Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Aga: 31.07.2018, 22:19
 Sw Rito proszę o dobre wyniki mojej siostry miej ją w opiece proszę dziękuję za twa opiekę 🌹🌹🌹
 anna: 31.07.2018, 21:22
 O Święta Rito, proszę pomóż mi w mojej trudnej sytuacji. Bądź pozdrowiona o Święta Rito.
 Paula: 31.07.2018, 20:47
 Kochana sw Rito błagam cie o zdrowie dla synka zeby szczepienia mu nie zaszkodzily zeby spal ladnie w nocy i zeby przestal plakac o wszystko o zdrowie dla mamy i janki zeby halina miala pieniadze i zeby z tymi kolektorami nie bylo problemu ani z umowa ani z. Montazem zeby janka sie zgodzila i zeby znowu nie zwariowala przes te solar zeby wszystko z tymi solarami bylo ok. I zeby im sie dobrze z nich korzystalo i zebym znalazla jakas robote
 Maria: 31.07.2018, 19:56
 Dziękuję Ci Święta Rito za wysłuchanie moich próśb.Dziękuję Ci za wszystko co uczyniłas dla mnie.cena
 Tomek : 31.07.2018, 19:17
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko. Dziękuję Ci za wszelkie łaski i za ten bezpieczny przyjazd. Dziękuję Ci za to, że ze mną jesteś. Pomóż mi, bardzo Ciebie proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Choń nas przed C i B. Kocham Cię Św. Rito
 M: 31.07.2018, 19:07
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie, daj mnie zdrowie i Karolowi w pokonywaniu trudności. Boże wyprowadź mnie i Karola z tych kłopotów i dodaj nam sił.
 B: 31.07.2018, 15:04
 Święta Rito proszę Cie miej moja rodzine w swej opiece.Pomoz nam przetrzymac razem ten trudny czas ,pomóż rozwiązać nasze problemy
 B: 31.07.2018, 15:03
 Święta Rito proszę Cie miej moja rodzine w swej opiece.Pomoz nam przetrzymac razem ten trudny czas ,pomóż rozwiązać nasze problemy
 Dorota: 31.07.2018, 14:03
 Błagam o pracę dla córki w wymarzonym kraju
 Janina: 31.07.2018, 12:30
 Sw.Rito dziękuję za opiekę.Proszę dalej o zdrowie dla nas i naszego dziecka.Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej Mamy.Otocz opieką i zdrowiem Krystynę i Jerzego.Miej w opiece Anię.Amen
 matka: 31.07.2018, 12:14
 Swięta Rito ,niech będę dobrą matką, pozwol uwierzyć ze tylko miłość stwarza od początku świat,nie dobra materialne ,zmiłuj sie nad moimi dziećmi, ześlij l aski niech czerwona róża zalewa nas, nasze serca.Zmiłuj się i wysłuchaj mnie.
 Stanislawa: 31.07.2018, 10:51
 SWIETA RITO prosze o opieke i wstawiennictwo do Jezusa Ukrzyzowanego dla mnie i moich Najblizszych.
 EwaK: 31.07.2018, 09:20
 Św.rito, dziękuje i proszę o pomoc
 Jolanta: 31.07.2018, 09:10
 Święta Rito, Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i rodziny. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. Miej nas w opiece. Prosze o zdrowie, szczęście i pomyslnosc. Prosze o dobre wieści.🌹
 Jolanta: 31.07.2018, 09:08
 Święta Rito, Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i rodziny. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. Miej nas w opiece. Prosze o zdrowie, szczęście i pomyslnosc. Prosze o dobre wieści.🌹
 Ewa: 31.07.2018, 09:06
 Kochana Święta Rito. Niestety ostatnie tygodnie to pasmo nieszczesliwych zdazeń. Prosze Cie daj mi siłę by to przetrwać. :- by jeszcze zaświeciło słońce.
 Monika : 31.07.2018, 08:02
 Kochana Sw Rito błagam o uzdrowienie woreczka żółciowego a jeśliby nie to chociaż o dobrych lekarzy na mojej drodze i pomyślny zabieg - mam małego synka Ty wiesz, chce go dalej karmić p. błagam zabierz ode mnie ten okropny ból, już nie wytrzymuje tego :(ratuj mnie aby nic miłego się nie stało i żebym szybko wróciła do zdrowia! Twoja Czcicielka
 Pola: 31.07.2018, 07:14
 błagam Cię św.Rito pomóż odmienić życie mojemu choremu synowi
 MARIUSZ: 31.07.2018, 06:33
 Święta Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych.Prosze pomóż zakończyć szczęśliwie moja sprawę sądową. Naprowadzić moją żonę na właściwą drogę w życiu z której zeszła. Amen.
 Piotr: 31.07.2018, 04:25
 Św.Rito!!!! Błagam ,pomóż mi w walce z ta nierówna choroba.Bog zapłać ,uwielbiam Cie Sw,Rito
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej