Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna zawierzenia NSJ

     O, Panie, Jezu Chryste, Twojemu Najświętszemu Sercu powierzam tę intencję (tutaj należy wyrazić prośbę)

     Spójrz tylko na mnie i uczyń to, do czego skłania Cię Twoje Serce... Niech Twoje Najświętsze Serce zadecyduje... Liczę na Nie... Pokładam w Nim ufność... Rzucam się w Jego Miłosierdzie...

     Panie Jezu, Ty mnie nie zawiedziesz. Najświętsze Serce Jezusa, ufam Tobie. Najświętsze Serce Jezusa, wierzę w Twoją Miłość do mnie. Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje.

     O, Najświętsze Serce Jezusa, proszę o wiele łask, lecz najbardziej żarliwie błagam o tę. Weź ją, umieść w Twoim Najświętszym Sercu. Kiedy Ojciec Przedwieczny zobaczy ją pokrytą Twą Drogocenną Krwią, nie odrzuci jej. Nie będzie to już moja prośba, ale Twoja, o Jezu.

     O, Najświętsze Serce Jezusa, pokładam ufność w Tobie. Niech nigdy nie doznam zawodu. Amen.


   


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 wiara: 04.12.2008, 21:15
 Panie Jezu,Dobry Pasterzu Ty znasz swoje owce-więc wiesz z jaką prośbą przychodzę do Ciebie.Proszę Cię bardzo daj mojemu dziecku,dobry dzień jutro w szkole,nie opuszczaj Go ani na krok.Dodaj Mu mądrości i jasności umysłu,aby dał radę wszystko napisać,żeby się nie denerwował i aby dobrze Mu poszło.Natchnij Go wiarą i nadzieją.Bardzo Cię proszę,wysłuchaj mojej prośby,zanieś ją do swego Ojca,a On na pewno nie pozostawi jej bez odpowiedzi.Panie Jezu ufam Ci,zawierzyłam Ci swoje dziecko więc proszę opiekuj się Nim,nie dopuść żeby stała się Mu krzywda.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 03.12.2008, 07:00
 Panie Jezu,zawierzyłam Ci swoje dziecko,więc proszę Cię miej Go w swojej świętej opiece.Natchnij Go darami Ducha Świętego;mądrością i jasnością umysłu na każdy dzień w szkole.Dodaj Mu wiary w swoje możliwości i nadziei na lepsze jutro.Spraw aby zawsze potrafił napisać lub powiedzieć to co wie i to co umie.Nie pozwól Mu się denerwować.Panie Jezu,opiekuj się całą moją rodziną.JEZU UFAM TOBIE.
 Ewelina: 01.12.2008, 22:37
 Panie, złącz nasze drogi... jeśli to jest Twoją wolą... to straszne uczucie kochać w ukryciu... Jezu Ufam Tobie
 wiara: 01.12.2008, 06:47
 Dziękuję Ci Panie Jezu za dobrze przeżyte ostatnie dni i proszę o równie dobry dzień dzisiejszy dla całej mojej rodziny.Proszę Cię daj szczęśliwy dzień mojemu dziecku w szkole.Natchnij Go mądrością i jasnością umysłu.spraw aby ze wszystkim sobie dobrze poradził.Dodaj Mu otuchy ,odwagi i wiary we własne możliwości.Panie wysłucha łaskawie modlitwy mojej,którą zanoszę do Ciebie-nie pozwól by została bez odpowiedzi.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 28.11.2008, 06:50
 Dziękuję Panie Jezu za szczęśliwie przeżytą noc i proszę Cię o szczęśliwy dzień,dla mojego dziecka,dla mnie i dla całej mojej rodziny.Proszę,zanieś moje prośby do Twojego Ojca,przedstaw Mu je,a On na pewno ich wysłucha.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,natchnij Go mądrością i jasnością umysłu.Spraw aby zawsze potrafił napisać to co wie,lub powiedzieć to co umie.Nie pozwól Mu się denerwować.Dodaj Mu siły,wiary we własne możliwości i nadziei na zawsze lepsze jutro.Błagam Cię Panie miej nas w swojej łaskawej opiece,całą moją rodzinę i nie opuszczaj nas nigdy.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 24.11.2008, 22:09
 Panie Jezu,dziękuję za szczęśliwie przeżyty dzień i proszę o szczęśliwą noc i jutro szczęśliwy dzień.Panie,Ty sam powiedziałeś:proście a będzie Wam dane-wysłuchaj moich próśb,które z gorącością serca zanoszę do Ciebie.Miej w swojej opiece całą moją rodzinę.Bądż zawsze przy moim dziecku,wstawiaj się za Nim cały czas.Daj Mu dobry dzień w szkole.Obdarz Go darami Ducha Świętego,spraw aby zawsze potrafił napisać lub powiedzieć to co wie i umie.Pozwól Mu się stawać co raz lepszym na Twoją chwałę.Tobie Panie zaufałam,nie zawiodę się na wieki.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 23.11.2008, 21:44
 Dobry Jezu,dziękuję za szczęśliwie przeżyte dni,proszę jednocześnie o szczęśliwą noc i jutro szczęśliwy dzień dla całej mojej rodziny.Panie zawierzyłam Ci siebie i swoje dziecko,błagam nie wypuszczaj nas ze swojej świętej opieki.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,za pomocą Ducha Świętego dodaj Mu mądrości i jasności umysłu na każdy czas.Dodaj Mu wiary i odwagi we własne możliwości.Spraw aby było co raz lepiej.Proszę Cię też bardzo o dobrą pracę dla mojego męża.Do Ciebie Panie zanoszę swoje prośby i troski,ufam Tobie i wierzę w to że nie zostawisz ich bez odpowiedzi.Proszę Cię Panie Jezu miej nas w swojej opiece;w szczęściu i nieszczęściu-zawsze.Zawierzam Ci całą swoją rodzinę.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 20.11.2008, 06:49
 Dziękuję Ci Panie,za szcześliwie przeżytą noc i proszę o równie szczęśliwy dzień.Zawierzam Ci Panie Jezu siebie i moje dziecko,bądż przy nas zawsze i nie wypuszczaj nas ze swojej świętej opieki.Bądż przed tronem Boga Wszechmogącego naszym Orędownikiem i wyproś nam łaski o które Cię proszę.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,dodaj Mu mądrości i pozwól aby to czego się nauczył pozostało w Nim na zawsze.Panie opiekuj się nami.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 18.11.2008, 22:36
 Panie Jezu zawierzam Ci siebie,moje dziecko i całą moją rodzinę.Proszę otwórz swoje serce na moje prośby,nie opuszczaj nas,bądż przy nas zawsze.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 17.11.2008, 22:38
 Najświętszemu Sercu Twemu o mój Najdroższy Jezu zawierzam siebie i moje dziecko.Tobie się oddajemy,niech się dzieje Twoja wola,kieruj nami wedle swoich zamiarów.W Twoim Najświętszym Sercu pokładam ufność i nadzieję,bardzo Cię proszę o mądrość i jasny umysł dla mojego dziecka.Bardzo Cię proszę wynagródż Jego trud i poświęcenie,nie opuszczaj Go nie pozwól Mu się poddawć.Daj Mu odczuć,że to co robi przynosi dobre efekty.On tak bardzo się stara,proszę pozwól Mu zebrać obfity i dobry plon swojej pracy.Los tak często Nam rzuca kłody pod nogi,nie pozwól Nam zapomnieć,ze mamy Ciebie.Tobie zawierzam się cała z moim dzieckim,przygarnij nas do swego Najświętszego Serca z naszymi problemami i troskami.Nie zostawij nas samych.JEZU UFAM TOBIE!
 m.: 27.10.2008, 19:55
 Najświętrze Serce Jezusa w Tobie pokładam nadzieję. Zmiłuj się nade mną.
 janina: 15.10.2008, 12:16
 PANIE JEZUPROSZĘ OPIEKUJ SIE MOIM MĘZEM MACIEJEM POMÓZ MU PRZEJSC JESZCZE TE OPERACJĘ.UFAM TOBIE W TOBIE JEZU MOJA NADZIEJA.
 as: 17.09.2008, 08:58
 Panie Jezu prosze o dar milosci andrzeja i nasze pojednanie i zgode i przyjazn,licze na ciebie , pomoz mi.
 alina: 25.08.2008, 20:20
 Jezu okaż milosierdzie mojej mamusi, nie skazuj Jej na cierpienie. Obdarz Ją zdrowiem i pokojem. Wola Twoja bądź
 Justyna: 24.08.2008, 21:45
 Panie proszę o głęboką wiarę, nadzieję i miłość dla mnie i mojego narzeczonego
 Justyna: 24.08.2008, 21:43
 Panie Jezu proszę Cię o mądrość i rozsądek, o zdrowie dla bratanka i szczęście dla mnie i Wojtka, żeby nam się układało i, aby nasze małżeństwo było zawsze zgodne i szczęśliwe ( aby do niego doszło), o spokój dla koleżanki Asi i zdrowie moich dziadków i babć Wojtka, o spoi szczęście naszych rodziców i rodzeństwa, Panie Jezu dziękuję za otrzymane łaski
 mama: 07.08.2008, 21:32
 najdroższy Jezu dziękuję za uleczenie
 Anna: 11.07.2008, 16:41
  Panie Jezu Najswietszemu Sercu Twemu zawierzam moją corke i proszę o szczegolną opiekę i troskę w wiadomej Tobie sprawie Zawierzam Tobie mojego syna, meza i siebie cala moja rodzine. Miej nas w opiece, wez do swego serca przytul moje dzieci udziel im potrzebnych lask, przymnoż im wiary, nadziei. milosci Jezu ufam Tobie w Tobie cala moja nadzieja.
 Irena: 23.05.2008, 22:21
 Najslodsze Serce PANA JEZUSA prosze o laske wyleczenia z choroby moja corke oraz blogoslawienstwo Boze dla niej na egzaminach.Prosze PANIE JEZU o potrzebne laski dla bardzo cierpiacej chorej mamy.Jezu ufam Tobie.
 Agnieszka: 20.04.2008, 21:24
 Panie, Ty jestes moją Drogą Prawdą i Zyciem, zawierzam Twojemu Miłosiernemu Sercu moich najbliższych i moje narzeczenstwo...dziekuje za Twoja Wielką Miłość i Łaskę...niech się dzieje Wola Twoja Jezu Ufam Tobie !!!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej