Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [1] (2) [3] [4] [5] [6] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12166


 Tomasz 13-11-2018 dokonał wpisu:
 Dziekuje za wszelkie łaski,a proszę o ...
 Kiza misa 06-11-2018 dokonał wpisu:
 Gutek
 Pasterka 08-10-2018 dokonał wpisu:
 Miłość " mała" zaszlochała ... i utulić się w żalu ..nie chciała . Cichutko wyszeptała " co ja uczyniłam ? Pana zagubiłam ... gdzie Go szukać mam? ach w ciemności trwam ... . Wszyscy " biegają " ...i tyle wspaniałych Dzieł wypełniają ... a ja chętnie w Jego Ramionach bym się skryła i tak...w Niebie była.Mała "miłość " posmutniała ...i pociechy oczekiwała .Tyle "Wielkich Miłości " świat Boga zamieszkało ..i czy Jaśniej się stało ?....Pan Anioła posyła ..." nie trap się Moja miła, przylgnij cała do Ciała Mego a tam doświadczysz Ducha Bożego . Pójdziesz przez ciemne doliny , chociaż nie masz już siły .Pójdziesz , gdzie Duch będzie Cię prowadził ... i tym się zbawisz. Nie lękaj się obrzydliwości świata całego , chociaż jest w rękach ducha złego , tylko ze Mną zjednoczona jego pokonasz ." Mała "miłość " ulgi doznała ...bo Pana całą sobą miłowała .
 Irena 04-10-2018 dokonał wpisu:
 super strona !!! chwała Panu. będę wszystkim polecać, dzięki serdeczne za taki szeroki wachlarz rozmaitości!!!
 Włodzimierz 04-10-2018 dokonał wpisu:
 Jak słonko nie zaświeci i nie spadnie deszcz to nie pomoże żadna UE ani nikt,bo beze MNIE sami nic uczynić nie możecie.
 Pasterka 24-09-2018 dokonał wpisu:
 W dzisiejszym Ewangeliarzu Ojciec Wojciech Jędrzejewski wypowiedział Słowo , Które mocno "uderzyło " w moje serce i w mojego ducha . Otóż Ojciec mówił " Uwaga! to będzie poważne ostrzeżenie. Choćbyś nie wiem jak był obdarowany przez Boga .... ... czymkolwiek, stracisz to, jeśli nie będziesz chciał się tym dzielić ... ." Trochę się " wystraszyłam " , bo zrozumiałam , że tak się MOŻE STAĆ . Nie miałam "zamiaru " się "nie dzielić " , ale chciałam aby to pozostało na spowiedzi , ale skoro TAK Pan chciał , aby Słowo Ojca mnie dotknęło , zmieniłam zdanie.Pan skierował do mnie Słowo " Upoważniam cię do tego , abyś w Moim Imieniu mówiła światu o Mnie ".Mówił mi , że jestem najpiękniejszą kobietą świata , że cały świat został stworzony ze względu na mnie . Moja reakcja była taka , jak Sary , gdy usłyszała , że za rok będzie pieściła dzieciątko . Miałam świadomość jak wyglądam...a to raczej wprawiało mnie w depresję . Innym razem Rzekł " Wojuj" ,odpowiedziałam " O Panie jak mam wojować ?" a Pan na to " Słowem ".Pan Rzekł :" Załóż Kościół ", odpowiedziałam "O Panie nie założę Kościoła , Ty Go Założyłeś ..." a Pan na to " Ty jesteś Kościołem . Powołaj Apostołów ". I cisza ...wielka cisza . O Panie , TY Wiesz , jak bardzo jestem słaba . Gdy byłam młoda dziewczyną , tak bardzo Cię miłowałam ..., pragnęłam spać w trumnie , umierać dla Ciebie .., ale Ty nie dałeś mi tego Zakonu ... , ale moje życie stało się "trumną ".. . Każesz mi wojować ... , tak .., bardzo bym chciała zdobyć dla Ciebie Cały świat , ale paraliżuje mnie lęk przed śmiercią męczeńską , ale ...i tak bardzo boję się o dzieci , o te baranki młode , które chca chodzić własnymi ścieżkami.O Panie , Kocham Twój Kościół ...mój Kościół i Pragnę w Nim żyć i umrzeć .., i proszę ... nie każ mi czynić tego, czego żądasz ode mnie .Moja Miłość TO I Z R A E L ... TO K O Ś C I Ó Ł ...TO O J C Z Y Z N A .
 Pasterka 17-09-2018 dokonał wpisu:
 Ja Ewa ...Sługa mojego Pana Jezusa Chrystusa mam do Przekazania od Pana pod Natchnieniem Ducha Świętego : Kapłanom , którzy ż y j ą w g r z e ch u p e d o f i l i i , w g r z e c h u homoseksualizmu i żyją w g r z e c h u przynależą do Masonów NIE W O L N O S P R A W O W A Ć EUCHARYSTII ani Pełnić Innych SAKRAMENTÓW .SĄ TO GRZECHY SODOMY I GOMORY , za KTÓRE cz e k a wieczne potępienie , jeśli się n i e na w ró cą . LUDZIE < KTÓRZY SĄ w Hierarchii Kościoła i w i e d z a o T Y M a N A T O p o z w al aj a będą SĄDZENI PRZEZ STWÓRCĘ Srogim S Ą D E M SPRAWIEDLIWOŚCI i Mogą Usłyszeć od PANA S ŁO W A " Idźcie P R E C Z O D E M N I E , N I E ZNAM WAS ..", niezależnie od Tego , KIM SĄ ...czy Kardynałami .., Biskupami ...a N A W E T S A M Y M PAP I E Z E M . TO MÓWI PAN , Który MA WŁADZĘ W KOŚCIELE w Duchu Świętym . PAN JEST OGNIEM ... PAN WSZYSTKO WIDZI ... i C I E R P LI W I E O C Z E K U J E ... > JESZCZE JEST CZAS Na O P A M I Ę T A N I E ...Jeszcze J E S T CZAS....ale JEST TO CZAS K r ó t k i ... . PAN JEST DOBRYM P A S T E R Z E M i Z al ę z y MU Na OWCACH ...a Precz ODRZUCI ZGNILIZNĘ .... i ROBACTWO ... . SŁUCHAJCIE PANA ZASTĘPÓW ...Słuchaj GO KOŚCIELE ...SŁUCHAJ GO IZ R A E L U ... PAN JEST B L I S K O... .
 Pasterka do gościa 10-08-2018 dokonał wpisu:
  Drogi "gościu " jestem na fb ...Ewa Nowacka Kolno. Pozdrawiam serdecznie.
 Pasterka 07-08-2018 dokonał wpisu:
  W Radiu Maryja jeden z Ojców w katechezie mówił o "przekazywaniu wiary" , że nie wolno zatrzymywać dla siebie. Otóż postanowiłam słówko napisać o tym , co stanowi moją niejako tożsamość .Otóz wiele lat temu napisałam do Księdza Wojciecha Nowackiego takie mniej więcej słowa. << Ciało moje " w grobie" , dusza moja " przy Tobie" , mój duch z duchem Ojca Jerzego złączony. Głowa moja "u Jana Pawła II ", władza moja w dłoniach Benedykta XVI , moje ukrzyżowane ramiona " u Franciszkanów" , moje ukrzyżowane nogi " u dominikanów" >" ale nie napisałam , gdzie jest moje Serce ..., bo nie wiedziałam , nie odnalazłam ... ale teraz JUŻ Wiem ... , ale mówić nie mogę .To końca moich dni ma to pozostać Tajemnicą ale To Właśnie SERCE Jest w CENTRUM , To ONO Nadaje Sens i Wartość mojemu życiu.Pozdrawiam gorąco wszystkich a Ty Drogi gościu możesz się wpisywać ... na tym portalu ile masz życzenia. Ja ten Portal...szczególnie umiłowałam .. , stał się niejako "moim"..świadkiem...
 gość 04-08-2018 dokonał wpisu:
 Droga Pasterko! Czy nie wydaje Ci się, że naużywasz Księgę Gości swoimi bardzo licznymi wpisami od dłuższego już czasu? Księga Gości jak sama nazwa wskazuje jest dla Gości, a mam wrażenie, że traktujesz ją jak swoją własność, tak jakbyś była tu Gospodarzem. Proszę, przemyśl to. Pozdrawiam serdecznie.
 Pasterka 05-07-2018 dokonał wpisu:
 Izrael...Izrael...Izrael ..., Boże Abrahama ..Jakuba i Izaaka ... . Izrael...Pan Cię M I Ł U J E ... , Izrael ...Pan Cię O C Z E K U J E ..., Izrael ...Pan Ci D Z I Ę K U J E ...za TO , że B y ł e ś ..., za TO ,że J e s t e ś ..., za TO , że BĘ D Z I E S Z... Amen.
 Pasterka 04-06-2018 dokonał wpisu:
 " Poczęliśmy, wiliśmy się z bólu , jakbyśmy mieli rodzić ; d u c h a zbawczego nie wydaliśmy ziemi i nie przybyło mieszkańców na świecie. Ożyją Twoi umarli , zmartwychwstaną ich trupy , obudzą się i krzykną z radości spoczywający w prochu , bo r o s a Twoja jest r o s ą światłości , a ziemia wyda cienie zmarłych ."(Iz.26,18-19)
 Pasterka 01-06-2018 dokonał wpisu:
 Jestem na p u s t y n i z Panem . Jeśli otrzymam Słowo ...to będę. Pozdrawiam serdecznie. Szczęść Boże.
 Pasterka 19-05-2018 dokonał wpisu:
 " Cześć Maryi , cześć i chwała Pannie Swiętej cześć.Śpiewaj , śpiewaj ziemio cała hołd Jej śpiesz się nieść...."
 Pasterka 19-05-2018 dokonał wpisu:
 " Oto błogosławcie Pana , wszyscy słudzy Pańscy, którzy trwacie nocami w domu Pańskim. Wznieście ręce wasze ku Miejscu Świętemu i błogosławcie Pana! Niech cię Pan błogosławi z Syjonu, Ten , który uczynił niebo i ziemię!(Ps.134)
 Pasterka 19-05-2018 dokonał wpisu:
 " O Potężny Królu Chryste ..." . Na Ziemię Pana Adonai Z S T Ą P I Ł Y Czyste Duchy. Zamieszkały w Ciałach Ludzi . To POTĘŻNI WOJOWNICY , TO A r m i a Pana. Są jak Śpiący Rycerze...uczą się , studiują , pracują i N A S Ł U C H U J Ą . Nie są rozpoznawalni dla innych . Gdy upadną , natychmiast wołają do Pana o Miłosierdzie .Czekają na Króla Ducha, Który to poprowadzi Ich do BOJU O K ró l e st wo Boga za Ziemi , na Mężczyznę, Który Będzie Pasł Wszystkie Narody r ó z g ą żelazną . Nie pójdą za żadnym człowiekiem, choćby był najszlachetniejszy i porywał swoją mową . Są roztropni , bo kształtowani przez Ducha Pana w Duchu Świętym. To Nowych Ludzi Plemię ...to ONI Stoczą Bój z Odwiecznym Wrogiem Boga szatanem i Jego wojskiem , którzy są na ziemi i zwodzą ludzkość. " O Potężny Królu Chryste ..."
 Pasterka 14-05-2018 dokonał wpisu:
  O P O T Ę Ż N Y Duchu Święty , Który w O G N I U BOGA OJCA Zamieszkujesz i ludzkość Miłujesz ..., TY < Który T A J E M N I C Ą SIĘ Stałeś i mnie Posłałeś , abym Twoim Światłem promieniała i Blask Prawdy Jezusa ludzkości ogłaszała , p r z y b y w a j ... . Niech Twoje Tchnienie Przyniesie Nowych Ludzi Plemię ... . P R Z Y B Y W A J i światu dramat Z Ł A ODKRYWAJ ... . P R Z Y B Y W A J i ucisz nasze serca rozbiegane, aby były w Adonai Zakochane . O Gołębico Umiłowana Niech Twoja Radość nie będzie w nas skrywana ...ale rozleje się głęboko i szeroko ..hen ..ku Obłokom .Gołębico Umiłowana ucz nas Twego delikatnego powiewu , abyśmy Go Dostrzegali i na Pana O C Z E K I W A L I >>>
 Pasterka 14-05-2018 dokonał wpisu:
 Jakiś czas temu dziękowałam Jezusowi i Maryi , że są ze mną , a Oni mi odpowiedzieli :"To My ci dziękujemy, że jesteś z Nami ." Odpowiedziałam :"Przecież jestem Wasza." A Oni na to : "Tak , ale było groźnie." Umiłowani Jezu i Maryjo Niepokalana , klękam przed Wami na kolana ..., padam i z ziemią niech będę złączona a Ty Królowo Nieba i Ziemi w Sercu Syna Wywyższona .Wasze Serca czułością mnie dotykają i Miłość ku Bogu i ludzkości odnawiają .O S e r c e mojej Pani nad ludzkością bolejące bądźże pocieszone i w nasze ludzkie serca wtulone.
 Pasterka 13-05-2018 dokonał wpisu:
 "Mała jest pszczoła wśród latających stworzeń, lecz owoc jej ma pierwszeństwo pośród słodyczy.Nie chlub się ubraniem, które cię okrywa, a w dniu twej chwały nie bądź zarozumiały:zdumiewające sa bowiem dzieła Pana i zakryte sprawy przed ludźmi. Wielu poniżonych zasiadło na tronie, i ten, o którym nikt nie myślał , nosił koronę . Wielu panujących bardzo zelżono i władców wydano w ręce obcych."(Syr.11,3-6)
 Pasterka 10-05-2018 dokonał wpisu:
 " Słowa Jego Są Słodyczą i Cały pełen Jest Powabu.Taki jest Miły mój , oto Przyjaciel mój córki Jeruzalem.Słowa Jego Są Słodyczą i Cały pełen Jest Powabu .Taki Jest Miły mój , Oto Przyjaciel mój ..." ( Siewcy Lednicy}
 Pasterka 10-05-2018 dokonał wpisu:
 Witajcie! Dzisiejszej Nocy tj. z 10 na 11 maja Pan Skierował do mnie wielokrotnie Słowo , ponieważ się opierałam : " P r z e k a z u j ę ci Władzę Nad Kościołem . P R Z E K A Z U J Ę ci Władzę Nad Kościołem . Przekazuję Ci Władzę Nad Kościołem . Takiej W l a d z y jeszcze nikt od Początku Kościoła nie miał ." O Panie ... ja r o b a c z e k m a ł y , którego Ty u r a t o w a ł e ś ..., już był przez robaki zżerany , już był przez robactwo dotykany ...ale Panie J E S T E Ś W I E L K I .., nad nędzą moją się pokornie pochyliłeś i mnie nędzę samą Miłością Sobą Okryłeś . O Panie , jaką Władzę mi nad Swoją Owczarnią ofiarowałeś ? abym za nią umierała i z duchami zła walkę staczała . O Panie , o mój Ukochany Niech Ojca Plany się W y p e ł n i a j ą i Ducha Świętego Ludzkości Dają , aby Nim O Ż Y W I E N I Pewnie Stąpali po Ziemi. O Królu mój i Zbawco ..wiesz że lęki mnie ogarniają , gdy Aniołowie przyszłość mi przybliżają i o złych Mocach opowiadają . Ale TY JEZU LWIE LUDY mnie r o b a c z k a podtrzymujesz i Niebo Ukazujesz. A ONO Tak Pięknym się zdaje , że serce moje z zachwytu ustaje. Prowadź mnie Ukochany na Niebieskie Bramy.
 Pasterka 09-05-2018 dokonał wpisu:
 P A N JEST W ŁODZI . PAN WSZYSTKO W I D Z I > JEGO DUCH ŻYJE I J E S T OBECNY > Nie panikujmy .ANTYCHRYST JEST NA ŚWIECIE . PAN MIŁOŚĆ WYCHODZI DO K A Ż D E G O złego i dobrego, dalekiego i bliskiego , grzesznego i świętego . PAN MIŁOŚĆ P r z y n o s i światu M I Ł O S I E R D Z I E i Zaprasza do SWOJEJ ŁODZI . To JEST Szczególny C Z A S . BÓG Pragnie U R A T O W A Ć Każdego ... dalekiego i bliskiego , złodzieja i sprawiedliwego , złoczyńce i miłosiernego /ON Się Tak UNIŻA < ŻE STAJE SIĘ Każdym ...i tym JEGO i TYM OBCYM z innej wiary. PAN MIŁOŚĆ NA Oścież Otwiera SWOJE G o r Ę J Ą C E SERCE . PAN MIŁOŚĆ LĘKA SIĘ O Każdego . ON SIĘ TAK Potężnie UNIŻA , że aż TO PRZERAŻA I GORSZY , ale Nie ma innej drogi . JEST TYLKO JEDNA ... JESZCZE RAZ SKONAĆ ... JESZCZE RAZ UKAZAĆ Swoje OBLICZE W KOŚCIELE JEGO CIELE .JEGO KOŚCIÓŁ P R A W D Z I W Y TO KOŚCIOŁ K A T O L I C K I i Z Niego Ogarnia Czułym Spojrzeniem Wszystkich i Każdego .Grzechy Sodomy i Gomory R O Z D ZI E R A J Ą Jego Duszę i DUCH W BÓLU ŁĄCZY SIĘ Z OGNIEM OJCA , Który Przygotowuje DZIEŃ PAŃSKI JEGO SPRAWIEDLIWOŚCI>>> UFAJMY JEZUSOWI JEDYNEMU PASTERZOWI OWCZARNI .ON Poprowadzi STADO Na zielone Pastwiska .
 Ela 09-05-2018 dokonał wpisu:e-mail: dol02@icloud.com 
 Ubolewam nad tym dokad wiedzie nas łódź Piotrowa. Pasterka pisze że tak jak Jan Chrzciciel, prostuje nam drogę na przyjście Pana. Jezus jednak uprzedził nas że najpierw przyjdzie antychryst. Łaczenie w jednym Kościele inne, nie chrześcijańskie wyznania z jedynym Zbawca Jezusem Chrystusem, nie w celu nawrócenia lecz uhonorowania, to nie jest wg. Pisma Świętego właściwa droga. Modlę się o o to by łodź Piotrowa nie zatoneła. Zezwalanie na gender, na zwiazki sakramentalne dwu jednakowych płci. Czy to jest to czego Bóg nas uczył? Nasza mowa powinna być tak tak nie nie. To wpuszczenie wroga bezpośrednio do Kościoła. Podwójna i niejednoznaczna mowa. Modlę się za duchownych by mieli dość odwagi by pójść za Panem Jezusem. Ubolewam wielce. I modlę się. Amen.
 ola 07-05-2018 dokonał wpisu:
 hej lubię adonai
 Pasterka 06-05-2018 dokonał wpisu:
 "Słuchaj IZRAELU , Pan JEST naszym Bogiem ,Pan JEST naszym Bogiem, Panem JEDYNYM ..."[Siewcy Lednicy]
 Pasterka 05-05-2018 dokonał wpisu:
  Duch Pana przybywa ... Duch Pan do CZUWANIA WZYWA ... Niech Miecz Ducha będzie Gotowy ... by ścinać złym duchom głowy ...Niepokalana na Ziemię zstępuje ... byście Godziny Walki byli świadomi ...i Kryli się w Jej Zasłony ... . Duch Pana P R Z Y B Y W A i DO CZUWANIA WZYWA >>>
 Pasterka 05-05-2018 dokonał wpisu:
  W Niedzielę Dobrego Pasterza klęcząc przed Maryją Częstochowską ...Maryja mi powiedziała :" Córko moja bardzo ci współczuję, że masz takie trudne życie . Ja Miałam Józefa i byłam bardzo szczęśliwa. Bądź posłuszna Matce Kościół ."O Matko Ukochana jakieś Ty o dzieci Swoje zatroskana . Bóle nasze w Swoim Niepokalanym Sercu nosisz i Boga prosisz , aby nad nami litość miał i się zmiłował . W Twoim Niepokalanym SERCU Przedwieczny Ogień Boga Ojca Płonie i Jesteśmy w Nim jak w Trójcy Zasłonie. Kto się Tam ukryje Życie wieczne ocali i Bramy piekielne będą dla niego zamknięte , chociaż Wąż zmiażdży naszą Piętę .
 Pasterka 28-04-2018 dokonał wpisu:
 Niedawno otrzymałam e-maila od Pana Krystiana Kratiuka Redaktora Naczelnego PCH24 , który głęboko mnie poruszył . Otóż Pan Krystian piszę w nim o kryzysie wokół " Amoris laetitia" io pozycjach , które o tym mówią , bo " Przecież sprawy Kościoła leżą nam na sercu " i że można "... z założonymi rękami patrzeć , jak łódź Piotrowa wypływa na coraz to niebezpieczniejsze wody , na których sztorm może ją roztrzaskać o skały " .Pan Krysian zdziwiony , że ja nie reaguję , dlatego postanowiłam kilka słów o tym napisać tak , jak i Duch Święty podpowiada . Ojciec Święty Franciszek robi " raban" w Kościele. Ale za Tym " rabanem" Stoi Duch Święty i Duch Pana . Spokojnie . To nie jest " dzieło " samego człowieka Ojca Świętego . Ojciec Święty Franciszek jest jak Jan Chrzciciel , który prostuje Drogi przed Nadejściem Pana . A czasami trzeba głęboko poruszyć Ziemię aby nadać jej właściwy kształt. Bóg Jest Miłością . Z Miłości , z Siebie Stworzył Mężczyznę i Niewiastę i do Niej powołał Ich , aby byli płodni i czynili sobie ziemię poddaną . I wiemy doskonale, co uczynił Ten , który jest odwiecznie zazdrosny, szatan. Kiedyś przeczytałam, że w Kościele Katolickim , aby został zawarty Sakrament Małżeństwa wystarczy W O L A , zaś w Kościele Prawosławnym M I Ł OŚ Ć. Sakrament Małżeństwa JEST PIECZĘCIĄ BOGA I KOŚCIOŁA na dwojga ludzi Mężczyzny i Niewiasty , Których To Duch Święty Miłość Ożywiająca ku Sobie Pociągnął .Tam , Gdzie Źródło Jest w Bogu Tam W Bogu Jest Życie i Tam Jest Wszystko ważne, i Tam Jest Miłość potężniejsza od śmierci , przekracza bramy śmierci , jest wieczna .Nawet jeśli ludzie w słabości swojej pobłądzą, dadzą się zwieść kusicielowi TA MIŁOŚĆ W BOGU ŻYJE I NIC I NIKT NIE JEST W STANIE Jej rozwiązać , nawet śmierć , chociaż ona uwalnia od ziemskich zobowiązań. Natomiast ,jeśli dwoje ludzi Mężczyzna i Niewiasta spotykają się tylko w ludzkim wymiarze , bez Działania Ducha Świętego i gdy nawet w Kościele Jest Zawierany Sakrament Małżeństwa , taki związek jest u Pana martwy i jest to fałszywa umowa .Matka Kościół stwierdza nieważność takiego związku. Ale czasami bywa tak , że i Sąd nie jest w stanie tego prawidłowo rozeznać . W takich związkach ludzie cudzołożą , chociaż mają zawarty Sakrament Małżeństwa. I jest to dla Boga bardzo bolesne . Ludzie często łączą się w związki cywilne po wiele razy, ponieważ szukają miłości a jej nie doświadczając , bo nie żyją w Bogu i z Bogiem , cudzołożą. Czasami Bóg po różnych cierpieniach, oczyszczeniach łączy ludzi Swoją Miłością , pozwala im się odnaleźć i prowadzi do Sakramentów, jeśli jest to w danej chwili możliwe.Jeśli Mężczyzna i Niewiasta zostali połączeni Duchem Świętym i Otrzymali Pieczęć Sakramentu Małżeństwa a ich związek się rozpadnie i wejdą w nowe związki nie mogą przystępować do Sakramentów Swiętych , jeśli nie postanowili żyć w czystości a powinni godnie wychowywać dzieci , jeśli Bóg ich nimi obdarzył i wrócić , jeśli to możliwe do Osoby Sakramentalnej za życia lub żyć samotnie po opuszczeniu przez dzieci domu. Jeśli jest sytuacja , że Mężczyzna I Niewiasta łączą się ze sobą bez działania Ducha Świętego i zawierają Sakrament Małżeństwa , i po pewnym czasie rozchodzą się i Pan daje im łaskę , że w Duchu Świętym odnajdują Osobę , którą Pan im przeznaczył wówczas po dokładnym rozeznaniu mogą i powinni przystępować do Sakramentów Świętych i jednocześnie usilnie starać się o wyprostowanie Drogi. Gdyby był Raj na ziemi i wszyscy byli posłuszni Duchowi Świętemu i Duchowi Pana mielibyśmy szczęśliwe i trwałe Małżeństwa.Ale tak nie jest . Żyjemy na ziemi , na której działa oprócz Boga i Zły duch i sprowadza na manowce owce Pana .Kto ma Tyle Światła Ducha Świętego w sobie , że może powiedzieć "ten związek Mężczyzny i Niewiasty pochodzi od Boga "? Trzeba Być W BOGU I Z BOGIEM , aby mieć Jego Światło w Sobie. Uspokójmy sie , Pan JEST W ŁODZI i Zależy Mu na Owczarni a " raban" jest potrzebny , inaczej się nie da. Ojciec Święty milczy, bo Milczy Bóg . Gdy Bóg Przemówi , wówczas Ojciec Święty też .Bóg " boi się" , że serca ludzkie tak stwardniały , że najważniejsza staje się Litera Prawa a nie Duch Pana . A to Duch Pana kieruje dziejami ludów i narodów.Ducha Pana Żyje w Kościele i Nic , co Jest z Nim Złączone nie jest Mu obojętne.Zaufajmy Panu. Oddajmy się w Ręce Niepokalanej i Zanużmy w Jej Sercu a pokonamy wszelkie zło w sobie i wokół .Niech Bóg będzie Uwielbiony w Dziełach , Których dokonuje.
 Pasterka 26-04-2018 dokonał wpisu:
 Ziemia kwiatem rozkwita i Maryję wita , Która na nią zstępuje i ludzi raduje.O Niepokalana , niech wszystkie dusze Boga uwielbiają i Ciebie Matko wychwalają ,żeś się uniżyła i Swoim"Fiat " Królestwo Boże przybliżyła.Twoje "Fiat" wiecznie wypowiadane Ognia Boga Ojca dotyka i w nas Twój Kwiat rozkwita .Matko Przemówiłaś , córko ukochana oto Wola Ojca Niebieskiego , abyś o Moim Niepokalanym Sercu pisała i w Nim się zanurzała . Kochaj Moje Serce włócznią przebite i smutkiem spowite , bo ludzkość od Boga oddalona w grzechach kona. Moje Serce Zatryumfuje i radość przyniesie duszom zbłąkanym , w ciemnościach kroczących i o Mojej Miłości zapominających .
 Pasterka 20-04-2018 dokonał wpisu:
 Pan mi powiedział " Ciało twoje to Moje Ciało ". O Jezu Ukochany serce moje się bardzo z tego raduje ale ból czuje . Tak bardzo mnie To dotykało , gdy Krzyż objawiało . W młodości umrzeć dla Ciebie pragnęłam ale teraz wiem, jak siły we mnie omdlewają , gdy Czyste Duchy męczeństwo mi przybliżają.Taką trwogą serce me zadrżało , że Św.Piotra wysłałeś , aby mi pociechę dawał i o " oddalonych wyrokach" opowiadał . I Sw. Paweł przybył i mi o Swojej Obecności poinformował " i ja jestem z Tobą " od Niego usłyszałam i się bardzo radowałam .Ojciec Swięty Jan Paweł II powiedział " My tu ze Wszystkimi Świętymi jak w gwiazdę się w ciebie wpatrujemy i ufamy,że się nie zawiedziemy"> O KOŚCIELE Tryumfujący w Panu Żyjący jak nam Was Ciebie brakuje , gdy wszystko dokoła mgły śmierci pokrywają i dusze ludzkie zagarniają. O Obudźcie się Śpiący Rycerze Godzina Wybiła... i Czas Walki Nastaje na Boże Zawołanie...Niech Dusze ludzkie ożyją , niech Duch Pana w nich zamieszkuje i wiosnę Życia niesie na krańce Ziemi całej przez Boga nam danej.
 Pasterka 19-04-2018 dokonał wpisu:
  Matka Kościół mi Drogę wskazuje i głosić Słowo Pan delikatnie zaprasza , aby Cała Ziemia była nasza , aby w Królestwo Boże się przeobraziła i Zło od siebie na zawsze odrzuciła . O Adonai Miły dodaj mi siły bym tylko w Ciebie wpatrzona mogła Wolę Ojca wypełnić w pełni. Otóż w poranek Wielkiej Soboty Pan skierował do mnie Słowo " Pójdziesz do Księdza Dziekana " i natchnienie otrzymałam , abym zadzwoniła i na rozmowę się umówiła .Ksiadz Dziekan prosił aby skontaktowac się jakiś czas po Świętach, ponieważ miał Rekolekcje. Gdy nadszedł czas zastanawiałam się , czy zadzwonić ... . Po rannej Mszy Świętej Pan skierował do mnie Słowo " Pójdź do Zakrystii i powiedz Pokój Wam ">Odpowiedziałam Panu, że powiem " Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus" a Pan na to " Powiedz Pokój Wam ".Prawie biegłam do zakrystii i prosiłam Wszystkich Świętych , aby byli ze mną . Otworzyłam drzwi i zostałam onieśmielona widokiem Kapłanów i powiedziałam" Niech będzie..... " . Dlatego dzisiaj pragnę Ks. Stanisławowi, Ks.Arturowi i Ks. Grzegorzowi powiedzieć od Pana "Pokój Wam" i Wszystkim Kapłanom w Całym Kościele. Po rozmowie z Księdzem Dziekanem Pan skierował do mnie Słowo "Zadziwimy świat " . O Panie jakże się to stanie ? ?? Gdy przed Maryją w Świątyni klęczałam i ból dzieci w sercu miałam Maryja Przemówiła " Odmów Nowennę Pompejańską " poleciła. Gdy na drugi dzień przed Jej Obrazem klęczałam Maryja rzekła" Drogie dziecko, dziękuję ci , żeś do mnie przyszła " a następnego dnia rzekła" Jesteś moją gwiazdką " . O Maryjo, Matko Ukochana prowadź mnie po Ścieżkach Pana.Pan mi powiedział ,abym w sobie Jego szukała , aby w sobie z Nim rozmawiała , abym niczego przed Ks.Dziekanem nie taiła a o wszystkim Mu mówiła. Bardzo jestem słaba ... ale wierzę, że Pan mnie podtrzymuje i tylko z Nim reszty życia nie zmarnuje . Jeśli chwilę znajdziecie westchnijcie za mną przed Panem , abym Jego Wolę wypełniła i siebie w Nim zagubiła.
 Pasterka 16-04-2018 dokonał wpisu:
 Mam do p r z e k a z a n i a . JEZUS Chrystus nasz Pan i Zbawca P O C H O D Z I OD BOGA OJCA I DUCHA ŚWIĘTEGO > D U C H ŚWIĘTY JEST P O S Y Ł A N Y do Kościoła, do ludzkich serc Przez BOGA OJCA I SYNA . Duch Święty nie pochodzi ...ale JEST POSYŁANY .TO Jest Ważne. Tak Mówi Pan.
 Pasterka 15-04-2018 dokonał wpisu:
  W Zwoju Księgi o mnie napisano, z Panem Związano.Św.Jan od Krzyża Ducha Pana w Sobie Miał i Widział .
 Pasterka 15-04-2018 dokonał wpisu:
  W krainie mroku życie moje płynie ..., od trzydziestu pięciu lat w ciemnościach żyje... . Tylko Niebo z Gwiazdami złotymi mi o Sobie przypomina i łzę z oczu wyciska choć ziemia jest mi tak bliska . Blask Promieni ją na wskroś przeszywa ...i pytam ,czy moja dusza jest jeszcze Żywa ? Ku Matce Kościół wędruje i Jej pomocy oczekuje . Z Wysoka do Was przybyłam i szlak swój wyznaczyłam , który mi Niebo dało a cierpienia nie żałowało . Władza nade mną utkana ..., w Dłoniach Księdza Dziekana związana. O jak mi bliscy jesteście i jak ja Was miłuję chociaż Nieba z utęsknieniem wypatruję. Bądźcie dobrej myśli mili i niech Bóg Jedyny do Serc Waszych przybywa i łaską pokrywa.
 Pasterka 13-04-2018 dokonał wpisu:
 Panie Tomaszu Wielkie Bóg zapłać za wszystko ... . Niech Bóg Panu i Pana Rodzinie obficie błogosławi.
 Pasterka 09-04-2018 dokonał wpisu:
 "Nie umrę, ale żyć będę i głosić dzieła Pana.Ciężko mnie Pan ukarał , ale na śmierć nie wydał."(Ps 118(117))
 Pasterka 08-04-2018 dokonał wpisu:
 "Słowa Jego są Słodyczą i cały pełen jest powabu .Taki jest Miły mój , oto Przyjaciel mój , córki Jeruzalem."
 Ewa do Krystyny 07-04-2018 dokonał wpisu:
 Pani Krysiu, bardzo dziękuję za życzliwe Słowo . Niech Pan Żyje w Pani i obficie błogosławi.Szczęść Boże .Serdecznie pozdrawiam.
 Pasterka 04-04-2018 dokonał wpisu:
 "Podnieś mnie Jezu i prowadź do Ojca. Podnieś mnie Jezu i prowadź do Ojca. Zanurz mnie w wodzie Jego Miłosierdzia Amen Amen "
 krystyna 04-04-2018 dokonał wpisu:e-mail: krysiaszym@yahoo.com 
 Pani Ewo,radoscia jest czytanie Pani wpisow,uwielbiajacych Boga,On jest obecny ,zyje w pani sercu.Chwala Panu.
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej