Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Małgorzata: 28.09.2018, 16:36
 św Rito, proszę pomóż mi wyleczyć się z depresji oraz ocal moje małżeństwo. Często się o to modlę i mam nadzieję, że moje prośby zostaną wysłuchane.
 M: 28.09.2018, 16:12
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w otrzymaniu akademika, ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mojemu mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie, Błagam pomóż Karolowi, żeby miał gdzie mieszkać!!!
 M.C.: 28.09.2018, 16:11
 Sw.Rita bardzo Cię proszę żeby M się do mnie odezwali okazał mi że mu też zależy na mnie
 Mama: 28.09.2018, 15:19
 Błagam o zdrowie dla moich dzieci
 Monika: 28.09.2018, 15:06
 Św Rito. Czuje Twoją obecność i pomoc. Proszę nie zostawiaj mnie i mojej rodziny i pomagaj nam nadal. Pomóż mojemu mężowi w znalezieniu zajecia dsjacego mu radość a nam godne życie. Pomóż mi podjąć decyzję..... wiesz Pani w jakiej sprawie. Pomóż mi w zdobyciu środków na realizacje moich zamiarów. 🙏 Świeta Pani boje sie o moje dzieci nojw się że zostaną same. Zabierz proszę takie myśli
 Danuta: 28.09.2018, 11:37
 Świeta Rito pomóż mojej córce , aby mogla w końcu znaleźć kogoś na stałe i uĺożyć sobie już spokojne życie. O potężna Rito wierze w Twoją moc. Prosze o łaske i opieke także nad moja drugą córką
 Regina : 28.09.2018, 08:30
 Umiłowana Św Rito błagam pomóż. mojej wnuczce Natalii iść dobrą. drogą uwolnić. Się. od złych pokus i żyć w jedności Z Bogiem
 PT: 28.09.2018, 08:21
 Św. Rito proszę o łaskę dla Nas, by nasz związek przetrwał, by żadne nieprzewidziane i niechciane przez nas przeszkody się nie pojawiły. BY skończyły się kłopoty finansowe T.
 Stanislawa: 28.09.2018, 08:19
 ŚWIETA RITO prosze wysłuchaj mojej prośby o zdrowie dla mnie oczekujacej zabiegu jak rowniez dla moich Najblizszych. Miej w opiece moich Synow i chron od złego.
 Ewa: 28.09.2018, 07:59
 Sw Rito blagam cie pomoz nam wyjsc z dlugow oddal zlo od meza ratuj nasze malzenstwo. Miej w opiece naszych synow.
 Elzbieta28.09.2018: 28.09.2018, 06:56
 Święta Rito pomóż moim synom w odnalezieniu pracy, a mnie w rozwiazaniu sprawy o którą Cię prosze, ktora zabiera mi sen z powiek i zaprzata mysli.
 Ewka: 28.09.2018, 06:21
 Św.Rito dziękuję i prooszę o pomoc
 Tomek : 28.09.2018, 05:22
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, dziękuję za sukces h🌹. Pilnuj tej sprawy proszę do końca. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 I.: 28.09.2018, 00:02
 Św. Rito błagam Cię o zdrowie dla mamy. Spraw, by pokonała chorobę, zwalczyła gorączkę i wróciła jak najszybciej do zdrowia. Przyczyń się do tego, aby personel szpitala bardziej zadbał o mamę, mimo że jest 87 letnią pacjentką i należycie wypełniał swoje obowiązki. Miej nas w opiece i wstaw się za nami u Boga. Dziękuję Ci za to co dla nas uczyniłaś i czynisz. Powierzam Ci moje prośby i ufam Ci.
 Kama : 27.09.2018, 22:37
 Święta Rito proszę o pomoc w uzdrowieniu mojej rodziny , szczególnie meża . Proszę o łaskę i opiekę . Wskaż drogę dla mnie .
 M.C.: 27.09.2018, 22:03
 Sw.Rito błagam o wysłuchanie mojej prosby.Zebym doświadczyła tego co niesie mi radość w życiu. Ty wiesz dobrze o co Cię blagam
 madra anna : 27.09.2018, 21:47
 Prosze Cie Sw Rito o zdrowie dla Ilony uzdrow Ja
 Aga: 27.09.2018, 21:43
 Święta Rito wypros mi łaski u Pana Boga o zdrowie dla mojej mamy i dla mojej rodziny.Prosze Cię o łaskę dla syna o wytrwałość w ukończeniu studiów.Dziekuje ci za wszystkie łaski ❤
 J.W. 26.09.2018: 27.09.2018, 21:22
 Św. Rito błagam pomóż mojej córce w problemach w pracy atmosfera jest okropna spraw swoją mocą aby zmieniło się
 m.j.g.: 27.09.2018, 20:59
 Sw RITO wstaw sie do PANA NAJWYŻSZEGO aby zesłał mi zdrowie ,spokój i siłe.Otocz opieką moje dzieci i czuwaj nad ich bezpieczeństwem.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej