Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Godzina Łaski

8 grudnia 2018 r. od 12.00 do 13.00

     Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

     "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.

     Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.

     Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.

     Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

     Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.

     Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.

     Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".


Za zazwoleniem władzy duchownej.
Imprimatur ks. biskup dr. Rudolf Graber

8 grudnia Godzina Łaski


     Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.

     Zobacz także:
     [ Matka Boża w Montichiari ]

Wincenty Łaszewski

Tekst pochodzi z gazety

Piątek, 7 grudnia 2007

   

Wasze komentarze:
 ryszard : 06.12.2015, 13:37
 Proszę cię Matuchno Niebieska o zdrowie dla córki Aleksandry i o dar macierzyństwa dla córki Anny .Maryjo Niepokalana kochamy Ciebie .
 Renata: 06.12.2015, 12:40
 Matuchno kochana dziękuję CI z Twoja pomoc i opiekę - kocham, wielbię i wysławiam Syna Twojego Jezusa Chrystusa i proszę o nagrodę wieczną dla zmarłej cioci Róży
 Sylwia: 06.12.2015, 11:43
 Maryjo proszę cię o zdrowie dla moich bliskich i nawrócenie dla mojego męża niech będzie dobrym mężem i ojcem.amen
 Danka: 06.12.2015, 11:33
 MATKO MILOSIERNA ,prosze goraco o nawrocenia w naszej rodzinie i zdrowie ,szczegolnie dla Eli i Kasi oraz dobrego meza dla mnie a takze o ochrone Polski i chrzescijan przesladowanych na calym swiecie.
 Barbara: 06.12.2015, 11:03
 Maryjo Niepokalanie Poczęta dziękuję z całego serca za wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem od Twego Syna i proszę o łaskę wiary dla moich najbliższych i zdrowie dla mnie i moich najbliższych.
 Maria: 05.12.2015, 23:12
 Maryjo Krolowo Pokoju prosze o rozwiazanie konfliktu w mojej pracy
 Andrzej: 05.12.2015, 22:09
 Jak wspaniale mieć Taką Mamę. Prowadź Pani i ochraniaj Ojczyznę naszą i nas samych. Niech Błogosławiony będzie Syn Twój, a Pan nasz Jezus Chrystus.
 ks.Tomasz: 05.12.2015, 21:59
 Prosze o laskę zdrowia dla brata Grzegorza
 teresa: 05.12.2015, 19:55
 Matko Milosierdzia prosze coie Matuchno o laske dla mojego meza szczerego wyspowiadania sie I nawrocenia wyrwanie go z uzaleznienia alkoholowego I nikotynowegodla syna rozwiazanie pozytywne spraw w biznesie I dojrzalosc meska zeslijmu szlachetna zone I obdarzgo potomstwem dla magdy I marcina o dar rodzicielstwa dla moich siostr I braci o dar wiary zeby wrocili na lono kosciola ,dzieki ci skladam Matko Przenajswietrza .Amen
 Iwona: 05.12.2015, 13:58
  Maryjo Niepokalana Matko Jezusa i Matko wszystkich swoich dzieci, rozproszonych po całym świecie, przychodzę do Ciebie z moją słabością, ułomnością, prosze o uzdrowienie mnie z lęku, braku zaufania, proszę o pokój serca, umysłu, duszy dla mnie i dla mojego męża. Proszę o łaskę światła, abyśmy mogli stanąć w prawdzie, w dialogu szczerości, miłości i przebaczeniu. Prosze o Twoją Łaskę i Błogosławieństwo dla nawrócenia dla mojej córki i jej męża, aby powrócili ze swoją rodziną, pełną wiarą do Chrystusowego kościoła i sakramentów świętych. Także proszę o potrzebne łaski dla mojego syna, jego żony i ich rodziny. Proszę o łaskę przebaczenia, pojednania, zgody i miłości w rodzinie.
 Aleksandra: 05.12.2015, 13:37
 Niepokalana Matko, dziękuję za łaskę, którą zostałam obdarzona, jednocześnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie oraz matczyną opiekę dla mojego dziecka i dla mnie. Dziękuję Ci za mojego Męża, który jest dla mnie opoką i proszę o łaskę zdrowia dla niego i mojej mamy. Wiem,że opiekujesz się dzieckiem, które noszę pod sercem.
 celina: 05.12.2015, 08:40
 Matko Krolowo Rozanca Swietego modl sie za nami ,prosze o blogoslawienstwo dla calej rodziny aby laska splynela na wszyskich zatwardzialych grzesznikow w naszej rodzinie nawrocenie i zgode
 Danusia: 05.12.2015, 04:57
 Dziękuję Najświętsza Matuchno za pomoc w pokonaniu choroby nowotworowej, polecam Twojej opiece moją rodzinę prosząc o zdrowie i miłość wzajemną polecam również mojego chrześniaka aby wrócił na drogę wiary,
 Danusia: 05.12.2015, 04:55
 Dziękuję Najświętsza Matuchno za pomoc w pokonaniu choroby nowotworowej, polecam Twojej opiece moją rodzinę prosząc o zdrowie i miłość wzajemną polecam również mojego chrześniaka aby wrócił na drogę wiary,
 Andrzej: 04.12.2015, 14:28
 Witam wszystkich
 Dorota: 04.12.2015, 08:59
 Królowo Różańca Świętego proszę Cię o łaskę uzdrowienia, O OPIEKĘ NAD CAŁA MOJA RODZINĄ
 darek: 03.12.2015, 16:50
 Maryjo dzięki że jesteś Różo Duchowna Błogosławiona między niewiastami Promieniu brylantowego blasku Najukochańsza Matko Jezusa
 Irena: 03.12.2015, 14:01
 Maryjo Niepokalana dziękuję za wszystkie łaski oraz proszę o opiekę nad moją rodziną, o Boże błogosławieństwo, światło i dary Ducha św.
 maria: 01.12.2015, 06:22
 Oddaje sie tobie maryjo oodaje pod twoja opieke matczyna moje dzieci i ich rodziny
 Ewa : 30.11.2015, 14:45
 Matko najświętsza matko moja ty jesteś dla mnie wspraciem i nadzieją chce podziękować za wszystko co mam Tobie i Jezusowi ale takze chce prośić o łaskę , błogosławienstwo dla mojej rodziny o zgodę, zdrowie , miłośc Proszę cieo łaskę wiary dla mnie i męża o to by nasze małuzeńswto było zgodne i kochajace by nasze córeczki rosły zdrowe i mądre prosze cię o wybudowanie naszego domu byśmy mogli zamieszkaćw naszym domku byś dała nam siłe , nadzieję wiare na lepsze jutro bądz z nami zawsze chroń nas od złego Matko ty jesteś naszą miłością prosze cię uwolnij z nałogu alkoholowego moich braci , matkę i szwagrów.. Matko dziękuję ci że mogę powieżyć ci wszystkie moje problemy bądz przy mnie przy nas .. Jezu ty zawsze pomagasz ty zawsze mnie wysłuchasz czuje że jesteś tak jak Matka i nigdy nie opuszczasz mnie w potrzebie dziękuję. Chwała tobie Panie ..Amen ..
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej