Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 Danka: 08.12.2015, 08:19
 Matko kochana proszę o dar nawrócenia dla syna, męża, opiekę nad rodzicami. Błagam o stałą pracę dla syna, męża oraz dobry wybór drogi życiowej dla córki. Dopomóż wszystkim moim bliskim, krewnym rozwiązywać problemy zgodnie z wiarą. Miej w opiece wszystkich, którzy mają się źle. Dziękują za wszystkie łaski, które otrzymałam w tym roku.
 Karol: 08.12.2015, 08:16
 Matko Najświętsza, opiekuj się nami i chroń od złego. Obdarz naszą Rodzinę zdrowiem i łaskami.
 MARCO44: 08.12.2015, 08:12
 o zdrowie mojemu sercu najbliższych i jak zostanie o uzdrowienie dla mnie ...
 marta: 08.12.2015, 08:10
 O Matko Najświetsza pokornie prosze o łaske zdrowia i nawrócenia rodzinie
 Jolanta : 08.12.2015, 08:08
 Kochana Natko proszę \Cię o łaski zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny męża .Jana ,synów Tomasza,Karola ,mojej mamy i rodzeństwa.o wybór dobrej drogi życiowej i dobrych żon dla moich synów.Kochana Matko chroń moją rodzinę od złego i niebezpieczeństw . Wlej w nasze serca dużo wiary. miłości dla nas i wszystkich ludzi. Kochana Matko spraw żeby nie nękały nas złe duchy, złe myśli,nerwica,smutek .depresja,płacz.Proszę o łaskie opanowania i wewnętrznego spokoju,.łaskę pracy i wyjścia z trudnej sytuacji finansowej.Dziękuje Ci Najdroższa Mateńko za twoja opiekę i łaski dla mojej rodziny.Dziękuję Ci za wspaniałego męża i synów .Kocham Cie tak bardzo o Matuchno Najświętsza.
 Grazyna: 08.12.2015, 07:53
 Mamusiu kochana.Dzisiaj chce ci podziekowac za wszystkie laski jakimi obdarzylas mnie i moich bliskich.Prosze cie o zdrowie dla mojego meza i dla dzieci Mateusza i Kasi.Blagam cie o prace dla Mateusza, dla Kasi o ukonczenie studiow i dla obojga wspanialych wierzacych wspolmalzonkow.Prosze cie tez o nawrocenie dla Mateusza.Matko Niepokalana prosze cie o rozwiazanie naszych trudnych spraw finansowych.Blagam cie o zdrowie na ciele i duszy dla moich braci Zdzisia i Bogusia.Prosze o uzdrowienie relacji z moja bratowa Bogusia.
 Hanna: 08.12.2015, 07:49
 Matko Najukochańsza, proszę Cię o zdrowie i pracę dla mojego męża i o wszelkie potrzebne łaski w dniu jego urodzin. Proszę o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki Pauliny, o łaskę wiary dla moich dzieci i nawrócenie dla zięcia. Dziękuję Matko Najukochańsza, że jesteś ze mną i mnie wspierasz każdego dnia.
 Ania: 08.12.2015, 07:49
 Matko Przenajświetsza proszę o upragniony dar macierzyństwa i całkowite uzdrowienie mojej mamy.
 Ewa: 08.12.2015, 07:49
 Kochana Maryjo proszę o łaski, nie opuszczaj mnie nie tylko w najcięższych chwilach życia ale bądź też w radosnych momentach. Proszę umacniaj mnie, prowadź do Swojego Syna i wskazuj drogę, otwórz serce i umysł, pomóż stawać się lepszym człowiekiem, zrozumieć to co zaplanował dla mnie Pan Bóg. Pomóż przetrwać ciężkie momenty - takie jak obecnie mi towarzyszą... Dziękuję że jesteś i mogę do Ciebie mówić...
 Dorota: 08.12.2015, 07:42
 Kochana Matko Boga za wszystko Ci dziękuję i proszę o błogosławieństwo dla dla syna ,Magdy ,Anusi ,której nauka ciężko idzie, i opiekę dla całej rodziny i tych których juz z nami nie ma
 Halina: 08.12.2015, 07:42
 Matko najlepsza, pod twój płaszcz się uciekam ,oddaję się cała Tobie , chroń mnie od zguby, ulecz mój smutek , pociesz . Błagam o nawrócenie i uleczenie zranień duchowych męża i synów. Aby odnaleźli to. co zgubili i mogli pięknie żyć . Proszę o zdrowie dla Danusi i Kubusia.Cześć Maryi cześć i chwała , Pannie Świętej cześć ,śpiewaj,śpiewaj ziemio cała , hołd Jej spiesz się nieść.Kocham Cię , Mateńko..
 Paweł: 08.12.2015, 07:41
 Matko mojego Pana Jezusa Chrystusa proszę o nawrócenie oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Doroty Małgosi Romana Ani Heleny Alicji Kamilli Daniela Tomka Jadwigi Grzegorza.
 Paweł: 08.12.2015, 07:40
 Matko mojego Pana Jezusa Chrystusa proszę o nawrócenie oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Doroty Małgosi Romana Ani Heleny Alicji Kamilli Daniela Tomka Jadwigi Grzegorza.
 Paweł: 08.12.2015, 07:40
 Matko mojego Pana Jezusa Chrystusa proszę o nawrócenie oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Doroty Małgosi Romana Ani Heleny Alicji Kamilli Daniela Tomka Jadwigi Grzegorza.
 Ela: 08.12.2015, 07:39
 Matko Boża proszę o łaskę nawrócenia mojego syna i wyrwania z nałogu narkotykowego o powrót do prawdziwego życia
 Paweł: 08.12.2015, 07:39
 Matko mojego Pana Jezusa Chrystusa proszę o nawrócenie oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Doroty Małgosi Romana Ani Heleny Alicji Kamilli Daniela Tomka Jadwigi Grzegorza.
 Beata: 08.12.2015, 07:37
 Kochana Matko Niepokalana proszę Cie o spotkanie chlopaka którego Pan Bóg przeznaczył mi ns męża z ktorym mogla bym założyć rodzine.
 Lena: 08.12.2015, 07:34
 m Maryjo ukochana, proszę Cię dopomóż mi w moim problemie, rozwiaz go dzis w swej godzinie łaski. Tyle lat sie z tym zmagam.
 Małgorzata: 08.12.2015, 07:33
 Mateczko Ukochana, proszę o łaskę nawrócenia i uzdrowienia mojego syna Jakuba.
 Basia: 08.12.2015, 07:31
 Matko Najukochansza o potomstwo które pragnę z całego serca pozwól mi być matką tylko jedna mam prośbę tylko tego brakuje bym była Szczęśliwa i spełniona
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej