Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Oddanie się w opiekę świętemu Józefowi


Ojcze ubogich, o Józefie święty, oto my, ubodzy w święte skarby nieba, my ubodzy w cnoty i łaski, po Maryi błagamy Ciebie, Patronie przemożny u Boga. Wyjednaj nam odpuszczenie grzechów i wstręt do grzechów. Wyproś nam zamiłowanie cnoty, pobożności, cierpliwości i bojaźni Bożej.

Uproś nam pomnożenie wiary mocnej i stałej, nadziei niezłomnej i miłości najgorętszej Boga i bliźniego. Jak Józef egipski był wybawicielem swego ludu i kraju, tak i Ty, Patronie, bądź ochroną naszą, pomocą naszą, wybawicielem naszym we wszystkich potrzebach tak duszy jak i ciała. Osłaniaj Kościół nasz święty katolicki, chroń Ojczyznę naszą, broń wszystkie chrześcijańskie stany, a szczególnie broń maluczkich oraz młodzież naszą. Daj nam chleba naszego, daj nam życie czyste, daj śmierć świętą i zbawienie wieczne. Amen.


Akt poświęcenia się świętemu Józefowi


Święty Józefie, mój najmilszy Ojcze, po Jezusie i Maryi najdroższy mojemu sercu, Tobie się powierzam i oddaję, jak powierzyli się Twej opiece Boży Syn i Jego Przeczysta Matka. Przyjmij mnie za swoje dziecko, bo ja na całe życie obieram Cię za Ojca, Opiekuna, Obrońcę i Przewodnika mej duszy. O mój najlepszy Ojcze, święty Józefie, prowadź mnie prostą drogą do Jezusa i Maryi. Naucz mnie kochać wszystkich czystą miłością i być gotowym do poświęceń dla bliźnich. Naucz walczyć z pokusami ciała, świata i szatana i znosić w cichości każdy krzyż, jaki mnie spotka. Naucz pokory i posłuszeństwa woli Bożej. O najdroższy święty Józefie, bądź Piastunem mej duszy, odkupionej Krwią Chrystusa. Czuwaj nade mną, jak strzegłeś Dzieciątka Jezus, a ja Ci przyrzekam wierność, miłość i całkowite posłuszeństwo, bo ufam, że za Twym wstawiennictwem będę zbawiony. Nie patrz na moją nędzę, ale dla miłości Jezusa i Maryi przyjmij mnie pod swą Ojcowską opiekę. Amen.


Ofiarowanie swego serca świętemu Józefowi


Święty Józefie, najmilszy Bożemu Sercu, Ty złożyłeś Bogu najdoskonalszą ofiarę z samego siebie i najgoręcej pragniesz pozyskać wszystkie serca dla Chrystusa. Z głęboką pokorą przynoszę do Ciebie moje nędzne i grzeszne serce i składam je w Twoje błogosławione ręce, w objęciu których tak miłośnie biło Boskie Serce Dzieciątka Jezus. O święty Józefie, najukochańszy mój Ojcze, weź moje biedne serce, uproś mu całkowite oczyszczenie z grzechów i doskonałe oderwanie się od wszystkich marności tej ziemi. Niech za Twą przyczyną rozpali je ogień miłości Bożej, zmiękczy, przemieni i ukształtuje na wzór Twego serca, aby znalazło w nim upodobanie Boskie Serce Jezusa. Złóż je na ofiarę Najsłodszemu Zbawicielowi i Jego Przeczystej Matce, aby będąc ich wyłączną własnością na tej ziemi, w niebie także wielbiło i kochało Jezusa i Niepokalaną Maryję i z Tobą, święty Józefie, chwaliło Boga w Trójcy Jedynego na wieki wieków. Amen.

   


Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Urszula: 22.01.2014, 18:02
 Sw. Jozefie wez w opieke moja corke i moja rodzine, badz nam opiekunem i ojcem najlepszym, wyprowadz nas na proste drogi do Boga i dobrego zycia chrzescijanskiego. Wypros nam laske przemiany i pokory, nawroc moja corke i wyciagnij mnie z tego utrapienia. Amen.
 Jadwiga: 13.01.2014, 20:35
 Miej nas w opiece O Nasz Opiekunie,czuwaj nad całą rodziną,nawet nad chorymi pieskami,pomóż nam.
 wanda: 30.12.2013, 06:56
 Sw.Jozefie ratuj moja coreczke od wszelkiego zlego . Modl sie za nami. Badz naszym Patronem . Amen
 Agnieszka: 15.12.2013, 20:50
 Sw. Jozefie, wez w opieke moja corke i cala nasza rodzine, wypros nam potrzebne laski w wychowaniu trudnego dziecka, badz nam opiekunem i oredownikiem, wypros dar cnoty, posluszenstwa i milosci.
 strapiona matka: 02.12.2013, 19:46
 SW. Jozefie, wez w opieke moja corke i sprawadz ja na lono rodziny, na droge do Boga i cnoty, pomoz mi w wychowaniu mojego trudnego dziecka, niech zerwie ze swoim zlym postepowaniem, upros jej rozsadek i dobroc serca. Modl sie za nami! Daj mi nadzieje!
 Monika: 18.11.2013, 02:19
 O blogoslawienstwo dla dzieci zebu Zulu z bogiem
 zbych: 18.03.2013, 19:29
 ŚWIĘTY JÓZEFIE PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO MOJEJ RODZINY ORAZ PROSZĘ CIĘ ABY MOJA TRUDNA SYTUACJA ZMIENIŁĄ SIĘ I ROZWIZAŁY SIĘ PROBLEMY A TAKŻE PROSZE O NADZIEJE I ZNALEZINIE NAPRAWDE KOCHAJĄCEJ I ODDANEJ DZIEWCZYNY Z KTÓRĄ MOZNA BEDZIE ODWZAJEMNIAĆ SWOJE UCZUCIE I SPEDZIĆ RESZTE ŻYCIA W PRAWDZIE MIŁOŚCI I WIERNOŚCI JEZU UFAM TOBIE!!
 Justyna: 10.03.2013, 13:16
 Moj kochany Swiety Jozefie prosze upros abym mogla znalesc dom i prace do 15.05 prosze sw Joze wysuchaj mnie .i dziekuje za wszystko za wszystkie laski .
 B.: 16.02.2013, 13:38
 Bardzo prosze, swiety Jozefie, wstaw sie za mna do Pana. Zebym poszla dobra droga, zebym te droge znalazla. I zebym znalazla sile w sobie.
 MATKA: 25.09.2012, 23:05
 SWIETY JOZEFIE BRON RODZINE MOJEJ CORKI OD ZLEGO NATCHNIJ DOBRYM MOJA CORKE ABY WROCILA DO KOSCIOLA I SAKRAMETOW SW PROSI MATKA
 Casimir: 29.08.2012, 16:46
 Święty Józefie proszę o opiekę i modlitwę w mojej intencji-abym uniknął wszelkiego zła z rąk sług szatana,znalazł prawdziwą miłość której szukam,oraz abym Ja,Klara,mama i mój brat Krzysiu mogli utrzymać się w zdrowiu. Strzeż mojej całej rodziny od zła i wszelkich chorób.
 znienawidzona : 26.07.2012, 05:22
 Święty Józefie, moje nędzne grzeszne serce, prosi Ciebie o łaski, których najbardziej potrzebuję. Ucz mnie proszę mowy milczenia i z miłością, głęboką ufnością oczekiwania tego co powie mi syn Maryi - amen. naucz mnie robic wszystko co Syn Bozy powie . znienawidzona
 dorota: 01.05.2012, 09:28
 Święty Józefie, moje nędzne grzeszne serce, prosi Ciebie o łaski, których najbardziej potrzebuję. Ucz mnie proszę mowy milczenia i z miłością, głęboką ufnością oczekiwania tego co powie mi syn Maryi - amen.
 mama: 22.03.2012, 22:02
 Św. Józefie proszę o opiekę i modlitwę nad synem i córką.
 maria: 15.03.2012, 23:58
 Św. Józefie weź mnie pod swoją opiekę i nie opuszczaj w potrzebie. Prowadź mnie i moją rodzinę bezpiecznie przez życie w zgodzie i miłości Bożej.
 seb: 05.12.2011, 06:03
 Ojcze ubogich, o Józefie święty, oto my, ubodzy w święte skarby nieba, my ubodzy w cnoty i łaski, po Maryi błagamy Ciebie, Patronie przemożny u Boga. Wyjednaj nam odpuszczenie grzechów i wstręt do grzechów. Wyproś nam zamiłowanie cnoty, pobożności, cierpliwości i bojaźni Bożej. wyrwij na z sidel szatana i spraw abysmy sluzyli Bogu i kochali Jezusa calym sercem cala dusza ze wszystkich sil.Amen
 renia: 03.12.2011, 03:11
 Ojcze ubogich, o Józefie święty, oto my, ubodzy w święte skarby nieba, my ubodzy w cnoty i łaski, po Maryi błagamy Ciebie, Patronie przemożny u Boga. Wyjednaj nam odpuszczenie grzechów i wstręt do grzechów. Wyproś nam zamiłowanie cnoty, pobożności, cierpliwości i bojaźni Bożej. wyrwij na z sidel szatana i spraw abysmy sluzyli Bogu i kochali Jezusa calym sercem cala dusza ze wszystkich sil.Amen
 krystyna: 20.11.2011, 16:04
 Święty Józefie,weż pod Swoją opiekę moją rodzinę.Pomóz naprawic nasze relace z moją siostrą Ela.Prowadż bezpiecznie przez życie w zgodzie i miłości.Pomóz nam w codziennymch troskach dnia.Nucz mnie kochać blizniego.Daj siłe w codziennych sprawach,pomóz mi w sprawach wynikajacych z fiansow.Proszę o pomoc
 Maria: 01.11.2011, 04:44
 Święty Józefie,weż pod Swoją opiekę moją rodzinę.Prowadż bezpiecznie przez życie w zgodzie i miłości.
 zona : 02.09.2011, 09:19
 ŚWIĘTY JÓZEFIE NIE OPUSZCZAJ NAS i STRZEŻ NASZĄ RODZINĘ, CHROŃ NASZE MAŁŻEŃSTWO, spraw aby nadzieja którą żyję nie zagasła, spraw by mąż wrócił i został z nami juz na zawsze, Ojcze mój oddal zło które wkradlo się do naszych serc, DAJ MI SIŁĘ PRZETRWANIA. ODDAJĘ CI MOJEGO MĘŻA. zajmij się nim. dziękjuję Ci że tak bardzo się to zmienia :) dziękuje Ci że mąż choć na chwilę powrócił do domu!!! UFAM TOBIE JEZU!
[1] (2) [3] [4]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej