Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [6.5] [7.5] [8.5] [9.5] [10.5] [11.5] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12193


 zika156 22-12-2015 dokonał wpisu:e-mail: kasiaszczepaniak@05.gmail.com 
 cześci
 Agnieszka 15-12-2015 dokonał wpisu:e-mail: agaturbak17@interia.pl 
 Chciała bym zapytać czy zmiana płci jest grzechem ale głównym powodem jest kapłańswo
 Lidka 04-12-2015 dokonał wpisu:e-mail: lidka0103@gmail.com 
 Szczęść Boże. Miałam piękny sen. Jakiś głos we mnie powtarzal Adonai. na stronę internetowá, aby poznać wszystkie znaczenia tego slowa i znalazlam Waszá stronę. Przejrzalam jej zawartość I rosadowala mine. Będę Waszá wierná czytelniczká. Lidka
 Barbara 20-11-2015 dokonał wpisu:e-mail: barbara-michalec@wp.pl 
 JESTEM STALA CZYTELNICZKA WASZEGO PORTALU ;) pozdrawiam z panem Bogiem Barbara
 Alex 15-11-2015 dokonał wpisu:
 Dzięki , że jesteście .
 Emilka 09-11-2015 dokonał wpisu:
 Świetna strona. Polecam wszystkim odwiedzających adonai.pl :)
 ania 07-11-2015 dokonał wpisu:e-mail: ania.emilia.julia@gmail.com 
 ktoś tu szuka dziewczyny mądrej i dobrej żony? :) szukam na męża porządnego dobrego i mądrego chłopaka i jakos nie moge znalesc takiego wierzącego ,może ktos napisze ? pozdr
 Tom 03-11-2015 dokonał wpisu:e-mail: tomek11041999@wp.pl  
 Witam. Ostatnio przeczytałem w internecie, że muzyka rock i metal są ściśle związane z szatanem. Chciałbym zapytać czy to prawda i jeśli słucham tej muzyki to czy jestem narażony na zło?
 Adam 25-10-2015 dokonał wpisu:e-mail: aitml@op.pl 
 Witam! Dzięki tej stronie już mam kontakt z kolejną Osobą, dzięki której mogę dalej tworzyć. Stare obrazki, krzyżyki, które zalegają szuflady i ...powoli zanikają... Jadą do mnie...! Moja Pracownia Sztuki Naiwnej daje im nowe życie. W zrobionych przeze mnie replikach Przydrożnych Kapliczek oddychają na nowo Wiarą i Polską Tradycją... Dziękuję! Jeżeli ktoś chce je zobaczyć - chętnie wyślę zdjęcia. Na wystawach i pokazach rozjeżdżają się nie tylko po Kraju, ale teraz i po Europie... Gdy ktoś pyta "ile to kosztuje" - odpowiadam: ile może ktoś dać... Część z moich prac wynagrodzono mi modlitwami - niektórzy pokrywają koszty pracy... I dobrze! Byle by Nasza Tradycja nie umarła! Pozdrawiam Wszystkich i jeszcze raz dziękuję Administratorowi za umieszczenie mojego wpisu! Bóg zapłać!
 Prawdziwy 20-10-2015 dokonał wpisu:e-mail: foraye@o2.pl 
 Szukam kogoś prawdziwego. Znajdę tu?
 ELA 13-10-2015 dokonał wpisu:
 wspaniale jest chwalić Pana razem z Wami.ALLELUJA
 Judyta 12-10-2015 dokonał wpisu:
 Rzeczywiście strasznie jest dziś dużo ciemnoty i niewoli na kuli ziemskiej, bo ludzie nie znają Boga i nie idą za Chrystusem, który założył Kościół. Nie rozumieją Miłosierdzia ani Miłości Bożej i zamiast mieć wewnętrzną wolność w sobie wolą żyć w niewoli grzechu i iluzji życia. Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli (J 8,32) To Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem. (por. J 14, 6) A tak mówił Papież JP II do młodzieży cyt.:"Tą drogą musi pójść każdy, kto chce osiągnąć zbawienie, Wy, ludzie młodzi, często stoicie na skrzyżowaniu dróg i nie wiecie, którą z nich wybrać, gdzie iść. Istnieje wiele błędnych dróg, wiele łatwych rozwiązań, a także wiele niejasności. W takich chwilach nie zapominajcie, że tylko Chrystus, tylko Jego Ewangelia, Jego przykład, Jego przykazania są drogą pewną, wiodącą do pełnego i trwałego szczęścia." k.cyt. Gdyby tak każdy odkrył Chrystusa nie byłoby tyle ciemnoty i zacofania a zamiast krytyki księży byłaby modlitwa za nich i wdzięczność za to, że oni są i głoszą Słowo Boże, konsekrują Ciało i Krew Pańską podczas Mszy Świętej. Pan Jezus z nami pozostał w Sakramentach, w okruchu białego chleba i daje nam Siebie jako przedsmak Nieba na ziemi. Stoi i czeka jak żebrak na każdego z nas, chce dać każdemu szczęście i wolność ale nikogo do niczego nie zmusza. Wszyscy mamy wolną wolę i każdy sam musi dokonać wyboru za kim pójdzie w swoim życiu... I jeszcze jeden cytat :" Postępujcie drogą miłości (...); postępujcie jak dzieci światłości" (Ef 5, 2. 8). i jeszcze ten: Uczcie się na tej drodze odkrywać Jezusa, który jest naszą Drogą, Prawdą i Życiem."
 ELA 12-10-2015 dokonał wpisu:
 Wspaniała strona,pełna ludzi wielbiących Boga. pozdrawiam Was wszystkich.CHWAŁA PANU
 zbyszek 10-10-2015 dokonał wpisu:e-mail: zbyszek.nazimek@gmail.com 
 Poszukuje osob z krakowa w celu pomocy
 Włodzimierz 20-09-2015 dokonał wpisu:
 To kto stworzył Świat,obce cywilizacje?
 Tomasz Adach 13-09-2015 dokonał wpisu:e-mail: atomasz1975@tlen.pl 
 A co jak pierwsi chrześcijanie widzieli obce cywilizacje a nie boga, to wtedy cała religia jest fikcją.
 Sara 03-09-2015 dokonał wpisu:e-mail: mstrzodka@hotmail.de 
 Witajcie, chcialabym przerwac swojä samotnosc i poznac kogos wartosciowego - gdzie tutaj moge kogos poznac?
 Włodzimierz 25-07-2015 dokonał wpisu:
 Dlaczego dla mnie,dla nas tak bardzo ważne jest podtrzymywanie więzi z Panem Bogiem,Chrystusem.Mogę to najlepiej robić przez przyjmowanie Eucharystii,przez systematyczną modlitwę.Wtedy mogę sobie wyobrazić,ze idę prostą drogą na ktorej czuje się bezpieczny bo jestem pod opieką.A gdy tego nie robię wtedy jak gdyby skręcam w jakieś rozwidlenie drogi pozbywając się Bożej opieki i wskazówek jak mam postępować.Wtedy moje myślenie,moje decyzje,moje i w konsekwencji moje uczynki stają się zupełnie inne.Tak więc mam wybór,albo trzymac się blisko Pana Boga i postępować zgodnie z jego przykazaniami albo się zbuntowac i kierować się wlasnym rozumem.Tak wielka jest między tymi tymi drogami przepaść,że nie możemy się porozumieć.
 Filip 16-07-2015 dokonał wpisu:
 Witam! Wspaniała strona, dzięki której bardziej zbliżyłem się do Boga. Dzięki tej stronie pogłębiam coraz bardziej swoją wiarę, która ostatnimi czasy podupadła we mnie.
 Rysia 12-07-2015 dokonał wpisu:
 Wspaniała strona.Będę często z niej korzystać - już ją sobie zapisałam.Błogosławię Was.Chwała Panu
 G.Bruno 01-07-2015 dokonał wpisu:e-mail: g.bruno@nauka.com 
 Straszne ile jeszcze ciemnoty jest na kuli ziemskiej. My spaleni przez wasze zabobony doczekamy jeszcze wolności. Bez soborowych wymysłów księżulków. Powoli ten czas nadejdzie. Miłość i serdeczność bez zabobonu, pedofilii i wyzysku.
 Ania 12-06-2015 dokonał wpisu:e-mail: aniama77@wp.pl 
 Zapraszamy na weekendowe dni skupienia dla młodzieży - najbliższe w dniach 19-21 czerwca! Poza tym, jeśli chcesz w każdym czasie możesz napisać, przyjechać, pogadać. Zobacz stronę www.franciszkanki-rodzinymaryi-poznan.pl Śmiało się odzywaj! s. Ania
 maria 02-06-2015 dokonał wpisu:
 proszę o opiekę nad Krystianem, prace dla niego i zgode w rodzinie, aby dzieci wyrodły na szlachrtnych bogobojnyvh ludzi.
 Andrzej 30-05-2015 dokonał wpisu:e-mail: andzacz-44@wp.pl 
 Szczęść Boże całej parafii. Jutro w mojej parafii pod Krzyżem gościmy ks proboszcza pewnie ks Michała, z wielką radością chcemy złożyć ofiary i wspomóc parafię w WZ w budowie jak widzę na planszy pięknego kościołka. Ale nasza Pani MB Częstochowska zasługuje na taki piękny dom dlatego chętnie chcemy pomóc. Pozdrawiam wszystkich ktorzy to przeczytają, a szczególnie ks proboszcza.
 On mnie uzdrowił 27-05-2015 dokonał wpisu:e-mail: sekretariat@centrumduchowosci.pl 
 Pozdrawiam wszystkich wierzących i niewierzących i zapraszam 13 czerwca na Tyski Wieczór Uwielbienia - doświadczenie obecności i miłości Boga, szczególnie dla poharatanych przez życie
 Włodzimierz 25-05-2015 dokonał wpisu:
 Słońce świeci nad złymi i nad dobrymi.Jesteśmy jedną wielką rodziną ludzką.Każdego,wroga i przyjaciela trzeba kochać,szanować,wysluchać za kazdego modlić.Dziękuję Ci Duchu Święty za Twoje Światło,które pozwala mnie i nam wszystkim dokonywać dobrych wyborów życiowych.Prowadź nas Duchu Święty Światłem Twoim.
  Galas Krystyna 24-05-2015 dokonał wpisu:
 Pozdrawiam wszystkie Pasterki a szczególnie Matkę Gaudiozę,dziękuję za modlitwy w moich intencjach.
 Karolina 14-05-2015 dokonał wpisu:
 Kochani kto może niech zobaczy co się dzieje na tej stronie.Dział Wieczność w Rozważaniach: Po co dusze czyśćcowe przychodzą na ziemie.O co tam chodzi? Kto wie?Pozdrawiam!Z Bogiem.
 Elzbieta 13-05-2015 dokonał wpisu:
 O Boże jak dawno nie odwiedzalam tej strony a tu tak milo.Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.Niech Pan Bog nam blogoslawi a Matka Boska okryje plaszczem swojej opieki.Szczęść Wam Boże.
 ToSt 05-05-2015 dokonał wpisu:
 Siema
 Radek 01-05-2015 dokonał wpisu:e-mail: karmako@karmako.pl 
 cieszę się że istnieją takie portale
 JOANNA 24-04-2015 dokonał wpisu:
 Parafia pw. Św. Rodziny w Lublinie zaprasza na MSZE ŚWIĘTE DLA SINGLI! Jesteś samotny? Chcesz poznawać nowych ludzi i zawierać przyjaźnie? Lubisz miło spędzać czas? Szukasz dobrego męża, lub żony? Takich osób jak Ty jest więcej niż myślisz. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Kościół pw. Św. Rodziny w Lublinie organizując specjalną, cykliczną Mszę Świętą( kolejna msza św. w każdą czwartą niedzielę miesiąca), po której odbywać się będą miłe pogawędki przy herbacie i ciastkach. Razem raźniej. Nie siedź w domu. Przyjdź do Kościoła! Pierwsza Msza Św.odbyła się 25 stycznia 2015 r. godz. 19.00. Pan Jezus, dobry jak chleb, zgromadził na niej ok.400 osób.Wiek nie gra roli, liczy się dobra wola. Przyjdź i sam zobacz. Dziękujemy dobremu Bogu za dar wspólnej modlitwy i prosimy, by przemienił samotność w radość bycia z drugim człowiekiem. Dziękujemy za nową wspólnotę, Wspólnotę Singli, tj. osób żyjących bez pary. Zachęcam serdecznie.
 Ewa 21-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: palaczewa@interia.pl 
 Panie Ty jesteś moim Ojcem w Tobie pokładam nadzieje.. Do Ciebie MODLE SIĘ KAŻDE DNIA..Ciebie kocham i wierze nieustannie...
 KS.STANISLAW GALANT 21-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: pegalant@yahoo.com.br 
 PAZDRAWIAM SERDECZNIE.JESTEM MISJONARZEM OD 36 LAT W BRAZYLII.PRZEZ PRZYPADEK WSPOTKALEM WASZ SAID W MOIM ADRESIE.POLECAM WSZYSTKICH OPIECE PANA PRZEZ RECE JEGO MATKI MARYI.ks.st.BRASIL.
 Ewa 20-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: palaczewa@interia.pl 
 Panie Boże pokieruj moje serce ku dobremu wyborowi..Miłóśći"
 Włodzimierz 19-04-2015 dokonał wpisu:
 Panie Boże! Bez Ciebie,bez Twojej obecności w moim życiu nie można zrozumieć ani kim jestem ani jaki jest sens mojego życia.Ty tchnąleś w pylek jakim jestem życie.Ale to nie wszystko.Uznałeś nas za tak cennych,że dałeś nam Swojego Syna żeby nas doprowadzil do wiecznej szczęśliwości przez swoją śmierć na krzyżu.Czy można pojąć rozumem tak wielką miłość?A mnie nie zawsze stać żeby odpowiedzie na Toją nieskończoną miłość wiernością i posłuszeństwem.
 Judyta 11-04-2015 dokonał wpisu:
 Przy wejściu do Grobu w Jerozolimie jest wpis po grecku: "Dlaczego szukacie wśród umarłych Tego, który żyje? Nie ma Go to zmartwychwstał." Jeśli Jezusa nie ma w pustym grobie, a nie ma, bo widziałam, tzn., że jest wszędzie na całym świecie. Jezusa nie ma tylko w pustym Grobie. To dość ciekawe stwierdzenie, które wyczytałam gdzieś w necie. Pan Jezus powrócił po 3 dniach do życia po śmierci, ukazywał się przez 40 dni a potem wstąpił do Nieba, do Domu Ojca skąd przyszedł. Przyszedł po to, by pokazać nam Ojca, który jest Miłością, by na Krzyżu pokonać śmierć i szatana,by dać nam Swoje Zbawienie. Alleluja, Jezus żyje! Jezus został w Sakramencie Eucharystii, byśmy my mogli czerpać łaski ze zdroju Bożego Miłosierdzia. Jutro jest Niedziela Miłosierdzia Bożego proszę za tych najbardziej zagubionych w życiu, za tych co grzeszą i za ateistów. Nie ma sytuacji bez wyjścia, jeśli tyko zaufamy Bożemu Miłosierdziu, jeśli tylko oddamy swoje życie Jezusowi i wybierzemy Go za Pana swojego życia. Chwała Ci Jezu! Bądż uwielbiony we wszystkich ludzkich sercach! Przyjdż Duchu Święty!Dzięki Ci Boże Ojcze, dzięki Ci Duchu Święty, dzięki Ci Jezu!!!
 Czernin 09-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: pawellbala@wp.pl 
 CZEŚĆ! Zapraszam na mojego nowego bloga: katolicyzm.blog.pl
 ewa 05-04-2015 dokonał wpisu:
 Alleluja ! Jezus Żyje ! Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego .Niech Pan będzie Jedynym Źródłem Życia ,Prawdy , Pokoju i Miłości .Szczęść Boże !
 Renata 30-03-2015 dokonał wpisu:
 Niech będzie Bóg w Trójcy uwielbiony wraz z całym stworzeniem dzieł swoich .
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej