całymi dniami i nocami pracować dla dobra dzieci?
 ewa maria 23-12-2016 dokonał wpisu:
 Zbawca przychodzi w Dzieciątku się Rodzi, abyśmy Życia doświadczali i je innym ofiarowywali.Jezu Umiłowany rozpraszaj nasze ciemności i chroń od złości aby serca nasze radością napełnione były w Bogu zanurzone . Niech Dziecina Święta będzie w nas uśmiechnięta , Światłością była i ku Niebu kroki nasze kierowała i świętość dała . Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku . Szczęść Boże.
 ewa 16-12-2016 dokonał wpisu:
  Jak Cię uwielbiać Ukrzyżowany ? Przychodzisz do mnie Zmartwychwstały i balsamujesz rany serca mojego za Tobą tak stęsknionego .Tyle lat w śmierci żyłam chociaż do Ciebie się modliłam .Tak szybko umarłam jak mi przepowiedziano , na tak długie lata na wędrówkę posłano.Umiłowany ,Ty wiesz jak bardzo błądziłam , wstydem się okryłam .W ciszy zawsze do mnie przemawiałeś i cierpliwie na mnie czekałeś .Ogień i żar to Twoje Serce umiłowane ze mną tak bardzo grzeszną związane .O przybywaj Ukrzyżowany i lecz moje rany.Nadzieję głoszą mi i ukryte do Ciebie Drzwi . Szukaj mnie głoszą usta Twoje .O obdarz mnie Twym Pokojem.O daj mi Ducha Twego w Kościele mieszkającego, o daj mi Słowa głębie abym ufnie kroczyła i z Tobą się złączyła .
 onazis 56 11-12-2016 dokonał wpisu:e-mail: cypriano47@wp.pl 
 Człowiek bez Boga, nigdy nie będzie szczęśliwy.
 ewa 09-12-2016 dokonał wpisu:
  O Potężna Krolowo . Matko moja ukochana,dziękuję za otrzymaną łaskę i błagam okryj nas Swym macierzyńskim Płaszczem i miej w opiece .Amen.
 maria 08-12-2016 dokonał wpisu:
  O Piękna Pani w Koronie z gwiazd , przybywaj do nas zbolałych abyśmy Twojej Łaski doświadczyli i Ciebie uwielbili.Zsyłaj rosę na nasze serca zbolałe , w cierpieniu zatwardziałe .Niech dusze nasze z Aniołami złączone niosą nasz hołdy uniżone . O Niepokalana my niegodni Ciebie przyzywamy ,Twojemu Synowi ufamy .że przybywacie i nas pocieszanie .Przybywaj , przybywaj na nasze wołanie i dopomóż nam Panie.
 maria 26-11-2016 dokonał wpisu:
 Niech Dobry Bóg będzie uwielbiony.Niech panuje na całej ziemi a szczególnie w naszej umiłowanej Ojczyźnie. Dziękuję Ci Jezu za otrzymane łaski .Króluj w naszych sercach i bądź Panem naszych dusz.
 wiola21 23-11-2016 dokonał wpisu:e-mail: kropka3131@gmail.com 
 PANIE JEZU KOCHAM CIE CALYM SERCEM.
 Wojtek 21-11-2016 dokonał wpisu:
 Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. O rozeznanie drogi powołania i pokój serca.
 Weronika 07-11-2016 dokonał wpisu:
 Jestem prześladowcą kościoła pomódl się za mnie.
 Włodzimierz 03-11-2016 dokonał wpisu:
 Przykazania Boże to moja busola.Gdy się nią nie kieruję zaczynam błądzić chociaż wydaje mi się,że nic się nie zmieniło.Nie zauważam jednak,że wtedy zmieniło się moje myślenie mój stosunek do świata i ludzi.Tak łatwo wtedy uznać zło za dobro.Zło wchodzi w życie od momentu oddalenia się od Pana Boga.
 Jarek 02-11-2016 dokonał wpisu:
 Bóg jest miłością..
 Patrycja 12-10-2016 dokonał wpisu:e-mail: patisia4@vp.pl 
 Witam, szukam miłości :)
 Ryszard 28-09-2016 dokonał wpisu:e-mail: duszpasterz@interia.eu 
 wiadomość do BezM. Wysłałem wiadomość na maila.
 Ewa 23-09-2016 dokonał wpisu:e-mail: e.swierczyna@gmail.com 
 Pomódlcie się o zdrowie dla rocznej Mai mojej wnuczki.
 Włodzimierz 22-09-2016 dokonał wpisu:
 Kto odbiera niewinnemu życie sam na nie nie zasługuje,sam na siebie wydaje wyrok.Moze mu wybaczyć tylko Boże Miłosierdzie.
 kasia 19-09-2016 dokonał wpisu:
 spoko strona, taka... chrześcijańska. :)
 darula 29-08-2016 dokonał wpisu:
 cześć, mam na imię Daria, mam 22 lata i chciałabym podziękować za możliwość dzielenia się swoją wiarą na forum internetowym. Wierzę, że dobry Bóg, który jest wszędzie, przyjmie moje modlitwy i prośby. Pozdrawiam wszystkich, którzy tak jak ja chlubią się miłością do Boga w Trójcy jedynego,Maryi i Świętych. Bóg jest miłością!
 matka 19-08-2016 dokonał wpisu:e-mail: jonkers9@op.pl 
 Prosze Matenke Boza o zdrowie dla mojej corki Reni, o znalezienie dobrej ,spokojnej i bezpiecznej pracy.
 Marta 31-07-2016 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam. Jestem Marta,mam 20lat. Proszę o pewna radę.... Pisać na mój email. Pozdrawiam! ;) Któż Jak Bóg....
 Daniel 26-07-2016 dokonał wpisu:
 JEZUS CHRYSTUS - POCZĄTEK I KONIEC, ALFA I OMEGA
 rysiek 25-07-2016 dokonał wpisu:
 "Z głębokości wołam do Ciebie PANIE"
 Sylwia 21-07-2016 dokonał wpisu:
 Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojej rodziny i zerwania z nałogami,o ratunek zwłaszcza dla moich synów
 Ola 17-07-2016 dokonał wpisu:
 Proszę Was, pomódlcie się, abym znalazła spokojną i dobrą pracę jak najszybciej.
 Ania 16-07-2016 dokonał wpisu:
 Proszę o zdrowie dla Paulinki
 Malgorzata 16-07-2016 dokonał wpisu:
 Prosze o modlitwę za Marka niech jego droga będzie piękna niech Jezus oświeci i rozjaśni to co trudne a to co niezrozumiałe niech ogarnie Swoją Łaską.Marku zaufaj Mu oddaj Mu to wszystko co Cię trapi czy jest niezrozumiałe po ludzku zaufaj Mu
 Ola 04-07-2016 dokonał wpisu:e-mail: olka_michalak@o2.pl 
 Proszę o modlitwę o potrzebne zdrowie, łaski i siły dla Sióstr ze Zgromadzenia Narodzenia NMP (Nativitanki) oraz o nowe, liczne i święte powołania do Wspólnoty.
 Któż jak Bóg 12-06-2016 dokonał wpisu:
 Piotrze, to znaczy, że nie wypłynąłeś jeszcze na głębię..
 Justa 06-06-2016 dokonał wpisu:
 Wspaniały portal. Ilekroć mam w swoim życiu "gorsze momenty" wchodzę na adonai. zawsze odnajduję podpowiedzi jak żyć. Bóg zapłać tym którzy tą stronę założyli!
 Piotrek 05-06-2016 dokonał wpisu:e-mail: archerion9@gmail.com 
 Czy wierzylem w Boga czy nie, roznicy zadnej w zyciu nie zaobserwowalem :) co bylo to jest dlatego szkoda czasu marnowac na religie, lepiej wykorzystac go na cos co poprawi nam osobiscie zycie,samopoczucie, samospelnienie :)
 Marta 16-05-2016 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam WAS Serdecznie! Bardzo Przepraszam za kilka wpisów...;)
 ewa 16-05-2016 dokonał wpisu:
 Gołębico Umiłowana, co każdego dnia prowadzisz mnie do Pana,nie opuszczaj mnie w żadnym czasie aż moje serce skruszeje i w dary twoje się odzieje. O przybywaj w mgłę spowita ,Tajemnicą okryta.Niech Twoje Tchnienie będzie mnie ożywiało i Miłość rozpalało .Niech Ten Ogień we mnie płonie i spala grzechy moje i wybiela duszą moją , aby w ciszę wsłuchana podążała wiernie do Pana,do Adonai najdroższego mojego Umiłowanego .Amen.
 Marta 15-05-2016 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam WAS! Pragnę zebyscie się za Mnie pomodlili(dowolna Modlitwa) w celu Wzmocnienia Mojej Wiary Katolickiej... PO 7miu miesiącach poszukiwania pracy znalazłam ją ;) Dziekuje Bardzo za Modlitwę,jednak modlitwa ma MOC! Poznam młodego chłopaka(Seminarzystę/przyszłego księdza),do rozmowy(normalnej),poznania sb....;) Pisać na email ;) Mam 20lat...;)
 Marta 11-05-2016 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam WAS Wszystkich Serdecznie! Pragnę Bardzo WAM Podziękować za modlitwę za mnie i moją prace....Po 7miu miesiącach Aktywnego poszukiwania pracy w koncu ja znalazłam....;) [Wykladam towar w dużej hurtowni ogólnospożywczej Eurocash} Jednak Warto się Modlić! Jednak Bardzo bym prosila o modlitwę(jakakolwiek) za moją wiarę która jest Upadajaca..... Poznam młodego chłopaka seminarzystę(przyszłego księdza) do popisania...pisać na email...(Mam 20lat)
 Marta 09-05-2016 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam WAS Ponownie Serdecznie! Po 7-miu miesiącach poszukiwania pracy w końcu udało mi się ja znalesc. Pracuje w dużej hurtowni ogólospożywczej...;) Jednak warto się modlić...;) Bardzo bym prosiła o modlitwę za Mnie i za moja wiarę która powoli Upada...(przez Swiadków Jehowy)...Mam 20lat ;) Z checia poznam młodego księdza{seminarzystę}-do rozmowy,pisać na mój email...;) (Normalna znajomość)Pozdrawiam!
 Marta 08-05-2016 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam Serdecznie! Jestem Marta i mam 19lat....;) Poznam z checia przyszłego księdza(chłopaka młodego z seminarium).Normalna znajomość ;).Proszę pisać na mój email...;)
 Marta 08-05-2016 dokonał wpisu:e-mail: kwiatunia.96@o2.pl 
 Witam WAS Serdecznie! Dziekuje Wam Bardzo za modlitwę za Mnie....Znalazłam sobie całkiem niezłą pracę....na 8 miesiecy ;) A później zobaczymy co dalej....;)Mam 19lat ;) Jednak warto się modlić....;) Jednak Bardzo bym prosiła o modlitwę za mnie a w szczególności za moją już Upadającą wiarę(przez Swiadków Jehowy Szanownych)....Jestem Katoliczką.
 Maria 03-05-2016 dokonał wpisu:e-mail: skaradzinska.m@gmail.com 
 Święta siostro Faustyno, sekretarko Bożego Miłosierdzia , proszę o Łaskę Wiary i Miłosierdzie Boże dla Wiolety ,Haliny ,Jacka ,Dominika i Rafała. Twoja czcicielka Maria z Anglii.
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej