Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wstawiaj się za mną


Zwracam się ku Tobie, Święta matko Boża. Ty byłaś umocniona i osłoniona przez Ojca Nawyższego, przygotowana i poświęcona przez Ducha Świętgo, który spoczął na Tobie, upiększona przez Syna, który zamieszkał w Tobie: przyjmij tę modlitwę i przedstaw ją Bogu. Zawsze wspierany przez Ciebie i napełniony Twoimi dobrodziejstwami, mając u Ciebie schronienie i światłość, będę żył dla Chrystusa Twojego Syna i Pana. Bądź moją obrończynią, proś, błagaj w mojej sprawie. Jak wierzę w Twoją niewymowną czystość, tak wierzę, że dobrze przyjmiesz te moje słowa i prośby. I tak będzie, Matko naszego Pana, jeżeli w moim niepewnym szukaniu Ty mnie przyjmiesz, Ty cała nam dana! Jeżeli w moim miotaniu się i niepokoju Ty mnie uspokoisz, Ty, która jesteś uciszeniem. Jeżeli zamieszanie moich namiętności Ty w pokój zamienisz, Ty dawczyni pokoju. Jeżeli moje gorycze Ty osłodzisz, Ty, która jesteś Słodyczą. Jeżeli moje nieczystości Ty usuniesz, Ty, Która pokonałaś wszelkie zepsucie. Jeżeli moje łkanie Ty uciszysz Ty, która jesteś radością. Proszę Cię, Matko najwyższego Pana Jezusa, któregoś porodziła jako Boga-Człowieka, a który jest wielbiony razem z Ojcem i Duchem Świętym, który jest wszystkim we wszystkich rzeczach. Jemu niech będzie chwała przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Św. Grzegorz z Nareku   


Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Bożena: 08.12.2008, 12:21
 Matko, w tej pięknej godzinie, godzinie łaski - Ty się mną opiekuj, znasz moje największe pragnienie serca. Miej w opiece wszystkich moich bliskich.
 Joanna: 04.12.2008, 22:21
 Matko Boza, Matko Jezusa Chrystusa prosze pomoz mi w pokonaniu i wyzwoleniu sie zpod wladzy i wplywu kontroli zla. Utwierdzaj mnie w dobrym i naucz mnie isc do dobrego i trwac w dobrym uwolnieniu. Zmieniaj mnie na Twoje podobienstwo, pokazuj i naucz walczyc z wadami,naucz zyc, uswiecaj i prowadz.Ochraniaj mojego syna i matke w ziemskim zyciu.
 Iwona: 13.11.2008, 14:47
 Święta Boża Matko, pomóż mi, proszę.
 wiara: 10.11.2008, 22:38
 Mateńko kochana,bardzo Cię proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i pomyślny tydzień w szkole i dobre oceny dla mojego dziecka.Matko Boża-Najukochańsza z Matek wstawiaj się za nami w każdy czas.Amen.
 jolanta..: 10.11.2008, 07:40
 Matko tak bardzo chciałam być dla innych teraz nie potrafię żyć dla siebie,pomóż mi proszę bo mam wrażenie ,że wszyscy mnie opuścili.
 ja: 05.11.2008, 14:14
 Mateńko wspieraj mnie. Wybłagaj dla mnie ten cud o który ciebie proszę
 EWA: 30.10.2008, 20:47
 Matko proszę o opiekę,zdrowie,Matko bądz przy mnie każdego dnia,a zwłaszcza podczas porodu,który ma nastąpić na dniach.Matko proszę CIĘ przyciągnij ,nawróć nas do BOGA.Nawróć mego męża,spraw abyśmy mogli wziąść ślub .....
 Zosia.: 29.10.2008, 21:27
 Matko błagam CIĘ o moje zdrowie-rodziny mniej nas w swojej opiece.MATKO nie opuszczaj nas.Chroń od złego...
 Sylwka: 29.10.2008, 11:11
 Matko Boża wstaw się za moim dzieckiem,teraz w tej godzinie.Potrzebna Mu Twa pomoc,nagródż Jego starania a za pomocą Ducha Świętego dodaj Mu mądrości. Wysłuchaj moich próśb.Amen.
 Sylwka: 28.10.2008, 22:47
 Dobra Matko,Tyś Królową z Jasnej Góry,wdzięcznym sercem dziś ku Tobie wznoszę wzrok.Nie potrafię podziękować za Twe serce,którym wspierasz każdy czyn mój,każdy krok.Jesteś tuż obok mnie,jestes ze mną-w rannej mgle,w słońcu dnia i w noc ciemną.Wspierasz mnie,chronisz mnie w swych ramionach,jesteś tuż obok mnie Matko ma.Gdy upadam Ty wyciagasz do mnie ręce,gdy mi ciężko,Ty oddalasz to co złe.Twą obecność czuję zawsze,czuję wszędzie-Z Tobą Matko,tak radosne serce me.Choćby chmury przysłoniły Cię Maryjo i zniknęła gdzieś za nimi Twoja twarz.Wiem że oczy Twe i usta,zawsze żyją-Wiem że jesteś tu dziś ze mną i ze trwasz.Moja Najukochańsza Matko wstawiaj się za moim dzieckiem.Jutro Go czeka ciężki dzień,proszę pomóż Mu przejść go ze spokojem,wiarą i mądrością.Dodaj Mu nadzieji i otuchy,że wszystko będzie dobrze.Ty Kochana Mateńko dobrze znasz matczyne trudy i zmartwienia,do Ciebie je zanoszę,Tobie polecam moje dziecko,opiekuj się Nim.Amen.
 pawel: 28.10.2008, 22:05
 bardzo prosze matko boska o to oco prosilem to mnie przyblizy do boga.. bardzo prosze
 Teresa: 26.10.2008, 17:28
 Moja Najukochansza Matko dziekuje Ci za Twoje wstawiennictwo,za wszelkie laski o ktore prosilam,dziekuje Ci za Twoja obecnosc w kazdym dniu mojego zycia.Nie opuszczaj mnie Maryjo wypraszaj dla mnie i mojej corki potrzebne laski,odsun od nas meza i ojca psychopate,aby nie znecal sie nad nami,aby przeanalizowal swoje dotychczasowe zycie i odnalazl droge do Ciebie i Twojego Syna.
 Sylwka: 21.10.2008, 09:28
 Najukochańsza Matko!Ty wiesz co to matczyne troski i zmartwienia,proszę Cię dzisiaj o szczególną łaskę opieki nad moim dzieckiem na każdy dzień roku.Natchnij Go Duchem Świętym,dodaj mu siły,odwagi i wiary we własne mozliwości.Spraw aby nabytą wiedzę potrfił umiejetnie wykorzystać.Nagródż Jego starania,wspieraj Go we wszystkich potrzebach i opiekuj się Nim każdego dnia.Proszę Cię o to z całą gorącością swego serca.Amen
 Sylwka: 21.10.2008, 08:48
 Najświętsza Panienko,Maryjo Matko zwracam się dzisiaj do Ciebie z gorącą prośbą;natchnij moje dziecko Duchem Świętym na każdy dzień w szkole.Obdarz Go zdrowiem,mądrością i wiarą w swoje możliwości.Spraw aby nauka nie sprawiała mu większych problemów,Aby nabytą wiedzę potrafił umiejętnie wykorzystać.Proszę Cię także wynagródz Jego starania i bądz przy moim dziecku w każdy czas.Amen.
 JOAN: 14.10.2008, 16:35
 MATENKO KOCHANA UTULMNIE W TWYCH RAMIONACH UCISZ MOJE ROZKOLATANE SERCE ,ODDAL ODE MNIE STRACH NIEPOKOJ ,KTORY NIE DAJE MI NORMALNIE ZYC, BLAGAM GORACO WYSLUCHAJ MNIE
 EWA: 23.09.2008, 12:09
 MATKO BOZA PROSZE NAWROC MOJEGO MEZA , KTORY ZBLADZIL.OTWORZ MU OCZY NA TO ZE POZUCIL ZONE I CORKE. OSWIEC JEGO UMYSL DO POWROTU DO NAS.W TOBIE TYLKO NADZIEJA.
 Ala: 18.09.2008, 13:38
 Matko uchron mego syna ktory zbladzil aby odnalazl droge Matko Kochana by znalazl prace i znalazl swoje miejsce Matko W Tobie cala nadzieja Matko modl se za nami
 Ala: 18.09.2008, 13:37
 Matko uchron mego syna ktory zbladzil aby odnalazl droge Matko Kochana by znalazl prace i znalazl swoje miejsce Matko W Tobie cala nadzieja Matko modl se za nami
 ASIA: 15.09.2008, 11:43
  BLAGAM CIE MATENKO POMOZ BO GINIEMY GINIE NASZ DOM NASZA MILOSC RODZINA SPOKOJ, BLAM WSPIRAJ MNIE W MEJ MODLITWIE UCISZ MOJE LKANIE SPRAW BY ZLY LOS ODWROCIL SIE I DAL NAM JESZCZE SZANSE PAN KOCHANA MOJA CIAGLE MODLE I SIE BLAGAM O SPOKOJI MILOSCI WIARE I NADZZIEJE A NIE MAM JUZ CZASEM NIC TYLKO ROZPACZ MNIE OGARNIA I SMUTEK
 Grażyna: 14.09.2008, 18:20
 Mateczko najukochańsza opiekuj sie mną i moimi bliskimi.proszę o zdrowie , spokój i pomoc we wszystkich naszych problemach.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej