Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Aneczka: 02.10.2018, 13:23
 Święta Rito błagam o pomoc spraw żebym uporała się z moją chorobą ciężką chorobą.
 Aneczka: 02.10.2018, 13:18
 Święta Rito błagam o pomoc spraw żebym uporała się z moją chorobą ciężką chorobą.
 anna : 02.10.2018, 12:51
 Św Rito prosze aby mój mąż przestał mnie okłamywać i oszukiwas i zaczuł mnie szanować Św Rito oddal od niego osoby które szkodzą naszemu małźeństwu
 Monika: 02.10.2018, 10:49
 Św Rito. Czuje Twoją obecność i pomoc. Proszę nie zostawiaj mnie i mojej rodziny i pomagaj nam nadal. Pomóż mojemu mężowi w znalezieniu zajecia dsjacego mu radość a nam godne życie. Pomóż mi podjąć decyzję..... wiesz Pani w jakiej sprawie. Pomóż mi w zdobyciu środków na realizacje moich zamiarów. 🙏 Świeta Pani boje sie o moje dzieci nojw się że zostaną same. Zabierz proszę takie myśli
 matka: 02.10.2018, 10:33
 Swięta Rito ,proszę wysluchaj mnie wyproś łaski w wiadomej sprawie a ja bedę czcić Cię zawsze i dziekować Bogu.
 Jola: 02.10.2018, 08:55
 Sw Rito blagam Cie o pomoc. Ty znasz moje problemy,prosze upros potrzebne mi laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Pomoz znalezc mi godna prace,abym mogla rozwiazac moje problemy. Pomoz mi prosze rozwiazac moje inne problemy. Pomoz tez znalezc godna prace moim corkom,aby ich problemy finansowe odeszlo i nigdy nie wrocily. Prosze Cie o zdrowie dla mojej rodziny I dla mnie.Bog zaplac za modlitwe.
 iza: 02.10.2018, 08:51
 św Rito .proszę pomóż mojemu synowi w sprawdzianach
 Mariola: 02.10.2018, 08:16
 Dziękuję Ci św.Rito za wysłuchanie mojej prośby ufam że nadal czuwasz nad moją rodziną. Proszę o pozytywne wyniki mojego męża.
 EwaK: 02.10.2018, 07:30
  Św.Rito wysłuchaj moich próźb proszę Amen
 Tomek : 02.10.2018, 06:50
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski. Dziękuję Ci za to, że mi pomagasz. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 M: 02.10.2018, 05:13
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby by wszystko dobrze się skończyło i tata był zdrowy a wyniki badań były dobre wysłuchaj
 M: 02.10.2018, 05:13
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby by wszystko dobrze się skończyło i tata był zdrowy a wyniki badań były dobre wysłuchaj
 Agnieszka ♋: 02.10.2018, 04:41
 Sw. Rito oblumienico Chrystusa wysluchaj mojej prosby i spraw , aby moja córka przeszła z etapu szkolnego do regionalnego i została finalistką konkursu wojewódzkiego. O Sw. Rito od rzeczy niemozliwych daj sile do walki. Dopomusz Bogu wiadomej sprawie.
 Aga: 02.10.2018, 00:38
 Św Rito proszę Cię łaskę dla syna w ukończeniu studiów.By był wytrwały w dążeniu do celu.I o zdrowie dla całej mojej rodziny.Dziekuje
 Aga: 01.10.2018, 23:21
 Św.Rito wysłuchaj moich próźb proszę Amen
 domi: 01.10.2018, 22:59
 Sw Rito Dopomóż mi abym znalazła lepszą pracę .abym uwolniła się od obecnej błagam Panienko
 m.j.g: 01.10.2018, 21:56
 Św RITO spraw aby syn mój uwierzył w swoje siły i przystąpił do kontynuacji studiów.Niech Dobry Bóg pomoże podjąć mu dobrą decyzję a Duch Święty oświeci jego umysł.Św RITO wyproś potrzebne łaski u Pana Najwyższego/
 Mon8ka: 01.10.2018, 21:52
 Św. Rito proszę o łaskę i modlitwę.
 Paula: 01.10.2018, 20:59
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i o bezpieczma delegacje dla meza
 M: 01.10.2018, 19:56
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w otrzymaniu akademika, ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi , żeby miał gdzie mieszkać !!!!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej