Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12178


 Włodzimierz 25-01-2016 dokonał wpisu:
 Na nic moje zapewnienia,choćby były wyrażane w najpiękniejszych słowach,ale tylko ofiara z siebie,nawet najcięższa jest dowodem,że Cię miłuję mój Boże.Każda moja praca,wszystko co czynię ma być przepełnione miłością.Mam się umniejszać,przyjmować z pokorą wszyskie krzyże codzienności.Wtedy będzie wzrastać we mnie Twoja łaska.
 Któż jak Bóg 04-01-2016 dokonał wpisu:
 Mieczysławie to zależy od Ciebie, jakie to będą modlitwy i jak długo potrwają, jeśli nie zobowiązałeś się do konkretnych modlitw np. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą trwa 9 miesięcy, nowenny modlimy się przez 9 dni, nowennę różańcową pompejańską odmawia się przez 54 dni, itp. Wszystko zależy od woli serca, jakie modlitwy chciałbyś odmówić, ile masz czasu, itd. Pamiętaj, że żadne modlitwy nigdy nie idą na marne, mimo, że czasami od razu nie widać ich efektów. Miło jest pokazać Bogu, że nam zależy na czyimś losie i wstawiamy się za niego u Boga, to piękny gest. Pozdrawiam!
 mieczyslaw 01-01-2016 dokonał wpisu:e-mail: pawel15@sbcglobal.net 
 Jezeli zdecyduje sie na modlitwe w intencjach za osoby proszace o modlitwe jst to dowolna modlitwa codziennie czy jest jakas regula modlitwy czas itp.
 Któż jak Bóg 29-12-2015 dokonał wpisu:
 Do Tom: Tak, to niestety prawda, muzyka rockowa i metal są stosowane do przywoływania zła, a dokładniej demonów. Czasem wywołuje się siły nieczyste, aby podążały za każdą płytą. Przykro mi, ale mimo, że to brzmi niewiarygodnie, jest prawdą. Wiele ludzi nie jest w stanie powiedzieć, o czym jest ich ulubiona piosenka, o czym śpiewa wokalista, ponieważ są to specjalnie ułożone zdania, które przywołują moc złego. Słuchający nie zdają sobie sprawy, że są poddawani tajemnym i niebezpiecznym siłom zła. Satanistyczna muzyka oddaje cześć i uwielbia szatana. Satanizm, symbole masońskie, okultyzm, magia epatują z okładek płyt i zawsze są praktykowane przy dźwiękach beatu tej muzyki. Rozwijanie nowych form muzyki młodzieżowej jest potrzebne do demolowania psychiki młodych ludzi, zniszczenia zdrowia, osobowości i morali młodego pokolenia, wprowadzania w narkotyki i zachowania agresywne, dewiacyjne i autodestrukcyjne. Niszczycielska rewolucja moralno-duchowa jest sterowana przez tę muzykę. Monotonny rytm, wzmocnienie decybeli, beat głośno nadający powoli rozdrażniają system nerwowy, spowalniają i paraliżują procesy myślowe, prowadzą do frustracji i tzw. luzu narkotycznego, który redukuje świadomość człowieka do odbioru dźwięku i nadanego rytmu. Niejednokrotnie w przemyśle muzycznym do podświadomości słuchaczy wprowadza się określone przekazy podprogowe, zwykle to określone przesłania wychwalające szatana. Warto sprawdzić samych muzyków, którzy mogą oddać się ciemnym mocom i dzięki nim manipulować swoich słuchaczy. Mózg człowieka przyswaja sobie wszystkie informacje podprogowe, nawet jeśli są przekazywane w nieznanym języku niezależnie od woli i wiedzy słuchającego zatem radzę z głową wybierać muzykę, której chcemy słuchać. Muzyka rockowa, czy metal tak uzależnia, że nastolatek, któremu ogranicza się dostęp do tej muzyki lub zabrania jej słuchania, wpada w szał szukając jakiejś muzycznej stacji w radiu, w ukryciu, jakby wymykał się na papierosa. Z tego powodu muzyka jest narzędziem do uzależniania. Watro mieć to na uwadze. Kochany młody człowieku nie piszę tego, aby Ci zakazywać słuchania muzyki, ale, by ukazać Ci szkodliwość muzyki rockowej i metalowej. Są też chrześcijańskie zespoły grające te rytmy jeśli Ci się podobają np. Luxtorpeda, czy Anastasis. Pozdrawiam! :)
 Barbara 26-12-2015 dokonał wpisu:e-mail: basiatomala@onet. pl 
  "BÓG JEST MIŁOŚCIĄ"
 zika156 22-12-2015 dokonał wpisu:e-mail: kasiaszczepaniak@05.gmail.com 
 cześci
 Agnieszka 15-12-2015 dokonał wpisu:e-mail: agaturbak17@interia.pl 
 Chciała bym zapytać czy zmiana płci jest grzechem ale głównym powodem jest kapłańswo
 Lidka 04-12-2015 dokonał wpisu:e-mail: lidka0103@gmail.com 
 Szczęść Boże. Miałam piękny sen. Jakiś głos we mnie powtarzal Adonai. na stronę internetowá, aby poznać wszystkie znaczenia tego slowa i znalazlam Waszá stronę. Przejrzalam jej zawartość I rosadowala mine. Będę Waszá wierná czytelniczká. Lidka
 Barbara 20-11-2015 dokonał wpisu:e-mail: barbara-michalec@wp.pl 
 JESTEM STALA CZYTELNICZKA WASZEGO PORTALU ;) pozdrawiam z panem Bogiem Barbara
 Alex 15-11-2015 dokonał wpisu:
 Dzięki , że jesteście .
 Emilka 09-11-2015 dokonał wpisu:
 Świetna strona. Polecam wszystkim odwiedzających adonai.pl :)
 ania 07-11-2015 dokonał wpisu:e-mail: ania.emilia.julia@gmail.com 
 ktoś tu szuka dziewczyny mądrej i dobrej żony? :) szukam na męża porządnego dobrego i mądrego chłopaka i jakos nie moge znalesc takiego wierzącego ,może ktos napisze ? pozdr
 Tom 03-11-2015 dokonał wpisu:e-mail: tomek11041999@wp.pl  
 Witam. Ostatnio przeczytałem w internecie, że muzyka rock i metal są ściśle związane z szatanem. Chciałbym zapytać czy to prawda i jeśli słucham tej muzyki to czy jestem narażony na zło?
 Adam 25-10-2015 dokonał wpisu:e-mail: aitml@op.pl 
 Witam! Dzięki tej stronie już mam kontakt z kolejną Osobą, dzięki której mogę dalej tworzyć. Stare obrazki, krzyżyki, które zalegają szuflady i ...powoli zanikają... Jadą do mnie...! Moja Pracownia Sztuki Naiwnej daje im nowe życie. W zrobionych przeze mnie replikach Przydrożnych Kapliczek oddychają na nowo Wiarą i Polską Tradycją... Dziękuję! Jeżeli ktoś chce je zobaczyć - chętnie wyślę zdjęcia. Na wystawach i pokazach rozjeżdżają się nie tylko po Kraju, ale teraz i po Europie... Gdy ktoś pyta "ile to kosztuje" - odpowiadam: ile może ktoś dać... Część z moich prac wynagrodzono mi modlitwami - niektórzy pokrywają koszty pracy... I dobrze! Byle by Nasza Tradycja nie umarła! Pozdrawiam Wszystkich i jeszcze raz dziękuję Administratorowi za umieszczenie mojego wpisu! Bóg zapłać!
 Prawdziwy 20-10-2015 dokonał wpisu:e-mail: foraye@o2.pl 
 Szukam kogoś prawdziwego. Znajdę tu?
 ELA 13-10-2015 dokonał wpisu:
 wspaniale jest chwalić Pana razem z Wami.ALLELUJA
 Judyta 12-10-2015 dokonał wpisu:
 Rzeczywiście strasznie jest dziś dużo ciemnoty i niewoli na kuli ziemskiej, bo ludzie nie znają Boga i nie idą za Chrystusem, który założył Kościół. Nie rozumieją Miłosierdzia ani Miłości Bożej i zamiast mieć wewnętrzną wolność w sobie wolą żyć w niewoli grzechu i iluzji życia. Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli (J 8,32) To Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem. (por. J 14, 6) A tak mówił Papież JP II do młodzieży cyt.:"Tą drogą musi pójść każdy, kto chce osiągnąć zbawienie, Wy, ludzie młodzi, często stoicie na skrzyżowaniu dróg i nie wiecie, którą z nich wybrać, gdzie iść. Istnieje wiele błędnych dróg, wiele łatwych rozwiązań, a także wiele niejasności. W takich chwilach nie zapominajcie, że tylko Chrystus, tylko Jego Ewangelia, Jego przykład, Jego przykazania są drogą pewną, wiodącą do pełnego i trwałego szczęścia." k.cyt. Gdyby tak każdy odkrył Chrystusa nie byłoby tyle ciemnoty i zacofania a zamiast krytyki księży byłaby modlitwa za nich i wdzięczność za to, że oni są i głoszą Słowo Boże, konsekrują Ciało i Krew Pańską podczas Mszy Świętej. Pan Jezus z nami pozostał w Sakramentach, w okruchu białego chleba i daje nam Siebie jako przedsmak Nieba na ziemi. Stoi i czeka jak żebrak na każdego z nas, chce dać każdemu szczęście i wolność ale nikogo do niczego nie zmusza. Wszyscy mamy wolną wolę i każdy sam musi dokonać wyboru za kim pójdzie w swoim życiu... I jeszcze jeden cytat :" Postępujcie drogą miłości (...); postępujcie jak dzieci światłości" (Ef 5, 2. 8). i jeszcze ten: Uczcie się na tej drodze odkrywać Jezusa, który jest naszą Drogą, Prawdą i Życiem."
 ELA 12-10-2015 dokonał wpisu:
 Wspaniała strona,pełna ludzi wielbiących Boga. pozdrawiam Was wszystkich.CHWAŁA PANU
 zbyszek 10-10-2015 dokonał wpisu:e-mail: zbyszek.nazimek@gmail.com 
 Poszukuje osob z krakowa w celu pomocy
 Włodzimierz 20-09-2015 dokonał wpisu:
 To kto stworzył Świat,obce cywilizacje?
 Tomasz Adach 13-09-2015 dokonał wpisu:e-mail: atomasz1975@tlen.pl 
 A co jak pierwsi chrześcijanie widzieli obce cywilizacje a nie boga, to wtedy cała religia jest fikcją.
 Sara 03-09-2015 dokonał wpisu:e-mail: mstrzodka@hotmail.de 
 Witajcie, chcialabym przerwac swojä samotnosc i poznac kogos wartosciowego - gdzie tutaj moge kogos poznac?
 Włodzimierz 25-07-2015 dokonał wpisu:
 Dlaczego dla mnie,dla nas tak bardzo ważne jest podtrzymywanie więzi z Panem Bogiem,Chrystusem.Mogę to najlepiej robić przez przyjmowanie Eucharystii,przez systematyczną modlitwę.Wtedy mogę sobie wyobrazić,ze idę prostą drogą na ktorej czuje się bezpieczny bo jestem pod opieką.A gdy tego nie robię wtedy jak gdyby skręcam w jakieś rozwidlenie drogi pozbywając się Bożej opieki i wskazówek jak mam postępować.Wtedy moje myślenie,moje decyzje,moje i w konsekwencji moje uczynki stają się zupełnie inne.Tak więc mam wybór,albo trzymac się blisko Pana Boga i postępować zgodnie z jego przykazaniami albo się zbuntowac i kierować się wlasnym rozumem.Tak wielka jest między tymi tymi drogami przepaść,że nie możemy się porozumieć.
 Filip 16-07-2015 dokonał wpisu:
 Witam! Wspaniała strona, dzięki której bardziej zbliżyłem się do Boga. Dzięki tej stronie pogłębiam coraz bardziej swoją wiarę, która ostatnimi czasy podupadła we mnie.
 Rysia 12-07-2015 dokonał wpisu:
 Wspaniała strona.Będę często z niej korzystać - już ją sobie zapisałam.Błogosławię Was.Chwała Panu
 G.Bruno 01-07-2015 dokonał wpisu:e-mail: g.bruno@nauka.com 
 Straszne ile jeszcze ciemnoty jest na kuli ziemskiej. My spaleni przez wasze zabobony doczekamy jeszcze wolności. Bez soborowych wymysłów księżulków. Powoli ten czas nadejdzie. Miłość i serdeczność bez zabobonu, pedofilii i wyzysku.
 Ania 12-06-2015 dokonał wpisu:e-mail: aniama77@wp.pl 
 Zapraszamy na weekendowe dni skupienia dla młodzieży - najbliższe w dniach 19-21 czerwca! Poza tym, jeśli chcesz w każdym czasie możesz napisać, przyjechać, pogadać. Zobacz stronę www.franciszkanki-rodzinymaryi-poznan.pl Śmiało się odzywaj! s. Ania
 maria 02-06-2015 dokonał wpisu:
 proszę o opiekę nad Krystianem, prace dla niego i zgode w rodzinie, aby dzieci wyrodły na szlachrtnych bogobojnyvh ludzi.
 Andrzej 30-05-2015 dokonał wpisu:e-mail: andzacz-44@wp.pl 
 Szczęść Boże całej parafii. Jutro w mojej parafii pod Krzyżem gościmy ks proboszcza pewnie ks Michała, z wielką radością chcemy złożyć ofiary i wspomóc parafię w WZ w budowie jak widzę na planszy pięknego kościołka. Ale nasza Pani MB Częstochowska zasługuje na taki piękny dom dlatego chętnie chcemy pomóc. Pozdrawiam wszystkich ktorzy to przeczytają, a szczególnie ks proboszcza.
 On mnie uzdrowił 27-05-2015 dokonał wpisu:e-mail: sekretariat@centrumduchowosci.pl 
 Pozdrawiam wszystkich wierzących i niewierzących i zapraszam 13 czerwca na Tyski Wieczór Uwielbienia - doświadczenie obecności i miłości Boga, szczególnie dla poharatanych przez życie
 Włodzimierz 25-05-2015 dokonał wpisu:
 Słońce świeci nad złymi i nad dobrymi.Jesteśmy jedną wielką rodziną ludzką.Każdego,wroga i przyjaciela trzeba kochać,szanować,wysluchać za kazdego modlić.Dziękuję Ci Duchu Święty za Twoje Światło,które pozwala mnie i nam wszystkim dokonywać dobrych wyborów życiowych.Prowadź nas Duchu Święty Światłem Twoim.
  Galas Krystyna 24-05-2015 dokonał wpisu:
 Pozdrawiam wszystkie Pasterki a szczególnie Matkę Gaudiozę,dziękuję za modlitwy w moich intencjach.
 Karolina 14-05-2015 dokonał wpisu:
 Kochani kto może niech zobaczy co się dzieje na tej stronie.Dział Wieczność w Rozważaniach: Po co dusze czyśćcowe przychodzą na ziemie.O co tam chodzi? Kto wie?Pozdrawiam!Z Bogiem.
 Elzbieta 13-05-2015 dokonał wpisu:
 O Boże jak dawno nie odwiedzalam tej strony a tu tak milo.Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.Niech Pan Bog nam blogoslawi a Matka Boska okryje plaszczem swojej opieki.Szczęść Wam Boże.
 ToSt 05-05-2015 dokonał wpisu:
 Siema
 Radek 01-05-2015 dokonał wpisu:e-mail: karmako@karmako.pl 
 cieszę się że istnieją takie portale
 JOANNA 24-04-2015 dokonał wpisu:
 Parafia pw. Św. Rodziny w Lublinie zaprasza na MSZE ŚWIĘTE DLA SINGLI! Jesteś samotny? Chcesz poznawać nowych ludzi i zawierać przyjaźnie? Lubisz miło spędzać czas? Szukasz dobrego męża, lub żony? Takich osób jak Ty jest więcej niż myślisz. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Kościół pw. Św. Rodziny w Lublinie organizując specjalną, cykliczną Mszę Świętą( kolejna msza św. w każdą czwartą niedzielę miesiąca), po której odbywać się będą miłe pogawędki przy herbacie i ciastkach. Razem raźniej. Nie siedź w domu. Przyjdź do Kościoła! Pierwsza Msza Św.odbyła się 25 stycznia 2015 r. godz. 19.00. Pan Jezus, dobry jak chleb, zgromadził na niej ok.400 osób.Wiek nie gra roli, liczy się dobra wola. Przyjdź i sam zobacz. Dziękujemy dobremu Bogu za dar wspólnej modlitwy i prosimy, by przemienił samotność w radość bycia z drugim człowiekiem. Dziękujemy za nową wspólnotę, Wspólnotę Singli, tj. osób żyjących bez pary. Zachęcam serdecznie.
 Ewa 21-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: palaczewa@interia.pl 
 Panie Ty jesteś moim Ojcem w Tobie pokładam nadzieje.. Do Ciebie MODLE SIĘ KAŻDE DNIA..Ciebie kocham i wierze nieustannie...
 KS.STANISLAW GALANT 21-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: pegalant@yahoo.com.br 
 PAZDRAWIAM SERDECZNIE.JESTEM MISJONARZEM OD 36 LAT W BRAZYLII.PRZEZ PRZYPADEK WSPOTKALEM WASZ SAID W MOIM ADRESIE.POLECAM WSZYSTKICH OPIECE PANA PRZEZ RECE JEGO MATKI MARYI.ks.st.BRASIL.
 Ewa 20-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: palaczewa@interia.pl 
 Panie Boże pokieruj moje serce ku dobremu wyborowi..Miłóśći"
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej