Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Żona : 05.10.2018, 04:01
 Św Rito patronko spraw trudnych błagam o wstawiennictwo dla mojego męża Krystiana, niech przestanie powielać błędy swoich rodziców, niech stanie się oparciem dla swoich dzieci, niech przestanie wymagać rzeczy niemożliwych, niech po prostu kocha zacho za są a nie jakie są. Św Rito proszę o opiekę nad moimi dziećmi. Daj sił mojemu synowi, dopomoz w nauce mojej córce. Amen
 B: 05.10.2018, 00:32
 ŚW Rito składam w Twoje ręce moje błaganie o uzdrowienie mojej córki Adrianny cierpiącej na duszy i ciele trapionej przez wiele lat okrutną chorobą Błagam Cię oblubienico Pana naszego o pomoc w odrodzenie córki do życia normalnego
 B: 05.10.2018, 00:31
 ŚW Rito składam w Twoje ręce moje błaganie o uzdrowienie mojej córki Adrianny cierpiącej na duszy i ciele trapionej przez wiele lat okrutną chorobą Błagam Cię oblubienico Pana naszego o pomoc w odrodzenie córki do życia normalnego
 Agata : 04.10.2018, 23:14
 Święta Rito- pomóż w chorobie i ochroń przed operacją, której się boję. Swoje cierpienie oddaję za dusze w czyśćcu cierpiące. Któż jak Bóg.
 M.: 04.10.2018, 22:01
 Sw.RITO błagam Cię wysłuchaj mojej prośby i spraw żeby M.n.d.m.i żeby o.mi że M. t n.m z.Dziękuję za wstawiennictwo w mojej sprawie.
 Renata: 04.10.2018, 21:10
 Św Rito, proszę o zdrowie dla mnie, aby wchłoneła mi sie torbiel na prawym jajniku, wyszły dobrze wyniki z krwi i ominęła mnie operacja. Proszę , wysłuchaj mej prośby.
 Maria: 04.10.2018, 21:02
 Święta Rito błagam ŕatuj mojego męża chorego i wyproś dla niego łaskę ocalenia u naszego Pana najwyższego. Czuwaj nad nim w walce z chorobą tak bardzo cie o to błagam. Boże przyjmij od swietej rity moją błagam na prośbę.
 Magda: 04.10.2018, 20:59
 Sw Rito proszę Cię ,wez w opiekę mojego syna Pawła ,oddal od niego narkotyki,sprowadz na dobrą drogę.Ratuj go sw Rito,Amen
 Paula: 04.10.2018, 20:30
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i o bezpieczna podruz dla meza
 R,,,,a: 04.10.2018, 20:23
 Dziękuje za łaski .
 Bogumiła: 04.10.2018, 19:45
 Święta Rito,lekarko chorych pomóż mi uprosić Boga o zdrowie dla mojego męża,daj mu siłę do walki z chorobą i pozwól mu wierzyć,że dla Boga nie nic niemożliwego.Dzięki za dzisiejszy dzień Św.Rito.
 K: 04.10.2018, 19:26
 Św Rito! Proszę miej mnie w opiece. Abym mogła cieszyć się życiem. Dziękuję za wszytsko proszę o jasność umysłu abym zdała wszytko na studiach. Amen
 Tomek : 04.10.2018, 18:27
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski i wstawiennictwo w moich modlitwach. Dziękuję Ci za to, że mi pomagasz. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 M: 04.10.2018, 18:05
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w otrzymaniu akademika i ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy,mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi, żeby miał gdzie mieszkać !!!!
 M.C.: 04.10.2018, 17:28
 Sw.RITO proszę Cie o pomoc bo tylko już w Tobie pokladam nadzieję na spełnienie mej prośby. Wierzę że dzięki Tobie wstawisz się u Boga za moją prośbą. Proszę o to aby M.n.do mnie.
 Ela: 04.10.2018, 17:27
 Święta Rito, pomóż mojej córce w pozostaniu na wybranym kierunku studiów, daj jej siły i cierpliwość. Pomóż pokonać trudności, chroń ją, daj jej pamięć i rozum i wytrwałość. Niech wszystkie egzaminy pójdą jej dobrze i niech nie szuka innej drogi niż ta, którą wybrała.
 M.: 04.10.2018, 15:52
 Kochana SW. Rito próże Cię o wstawiennictwo w mojej prośbie u Pana Boga bo wierzę że dzięki temu moje życzenie w wiadomej sprawie zostanie spełnione. Kocham Cie Sw.RITO.
 mama z coreczka: 04.10.2018, 14:01
 Swieta Rito prosze Cie o pomoc.Udziel laski mojej chorej corce,.Prosze Cie pomoz jej odzyskac wloski i wrocic do pelni zdrowia.Prosze Cie wysluchaj mnie.
 I.: 04.10.2018, 11:36
 Święta Rito, pokornie proszę o zdrowie i dobre wyniki badań mojej córki i moje. Amen.🌷
 matka: 04.10.2018, 11:22
 Święta Rito, proszę o opiekę i łaski dla córki z mężem i dziećmi,prowadż ich i chroń .Spraw o Droga Swięta aby moje prośby trafily do Boga aby moje modlitwy staly się skuteczne.Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej