Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Każdego dnia jestem Twój!

Panie Jezu. Dziękuje Ci za spokojną noc i za ten nowy dzień który mnie znów wita. Amen. * * * Ukochany mój Zbawco powierzam Ci wszystkie sprawy które będą mnie dziś dotykać. Składam je wszystkie w Twoje miłosierne ręce. Dopomóż mi w tym otwierając moje oczy, uszy i rozum na działanie Ducha Świętego abym przeżył ten dzień nie wyrządzając nikomu nic złego ani nie dopuścił się nawet najdrobniejszego przewinienia przeciw Twojej Świętej Osobie. Zmieniaj mnie Jezu do Twojej jestem dyspozycji weź mnie w Twoje ramiona. Jestem Twój daje Ci swoje serce, swoje życie. Jeśli taka jest Twoje wola ulecz mnie miłościwy Chryste z moich chorób i rożnych słabości. Ty Panie wiesz jak mocno one mnie dotykają. Prowadź mnie Jezu wybieram Cię za przewodnika po wszystkich krętych ścieżkach mego życia bo Tyś jest moja mocą moim największym szczęściem. Obejmij swoimi laskami również... Amen. * * * Panie Jezu. Składam dzięki za ten przeżyty dzien. Z całego serca przepraszam ze wszystko zło które Ci dziś uczyniłem. Daj mi Panie spokojna noc utul mnie w Twoich ramionach. Amen.

Tomek   


Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 DC: 23.11.2007, 01:09
  Panie mój cała jestem Twoja,czyń wobec mnie swoją wolę.Proszę niech nie wybiegam naprzód, ani nie oglądam się wstecz za siebie,Naucz mnie proszę żyć dniem dzisiejszym,na większą Twoją chwałę.
 julka:): 27.10.2007, 13:10
 Piekne te modlitwy!od dzis zaczynam je odmawiac kazdego dnia..:)
 Zdzisław: 18.05.2007, 11:51
 WEŹ MNIE POD RĘKĘ JAK MAŁE DZIECIE KTÓRE UPADA UCHROŃ MNIE PRZED UPADKIEM I WSZELKIM ZŁEM JEZU UFAM TOBIE
 Kasia:)): 06.02.2007, 13:22
 ta modlitwa jest naprawdę niesamowita myślę że wyraża poniekąd to co każdy z nas nosi w sercu,i jakie ma pragnienia gdy modli się..
 
[1] (2)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej