Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Miłosierdzie Boże

św. Faustyna ks. Michał Sopoćko i inni Miłosierdzie Świadectwa Dolina Miłosierdzia
Jezu, Ufam Tobie!KORONKA
DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO


Do odmawiania na różańcu.

Na początku:
Ojcze nasz.., Zdrowaś Maryjo..,
Wierzę w Boga...


Na dużych paciorkach (1 x):
Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata.

Na małych paciorkach (10 x):
Dla Jego bolesnej męki miej miłosierdzie dla nas i całego świata.

Na zakończenie (3 x):
Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem. (Dz. 476).

(Fragmenty "Dzienniczka" św. Faustyny)

Modlitwy Sakrament Pojednania Dzienniczek s. Faustyny Spotkanie Bóg Bogaty w Miłosierdzie Obraz i figury Perełki Sztuka


Fragmenty "Dzienniczka" św. Faustyny

Pan Jezus powiedział: 'Kiedy przy konającym inni odmawiają tę koronkę, uśmierza się gniew Boży, a miłosierdzie niezgłębione ogarnia duszę' (Dz. 811).

Prezentacje o Miłosierdziu Bożym

Boże
Miłosierdzie


[ Pobierz ]


Rozmiar: 5148 kb, Pobrań: 6624
Święta
Faustyna


[ Pobierz ]


Rozmiar: 10834 kb, Pobrań: 4322
Siostra
Faustyna


[ Pobierz ]


Rozmiar: 382 kb, Pobrań: 10197

Święto
Miłosierdzia


[ Pobierz ]


Rozmiar: 2045 kb, Pobrań: 3365
Sanktuarium


[ Pobierz ]


Rozmiar: 3299 kb, Pobrań: 2976


Tapety o Miłosierdziu Bożym

Pobierz:

[ 800 x 600 ]
[ 1024 x 768 ]
Pobierz:

[ 800 x 600 ]
[ 1024 x 768 ]

Pobierz:

[ 800 x 600 ]
[ 1024 x 768 ]
Pobierz:

[ 800 x 600 ]
[ 1024 x 768 ]


Pisz i mów o moim miłosierdziu (Dz. 1448).

W tym miejsciu możesz złożyć podziękowania i świadectwa
o doznanych łaskach, nawróceniach, uzdrowieniach które dokonały
się za sprawą powierzenia się Bożemu Miłosierdziu.

Twoje imię/nick


Treść Twoich podziękowań

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15

Wszystkich podziękowań:577


 26.09.2008, ANIA dziękował(a):
 JEZU DZIĘKUJĘ CI i proszę o łaskę Tobie tylko wiadomą.
 24.09.2008, nadzieja za dziękował(a):
 Święty tu był, ale jest pełen ubolewania, bowiem ktoś pozbawia nadziei całą ludzkość, a ja głupi nie jestem
 22.09.2008, ENTATA dziękował(a):
 każdy dzień bez CIEBIE JEZU Jest dniem straconym moje serce i dusza umiera PANIE ZMILUJ SIĘ ,ILE CIĘCENIC IKOCHAC TRZEBA TEN WIE KTO CIĘ STRACIŁ.o
 18.09.2008, matka dziękował(a):
 Jezu Miłosierny Tobie powierzam mojego syna i jego żonę oraz maleńkie dzieci. Jezu Ufam Tobie że ocalisz tą rodzinę.
 26.08.2008, Danka dziękował(a):
 Panie Jezu za to wszysko co od Ciebie otrzymałam za mojego męża za mojego syna za moje wnuki dziękuję Tobie Panie
 02.07.2008, sara belgia dziękował(a):
 dziekuje ci jezu za twe laski i opieke nad moja rodzina
 15.06.2008, ANIA dziękował(a):
 JEZU MIŁOSIERNY,TOBIE zawierzam moją całą rodzinę,nawróć grzeszników z mojej rodziny,uzdrowienie na duszy i ciele,o moje zdrowie, dziękuję za to co otrzymałam już od CIEBIE. KOCHAM CIĘ PANIE JEZU...
 14.06.2008, Aldona dziękował(a):
 Panie, za to że dajesz mi siłę do życia i pomagasz przebrnąć wszystkie najczarniejsze i wszystkie najbardziej patowe sytuacje w zyciu, za to, ze dostaję od Ciebie tyle wsparcia i pomocy dziekuję Ci Panie Jezu
 28.05.2008, Anna dziękował(a):
 Jezu Ufam Tobie!
 28.05.2008, katolik dziękował(a):
 Dziękuję za ogromne łaski i za wszystko co robisz dla mnie każdego dnia. Twoja Miłość Jezu potrafi uleczyć wszystko. Jezu Ufam Tobie.
 12.05.2008, Stasia dziękował(a):
 Jezu Miłosierny! Błagam spraw przemianę w moim bracie Jarku, nawrócenie, uzdrowienie duchowe i fizyczne! Opatrzność Bożą nad jego rodziną. Jezu Ufam Tobie
 15.04.2008, Marcin dziękował(a):
 Dziękuję Ci Panie za Twoją Miłość, która ciągle przemienia mnie i moją rodzinę. Dziękuję Ci za to, że wyciągnąłeś mnie z nałogu samogwałtu. Dziękuję za te wszystkie niezliczone łaski, którymi tak hojnie mnie ciągle obdarzasz. Dziękuję Ci za wszystko co mam, za mój dom, za to że mogę studiować, ze nigdy nie jestem głodny, Dziękuję Ci za moją rodzinę, za zdrowie za te wszystkie piękne chwile w naszej rodzinie. Dziękuję Ci Panie także za to że zawsze nam pomagałeś i nadal pomagasz, wytrwać w trudnych chwilach. Dziękuję Ci Panie za to że Ty jesteś! bo moje życie ma sens :) Jezu, ufam Tobie!
 02.04.2008, Małgorzata dziękował(a):
 Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci za to, ze dane mi było urodzić się w to właśnie święto. Wierzę głęboko, że czuwasz nade mną w każdej chwili mojego życia, nawet wtedy gdy upadam. Wierzę że nie opuścisz mnie nigdy i że dam radę wypełniać Twoją wolę zawsze. W trudnych chwilach które przeżywam obecnie bądź mi pocieszeniem, wspieraj mnie bym wytrwała i wierzyła że wszystko dobrze się skończy, ze moja rodzina będzie w końcu razem, na dobre i złe.
 30.03.2008, ania dziękował(a):
 Jezu Miłosierny dzisiaj wielu otzryma od ciebie łaskiTwojego Miłosierdzia, proszę wejrzyj na mnie gdy będę się modlić w Łagiewnikach w Twojej świętej godzienie i udziel mi łaski, o która od tylu lat proszę, łaski miłości. Wlej w moje serce twój święty spokój, bo jest ono tak udręczone, że coraz słabiej bije. Jezu Miłosirny jeżeli ty mi nie pomożesz, to nikt mi nie pomoże, Nie zostawiaj mnie.
 30.03.2008, mama dziękował(a):
 Jezu moja Milosci kocham cie i dziekuje za dar zycia, za wszystkich i wszystko stawiane na mojej drodze zycia. Jezu ufam Tobie, ze okazesz Mlosierdzie Boze mojemu synowi i wszystkim, ktorzy tkwia w nalogach grzechu. Maryjo, Matko Milosierdzia wypraszaj nam laske MILOSIERDZIA BOZEGO. Jezu ufa Tobie!!!
 24.03.2008, Janina dziękował(a):
 Jezu ufam Tobie ! Przytul do Serca Swego mnie i moją Rodzinę.Dzięki Ci Panie!
 13.03.2008, Beata dziękował(a):
 Miałam niesamowite kłopoty... Cięzko pisać tutaj jakie. Ale ksiądz, który przyjechał do mnie na moją prośbę... pomógł mi... Jego słowa zapamiętam na zawsze "Duch Święty wieje jak chce" oraz na końcu spowiedzi "Witaj z powrotem dziecko" utwierdziły mnie w przekonaniu, że bez Boga żyć godnie nie można. I dziękuję za Jego miłosierdzie z całego serca...
 22.02.2008, Halina dziękował(a):
 Dziękuję Ci Jezu za Święto Bożego Miłosierdzia ,które przypada akurat w moje 20 urodziny -30 marca.Nigdy bym się nie spodziewała,że zostane obdarzona tak wielkim prezentem .
 19.01.2008, Asia dziękował(a):
 W liceum zaczeły mi się depresje; zły duch, przekonywał mnie że wszystko na tym świecie jest złe, paskudne, a Bóg milcząco na to przyzwala, albo ja jestem strasznym grzesznikiem i lepiej, żebym się z tego świata zabrała, bo krzywdzę innych. Co ja tu robie, myślałam??? Robiłam więc Bogu wyrzuty, kłóciłam się z Nim, i powiedziałam wyraźnie, żeby coś zrobił, bo ja nie mam sił i chcę umrzeć- jak mi nie pomoże, to się do niego wybiorę na tamten świat. Nie wierzyłam, że Bóg potępia samobójczów- w końcu oni cierpią strasznie, miałam zaufanie, że Bóg mnie nie skrzywdzi, widziałam że na świecie jest też dobro- samo z siebie się nie wzięło więc Bóg jest ale po co dopuszczał cierpienie? Nie miałam pojęcia, uważałam to za głupi pomysł, nikt nie powinien cierpieć. W jakiś piątek weszłam do kościoła się pomodlić , i trafiłam na konieć koronki do Miłosierdzia Bożego , skończyli i śpiewając: -Nasze plany i nadzieje cos niweczy raz po raz-( hehe myślałam dobre,jakie -optimistyczne, ja się przyszłam użalać a tu cały kościół też się użala)Bóg musi mięć poczucie humoru -Tylko Boże miłosierdzie nie zawodzi nigdy nas- (hm jest Coś co nie zawodzi ciekawe....) -Ufność w Boże Miłosierdzie, zapewnienie daje nam, że że w godzinę naszej śmierci przyjdzie do nas Jezus Sam -Pragne oddać się dziś Tobie, całym życiem słuzyć Ci pragnę Boże miłosierdzie głosić ludziom w smutne dni -Jezu ufam tobie od najmłodzszych lat -Jezu ufam Tobie , choćby zwątpił świat, -Strzeż mnie dobry Jezu jak własnośći swej i w opiece czułej dusze nasze miej No. Tak oddałam Panu swoje życie. Jezus je zmieniał , chodziłam na wspólnotową koronkę , teraz jestem w Odnowie w Duchu Świętym i modliłąc się i chwaląc Boga, czułam i czuje się po tym dużo lepiej. Znalazłam sens istnienia. Teraz Czuje, że Bóg mnie kocha i chce żebym pomagała innym którzy są smutni , mówiąc i czyniąc: "że Bóg jest Miłością, przbacza grzechy, Zbawia, napełnia radościa, Duchem Świętym, i daje ludzi, którzy pomagają do niego dojść (np. wspólnoty kościoła , rodziny, Oazy, Odnowy w Duchu Świętym, Neokatechumenat- wszędzie, gdzie ludzie modlą się wspólnie wołając do Niego JEST BÓG i tam gdzie miłość wzajemna i Dobroć Jest Bóg). BÓG jest miłością Teraz widzę tez sens cierpienia , KRZYŻ gdy się go bierze i idzie się za JEZUSEM jest Zbawieniem.
 09.01.2008, ELA dziękował(a):
 dziekuje Ci Jezu za kazdy dzien kiedy jestes ze mna i moja rodzina wspierasz mnie i ja wiem , bez Ciebie byloby mi bardzo ciezko kocham Cie Jezu
 23.12.2007, kl. Łukasz dziękował(a):
 Dzięki Ci Panie za Twoje miłosierdzie! Dzięki Ci za siostrę Faustynę, za treść jaką przez nią przekazałeś nam, niegodnym Twego miłosierdzia. To właśnie Twoje słowa, przekazane nam przez s. Faustynę, podtrzymują mnie w tym wielkim kryzysie, Ty dajesz nam wskazówkę co czynić i jaką postawę obrać. Dzieki Ci Panie!!!
 16.12.2007, monika dziękował(a):
 Jezu, dziękuję Ci za każdy dzień!!! Tyle dobrego otrzymuję od Ciebie, tylu wspaniałych ludzi stawiasz na mojej drodze, tyle razy mi błogosławisz... Trzymaj mnie zawsze mocno przy sobie i nie pozwól, bym kiedykolwiek chciała odejść od Ciebie! "Na wieki miłosierdzie Pana wychwalać będę..." Jezu ufam Tobie!
 01.12.2007, a. dziękował(a):
 Kocham Cię.
 27.11.2007, JOASIA dziękował(a):
 MIŁOSIERDZIE BOŻE ODDAJĘ CI WSZYSTKO CO MAM: DZIECI, MĘŻA A PRZEDE WSZYSTKIM SIEBIE, TY JEZU PRZECIEŻ WIESZ ŻE JESTEM TWOJA, NIECH SIĘ DZIEJE WOLA TWOJA JA ODDAJĘ TWOJEMU MIŁOSIERDZIU CAŁY SWÓJ SKARB, KTÓRY POSIADAM A JEST NIM MOJA RODZINA. DZIĘKUJĘ ŻE PRZYJEŁEŚ. KOCHAM CIĘ....
 27.11.2007, JOASIA dziękował(a):
 JEZU CZUJĘ TWOJĄ OBECNOŚĆ W MOIM ŻYCIU, MIESZKASZ W MOIM SERCU, TAK DOBŻE MI Z TOBĄ. DZIĘKUJĘ CI ZA TO ŻE JESTEŚ I PROSZĘ NIE OPUSZCZAJ MNIE NIGDY, WLEJ W ME SERCE TYLE MIŁOŚCI ABY NIEZABRAKŁO JEJ NIGDY ABYM CIĘ MOGŁA KOCHAĆ. ODDAJĘ CI CAŁĄ SIEBIE I SWOJĄ RODZINĘ.
 23.11.2007, Magda dziękował(a):
 Jezu dziękuje Ci za wysluchanie mojej prośby za mozliwosc powrotu do Ciebie Jedynej Miłości za łaske prawdziwej szczerej spowiedzi
 13.11.2007, Marta dziękował(a):
 Jezu ufam Tobie, Jezu kocham Cię. W miłosierdziu swoim nie opuścisz mnie. Jezu ufam Tobie, Jezu kocham Cię. Do swojego serca mocno przytul mnie...
 27.10.2007, Renata dziękował(a):
 Jezu ukochany ufam Tobie
 26.10.2007, twoja na za dziękował(a):
 ty Jezu wiesz co chcę ci powiedzieć Ty wiesz że Cię kocham i kochać nie przestanę
 16.10.2007, Gosia dziękował(a):
 Dziekuje Tobie Panie za to ze w codziennych trudnosciach mojego zycia dajesz mi swoje Wielkie Milosierdzie.Dziekuje ze zawsze jestes... Dziekuje ze pozwoliles mi odkryc swoje powolanie... Teraz z radoscia wolam Chwala Ci Panie!!!!!
 13.10.2007, andrzej dziękował(a):
 Jezu dziekuję ci za to doświadczenie wybaczam jej bo ty mnie tego nauczyłeś i prosze spraw bym pokochał ja bardziej przez to co się wydarzyło. Okaż swoje miłosierdzie naszemu małżeństwu .KOCHAM CIĘ I UFAM TOBIE
 07.08.2007, Jadwiga dziękował(a):
 Kochany Jezu Milosierny i Laskawy, dziekuje Ci za wszystkie otrzymane laski dla mnie i mojej rodziny. Bozemu Milosierdziu powierzam swoja rodzine, siebie, syna Tomasza-kapucyna, wszystkich Kapucynow, chorych, samotnych i wszystkich w potrzebie.Dzieki Ci Jezu!
 22.07.2007, dzidek dziękował(a):
 dziękuję Ci za wszystko... wszystko jest takie proste, a tak trudne do wykonania... uczyłeś mnie tego przez wiele miesięcy, dotarło to do mnie jakiś czas temu... musze jeszcze wiele działać... za to i za wszystko dziękuję
 06.07.2007, robert s dziękował(a):
 Panie Jezu dziękuje za twoje wstawiennictwo oraz doznaną łaskę, miej nas w opiece
 23.06.2007, Zbyszek dziękował(a):
 Panie dziekuje za to ze mnie wyzwoliles z nalogu i pomagasz zachowac czystosc
 19.06.2007, wdzieczna dziękował(a):
 Kocham Cie milosieny Jezu, Milosierny Ojcze, Milosierna Matko Boza, apostolko Milosierdzia Bozego-SWieta Siostro Faustynko i cale niebo. Jezu ufam Tobie i badz wola Twoja Ojcze nie moja. Dziekuje Ci Ojcze Niebieski za dar zycia i za wszystko. Blagam o Milosierdzie Boze dla wszystkich grzesznikow i dla całego swiata i wszystkich zmarlych.
 17.06.2007, Karina dziękował(a):
 Ja otrzymuje opieke i opatrznosc Milosierdzia Bozego od wielu lat. Niegodna jestem ale dostaje. Kocham Cie najbardziej na swiecie Milosierdzie Boze za Twoje Milosierdzie do wszystkich grzesznikow. Dziekuje ze jestes w moim zyciu obecny zawsze.
 15.05.2007, dorota dziękował(a):
 DZIEKUJE, ŻE JESTES!!!
 06.05.2007, Weronika dziękował(a):
 Jezu chocbym Ci co dzien dziekowala za Twoje Milosierdzie,za laski,ktorych mi udzieliles, to i tak kazdego dnia mialabym za co dziekowac. Jestes moja Miloscia, o czym dobrze wiesz,bo Ci to co dzien powtarzam. Jestes mi Najblizszym przyjacielem. Kocham Cie,tylko dzieki Twojej lasce. Bez Ciebie moje zycie byloby nic nie warte i smutne. Ty dodajesz mi nadziei kazdego dnia. Dzieki Tobie jestem przekonana, ze wiara w Ciebie daje mi pokoj szczescie.Ufam Tobie i jestem przekonana,ze mnie nie opuscisz, bo Ty nie klamiesz. Kto Tobie ufa i stara sie wykonywac Twoja Wole, moze spac spokojnie.Prosze Cie podtrzymuj mnie kazdego dnia,bo wiesz,ze bez Ciebie jestem nikim. Dzieki Ci Milosci Moja-jestem Twoja.
 02.05.2007, Weronika dziękował(a):
 Nie zasluzylam na Milosc i Laski,ktorych udzielil mi Jezus. Tak sie zlozylo,ze otrzymalam katolickie wychowanie przez siostry zakonne. Rygor,codzienna Msza sw, nakazy,zakazy,modlitwy,strach przed Bogiem odwiodly mnie w pozniejszym czasie od kosciola.Zapomnialam o strasznym Bogu,balam sie zycia. Wyszlam za maz.Mielismy dwoch synow,lecz moje zycie bylo koszmarem,maz pil. Popadlam w depresje,popelnilam wiele bledow.Na pocztku lat 90-tych,po smierci meza zaczelam czegos poszukiwac. Duzo czytalam najczesciej byly to ksiazki o tematyce religinej(roznych religii).Zainteresowala mnie medytacja transcendentalna. Postanowilam sprobowac w polaczeniu z modlitwa tzn. z wolaniem Boga. Powtarzalam w kolko:lacze sie z Bogiem nad marnosc tego swiata,przez poltora roku dzien w dzien po 20 minut. 26.08.92 r. nie moglam sie skupic,cos mi przeszkadzalo. Automatycznie zwrocilam sie do Boga mowiac:Boze co sie dzieje,czy ja cos zle robie? Wtedy uslyszalam:"Szukasz Mnie tak daleko,a Ja jestem tak blisko".Zobaczylam swiatlo skierowane na kobiete stojaca w dole w strasznych ciemnosciach. Swiatlo bylo tak silne,ze widzialam zdzbla trawy u jej nog. Przerazilam sie,nie wiedzialam co robic. Chwycilam ksiazke "Pozwolcie ogarnac sie milosci" autorstwa Anny. Zaczelam ja chlonac.Nie moglam sie od niej oderwac. Czytalam:"jezeli mi sie ofiarujesz,to cie poprowadze". Balam sie powiedziec tak,bo nie lubilam chodzic do kosciola,nie lubilam ksiezy.Wiec powiedzialam:Jezu jeszcze nie dzisiaj,nie moge.Odlozylam ksiazke.Na drugi dzien po pracy znow sie zabralam za czytanie i znow:"jezeli mi sie ofiarujesz..."Bylam zmieszana.Nie moge Boga zwodzic z dnia na dzien,wiec powiedzialam: Jezu,Ty wiesz,ze ja nie lubie chodzic do kosciola i nie lubie ksiezy, chyba,ze mi pomozesz, to Ci sie ofiaruje. Juz nastepnego ranka zerwalam sie wczesnie,jak nigdy i pobieglam na Msze Sw,poszlam do spowiedzi.Po pracy znow ciagnelo mnie do kosciola. Odtad codziennie przed praca uczestniczylam we Mszy Sw. a po pracy chodzilam na rozaniec.Tam trafilam do Odnowy w Duchu Sw. Ofiarowalam zycie i smierc Jezusowi za dusze w czyscu. Nigdy o nich nie zapominam a Jezus Dal mi tyle Lask,ze niesposob zmiescic w tym komentarzu. Przede wszystkim dal mi taka wiare i zaufanie,ze nie obawiam sie jutra.Jestem bardzo szczesliwa.Zdaje sie na Jego Wole i co najwazniejsze Jezus dal mi zakosztowac minimini Swojej Milosci, pewnie dlatego,zeby utwierdzic mnie w wierze. Ufam Mu bardziej niz sobie.Jest moim Ojcem i Najlepszym Przyjacielem. O nic nie prosze,bo Jezus sam lepiej wie czego mi potrzeba a kiedy dostaje,dziekuje za wszystko. Moja modlitwa, to ciagle dziekczynienie za wszystkie Laski.Chwala Panu.JEZU, UFAM TOBIE!

[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej