Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Godzina Łaski
8 grudnia od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber
Jak dziecko w objęciach Matki. Dzień po dniu z Maryją Jak dziecko w objęciach Matki. Dzień po dniu z Maryją
Św. Urszula Ledóchowska
W dziejach Kościoła liczne i pociągające są przykłady świętości osób, które szły za Jezusem, "trzymając się ręki Maryi". Stąd pomysł, aby zebrać z pism św. Urszuli trochę myśli maryjnych i stworzyć z nich propozycję przeżycia całego roku w szczególnej bliskości Maryi – "jak dziecko w ramionach Matki"... » zobacz więcej

     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]


Wincenty Łaszewski


Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007


   


Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?
Małgorzata i Wojciech Nowiccy
Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie. Możesz pokonać każdą trudność. Potrzebujesz jedynie podjęcia pewnej decyzji...... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Halina: 07.12.2013, 20:40
 Maryjo Panno proszę Cię o łaskę nawrócenia mojego męża, całej jego Rodziny, a także o głębszą wiarę dla moich córek. Proszę, aby Małgosia z Michałem doczekali się zdrowego potomka. Obdarz nas życiem Bożym. Miej w opiece Magdę i Błażeja. Spraw, aby pamiętali o Tobie.
 joanna: 07.12.2013, 20:39
 Pierwszy raz proszę Matkę Przenajświętszą za pośrednictwem internetu, ale przecież ona i jej syn są wszędzie, czytają nasze myśli i słyszą ciche słowa, dlaczego by nie miała wiedzieć i o tym. Proszę Cię o Pani i wstawiennictwo i zbawienie duszy mojej przyjaciółki, która wczoraj odeszła po długiej chorobie. Proszę Cię o pomoc dla mojego męża by miał siłę w pokonywaniu przeciwności jakie stają na jego drodze. Proszę Cię o czuwanie nad moim bratem. A dla mnie o zdrowie i łaskę. Oddaję się Tobie i Twojej mądrości oraz dobroci. Amen
 Elżbieta: 07.12.2013, 20:31
 Prosze Cie Maryjo o łaske zdrowia dla całej rodziny o zdrowie dla cioci Jasi. Prosze Cie o nawrocenie moich braci i krewnych i znajomych.
 Anna: 07.12.2013, 20:22
 Proszę o łaskę dobrego wypełnienia woli Bożej,dziękuję za dotychczasowa opiekę.Pod twoją obronę uciekam się Święta Boża rodzicielko.Amen
 Monika: 07.12.2013, 20:19
 Matko Najświętsza, proszę o zgodę i harmonię w mojej rodzinie, o pojednanie z męzem by zaczął nasz dom traktować jako ostoję życia rodzinnego a nie jako hotel, by doceniał to co ma i przestał wszytskich okłamywać, proszę o pojednanie z teściami, o zdrowie dla mojej całej rodziny, o szcześliwy powrót tata z zagranicy, o siły do dalszego życia by znów w nim pojawiła się prawdziwa radość, proszę o znalezienie pracy... dziękuję Mateczko, że jesteś z nami
 Włodek: 07.12.2013, 20:02
 Maryjo dziękuję ci za wszystkie łaski które otrzymałem wszystko pamiętam proszę cię w godzinie łask o zdrowie i uwolnienie od wszelkich nałogów bardzo cię kocham
 Gosiam: 07.12.2013, 19:48
 Najdroższa Matko w te godzinę łaski oddaje Tobie w opiekę moja rodzine.Pomoz nam o Matko rozwiązać nasze problemy finansowe ,odzyskać zaufanie znajomych i naprawić nasze błędy.Prosze cie niech przez Twoje wstawiennictwo Bóg zesle potrzebne nam łaski i pomoc .Matko Boza moja cała rodzina jest Twoja,pamiętaj o niej i nie zostawiaj w potrzebie.
 magda: 07.12.2013, 19:43
 Droga Mateńko proszę o łaskę macierzyństwa
 Gosiam: 07.12.2013, 19:29
 Najdroższa Matko w te godzinę łaski oddaje Tobie w opiekę moja rodzine.Pomoz nam o Matko rozwiązać nasze problemy finansowe ,odzyskać zaufanie znajomych i naprawić nasze błędy.Prosze cie niech przez Twoje wstawiennictwo Bóg zesle potrzebne nam łaski i pomoc .Matko Boza moja cała rodzina jest Twoja,pamiętaj o niej i nie zostawiaj w potrzebie.
 Maria: 07.12.2013, 18:52
 Proszę Cię matko o zdrowie dla mojej mamy i Gosi,nie zapominij także mnie.Proszę także o zdanie egzaminu dla Marka i zakonczenie pomyslnie studiów. Totus Toous Maryjo !
 beata: 07.12.2013, 18:51
 Matko Boża Niepokalanie Poczęta proszę Cię w godzinę łaski o uwolnienie i uzdrowienie z choroby nowotworowej i przerzutów, proszę o powrót do zdrowia i błogosławieństwo nad domem, rodziną i pracą, proszę o wiarę, nadzieję i miłość, dary Ducha Świętego, zdanie egzaminu z fizyki i nawrócenie dla Martyny
 Brygida: 07.12.2013, 18:44
 Matko Najświętsza proszę o łaskę uzdrowienia dla Grazyny. Amen
 Maria: 07.12.2013, 18:41
 Błagam Cię Matko Najświętsza o nawrócenie Małgosi i Marka oraz pomóż im w trudnej dla nich sprawie. Proszę Cię także o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. Pomóż mi znaleźć odpowiedniego człowieka na męża.Chroń nas od złego. Amen
 Maria : 07.12.2013, 18:31
 Marko Najświętsza proszę o spełnienie mojej prośby , którą tylko Ty znasz.
 Brygida: 07.12.2013, 18:26
 Bardzo proszę Cię Matko , proszę o opiekę nad całą moją Rodziną . Proszę o zdrowie dla nas wszystkich i o światło Ducha Świętego . Amen.
 JADZIA: 07.12.2013, 18:09
 KOCHANA MATECZKO,PRAGNĘ O PRACĘ W POLSCE DLA WSZYSTKICH POLAKÓW,ZDROWIE DLA MOJEJ CÓRKI, WNUCZEK, MAMY, SIÓSTR I MOJE, DOPUKI PRACUJĘ, ŻEBYM MIAŁA ZDROWIE,POWSTRZYMAJ EMIGRACJE POLAKÓW, ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ DOKANAJ POWROTU WSZYSTKICH POLAKÓW ZZA GRANICY NIECH CAŁUJĄ POLSKĄ ZIEMIE I DO NIEJ WRACAJĄ, A TWÓJ UKOCHANY SYN NIECH KRÓLUJE NA CAŁYM ŚWIECIE I NIECH DOKONA SIĘ INTRONIZACJI W POLSCE,UWIELBIAM CIĘ KOCHANA MAMO, PSZYTUL MNIE DO SWEGO SERCA I WYBACZ MOJE GRZECHYMOJA KOCHANA DUCHOWA RÓŻO MISTYCZNA.MAMUSIU
 JBocko1956wp.pl: 07.12.2013, 17:59
 Maryjo!ukochana mateczko, dzieki, że mogę ja Twoja służebnica składac moje prożby do stóp Twoich są nimi,Nigdy nie zwatpić w Ciebie i Syna Twojego Jezusa Chrystusa,dla Naszego całego narodu Polskiego , praca w Polsce, uwolnienie od masonów,proszę o Nawrócenie się Mojej Córki,o powrót mojego ziecia do rodziny, o zdrowie dla moich sióstr, wiara i miłośc do Ciebie , powrót mojego siostrzenca do kraJU, POŁĄCZENIE SIE Z RZONĄ I SYNEM,MOJA CÓRKĄ ABY NIE UTRACIŁA PRACY,ZDROWIE DLA MOICH WNUCZEK ROAWIAZANIE PROBLEMÓW MAMY, PRAGNE PRACOWAĆ I BYC W polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Anna: 07.12.2013, 17:31
 Mateńki, w godzinę łaski proszę o zdrowie dla mojej Mamy oraz o udaną operację jeśli będzie konieczna. Proszę także o zdanie egzaminu radcowskiego i dobrego męża. Proszę o opiekę nad moją siostrą i jej mężem oraz ich malutką córeczką. Proszę także o uzdrowienie mojego Taty.
 Małgorzata: 07.12.2013, 17:14
 Matko Najdroższa, proszę w godzinie łaski o zdrowie fizyczne i umysłowe dla mojego upośledzonego syna. Polecam Ci go Twojej Matczynej Opiece.
 NINA: 07.12.2013, 17:01
 MATUCHNO NAJŚWÍĘTSZA BŁAGAM CIĘ OBYŚ MIAŁA W OPIECE MOJĄ CURKĘ ANNĘ. ŻEBY MOGŁA MIEĆ ŻYCIE JAK BÓG NAKAZAŁ. DAJ JEJ MATKO DOBREGO MĘŻA I UZDROWIENIE. MÓDL SIĘ ZA NAMI.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej