Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Ducha Świętego


Przyjdź Duchu Święty zintegruj wszystkie elementy mego istnienia, pomóż mi, bym kochał siebie samego i doceniał moją godność ludzką i chrześcijańską.
Przyjdź Duchu Święty zniszcz mój egoizm ogniem Twego światła.
Przyjdź Duchu Święty i spraw bym umarł dla człowieka starego który mnie pociąga do grzechu.
Przyjdź Duchu Święty i odnów mnie, abym był nowym stworzeniem.
Przyjdź Duchu Święty i rozpal we mnie ogień Twojej miłości, abym kochał wszystkich ludzi, szczególnie biednych i najbardziej potrzebujących.
Przyjdź Duchu Święty uczyń mnie pokornym, bym wszelką chwałę oddawał Bogu.
Przyjdź Duchu Święty doprowadź mnie do całej prawdy, odrzucając wszelki fałsz i podstęp.
Przyjdź Duchu Święty oświeć mnie, aby odkryć kłamstwo szczególnie kiedy szatan przebiera się za anioła światłości.
Przyjdź Duchu Święty otwieram się całkowicie na twoje natchnienia i poruszenia. Uczyń ze mną, co zechcesz, poddaję moje plany Twoim, chcę tylko, by moje życie było takie, jakim Ty chcesz je widzieć.
Przyjdź Duchu Święty i daj mi miłość i zrozumienie Słowa Bożego. Otwórz moje uszy, abym go słuchał i siłę woli, abym za nim szedł i był mu posłuszny.
Przyjdź Duchu Chrystusa zmartwychwstałego i spraw, bym tworzył Ciało Chrystusa.
Przyjdź Duchu Chrystusa uwielbionego i stwórz w nas jedność: zniszcz bariery nienawiści i podziału, które zbudowaliśmy przez nasz egoizm.
Przyjdź Duchu komunii Ojca i Syna i zgromadź Lud Boży w jedno serce, jedną duszę, jedną wiarę w jednym Ojcu.
Przyjdź Duchu zdrowia i uzdrów nasze zranione relacje.
Przyjdź Duchu prawdy spraw, byśmy zawsze układali nasze relacje w prawdzie, sprawiedliwości i pokoju.
Przyjdź Duchu jedności i zgromadź wszystkie odłamy chrześcijańskie w jedną trzodę, pod jednym Pasterzem.
Przyjdź Duchu Stworzycielu i odnów oblicze ziemi: uczyń niebo nowe i ziemię nową, bo tego oczekujemy i potrzebujemy.
Przyjdź Duchu Odnowicielu i zaprowadź sprawiedliwość na tym świecie.
Przyjdź Duchu nadziei spraw byśmy wierzyli, że dobro zawsze zwycięży zło, abyśmy rozsiewali ziarna dobra.
Przyjdź Boża Mocy, abyśmy byli świadkami, że życie Ewangelią jest możliwe w strukturach ekonomicznych, politycznych i społecznych.
Przyjdź Duchu, który wiejesz, kędy chcesz, i daj nam wyobraźnię, potrzebną do scementowania cywilizacji miłości i stworzenia sprawiedliwych struktur, które byłyby znakiem królestwa ostatecznego, przez nas oczekiwanego. Uzdrów mnie w taki sposób abym całą wieczność chwalił Cię i błogosławił z radością całkowitego zdrowia w pełni życia wiecznego


Modlitwa o Ducha Świętego

   

Wasze komentarze:
 M: 29.10.2010, 06:38
 PROSZE CIE DUCHU SW.OGARNIJ SWA MOCA I UDZIEL TWYCH DAROW MOIM BLISKIM,DAJ IM TWE SWIATLO,NIECH IDA DROGA PROSTA:DROGA DEKALOGU I NIE ZBACZAJA Z NIEJ,NIECH OMIJAJA ICH LUDZIE NIEZYCZLIWI I WSZELKIE ZLO.DZIEKUJE.
 E: 28.10.2010, 20:46
 DUCHU SWIETY WYPELNIJ MOJE SERCE MILOSCIA, POKOJEM. ULECZ MOJA BIEDNA ZNEKANA DUSZE I PROSZE DAJ MILOSC PRAWDZIWA, GLEBOKA, SPELNIONA, NIEZWYKLA, WIELKA. TAKA JAKIE MOJE SERCE ZAWSZE PRAGNELO. TY WIESZ ZE TYLKO TO MA DLA MNIE ZNACZENIE. DAJ MI KOCHAC CALKOWICIE I W PELNI, CALA DUSZA CALYM SERCEM. JEZELI TO NIE JEST NIEZGODNE Z TWOJA WOLA TO NAPRAW TA MILOSC I NAS POLACZ. BARDZO CIE O TO PROSZE. ZLITUJ SIE I WYSLUCHAJ DUSZO MEJ DUSZY PROSBY O MILOSC.
 krystyna: 17.10.2010, 00:07
 Duchu Sw. prosze zeslj Swoje Laski na Kasie ijej 4 dzieci na ich nowy dom do ktorego wprowadzili sie 2 tyg. temu chron ich od zlych i zazdrosnych ludzi Wierze ze gdy beda pod Twoja opieka nikt i nic ich nie skrzywdzi prosze o uleczenie uwolnienie i nawrocenie moich synow Marka i Darka
 ela: 16.10.2010, 22:23
 Duchu Św.proszę o dar wiary,o pracę ,o zgodę ,o wyrozumiałość ,o światłość umysłów dla mojej i męża rodziny.BÓG ZAPŁAĆ.
 ola: 01.10.2010, 11:39
 Duchu Św. Błagamy cie z meżem o dobrą pracę , abym mogła podjąć ją jak najszybciej. Proszę ci Duchu Św o pomoc w założeniu i szczęśliwe zakonczenie pewnej sprawy. Prosze cie aby nasz problemy finansowe juz sie skonczyły. Błagamy cie duchu Św wysłuchaj nas
 A_M: 29.09.2010, 05:24
 Przyjdz Duchu Sw daj mi sile i nadzieje dla mnie i mojej dziewczyny
 aga: 29.09.2010, 00:07
 Przyjdź Duchu Święty, Duchu miłości i łask wszelkich. Wysławiam Cię Duchu Święty za dary nieskończone, które dajesz mnie i moim bliskim. Dziękuję, że prowadzisz nas do Jezusa i pozwalasz lepiej pojąć Jego miłość. O Święty, Święty, Święty Duchu prowadź mnie zawsze drogą świętości i pozwól dojść do nieba.
 ola: 10.09.2010, 02:54
 Duchu św ty wiesz o co cie bardzo proszę. Popelnilam straszny grzech ale chce uratowac moje malzenstwo . prosze pomoz mi aby szczesliwe sie to skonczyło. Duchu błagam cie pomoz mi
 dora: 07.09.2010, 23:59
 przyjdz duchu sw. i naucz mnie kochac moich nieprzyjaciol
 k: 29.08.2010, 12:31
 Duchu św. błagam cie o pomoc i napełnij swoimi łaskami ugruntuj Ani wnętrze aby poczuła w swoim sercu radość i odzyskała chęć i cel życia
 Mały słaby człowiek: 24.08.2010, 19:28
 Duchu Święty proszę Cię o łaske uwolnienia z uzaleznienia od masturbacji , zniwelowania wszystkich je skutków i następstw w m moim zyciu oraz o łaske wyjścia całkowitego z nerwicy serca i wszystkich jej następstw i skutków , o brak strachu że te okropne dni i ból wrócą .
 żona: 01.08.2010, 14:48
 Przyjdź Dawco łask drogich. Proszę , oświeć mnie, czy wolą Bożą jest danie mężowi szansy po rozwodzie. Odnów Boże Oblicze w nas . Udziel nam łaski przebaczenia i zaufania na nowo. Dziękuję za łaski już otrzymane: uwolnienie syna od nałogu pornografii i poprawę wyników w nauce i zachowaniu.
 ola: 26.07.2010, 12:20
 Duchu Św błagam pomoż mi. Prosze o telefon z dobra wiadomościa , ze mam moja wymarzona pracę. Błagam wysłuchaj mnie Duchu św abym otzrymała te pracę, abyśmy nie musielie opuszczac kraju oraz naszych najbliższych. Boje sie Obczyzny. Błagam , błagam wysluchaj mnie. Amne
 Małgorzata: 22.07.2010, 12:01
 Duchu Święty. Proszę Cię o szczególną Opiekę w tych dniach najbliższych w moich sprawach -pracy i osobistych, nad moja Firmą- która stanowi mój maleńki warsztat pracy/ moja egzystencje i mego domu/, nad Lotharem, nad mymi dziećmi Andrzejem i Jurkiem z Żoną/ Alicją/.A także nad moja sąsiadką Krysią, która jest moim przewodnikiem w drodze do Boga.
 Ana: 19.07.2010, 21:11
 Duchu Święty, błagam uzdrów relację z moimi dziećmi, błagam, błagam.....
 Sylwiak: 19.07.2010, 13:00
 Duchu Święty, pomóż mojemu mężowi znaleźć drogę w życiu, bez codziennego picia piwa i na każdej imprezie duzej ilośći wszelakiego alkoholu. Bo ja jego zona jestem na niego zamknieta i odsunęłam sie od niego, bo nie moge juz znieść codziennego widoku męża na "rauszu"
 martyna: 14.07.2010, 12:18
 Duchy Święty przyjdź, daj mi odwagę ,siłe, jasność umysłu , skupienie, opanowanie, prosze Cię Duchu Święty czuwaj nade mną podczas kursu i egzaminów.CZUWAJ NADE MNĄ I MOJĄ RODZINĄ. OBDARZ NAS TWOJĄ ŁASKĄ, MIŁOŚCIĄ I MĄDROŚCIĄ.
 ola: 14.07.2010, 09:09
 Duchu św. Pomoż nam. Pomóż w znalezieniu dobrej pracy na obczyźnie, albo tutaj w naszym kraju. Pomóż nam przetrwac wszystkie niepowodzenia. Błagamy cie abysmy mogli miec dziecko, szczegolnie ze moj wiek coraz bardziej oddala ta decyzje. Pomoz nam w nowym , obcym kraju. Blagam , blagam o pomoc
 Casimir: 07.07.2010, 10:19
 O Duchu Święty który oświecasz Mnie łaskami swymi.Spraw bym stał się obojętny na intrygi mych wrogów. Wypracowywał swoją postawę i zawsze był sobą. Spraw także bym miał zahartowane serce,w okolicznościach w których się znajduję,jak hartuje się stal.By takie było niezłomne. Bądź zemną zawsze i wszędzie.
 ola : 06.07.2010, 08:08
 Duchu św pomoz nam podjąć dobra decyzje. Blagam cie udziel nam potrzebynych lask , ktorych teraz tak bardzo bedziemy potrzebowac. Pomóz nam w znalezieniu dobrej pracy, abym mogła spłacic wszystkie swoje długi.Badz z nami , szczegolnie teraz kiedy musimy opuscic kraj , zostawic najblizszych. Błagam wysłuchaj mych próśb. Błagam cie o dobra prace dla nas , aby wszystko dobrze sie skończyło. Błogosław Nam na naszej nowej drodze życia. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej