Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pod Twoją obronę


Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj. Amen.


"Pod opiekę Twojego miłosierdzia uciekamy się, o Matko Boża. Nie odrzucaj próśb, [które do Ciebie zanosimy] w naszych potrzebach, lecz zachowaj nas od niebezpieczeństwa, [Ty] jedynie czysta i błogosławiona".

Najstarsza zachowana modlitwa maryjna (III w.).   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 silka: 10.06.2009, 08:51
 Matko Boża bardzo Cię proszę o opiekę nad moim dzieckiem.Pomóż mu i spraw aby ten dzisiejszy egzamin dobrze mu poszedł,żeby go zdał pozytywnie.Bardzo Cię proszę o wstawiennictwo i wysłuchanie mojej prośby.
 Anulka: 09.06.2009, 19:52
  Mateńko Kochana bardzo dziękuje za wstawiennictwo do Boga w moich intencjach.Dziękuję
 andrzej : 31.05.2009, 20:27
 miej w opiece moją żonę żeby szybko wyzdrowiała i żeby chodziła i była zdrowa żebyśmy nie mieli problemów składamy do ciebie matko boża błagania ja i nasz 7 letni synek dawidek
 silka: 29.05.2009, 08:51
 Do Ciebie kochana Mateczko zanoszę swoje prośby i proszę nie pozostawiaj ich bez odpowiedzi.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,aby wszystko co zaplanował się mu udało.Bardzo Cię o to proszę.Nie odrzucaj moich próśb.
 Ewa: 27.05.2009, 09:07
 Najukochańsza Matko Boża proszę opiekuj się moimi córkami.Wszędzie gdzie są bądż przy nich i ochraniaj.
 Michał Ministrant przyszły mam: 26.05.2009, 16:05
 Maryjo dziś twoje święto niech ten dzień będzie święty.Oddaję się Tobie,Trójcy świętej ,a szczególnie twemu Synowi za Zbawienie świata i ludzi
 silka: 25.05.2009, 08:46
 Matko Boża,dzisiaj ważny dzień dla mojego dziecka,spraw aby okazał się szczęśliwy,aby wszystko w szkole dobrze mu poszło.Daj mu ze spokojem podejść do dzisiejszych zajęć,nie pozwól mu się denerwować.Natchnij jego rozum Duchem św i spraw aby wszystko co wydaje się trudne,trudnym nie było.Pozwól mu tą naukę i ten trud,dobrze spożytkować-nie pozwól aby poszła na marne..Przywróć do jego serca spokój i radość.Mateczko,Ty nas zawsze wybawiasz od tego co złe,więc bardzo Cię proszę nie odrzucaj mojej matczynej prośby.
 silka: 24.05.2009, 22:59
 Kochana Matko Boża,mam szczególną prośbę na jutrzejszy dzień,moje dziecko ma jutro bardzo ważny dzień w szkole i bardzo Cię proszę o potrzebne łaski w tej sprawie. Bądż przy nim,natchnij go Duchem św i za jego pomocą pozwól mu dobrze napisac wszystko to czego się tak uczył.Obdarz go spokojem,nie pozwól mu się denerwować i spraw aby wszystko poszło po jego myśli.Ty wiesz Kochana Mateczko,jakie to dobre dziecko i że on bardzo na to zasługuje,więc proszę nie odrzucaj mojej prośby którą do Ciebie zanoszę.Proszę o szczególne łaski w ten majowy czas,bo Ty Kochana Mateczko wszystko rozumiesz,sercem ogarniasz każdego z nas,Ty w nas dobro zobaczyć umiesz i jesteś z nami w każdy czas.
 silka: 21.05.2009, 07:36
 Najukochańsz Mateńko,dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę abyś nadal była z nami i nas nie opuszczała.Bardzo Cię proszę o dobry dzień dla mojego dziecka w szkole,aby ze wszystkim sobie doskonale poradził,żeby się nie denerwował i napisał wszystko co wie i czego się nauczył.Pozwól mu się cieszyć,tak ciężko na to pracował.Natchnij jego rozum Duchem św,aby wszystko gładko mu poszło.Bardzo Cię też proszę o zdrowie dla całej mojej Rodziny,dla dzidziusia którego noszę pod serduszkiem,zeby urodziło się zdrowe,dla mojego synka,męża,rodziców i rodzeństwa.Dziękuję za to co otrzymałam do tej pory i bardzo Cię proszę o potrzebne łaski.Zanieś nasze prośby do swego Syna,a On na pewno z Twoją pomocą nie pozostawi ich bez odpowiedzi.
 Zuzia: 18.05.2009, 07:56
 Właśnie jadę do szkoły i proszę Cię abyś wysłuchała moich modlitw. Proszę o Twoje wstawiennico u Pana Naszego.
 Zuzia: 17.05.2009, 20:23
 Matko Najświętsza proszę Cię bardzo o łaski w najbliższych dniach. Abym dobrze witała każdy dzień. Bez większych zmartwień. Proszę o pomoc w trudnych chwilach w szkole. Wszystko jest dla mnie trudne lecz wierzę ze jesteś przy mnie i mnie nie zostawisz w tych trudnych momentach.
 Matysia: 12.05.2009, 18:14
 MAryjo, prosze Cie o nawrocenie dla siebie oraz tego, ktory jest teraz w tak ciezkiej sytuacji..Otocz go opieka, pomoz wrocic do Jezusa. Nucz go kochac Boga i na nowo odkryc wartosc rodziny. Dopomoz mu wyjsc z tej ciezkiej opresji. Dla siebie prosze o dobrego męza oraz dobre stosunki z szefem i wspołpracownikami i o to, bym byla dobra dla moich podopiecznych..
 beatka: 12.05.2009, 11:51
 o Mateczko przenajswiętrza dziekuje za wysłuchanie moich prósb jestem bardzo wdzieczna ale bardzo cie prosze pomóz mi jeszcze w jednym strapieniu pomóz mi sobie z nim poradzic.Amen
 silka: 12.05.2009, 08:12
 Mateczko Kochana,dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o dalsze wstawiennictwo za moją rodziną.Nie opuszczaj nas w potrzebie,nie odrzucaj próśb które do Ciebie zanosimy.Proszę daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,bądż przy nim cały czas.Bardzo Cie potrzebujemy,bądz Matko uczestniczką naszego codziennego życia.
 silka: 08.05.2009, 08:21
 Matko Boża,proszę wysłuchaj moich próśb,nie odrzucaj ich.
 Janina: 08.05.2009, 07:17
 Matko zawsze jestes gdy Cię potrzebuje .DZIEKUJE CI za to. Blogosław wszystkim ludziom w codzienntm trudzie.Dziekuje
 silka: 07.05.2009, 07:45
 Kochana Mateczko,proszę o dobry dzień dla mojego dziecka w szkole,ty wiesz jakie to dla niego ważne,więc proszę nie opuszczaj go w potrzebie.
 beata29: 06.05.2009, 14:09
 Kochana Matko nasza prosze cie o pomoc dla mojego ojca pomóz mu i całej mojej rodzinie.DZIEKUJE CI NAJUKOCHANSZA MATECZKO
 silka: 06.05.2009, 08:59
 Matko Boża,nasza Pocieszycielko i Wspomożycielko,do Ciebie jak zawsze zanoszę swoje modlitwy i prośby.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,aby wszystko dobrze mu poszło,bądż przy nim i wstawiaj się za nim cały czas.Bardzo Cię proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny,o zdrowie dla dzidziusia które noszę pod serduszkiem,aby urodziło się zdrowe i mogło ujrzeć światło dzienne i wody chrztu świętego.Kiedyś będąc w potrzebie,prosiłam Twoją Matkę św.Annę o pomoc,moja prośba została wysłuchana,teraz ja tak bardzo chciałabym dotrzymać słowa które wtedy obiecałam św.Annie,proszę Matko Boża pomóż mi aby dane mi było tego słowa dotrzymać.Dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę nie opuszczaj nas i teraz.
 kolumb: 04.05.2009, 15:43
 Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj. Amen. "Pod opiekę Twojego miłosierdzia uciekamy się, o Matko Boża. Nie odrzucaj próśb, [które do Ciebie zanosimy] w naszych potrzebach, lecz zachowaj nas od niebezpieczeństwa, [Ty] jedynie czysta i błogosławiona". Najstarsza zachowana modlitwa maryjna (III w.).
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej