Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Akt oddania się Niepokalanemu Poczęciu

     Maryjo Niepokalana, oddaję się Tobie tak ufnie, jak oddał się Tobie sam Bóg. Wraz z Tobą pragnę Mu - za Jego łaską - odpowiedzieć na Jego miłość do człowieka. Ty całą swą istotą rodzisz Chrystusa i utożsamiasz nas z Nim, kształtując na Jego obraz i podobieństwo. Ucz nas codziennego, konkretnego przylgnięcia do zbawczego planu Twego Syna i prowadź do zjednoczenia z Nim.

     Ojcze Niebieski, Ty w Maryi starłeś szatana i utworzyłeś "nowego człowieka", aby zwyciężał zło mocą Niepokalanego Poczęcia. Niech Ono zatryumfuje nad światem, niech ogarnie każde serce, aby umiało tak Ci zawierzyć jak zawierzyła Maryja.

     Ty Boże, w Trójcy Jedyny, oddałeś się stworzeniu w Duchu Świętym, aby odnowić oblicze ziemi. Oto ja, wraz z całym stworzeniem, oddaję się Tobie w tymże Duchu, w niezgłębionej tajemnicy Niepokalanego Poczęcia. Łączę się z FIAT Maryi i wraz z Nią, w Niej, przez Nią i jak Ona oddaję Ci moje życie, abyś w nim i przez nie wypełnił swój zamysł względem świata.

     Zapal ogniem Ducha Świętego moje serce i niechaj od niego zapłoną wszyscy, których postawisz na mojej drodze. Amen.


   


Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Roma: 12.07.2016, 23:12
 Matko Niepokalana zawierzam Twojemu Niepokalanemu Sercu wstawiennictwo za nas Najświętszemu Synowi i Bogu, moją Rodzinę, Nasze dorosłe dzieci z Rodzinami oraz Nas jako rodziców. Proszę o wyprostowanie pogmatwanej drogi życia. I dalszej podróży z Tobą u boku Twojego Syna. Z miłością oddaję Tobie wszystko. Wejrzyj w me serce -zapal ogniem Ducha Świętego to serce a za moim rozpal kolejne serca. Miej Nas w Bożej opiece i błogosław nam.
 Grażyna: 03.06.2016, 21:37
 Matko Najświętsza wysłuchaj modlitwy mojej o rozwiązanie konfliktu w mojej rodzinie,o przemianę w Duchu Św. moich najbliższych,o godną pracę dla mego męża i powrót do zdrowia Elżbiety.
 krystyna: 11.01.2016, 18:04
 Maryjo Niepokalana zawierzam Ci siebie i moje dzieci ,otocz nas swoim płaszczem,chroń od złego ,
podaj rękę mojemu synowi i wyprowadż Go bezpiecznie z zaułku ciemności,depresji,długów postaw dobrych ludzi na jego drodze.Matko kochana prowadz do Syna Twego,niech Bóg Miłosierny się zmiłuje nad nami .amen!
 Agata: 08.12.2015, 19:51
 Kochana Matenko dziekuje za wszystkie tee laski.Prosze o laskedla wszystkich ktory mnie wspierali modalities.
 Justys: 08.12.2015, 13:27
 Matenko Naukochansza, w tej godzinei laski prosze Cie o blogolsawienstwo dla mojej firmy, blogoslaw, sprowadzaj klientow do mnie, prosze Ci o pomoc, bo sie boje bankructwa.
 Lidka: 06.11.2015, 20:59
 Najukochańsza Matenko Maryjo proszę o prace o którą od tak dawna się ubiegam...Proszę wyjednaj mi ją...Błagam Cię Kochana Niepokalana Mateńko...
 JosephTef: 19.09.2015, 07:46
 Witam
Zerknął ktokolwiek tą witerynę i napisał coś o jej wyglądzie? https://Awokado.co.pl/ - ta strona

Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej.
 Edyta: 09.06.2015, 11:24
 Matko Boża, chciałabym prosić Cię o łaskę dla mojej koleżanki. Ona bardzo pragnie zostać matką. Pokornie proszę o błogosławieństwo dla niej. Niech Twoje Niepokalane Serce uprosi u Syna Twego Jezusa łaskę dla mniej. Zawsze na chwałę Bożą. Amen.
 kaska: 08.12.2014, 12:56
 Matko Niepokalanego Poczecia ,patronko mojego kosciola w Moim miescie w mojej Ojczyznie .Wybacz mi wszystkie moje grzechy ,dziekuje ze jestes ze mna i mnie nie opuszczasz .Blagam ulituj sie nad nami ,prosze o uzdrowienie mojej kochanej mamy ,prosze wysluchaj mojego blagania abym znalazla prace I prosze Cie rozwiaz wezly ktore mnie trapia o ktorych Ty Droga Matko wiesz ,Blagam Cie
 Ana: 08.12.2014, 11:28
  Niepokalana Najswietsza Maryjo Panno, wez w opieke moja corke.Patrycję . Proszę o jej uzdrowienie z choroby ktora ja od urodzenie dotyka wspomagaj mnie w wychowaniu tego trudnego dziecka. Wstaw się RÓWNIEŻ za moimi dziećmi, wspieraj ich i pokaż im drogę do Boga, opiekuj się moimi Rodzicami, Mężem , Rodzeństwem i całą moją rodziną Amen.
 Ana: 08.12.2014, 11:27
  Niepokalana Najswietsza Maryjo Panno, wez w opieke moja corke.Patrycję . Proszę o jej uzdrowienie z choroby ktora ja od urodzenie dotyka wspomagaj mnie w wychowaniu tego trudnego dziecka. Wstaw się RÓWNIEŻ za moimi dziećmi, wspieraj ich i pokaż im drogę do Boga, opiekuj się moimi Rodzicami, Mężem , Rodzeństwem i całą moją rodziną Amen.
 agnieszka: 08.12.2014, 11:00
 Mateczko cudownej milosci ,ulituj sie nad nasza rodzina,upros nam laski potrzebne aby zyc zgodnie z wola Boza',prosze o obecnosc Twoja w naszej rodzinie,naucz nas kochac Twojego Syna ,taka miloscia jak Ty kochasz,ratuj nasza rodzine .prosze poblogoslaw nam ,tak jak matka blogoslawi swoje dzieci.Kocham Maryje Matke Boga mojego! ty
 klaudia: 27.11.2014, 08:46
 Matko moja uchron mojego syna z rozdartym sercem matki pokornie prosze wybacz mi
 stroskana: 17.11.2014, 14:28
 Maryjo Niepokalana do Ciebie się uciekam o pomoc jak do Matki Ty wszystko wiesz nie odmawiaj pomocy ,przytul do swojego serca Madzię spraw aby do szkoły chodziła i nie opuszczała jej, pomóż jej ,Matuchno Ty wszystko możesz Wierzę w Ciebie przytul nas grzeszne dzeci swoje. Ufamy Ci jak Matce bezgranicznie i kochamy, Matko Ukochana nasza na wieki.
 zdzisław: 16.11.2014, 04:35
 Maryjo moja Pani ,moja Pani ratuj dzisiaj.
 Zofia: 22.08.2014, 22:52
 Mateczko Niepokalana za wszystko dziękuję , dziękuję. Ja wiem, że to za mało. Ja biedny grzesznik dziś gorąco przepraszam , dziękuję i proszę. Mateczko Ty wiesz , Ty wszystko wiesz. Błagam pokornie módl się za nami.
 Andrzej: 14.06.2014, 22:24
 "wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej," List do Rzymian 3,23 Tylko Jezus jest bez grzechu, wszyscy pozostali ludzie byli są i będą grzeszni. "Nie takiego bowiem mamy arcykapłana, który by nie mógł współczuć naszym słabościom, lecz doświadczonego we wszystkim na nasze podobieństwo, z wyjątkiem grzechu." List Hbr 4,15 Tylko Jezus on jest drogą, prawdą i życiem kto w niego wierzy nie umrze a będzie miał życie wieczne.
 Anioł Stróż: 28.03.2014, 21:48
 O Maryjo,bez grzechu poczęta módl sie za wszystkich uciekających do Twego Niepokalanego serca. Tobie zawierzam całkowicie z ufnością wszystkie swoje sprawy i bliskich memu sercu powierzam na zawsze Twej opiece.Z miłością oddaję Tobie wszystko.. Nawet te życzenie i pragnienie Tobie znane. Wejrzyj, w me serce -zapal ogniem Ducha Świętego te serce - i niechaj od niego zapłoną wszyscy ,których postawisz na mej drodze. Błogosław im!
 Urszula: 21.01.2014, 17:36
 Niepokalana Najswietsza Maryjo Panno, wez w opieke moja corke i prowadz ja do rodziny i do dobrego zycia, wspomagaj mnie w wychowaniu tego trudnego dziecka. Amen.
 Zofia: 08.12.2013, 17:44
 Matko Niepokalana zawierzam Ci siebie , moją rodzinę i Mariusza . Błagam Cię wstaw się za mną i moją rodziną do Twojego Syna , aby mnie wysłuchał i odmienił to nasze pogmatwane życie . Proszę pomóż nam wyprostować nasze ścieżki , błagam Ty czego nam potrzeba. Mateczko Niepokalana miej nas w swej opiece.
 
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej