Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Ducha Świętego


Przyjdź Duchu Święty zintegruj wszystkie elementy mego istnienia, pomóż mi, bym kochał siebie samego i doceniał moją godność ludzką i chrześcijańską.
Przyjdź Duchu Święty zniszcz mój egoizm ogniem Twego światła.
Przyjdź Duchu Święty i spraw bym umarł dla człowieka starego który mnie pociąga do grzechu.
Przyjdź Duchu Święty i odnów mnie, abym był nowym stworzeniem.
Przyjdź Duchu Święty i rozpal we mnie ogień Twojej miłości, abym kochał wszystkich ludzi, szczególnie biednych i najbardziej potrzebujących.
Przyjdź Duchu Święty uczyń mnie pokornym, bym wszelką chwałę oddawał Bogu.
Przyjdź Duchu Święty doprowadź mnie do całej prawdy, odrzucając wszelki fałsz i podstęp.
Przyjdź Duchu Święty oświeć mnie, aby odkryć kłamstwo szczególnie kiedy szatan przebiera się za anioła światłości.
Przyjdź Duchu Święty otwieram się całkowicie na twoje natchnienia i poruszenia. Uczyń ze mną, co zechcesz, poddaję moje plany Twoim, chcę tylko, by moje życie było takie, jakim Ty chcesz je widzieć.
Przyjdź Duchu Święty i daj mi miłość i zrozumienie Słowa Bożego. Otwórz moje uszy, abym go słuchał i siłę woli, abym za nim szedł i był mu posłuszny.
Przyjdź Duchu Chrystusa zmartwychwstałego i spraw, bym tworzył Ciało Chrystusa.
Przyjdź Duchu Chrystusa uwielbionego i stwórz w nas jedność: zniszcz bariery nienawiści i podziału, które zbudowaliśmy przez nasz egoizm.
Przyjdź Duchu komunii Ojca i Syna i zgromadź Lud Boży w jedno serce, jedną duszę, jedną wiarę w jednym Ojcu.
Przyjdź Duchu zdrowia i uzdrów nasze zranione relacje.
Przyjdź Duchu prawdy spraw, byśmy zawsze układali nasze relacje w prawdzie, sprawiedliwości i pokoju.
Przyjdź Duchu jedności i zgromadź wszystkie odłamy chrześcijańskie w jedną trzodę, pod jednym Pasterzem.
Przyjdź Duchu Stworzycielu i odnów oblicze ziemi: uczyń niebo nowe i ziemię nową, bo tego oczekujemy i potrzebujemy.
Przyjdź Duchu Odnowicielu i zaprowadź sprawiedliwość na tym świecie.
Przyjdź Duchu nadziei spraw byśmy wierzyli, że dobro zawsze zwycięży zło, abyśmy rozsiewali ziarna dobra.
Przyjdź Boża Mocy, abyśmy byli świadkami, że życie Ewangelią jest możliwe w strukturach ekonomicznych, politycznych i społecznych.
Przyjdź Duchu, który wiejesz, kędy chcesz, i daj nam wyobraźnię, potrzebną do scementowania cywilizacji miłości i stworzenia sprawiedliwych struktur, które byłyby znakiem królestwa ostatecznego, przez nas oczekiwanego. Uzdrów mnie w taki sposób abym całą wieczność chwalił Cię i błogosławił z radością całkowitego zdrowia w pełni życia wiecznego


Modlitwa o Ducha Świętego

   

Wasze komentarze:
 Bożenka: 09.12.2010, 16:06
 przyjdź Duchu Św. i przemień mnie i zabierz, co złe we mnie jest, wlej dobro i ulecz mnie. proszę o łaskę.amen.
 JA: 06.12.2010, 17:13
 PRZYJDZ DUCHU SWIETY, SPOJRZ JAK BARDZO SIE MECZE, POMOZ MI. POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY, TWOJEJ ŁASKI. PROSZE PRZYJDZ. ODMIEN MNIE I MOJE ZYCIE. WYSŁUCHAJ. PRZYBADZ. WYPELNIJ WIARA MILOSCIA I NADZIEJA. WOLAM PRZYJDZ.
 matka: 06.12.2010, 11:08
 Duchu Św. Boże dziękując za wszystko nadal proszę dla córki o Światłość Bożej Mądrości Dar Miłości Ducha nauki odwagę Dary i Owoce Ducha Św.Błagam otocz ją opieką Twą Światłością i pomocą w dobrym przygotowaniu i szczęśliwym zdaniu egzaminów i kolokwium.Wlej e Jej serce pokój opanowanie cierpliwość i wytrwałość.Proszę Cię o szczęśliwą podróż dla niej.Błagam o obfitość łask i Boże błogosławieństwo,opiekę Maryi.Dziękuję za wszystko wdzięczna matka ziemska.
 Danka: 05.12.2010, 15:16
 Duchu Święty obdarz mnie dziś wieczorem podczas modlitwy swoimi darami- Ty wiesz , które są mi bardzo potrzebne. Niech wróci spokój i wiara .
 matka: 04.12.2010, 14:22
 Duchu Święty proszę dla mojej córki o Światłość Bożej Mądrości ,odwagę Dary i owoce Ducha Świętego Pomoc w nauce wlej w jej serce miłość.Postaw na jej drodze szczerych przyjaciół.wypełnij jej pustkę i samotność wiarą nadzieją miłością jej życia.Pomóż w nauce i w szczęśliwym zdaniu kolokwium.Dziękuję za wszystko.
 EDYTA: 01.12.2010, 17:59
 PRZEMIEN MNIE. TAK BYM CHCIALA ZEBY BYLO TAK JAK W J. I PO POWROCIE. DALES MI TYLE SILY TYLE ZROZUMIENIA, WSZYSTKIE KLAMSTWA PADLY I DALES MI MILOSC. UCZYNILES MNIE NAJSZCZESLIWSZA WSROD LUDZI DZIEKUJE. WSZYSTKO ZNISZCZYLAM. WSZYSTKO BYM ODDALA ZEBY COFNAC CZAS. PRZEZYC TO JESZCZE RAZ TYLKO MADRZE I NIE STRACIC TEGO WSZYSTKIEGO CO MI DALES. DUCHU SWIETY ZLITUJ SIE NADE MNA JESZCZE RAZ. BARDZO CIE PRZEPRASZAM ZE ZNISZCZYLAM PIEKNO KTORE STWORZYLES. WYBACZ MI. PRZEMIEN MNIE ZEBYM JUZ NIE NISZCZYLA. JEZELI TAKA JEST TAKA WOLA TO NAPRAW TO CO ZEPSULAM. DUCHU SWIETY PRZYJDZ. DZIEKUJE ZA POMOC DZISIAJ. NATCHNIJ GO PROSZE.
 EDYTA: 01.12.2010, 17:39
 DZIEKUJE ZA POMOC:) PROSZE POKIERUJ NAMI DALEJ. DUCHU SWIETY PROSZE WSKRZESZ WE MNIE TO CO PIEKNE. DUCHU SWIETY PRZEMIEN MNIE ZEBYM WIDZIALA SIEBIE TAK JAK TY MNIE WIDZISZ. PRZYJDZ DO MNIE TY KTORY JESTES MILOSCIA.
 JA: 30.11.2010, 20:55
 DUCHU SWIETY NATCHNIJ MNIE JUTRO , CO ROBIC. TOBIE TO I NAS POWIERZAM. DOPOMOZ. AMEN.
 Elka: 27.11.2010, 16:02
 PRZYJDŻ DUCHU ŚW. - JA PRAGNĘ .TY WIESZ WSZYSTKO - AMEN!!
 jacek : 24.11.2010, 20:25
 duchu sw prosze cie o zgode z kolega jurkiem abym nie czul od niego zagrozenia i jego syna powierzam ci to boze
 uczennica: 21.11.2010, 15:18
 Duchu Święty spraw abym dobrze zakończyła naukę w ostatniej klasie gimnazjum oraz dobrze napisała końcowe egazaminy,dzięki którym będę mogła dostać się do wymarzonej szkoły. Czuwaj nade mną. Dziękuję za wszystko. Wysuchaj moich próśb.
 JA: 20.11.2010, 16:26
 SPAL TA NIENAWISC I GRZECH WE MNIE OGNIEM TWEJ MILOSCI.
 edyta: 20.11.2010, 16:22
 DUCHU SWIETY PRZYJDZ,NAUCZ MNIE SIEBIE KOCHAC, ZYC, UWOLNIJ OD ZLYCH MYSLI, DEPRESJI, NIE WYTRZYMAM DLUZEJ, POMOZ MI, UWOLNIJ MNIE OD TEGO NA ZAWSZE, PROSZE NIECH WIARA MILOSC I NADZIEJA NA ZAWSZE ZAGOSCI W MOIM SERCU, DUCHU SWIETY POTRZEBUJE CIE OCALMNIE JESTES MOJA OSTATNOI NADZIEJA. PROSZE DAJ CZUC SIE MI JAK BOZE DZIECKO KOCHAC SIEBIE I ZYCIE. W IMIE OJCA I SYNA I DUCHA SWIETEGO . AMEN.
 Ola: 18.11.2010, 11:47
 Oświec mnie Duchu Świety. czuwaj nade mną. Oświec mój umysł, aby był jasny i pełen pomysłów. proszę o łaske tej pracy Amen
 OLA: 18.11.2010, 11:37
 Duchu Świety! Świeta Trójco Jedyny Boże!!! Powierzam Ci dzisiaj moja rozmowę kwalifikacyjną, i proszę o szcześliwe jej zakończenie. Prosze ci o łaskę tej pracy, Ty wiesz jak wiele od niej zalezy. Amen
 Małgorzata: 18.11.2010, 09:41
 Duchu Św. spraw by sprawa , o której ma dzisiaj rozstrzygać wymiar sprawiedliwości była rozstrzygnięciem zgodnym z wolą Bożą. O to Cie bardzo proszę.Amen
 Żona: 18.11.2010, 09:19
 Duchu Święty proszę przemień serce i umysł mojego męża, niech będzie dobry dla mnie i dzieci. Proszę, rozpal w nim miłość do mnie, aby był mi wierny i już nie myślał o innych kobietach.
 JA: 17.11.2010, 22:26
 NATCHNIJ GO PROSZE, DODAJ ODWAGI, POMOZ MU. ROZPAL W NAS UCZUCIE JEZELI TAKA JAST WOLA TWOJA I POMOZ NAM DALEJ.
 EDYTA: 17.11.2010, 22:23
 DHUCHU SWIETY POWIERZAM CI TA ZNAJOMOSC MOJA I SLAWKA, ZAOPIEKUJ SUE NIA, POMOZ NAM, NATCHNIJ, PROWADZ. BARDZO CIE POTRZEBUJEMY. W TWOJA OPIEKE TO POWIERZAM. POMOZ MI SIE W TYM ODNALEZC. BLAGAM. PRZYZNAJE ZE SOBIE Z TYM NIE PORADZE, POTRZEBUJE TWOJEJ OPIEKI I NATCHNIEN I MYSLI . PROWADZ MNIE W TYM.
 O: 16.11.2010, 21:50
 Duchu Świety w Trójcy Jedyny!!!!! Błagam pomoz mi na czwartkowej rozmowie kwalifikacyjnej, juz przeszłam tyle etapów. Ten jest decydujący. Proszę oświec mnie, oświeć moj umysł do logicznego i kreatywnego myślenia. Nie opuszczaj mnie. Prosze o łaske pracy. Dziękuję
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej