Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Ducha Świętego


Przyjdź Duchu Święty zintegruj wszystkie elementy mego istnienia, pomóż mi, bym kochał siebie samego i doceniał moją godność ludzką i chrześcijańską.
Przyjdź Duchu Święty zniszcz mój egoizm ogniem Twego światła.
Przyjdź Duchu Święty i spraw bym umarł dla człowieka starego który mnie pociąga do grzechu.
Przyjdź Duchu Święty i odnów mnie, abym był nowym stworzeniem.
Przyjdź Duchu Święty i rozpal we mnie ogień Twojej miłości, abym kochał wszystkich ludzi, szczególnie biednych i najbardziej potrzebujących.
Przyjdź Duchu Święty uczyń mnie pokornym, bym wszelką chwałę oddawał Bogu.
Przyjdź Duchu Święty doprowadź mnie do całej prawdy, odrzucając wszelki fałsz i podstęp.
Przyjdź Duchu Święty oświeć mnie, aby odkryć kłamstwo szczególnie kiedy szatan przebiera się za anioła światłości.
Przyjdź Duchu Święty otwieram się całkowicie na twoje natchnienia i poruszenia. Uczyń ze mną, co zechcesz, poddaję moje plany Twoim, chcę tylko, by moje życie było takie, jakim Ty chcesz je widzieć.
Przyjdź Duchu Święty i daj mi miłość i zrozumienie Słowa Bożego. Otwórz moje uszy, abym go słuchał i siłę woli, abym za nim szedł i był mu posłuszny.
Przyjdź Duchu Chrystusa zmartwychwstałego i spraw, bym tworzył Ciało Chrystusa.
Przyjdź Duchu Chrystusa uwielbionego i stwórz w nas jedność: zniszcz bariery nienawiści i podziału, które zbudowaliśmy przez nasz egoizm.
Przyjdź Duchu komunii Ojca i Syna i zgromadź Lud Boży w jedno serce, jedną duszę, jedną wiarę w jednym Ojcu.
Przyjdź Duchu zdrowia i uzdrów nasze zranione relacje.
Przyjdź Duchu prawdy spraw, byśmy zawsze układali nasze relacje w prawdzie, sprawiedliwości i pokoju.
Przyjdź Duchu jedności i zgromadź wszystkie odłamy chrześcijańskie w jedną trzodę, pod jednym Pasterzem.
Przyjdź Duchu Stworzycielu i odnów oblicze ziemi: uczyń niebo nowe i ziemię nową, bo tego oczekujemy i potrzebujemy.
Przyjdź Duchu Odnowicielu i zaprowadź sprawiedliwość na tym świecie.
Przyjdź Duchu nadziei spraw byśmy wierzyli, że dobro zawsze zwycięży zło, abyśmy rozsiewali ziarna dobra.
Przyjdź Boża Mocy, abyśmy byli świadkami, że życie Ewangelią jest możliwe w strukturach ekonomicznych, politycznych i społecznych.
Przyjdź Duchu, który wiejesz, kędy chcesz, i daj nam wyobraźnię, potrzebną do scementowania cywilizacji miłości i stworzenia sprawiedliwych struktur, które byłyby znakiem królestwa ostatecznego, przez nas oczekiwanego. Uzdrów mnie w taki sposób abym całą wieczność chwalił Cię i błogosławił z radością całkowitego zdrowia w pełni życia wiecznego


Modlitwa o Ducha Świętego


   

Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 nina: 29.12.2010, 14:34
 Przyjdź Duchu Święty i umocnij w wierze moją rodzinę.Dziękuję za mijający rok i prowadź nas w Nowym Roku.
 Matka: 28.12.2010, 18:10
 Duchu Święty dziękuję za wszystko i proszę Cię otocz Swą Miłością moją córkę obdarz ją Świtałem Bożej Miłości i Mądrości Duchem nauki ,pokojem ,odwagą,doskonałą pamięcią pomocą w nauce , szczęśliwe zdanie egzaminów szczęśliwe ukończenie studiów.Ulecz nasze relacje.Wlej w nasze serca radość,zgodę miłość.Otaczaj Opatrznością dobrymi życzliwymi ludźmi.Pomóż jej w ułożeniu sobie szczęśliwego życia.Chroń od wszelkiego zła i nieszczęścia.Twej modlitwie polecam jej profesorów na uczelni.Postaw na jej drodze Mądrego wierzącego męża obdarz zdrowymi i szczęśliwymi dziećmi aby ułożyła sobie szczęśliwe rodzinę .Proszę Cię o wszelkie dobrodziejstwa i błogosławieństwa Boże.Doprowadź do zrealizowania jej najskrytszych marzeń.Za wszystko składam z całego serca podziękowanie.Ufam Tobie.Czuwaj nad naszą rodziną.AMEN
 zofia: 28.12.2010, 17:48
 Duchu Święty proszę Cię o Światłość Bożej Mądrości dla mnie i Dary Ducha świętego obdarz mnie miłością pokojem serca radością i umiejętnością rozmowy z córką zawierzam Ci jej życie prosząc o uzdrowienie i uwolnienie z przeszłości upraszaj błogosławieństwo łask Bożych Opatrzność radość i pokój serca umiejętność przebaczenia nam rodzicom zadanych ran by czuła się kochana i akceptowania.Rozpal jej serce ogniem miłości i Bożej mądrości.Otaczaj Ją opieką i Duchem miłości przymnóż jej wiary nadziei i miłości pomagaj w nauce doskonałą pamięcią i życzliwymi pomocnymi ludźmi.Po ludzku proszę Cię o środki do godnego życia i na dalsze kształcenie córki .Składam błagalną prośbę o pomoc w nauce i Światłość Ducha Św.szczęśliwe zaliczenie egzaminów - sesje aby mogła otrzymać stypendium naukowe i szczęśliwe ukończenie studiów dobrą pracę szczęście w miłości.Postaw na jej drodze mądrego kochającego męża i zdrowe szczęśliwe dzieci by ułożyła sobie szczęśliwe życie oparte na przykazaniach Bożych.Proszę Cię o szczęśliwą podróż prowadź ją.Uproś u Boga przeproszenie za wszelkie złe myśli i raniące słowa.Obdarz nas wolnością i chroń przed wszelkim złem.W Imię Jezusa Chrystusa za wszystko składam z całego serca dzięki.Ufam Tobie.Spal w nas nienawiść i zazdrość.Powierzam Ci Rodziców i całą rodzinę.Amen
 ja: 22.12.2010, 13:09
 Proszę Cię Duchu Święty tchnij swego Ducha Życia w to co martwe, zamień wodę w wino miłości, przyjdź z darem przebaczenia i uzdrowienia relacji Amen.
 Zofia: 20.12.2010, 08:58
 Duchu św. Boże proszę Cię dla córki o uzdrowienie i uwolnienie,o Dary i owoce Ducha Św. szczęście w miłości pomoc w szczęśliwym ukończeniu studiów ,dobrą pracę ,dobrego męża ,zdrowe i szczęśliwe dzieci ,błogosławieństwo Boże,obfitość łask,Opatrzność Bożą.Ja dziękuję za stałą pracę proszę o Boże błogosławieństwo powrót do zdrowia zgodę miłość jedność.Dziękuję za wszystko
 Matka: 20.12.2010, 08:50
 Duchu Św.dziękuje za wszystko i proszę w intencji mojej córki o Światłość Bożej Mądrości Miłości Odwagę ,Ducha nauki pojętność bardzo dobrą pamięć dobrych szczerych przyjaciół pomoc w nauce Światłość i opiekę szczęśliwe jak najlepsze zdanie kolokwium,by na swą nauką zapracowała sobie na stypendium.Opatrzność Bożą szczęśliwą podróż.Chroń przed wszelkim złem.Po ludzku proszę Cię o środki finansowe do godnego życia i na dalsze kształcenie córki.O to proszę w Imię Jezusa Chrystusa.Za wszystko z całego serca dziękuję.
 ja: 18.12.2010, 16:55
 DUCHU SWIETY PRZYJDZ I OTWORZ NAS NA SWOJE DZIALANIE.
 Anna: 14.12.2010, 09:34
 Duchu Święty oświeć umysł mojego męża, aby dobrze i sprawnie wykonał swoje prace montażowe. Spraw, żeby szybko zakończył tamte prace, spłacił długi i wrócił do domu.
 ja: 12.12.2010, 19:29
 DUCHU SWIETY TRACE WIARE, NIC SIE NIE CHCE UDAC, POMOZ MI, NATCHNIJ CO ROBIC. PRZYJDZ PROSZE. RATUJ MNIE BO NIE MAM JUZ SIL. TAK PRAGNE MILOSCI. CZEMU NIE MOGE JEJ MIEC. ZERWIJ KAJDANY, PROSZE, NA CHWALE BOGA NAJWYZSZEGO. AMEN.
 STOKROTKA: 12.12.2010, 14:11
 DUCHU SWIETY OCAL MNIE, UWOLNIJ, PRZEMIEN, NATCHNIJ. POTRZEBUJE CIE, WYPEŁNIJ MNIE,NIECH ODEJDZIE LEK, STRACH, NIEKOCHANIE SIEBIE. PRZEMIEN MNIE TAK JAK WTEDY. BLAGAM PRZYJDZ. JESTES MOJA NADZIEJA.
 stefanni: 09.12.2010, 16:58
 Prosze daj mi silem i wene w pisaniu pracy wlej w moje serce milosc i dobroc dla ludzi postaw ma mej drodze kogos kogo pokocham
 Bożenka: 09.12.2010, 16:06
 przyjdź Duchu Św. i przemień mnie i zabierz, co złe we mnie jest, wlej dobro i ulecz mnie. proszę o łaskę.amen.
 JA: 06.12.2010, 17:13
 PRZYJDZ DUCHU SWIETY, SPOJRZ JAK BARDZO SIE MECZE, POMOZ MI. POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY, TWOJEJ ŁASKI. PROSZE PRZYJDZ. ODMIEN MNIE I MOJE ZYCIE. WYSŁUCHAJ. PRZYBADZ. WYPELNIJ WIARA MILOSCIA I NADZIEJA. WOLAM PRZYJDZ.
 matka: 06.12.2010, 11:08
 Duchu Św. Boże dziękując za wszystko nadal proszę dla córki o Światłość Bożej Mądrości Dar Miłości Ducha nauki odwagę Dary i Owoce Ducha Św.Błagam otocz ją opieką Twą Światłością i pomocą w dobrym przygotowaniu i szczęśliwym zdaniu egzaminów i kolokwium.Wlej e Jej serce pokój opanowanie cierpliwość i wytrwałość.Proszę Cię o szczęśliwą podróż dla niej.Błagam o obfitość łask i Boże błogosławieństwo,opiekę Maryi.Dziękuję za wszystko wdzięczna matka ziemska.
 Danka: 05.12.2010, 15:16
 Duchu Święty obdarz mnie dziś wieczorem podczas modlitwy swoimi darami- Ty wiesz , które są mi bardzo potrzebne. Niech wróci spokój i wiara .
 matka: 04.12.2010, 14:22
 Duchu Święty proszę dla mojej córki o Światłość Bożej Mądrości ,odwagę Dary i owoce Ducha Świętego Pomoc w nauce wlej w jej serce miłość.Postaw na jej drodze szczerych przyjaciół.wypełnij jej pustkę i samotność wiarą nadzieją miłością jej życia.Pomóż w nauce i w szczęśliwym zdaniu kolokwium.Dziękuję za wszystko.
 EDYTA: 01.12.2010, 17:59
 PRZEMIEN MNIE. TAK BYM CHCIALA ZEBY BYLO TAK JAK W J. I PO POWROCIE. DALES MI TYLE SILY TYLE ZROZUMIENIA, WSZYSTKIE KLAMSTWA PADLY I DALES MI MILOSC. UCZYNILES MNIE NAJSZCZESLIWSZA WSROD LUDZI DZIEKUJE. WSZYSTKO ZNISZCZYLAM. WSZYSTKO BYM ODDALA ZEBY COFNAC CZAS. PRZEZYC TO JESZCZE RAZ TYLKO MADRZE I NIE STRACIC TEGO WSZYSTKIEGO CO MI DALES. DUCHU SWIETY ZLITUJ SIE NADE MNA JESZCZE RAZ. BARDZO CIE PRZEPRASZAM ZE ZNISZCZYLAM PIEKNO KTORE STWORZYLES. WYBACZ MI. PRZEMIEN MNIE ZEBYM JUZ NIE NISZCZYLA. JEZELI TAKA JEST TAKA WOLA TO NAPRAW TO CO ZEPSULAM. DUCHU SWIETY PRZYJDZ. DZIEKUJE ZA POMOC DZISIAJ. NATCHNIJ GO PROSZE.
 EDYTA: 01.12.2010, 17:39
 DZIEKUJE ZA POMOC:) PROSZE POKIERUJ NAMI DALEJ. DUCHU SWIETY PROSZE WSKRZESZ WE MNIE TO CO PIEKNE. DUCHU SWIETY PRZEMIEN MNIE ZEBYM WIDZIALA SIEBIE TAK JAK TY MNIE WIDZISZ. PRZYJDZ DO MNIE TY KTORY JESTES MILOSCIA.
 JA: 30.11.2010, 20:55
 DUCHU SWIETY NATCHNIJ MNIE JUTRO , CO ROBIC. TOBIE TO I NAS POWIERZAM. DOPOMOZ. AMEN.
 Elka: 27.11.2010, 16:02
 PRZYJDŻ DUCHU ŚW. - JA PRAGNĘ .TY WIESZ WSZYSTKO - AMEN!!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej