Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12128


 ewa 19-01-2015 dokonał wpisu:
 Pragnę podzielić się jeszcze jednym doświadczeniem na Drodze mojej Wiary . Otóż , gdy znalazłam się w grzesznej sytuacji i urodziłam dziecko ,słyszałam wiele razy Głos , który mi mówił "Wróć do Sakramentów ,wróć do Sakramentów ". Na Obrazie Jezusa Miłosiernego pojawiał się biały napis po kilka razy ,oprócz tego , który już był , JEZU UFAM TOBIE . Dziękowałam Bogu za to wsparcie .Zapragnęłam modlić się za Kapłanów .Zadzwoniłam do Krakowa do Karmelu i otrzymałam jednego z Ojców Misjonarza do modlitwy za Niego . Przywdziałam Szkaplerz karmelitański u Sióstr Benedyktynek, ale jeszcze upadłam i urodziłam dwóch synów . Jeden z nich urodził się za pięć minut siódma piętnastego sierpnia.Pomyślałam , że zdążył na Eucharystię .Potem , gdy byłam na sali słyszałam jak śpiewają kolędy gdzieś w dali . Byłam zdziwiona i zapytałam panią doktór , kto słucha kolęd o tej porze. Odpowiedziała mi ,że nic nie słyszała . Gdy już miałam trzech synów poszłam z nimi na Eucharystię w Dniu Swiętego Fidelisa do Ojców Kapucynów .(nie wiem czy ten Swięty miał tak na imię ).Tego dnia było specjalne błogosławieństwo dla dzieci z namaszczeniem olejami . Stałam przed Swiątynią . Gdy Kapłan mówił kazanie, bardzo poruszyły mnie Jego słowa .Zapragnęłam ujrzeć Jego oblicze.Podeszłam i stanęłam z dziećmi w drzwiach Swiątyni .Poczułam piękne zapachy i doświadczyłam Wielkiej Miłości , Która spłynęła na mnie od Ołtarza . Byłam głęboko poruszona . Po zakończeniu Eucharystii poszłam do zakrystii i poprosiłam tego Kapłana aby i mnie namaścił , co też chętnie uczynił . Byłam Bogu ogromnie wdzięczna za ten dar ,ale czułam , że na Tę Miłość muszę odpowiedzieć . Podjęłam decyzję o życiu w czystości .Zwróciłam się do Księdza Biskupa z prośbą o pozwolenie mi przystępowania do Sakramentów Swiętych :do Sakramentu Pokuty i Eucharystii . Ks.Biskup wyraził zgodę . Byłam szczęśliwa .I tak rozpoczęła się Droga mojego nawrócenia i kolejne wydarzenia z tym związane . Pragnę tylko jeszcze powiedzieć , że Bóg docierał do mnie przez Miłość , nie słyszałam głosu , że jestem okropnym , wstrętnym grzesznikiem , że zraniłam Kościół i Boga samego ,tylko , że jestem nadal kochana , że Bóg pomimo wszystko mnie nie opuscił , że Był i Jest, ale pobudzał do Powstania ,że Jego Miłosierdzie nie ma granic , Jest ogromne , potężne i bardzo głębokie .O ukochany Jezu , Panie Miłosierdzia niech Twoje Serce ciągle dla nas bije abyśmy w tej Miłości czystej cali się zanurzali i na nowo siły odzyskiwali . Jezu , Twój Bok włócznia ostra przebiła i nam grzesznym Sakramenty Swięte zrodziła , niech głębi ich przyzywamy i wielkiego Miłosierdzia doświadczamy .Panie ratuj nas pielgrzymujących po tej ziemi , która jest nam piekłem i rajem , abyśmy Twoje szlaki wybierali , Ciebie nasłuchiwali , za Tobą wędrować pragnęli i w złym duchu nie ginęli . Usłysz wiernych błaganie , o Ratuj nas Panie . Amen.
 ewa 17-01-2015 dokonał wpisu:
 W Niedzielę w pierwszym czytaniu jest mowa o Samuelu .Pragnę i ja podzielić się pewnym doświadczeniem . Otóż , wiele lat temu uczyłam się w Studium Katechetycznym. Na zakończenie roku miałam napisać z jednego z przedmiotów pracę zaliczeniową na temat powołania kapłana , osoby świeckiej do Ewangelizacji . Przyszedł ostateczny termin na oddanie pracy a ja jej nie miałam. Nie wiedziałam zbytnio jak się do niej zabrać .Postanowiłam jednego dnia napisać i umówiłam się z jednym z Kapłanów, że rano zawiezie do profesora. Wieczorem wzięłam bardzo wiele Losservatore romano i zaczęłam studiować przmówienia Jana Pawła II . Podkreślałam to , co mi wpadło w serce , ale nie miałam natchnienia aby to jakoś scalić . Wiedziałam ,że nic nie napiszę i ze smutkiem w sercu poszłam spać . W nocy usłyszałam Głos" wstań ,idź i pisz" .Pomyślałam wówczas - Panie Boże nie wygłupiaj się .I ponownie usłyszałam " wstań, idź i pisz ". No dobrze, skoro tak -pomyślałam i poszłam . Byłam tylko narzędziem .Było to tak jakby Ktoś mi podsuwał odpowiednie fragmenty , które przepisywałam . Gdy skończyłam , miałam odczucie , że mam jakiś wielki skarb .Te słowa usłyszałam o godz. 3 .Pobiegłam do Kapłana po godz. 6 , ponieważ o 6.30 miała być Eucharystia .Po południu poszłam zapytać tego Kapłana , czy zawiózł . A on mi powiedział," że nie i mówił , wiesz , jaka to jest praca ,ona zrobi rewolucje w Kościele ,chcę mieć oryginał ".Zgodziłam się.Za pracę otrzymałam ocenę. I jeszcze pragnę wrócić do mojego dzieciństwa .Otóż , gdy byłam kilkuletnią dziewczynką miałam sen , który bardzo zaważył na dalszym moim życiu . Przyśniła mi się Siostra Zakonna w czarnym habicie , która przepowiadała przyszłość . Przed nią stało mnóstwo ludzi .Podeszłam i ja . Popatrzyła na mnie i powiedziała , że szybko umrę. Bardzo mnie to poruszyło . Wstałam jakaś inna . Moja mama zapytała mnie ,czy coś mi się stało .Nie przyznałam się . Kolejne lata mojego życia to było oczekiwanie na śmierć . Dziwiłam się, że czas płynie a ja żyję. Teraz wiem ,że chodziło o śmierć duchową bo gdy człowiek nie podąża Bożym szlakiem wówczas schodzi na boczne tory , nie dla niego a to prowadzi do śmierci .Należy wrócić na Boży szlak, który Opatrzność Boża nam przygotowała. Przepraszam , że tak wiele napisałam . Pozdrawiam serdecznie wszystkich . Szczęść Boże !
 ewa 16-01-2015 dokonał wpisu:
 Pragnę tu, na tym portalu podziękować Matce Bożej za łaskę uzdrowienia z niemocy duchowej ,której doświadczałam przez dość długi okres .Poddałam się , ale słuchałam Radia Maryja , odmawiałam część Różańca -jestem w Róży i wolontariacie modlitewnym u Ojców Kapucynów z Krakowa .Modliłam się do Wszystkich Swiętych ale nie modliłam się zbytnio za siebie, inni byli waźniejsi . Ja miałam Obraz Jezusa Miłosiernego,który już od kilku lat mi się przemienia , gdy Go kontempluje.Te chwile były dla mnie jak balsam dla duszy ale niemoc trwała. Przychodziły do mnie myśli , aby przytulić się znów do Trzeciego Zakonu Sw.Franciszka , wstąpić do jakiejś wspólnoty. Zrywy chwilowe były ale niemoc mnie trzymała , czułam ją , chociaż zadzwoniłąm do pewnych osób odpowiedzialnych ,że przyjadę ,po niedługim czasie myślałam , że nie będę miała na to siły . Ale one wróciły .Oglądałam wizytę Ojca Swiętego na Sri Lance przez Telewizję Trwam . Było to w Sanktuarium Matki Bożej .Gdy tylko ujrzałam To Miejsce poczułam dziwne ciepło ,bliskość.Jakby To Miejsce było mi drogie. Nie rozumiałam dlaczego. Pomyślałam , że To Sanktuarium Maryjne i pewnie dlatego.Trwałam wraz z wszystkimi ma Tej modlitwie . Westchnęłam do Maryi aby mi pomogła.Ojciec Swięty pobłogosławił lud Figurką Matki Bożej i przeszedł do Jej Figury .Wyjął Różaniec a ja poczułam się uwolniona, dostałam skrzydeł, napełniła mnie radość i siła . Różaniec się rozerwał.Czułam,że szatan się wściekł i dlatego tak się stało .Wiem , że Maryja będzie mnie wspierała ,że nie pozwoli , aby jej córka zginęła .Niedawno , w grudniu , miałam sen. Przyśniło mi się ,że wspinam się po skale , z której się obsuwam.Jakiś głos powiedział mi , abym trzymała się skóry ziemi . Dotarłam do Jakiejś Swiątyni związanej z królewską parą . Gdzieś była inna Swiątynia , ale jw wiedziałam , że chodzi właśnie o Tą, w której jestem . Ujrzałam znajomego ,uśmiechniętego kapłana oraz innych Kapłanów przy konfesjonałach. I wówczas usłyszałam wyraźny Głos : Pani Rokitniańska , Pani Rokitniańska . Przebudziłam się .Nie słyszałam o Takiej Pani ani o takiej miejscowości. Wstałam,włączyłam komputer i wpisałam :Pani Rokitniańska . I jakże byłam mile zaskoczona , gdy się okazało , że JEST Takie Sanktuarium i taka Miejscowość . Matka Boża Cierpliwie Słuchająca to Pani tej ziemi. Dziękuję Ci Matko mojego Pana,Brata, Oblubieńca , Króla i Sługi . O Maryjo , Tyś Go Powiła i ludziom Niebo przybliżyłaś.Tyś Piękna Strażniczka Boga Żywego w Kościele Swiętym Królującego. O Diademie Ojca Przedwiecznego Ty miaźdźysz szatana okropnego . Niech Twoje Przesłodkie Oblicze nam Prawdę wskazuje i pięte twoich dzieci ratuje . O Gwiazdo Nowej Ewangelizacji przybywaj i nas Swoim Płaszczem okrywaj .Matko wspomagaj abyśmy w Duchu Swiętym byli i z TOBĄ łeb węża miazdzyli . Archaniołów nam posyłaj aby nasze watłe , ludzkie siły wspierali i na Wieczność wskazywali . Pani ,Coś Słońce Zrodziła TYS nasza siła. Mateczko Ukochana prowadź nas do Pana . Amen .
 asia 11-01-2015 dokonał wpisu:
 Dziękuję!!! Jesteście świetni! Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!!!!
 Domini 11-01-2015 dokonał wpisu:e-mail: www.sentencjedlaciebie.blog.onet.pl 
 Witam, dziękuję serdecznie za piękne i inspirujące treści!!! Jednocześnie zapraszam serdecznie na moją stronkę. Pozdrawiam twórców i gości tutaj zaglądających. Domini. http://sentencjedlaciebie.blog.onet.pl
 Wlodzimierz 09-01-2015 dokonał wpisu:
 Pane Boże!Nasze,moje zycie Ty nam dałeś i nikt nie ma prawa go nam odebrać.Żaden fanatyk powołując się na obronę czci Boga /u islamistów Allacha/nie ma prawa zabijać bliźniego.Tylko do Ciebie należy osądzanie człowieka i wymierzanie sprawiedliwości.Ten który zabija nienawidzi bliźniego i nie może też w nim być miłości do CIebie.Ty Panie Boże jesteś Bogiem żywych i nie pragniesz śmierci człowieka,śmierci która weszła na świat przez grzechy ludzi i czekasz cierpliwie w swojej nieskończonej dobroci na każdego grzesznika,żeby przyszedł i zaczerpnął wody żywej z Twojego Miłosierdzia,która da mu życie wieczne.
 Bozena 08-01-2015 dokonał wpisu:
 Bardzo ciekawy portal-pozdrawiam.
 Ryschard 07-01-2015 dokonał wpisu:e-mail: ryszardsch@o2.pl 
 Pozdrawiam serdószkowo wszystkich i gości i tych co pracują byśmy mogli zaglądać tutaj by poznawać Pana Boga. Ryszard
 Włodzimierz 23-12-2014 dokonał wpisu:
 Kochani internauci z tego forum w którym i ja uczestniczę przez swoje nieraz nie najmądrzejsze wpisy.Mamy czas wielkiego wydarzenia,ktore zmienilo dzieje ludzkości - Swieto Narodzenia Pańskiego.Dzięki otrzymanej łasce naszej wiary katolickiej,która otrzymaliśmy od Pana Boga możemy się cieszyć pelną radością z narodzenia Pana.Świat,który Go nie zna albo odrzuca pozostaje nadal w ciemności nie wie,że wraz z narodzeniem Dzieciatka przyszedł na swiat prawdziwy pokój,prawdziwa miłość i nasze zbawienie..W tym radosnym dniu zapomnijmy o naszych chorobach,naszych zmartwieniach,kłopotach dnia codziennego.Cieszmy się i dzielmy się tą radością ze wszystkimi.Błogosławionych Swiąt.
 Karolina Frącza 20-12-2014 dokonał wpisu:
 Kochałam Boga, a gdy czytam ten portal kocham Go jeszcze bardziej. Uczennica SP45 w Katowicach Karolina Frącza(13lat)
 Andrzej z Nazaretu 19-12-2014 dokonał wpisu:e-mail: FAXIMILLE@poczta.fm 
 Do Wyzwolonych!!! Nie lękajcie się Boga!!! On nie jest groźny. Nie narzuca się, nie zniewala, nie szuka rewanżu, nie wywyższa się , nie pyszni się i nie unosi w gniewie, gdy kocha Ciebie! Bóg prosi cichutko Ciebie... gdy jest sam, gdy jest w potrzebie... Człowieku wyzwolony! Bóg nie jest wymyślony!!!
 Paweł 17-12-2014 dokonał wpisu:e-mail: Kamania323@wp.pl 
 Proszę o modlidlitwe, o wsparcie w modlitwie za moja dziewczynę Marceline.B nie wiem co sie z nią stało. wrazie pomocy prosze napisac a opisze sprawe szczegółowo. Pan z Wami
 Wlodzimierz 07-12-2014 dokonał wpisu:
 Idąc przez życie mam niezliczoną ilość dróg i ścieżek.Którą mam wybrać?Stale muszę podejmować decyzje jaką drogą pójść w przyszłości,jaką teraz-za godzinę,za minutę.Jak dobrze,że jesteś Panie Boże.Zawsze mogę się Ciebie spytać.A Ty mi odpowiadasz swoimi przykazaniami i światłem Ducha Świętego.Mogę być całkowicie pewny że będzie to odpowiedź właściwa.Bez Ciebie mój Boże byłbym jak łódź bez busoli miotana przez żywioł.Bądź Błogosławiony,bądź uwielbiony teraz i na wieki.Amen.
 Judyta 07-12-2014 dokonał wpisu:
 Jest takie miejsce na świecie, którego nazwa brzmi: Betlejem co z kananyjskiego tłumaczy się jako "Dom Chleba". To miejsce jest zaznaczone srebrną gwiazdą z napisem łacińskim, który po polsku tłumaczy się: ("Tu z Maryi Dziewicy narodził się Jezus Chrystus. 1717”. W każdym miejscu na ziemi, gdzie stoi Kościół jest także takie Betlejem- miejsce narodzenia i śmierci Chrystusa, bo w każdej Mszy Św.Pan Jezus w bezkrwawy sposób ofiarowuje się Bogu Ojcu za nas. Jest takie miejsce w nas samych, gdzie może narodzić się mały Jezus a jest to nasze serce. Serce, które gotowe jest odrzucając grzech (Spowiedż Św.) przyjąć Dzieciątko pod swój dach- to nic innego nie jest jak nasze małe Betlejem. Stajenką w noc Wigilijną też staje się nasz Kościół, gdzie idziemy na Pasterkę powitać Pana. Powitać ale i przyjąć Jego Miłość w Świętej Eucharysti, w której na zawsze jak obiecał z nami został. Bóg jest Miłością i objawił Swoje Słowo w Jezusie, który oddał Swoje życie za nas w najbardziej hańbiący sposób, byśmy my mieli życie w sobie oraz życie wieczne. Bóg daje wolność, kiedy odrzucamy grzech, Bóg daje nam się Cały w Sakramentach Św. tylko czy chcemy Go przyjąć? Bóg kocha mnie i Ciebie ( chociaż często tak trudno nam w to uwierzyć) i najbardziej się cieszy, gdy odnajdzie się ta zagubiona owca, ten syn marnotrawny, który wraca...Ewangelia to Dobra Nowina a tam też pisze, że to chorzy potrzebują lekarza nie zdrowi, On jadał z grzesznikami i nikogo precz nie odrzuca. Wszystko zależy on nas samych ale czy tylko tego chcesz, bo masz wolną wolę by w Twoim sercu znalazło się miejsce dla nowo narodzonej Dzieciny, czy otworzysz swe serce, by mogło stać się domem Boga, takim małym Betlejem? Kończę słowami kolędy: "Pójdżmy wszyscy do stajenki..."
 Basko 01-12-2014 dokonał wpisu:e-mail: basko1959@gmail.com 
 Cudowna strona niosąca tyle ciepła, radości i miłosci. dziękuje za to, ze JESTEŚCIE. http://poezjowyzakatek.blogspot.com/
 Krzysztof 27-11-2014 dokonał wpisu:e-mail: junior771@vp.pl 
 miłego dnia z Panem Bogiem
 Maria 27-11-2014 dokonał wpisu:
 Piękne dni się przybliżają , na Pana oczekiwanie , niech w naszych duszach znajdzie godne mieszkanie. Niech jasne promienie Pani światłości prowadzą nas na wyżyny duchowej radości .
 Włodzimierz 17-11-2014 dokonał wpisu:
 Czy potrzeba mi większego cudu żeby wierzyć w istnienie Pana Boga niż ten,że jestem?Bez Jego obecności nie można wytłumaczyć ani po co mam życie ani dokąd zmierzam.
 Renata 16-11-2014 dokonał wpisu:e-mail: mariciuj12345678@o2.pl 
 Dziekuje za modlitwy.Bóg zapłać
 EwaB 10-11-2014 dokonał wpisu:e-mail: ewabielska@wp.pl 
 Niedawno "odkryłam" ten portal i bardzo się z tego cieszę :)
 Katarzynka ;) 06-11-2014 dokonał wpisu:
 Genialna strona. Polecam ;)
 Małgorzatamaria 06-11-2014 dokonał wpisu:
 Dziękuję za Adonai.pl
 Ewa 31-10-2014 dokonał wpisu:
 Szczęść Boże wszystkim czytającym! Niech Pan błogosławi i strzeże twórców tego portalu i dopomaga w dalszym rozwoju.:-) Bóg zapłać!!!
 Włodzimierz 27-10-2014 dokonał wpisu:
 Chcemy być dobrymi,mądrymi,świadomymi katolikami by postępowac zgodnie z Wolą Bożą?Bądźmy otwarci na działanie Ducha Swiętego będąc stale w stanie łaski uświęcającej.Wiedzy jaką daje Duch Świety nie daje żadna akademia świata.
 Ania 21-10-2014 dokonał wpisu:
 Cieszę się bardzo, że istnieje taki portal. W chwilach dla mnie trudnych jest wielkim pocieszeniem.
 Robert 28-09-2014 dokonał wpisu:
 Ten nagi męski tors na reklamie na stronie startowej to chyba jakieś nieporozumienie , mam nadzieję . Nie chcę tego zdjęcia tym bardziej że ustawiłem sobię adonai jako stronę startową.
 Magdalena 22-09-2014 dokonał wpisu:
 Swietna strona, fajnie, że coś takiego jest, cieszę się.
 nika 07-09-2014 dokonał wpisu:
 Jestem na rozdrożu. Zakochałam się z wzajemnością w mężczyźnie, który ma żonę i syna. Rozum mówił - nie buduj swojego szczęścia na czyimś nieszczęściu, a serce krzyczało - wreszcie ktoś mnie pokochał i ja pokochałam. Serce boli bardzo..... ale .... Ale może moje serduszko zabije tak samo mocno do innej osoby - osoby bez zobowiązań. Taką mam nadzieję i tego się trzymam...
 MałgorzataD 04-09-2014 dokonał wpisu:
 Bardzo się cieszę,że mogę skorzystać z tej strony.Jest dla mnie źródłem wiedzy i zbiorem modlitw z którego postaram się skorzystać.
 Yolanta 02-09-2014 dokonał wpisu:
 Szukałam potwierdzenia swoich przemyśleń i znalazłam tu pocieszenie. Oby mąż zrozumiał swój błąd i więcej mnie nie krzywdził....
 Włodzimierz 01-09-2014 dokonał wpisu:
 c.d.wpisu w odpowiedzi Wyzwolonemu zastanów się też nad przypowieścią o bogaczu i biedaku.Dlatego choćbym cię przekonywał jak nie chcesz,nie uwierzysz.Ale pamiętaj,że Chrystus czeka na każdego żeby go objąć swoją miłością i miłosierdziem ale się nie narzuca.Musisz sam w pokorze o to Go poprosić.A nie ma większego szczęścia jak być z nim.Tylko jak to wytłumaczyć temu co nie wierzy.
 Włodzimierz 01-09-2014 dokonał wpisu:
 c.d mojego wpisu. Chrystus przyszedł naprawić w prawie to co złe. Dlaczego wierzę Chrystusowi?Znajdź choć jedną wiarę w której występuje dobrowolna ofiara śmierci krzyżowej z miłości do człowieka.Czy to nie świadczy o Jego bóstwie?Uważam za zbyt naiwne twoje twierdzenie,że wierzymy chociaż nie widzieliśmy ani nie słyszeliśmy Pana Boga/chociaż biorąc pod uwagę prywatne objawienia to tylko częściowa prawda/.Przeczytaj sobie co Pan Jezus powiedział do niewiernego Tomasza,zastanów
 Włodzimierz 31-08-2014 dokonał wpisu:
 Do Wyzwolonego! Zacznę od tego,że dla mnie oddalenie od Pana Boga i nie uznawanie Jego przykazań to nie wyzwolenie ale zniewolenie.Jest to niewola grzechu.Sam wtedy stawiam się w roli Pana Boga i mogę sam sobie wyznaczać co jest dobre a co złe,np.uznać,że wolno mi zabijać,kraść,prowadzić łajdackie życie,bo to jest dla mnie dobre.Taki jest wniosek z tego co piszesz-że czlowiek jest stwórcą wszystkich bogów.Jeżeli negujesz istnienie Pana Boga to zastanow się chocby nad cudem życia /również swojego/ i całym stworzeniem.Czy potrafisz jako bóg stworzyć coś podobnego i tchnąć w to życie?A może wierzysz,że powstałeś w wyniku Wielkiego Wybuchu?Lecz Wielki Wybuch też musial mieć swój początek.Masz rozum,myślisz,ożywia cię duch.Wiesz co to jest i skąd się bierze?Bez niego jesteś tylko zlepkiem pierwiastków.Przekracza to możliwości rozumu i pozostaje wiara w istnienie Istoty WYższej czyli Pana Boga.Sam nic mogę /nawet jednego oddechu/a wszystko w Bogu.Jestem tylko pyłkiem,dziś jestem a jutro mnie nie ma.Nie potrafię stac się nieśmiertelnym.Ale wiem,że nic w naturze nie ginie.Zamienię się w proch.Ale co z duchem?Wierzę,że Pan Bóg mnie wskrzesi i da życie wieczne w nowym ciele.Piszesz,że nasza religia jest jedną z tysiąca innych.Człowiek zawsze zawsze w coś wierzył i wierzy.To tkwi w jego naturze.Ale dlaczego wierzę akurat Chrystusowi/dziękuję P.Bogu,że zostałem wybrany/ ? Dlatego,że On ma słowa życia wiecznego.Znajdź choć jeden fragment z jego nauczania,który nie jest przepełniony miłością do człowieka.Nie znajdziesz.Piszesz o przemocy w Biblii,co może odnosić się tylko do Starego Testamentu.Otóż człowiek od zarania dziejow aż po dzień dzisiejszy dla uspokojenia sumienia potrafił,dokonując największych zbrodni powoływać się na błogosławieństwo Boga.
 Ania 30-08-2014 dokonał wpisu:
 Św.Ojcze Pio uproś nam u Boga szczęśliwą miłość,spraw,aby Marek mimo choroby przemyślał wszystko i daj nam zdrowe dziecko o które tak długo się staramy,dzięki któremu odnajdziemy cel i sens życia w tak ciężkich dla nas ostatnio chwilach.Błagam i dziękuje.Jezu Ufam Tobie
 teresa 09-08-2014 dokonał wpisu:
 boże spraw żeby ludzie na osiedlu zrozumieli że są ludzie pragnący nocy spokojnych bez pijaństwa i głośnego zachowania boże wysłuchaj mnie
 Klaudia 06-08-2014 dokonał wpisu:
 Trafiłam na tę stronę bardzo dawno temu zupełnie przez przypadek. Znalazłam tutaj wiele ciekawych informacji i nie tylko. Teraz myślę, że od tej strony zaczęły się zmiany w mojej wierze. Postanowiłam pisać własnego bloga o swoim życiu jako katoliczki serdecznie zapraszam http://jezus-moim-zyciem.blog.pl/
 Załamana 26-07-2014 dokonał wpisu:
 Boże pomóż zrealizować moje plany żeby w końcu życie nabrało sensu daj mi ostatnią szanse proszę .BÓG ZAPŁAC
 jarszu 24-07-2014 dokonał wpisu:e-mail: jarek.szulc@mail.com 
 Dzięki świadectwom zawartym na portalu i modlitwach znalazłem swój grzech który trwał we mnie ponad 5 lat. Dziękuję Bogu za taki portal i ludziom, którzy go stworzyli. Szczęść Boże! Bóg jest Niesamowity :)
 Aga 15-07-2014 dokonał wpisu:
 Faina stronka
  dokonał wpisu:
 
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej