Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Żona: 11.09.2018, 20:24
 Św. Rito, wiem, że mój mąż bardzo żałuje za to co zrobił, ulżyj mu w obecnej chorobie żeby nie cierpiał tak mocno. Błagam wstaw się u Pana Boga o cud dla niego. Bardzo Cię o to proszę.
 Żona: 11.09.2018, 20:21
 Św. Rito, wiem, że mój mąż bardzo żałuje za to co zrobił, ulżyj mu w obecnej chorobie żeby nie cierpiał tak mocno. Błagam wstaw się u Pana Boga o cud dla niego. Bardzo Cię o to proszę.
 M: 11.09.2018, 19:47
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi! Błagam pomóz mojemu synowi Karolowi w otrzymaniu akademika, ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie,daj zdrowie dla całej rodziny, pomóz w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże pomóż mu!!!!
 Mama: 11.09.2018, 18:00
 Św Rito proszę o wstawiennictwo dla mojego syna błagam o opiekę dodaj mu siły do walki proszę nie opuszczaj go w potrzebie.proszę o wstawiennictwo dla mojej córeczki proszę o rozum i wytrwanie w wierze i nauce.amen se Rito chroń moje dzieci
 wierzaca: 11.09.2018, 17:56
 Swieta Rito bardzo Cię proszę pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę
 Adrian : 11.09.2018, 16:47
 Święta Rito bardzo Cię proszę o wstawienie się za mną w sprawach finansowych żeby wszystko się ułożyło zdrowia dla całej mojej rodziny zony dziećmi oraz mojej kochanej mamy która jest bardzo chora. Spraw aby kłopoty finansowe się już skończyły. Proszę Cię bardzo mocno
 matka: 11.09.2018, 14:30
 Świeta Rito, zsyłaj łaski, zalewaj czerwona różą,daj miłość i przebaczenie, dla córki z mężem i dziećmi, .Prowadż, chroń i błogoslaw o świeta Rito tej rodzinie.
 A.: 11.09.2018, 13:13
 Święta Rito z całego serca proszę Cię o szczęśliwe i pełne miłości życie z moim ukochanym G. Proszę Cię żebyś pomogła mu zrozumieć że lepiej się żyje we dwoje niż osobno. Że nasza miłość zwycięży ze wszystkim i we dwoje zawsze sobie poradzimy ze wszystkim... Błagam Cię św Rito o ukrócenie mojej ogromnej tęsknoty do niego i cierpienia. Niech jak najszybciej się odezwie do mnie żebyśmy mogli być razem i się cieszyć wspólnym życiem i planować rodzinę.
 Aga: 11.09.2018, 11:39
 Św Rito modlę się o łaskę wiadomej Ci sprawie bardzo Cię proszę pomóż. Twoja moc jest wielka .❤
 Marzena: 11.09.2018, 11:24
 Proszę o dobrą pracę niech zostanie tak jak jest .Proszę
 Asia: 11.09.2018, 10:49
 Święta Rito pomóż mi odkochać się w żonatym mężczyźnie!
 Halina : 11.09.2018, 09:19
 ŚW.RITO PROSZĘ CIĘ OGROMNIE, ABY DIAGNOZY LEKARSKIE SIĘ NIE POTWIERDZIŁY I ŻEBYM URODZIŁA ZDROWE DZIECKO! BŁAGAM ORENDUJ ZA NAMI!
 Aga: 11.09.2018, 07:59
 Św.Rito proszę Cię aby dzisiejszy dzień był szczęśliwy nic złego się nie wydarzyło proszę o zdrowie dla mojej rodziny i taty Amen
 Ula: 11.09.2018, 06:37
 Święta Rito proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moją mamusią podczas dzisiejszej operacji .
 EwaK: 11.09.2018, 06:32
  Święta Maryjo, módl się za nami.Wśród osamotnienia i prześladowania; W zgryzotach i smutkach wszelkich;wspierają w trudach. Życia
 bogi: 11.09.2018, 06:28
 Błagam o pracę dla córki i męża
 Tomek : 11.09.2018, 04:49
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, za cudowną pomoc tydzień temu. Pomóż jej w osiągnięciu zasłużonego sukcesu h🌹. Pilnuj tej sprawy proszę do końca, a zwłaszcza dziś. I bardzo proszę Cię i dziękuję za o🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 matka: 11.09.2018, 01:31
 Święta Rito ,zsyłaj łaski na córkę z mężem i dziećmi,pomoż im aby byli szczęśliwą rodziną.
 Ula: 11.09.2018, 00:21
 Święta Rito proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moją mamusią podczas dzisiejszej operacji .
 maria: 10.09.2018, 22:33
 sw, Rito prosze cie przez Twoje wstawiennictwo o zgodę w rodzinie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej